Oh, dus als je een hekel aan kinderen hebt, kan je zelf nooit kind zijn geweest. Wat een universitaire redenatie!quote:Op woensdag 11 juni 2008 11:44 schreef The_End het volgende:
[..]
Kijk we hebben iemand in de zaal die op z'n 18e geboren is!
Dat is dus ook niet het idee achter mijn post.quote:Op woensdag 11 juni 2008 12:04 schreef EggsTC het volgende:
Oh, dus als je een hekel aan kinderen hebt, kan je zelf nooit kind zijn geweest. Wat een universitaire redenatie!
Klopt, kinderen gillen ook, misschien deed ik dat ook, dat weet ik niet meer. Dit maakt het alleen niet minder irritant, helaas. Kinderen slopen vanalles, en bedreigen elkaar tegenwoordig met messen op de basisschool. Dat moest ik vroeger 'ns doen, me pa stompte me in elkaar.quote:Op woensdag 11 juni 2008 12:10 schreef The_End het volgende:
[..]
Dat is dus ook niet het idee achter mijn post.
Kinderen (en zo was jij dus ook!!) doen dit soort dingen nou eenmaal (en jij heb dat ook gedaan!). Het is dus nogal hypocriet om 'om die redenen een kuthekel te hebben aan kinderen'.
Daarnaast doen volwassenen dit ook en ook nog eens op veel grotere schaal.
uit de OP:quote:Op woensdag 11 juni 2008 09:30 schreef The_End het volgende:
[..]
Ik zie hier nergens dat de ouders van dat kind het proberen goed te praten! ...
Dat vind ik toch echt een vorm van goedpraten.quote:- Moeder stelde helaas negatief leidende vragen: "Jij hebt toch niet tegen die auto aan gereden, he? Nee toch, he? Dat heb je toch niet gedaan he?"
Hoe kom je erbij dat het goedpraten is??? Het was zeker alleen goed geweest als de ouders dit hadden gezegd: "Je hebt het gedaan he! Geef het maar toe!"quote:Op woensdag 11 juni 2008 14:20 schreef _Arual_ het volgende:
uit de OP:
Dat vind ik toch echt een vorm van goedpraten.
Dat is weer het andere uiterste, dat snap je zelf ook wel.quote:Op woensdag 11 juni 2008 14:30 schreef The_End het volgende:
[..]
Hoe kom je erbij dat het goedpraten is??? Het was zeker alleen goed geweest als de ouders dit hadden gezegd: "Je hebt het gedaan he! Geef het maar toe!"
Nou, die problemen zou je met mij wel hebben. 1 keer een pegel (zoals je dat noemt) op mijn auto en je kunt op zijn minst je bal gedag zwaaien. Plus dat je mijn auto mag gaan wassen. Plus dat ik je ouders zal inlichten. Zo'n pegel op de verkeerde plek (dus net boven een balk in je deur bijvoorbeeld) zeker met een leren bal levert wel degelijk een deuk op.quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:03 schreef Sulejmani het volgende:
Ik snap het probleem niet zo dat kinderen voetballen met auto's in de buurt. Ik ben 16, ga nog wel eens voetballen met vrienden en omdat het trapveldje echt een eindje weg is doen we dat op een hofje waar dus auto's staan.Maar zelfs als je dan een auto met een keiharde pegel raakt is er nog steeds geen schade hoor? Wou dat namelijk eens zeker weten, goed gekeken naar de auto en de plek waar ik hem raakte en ben er zeker van dat er niks aan de hand was. Oké, dat je als autobezitter het niet fijn vind dat er met tennisballen, frisbee's of waar ze dan ook mee spelen, in de buurt komen wordt begrijp ik nog wel maar ik heb nog nooit problemen gehad ermee, terwijl ik toch al zo'n 3/4 jaar een paar keer per week buiten voetbal.
Dus omdat jij te vuil bent om een paar honderd meter te lopen (hoezo je wilt sportief doen?quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:03 schreef Sulejmani het volgende:
Ik snap het probleem niet zo dat kinderen voetballen met auto's in de buurt. Ik ben 16, ga nog wel eens voetballen met vrienden en omdat het trapveldje echt een eindje weg is doen we dat op een hofje waar dus auto's staan.Maar zelfs als je dan een auto met een keiharde pegel raakt is er nog steeds geen schade hoor? Wou dat namelijk eens zeker weten, goed gekeken naar de auto en de plek waar ik hem raakte en ben er zeker van dat er niks aan de hand was. Oké, dat je als autobezitter het niet fijn vind dat er met tennisballen, frisbee's of waar ze dan ook mee spelen, in de buurt komen wordt begrijp ik nog wel maar ik heb nog nooit problemen gehad ermee, terwijl ik toch al zo'n 3/4 jaar een paar keer per week buiten voetbal.
"mag" van wie?quote:Op donderdag 19 juni 2008 18:26 schreef jack4ya het volgende:
Ik heb schade bij drie bedrijven laten taxeren, alle tussen de 1100 en 1300 euro. Moet ik nu 1 bedrijf doorgeven? Want ik weet ongeveer het bedrag maar ben er nog niet zeker van wáár ik het wil laten herstellen. Ik neem aan dat ik dit wel zelf mag kiezen?
Ga eens praten met de deken... Wellicht dat dat helpt.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 14:26 schreef jack4ya het volgende:
De rechtsbijstand is al ingeschakeld, maar mevrouw de advocate weigert mee te werken. Ze kan helaas niet verplicht worden om mee te werken, ze kan ook niet verplicht worden om door te geven waar ze verzekerd is.
Ik ga maar eens vragen aan oom agent of hij zo vriendelijk wil zijn om even (van mijn part niet zo vriendelijk) te gaan praten met het gezin. Het zal geen ene ruk uithalen, ben ik bang, maar ik hoop dat ik in ieder geval hierdoor wat gemoedsrust/wraak krijg. Hoe minimaal ook.
Ik hoop de agent vandaag nog te spreken...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |