Waarborgfonds keert alleen uit bij schade veroorzaakt door een motorrijtuig.quote:Op maandag 2 juni 2008 16:07 schreef ursel het volgende:
[..]
Waarborg fonds is toch als er schade is aan je auto en er geen schuldigen aanwezig zijn?
Als er meerdere mensen getuigen dat de auto onbeschadigd geparkeerd is en beschadigd aangetroffen kan je er gebruik van maken.
Althans, dat verhaal kreeg ik keer van een kameraad die zelfde soort issue had.
Anderszijds kan je het altijd proberen om er gebruik van te maken..![]()
Ik zou sowieso even een vriendschap sluiten met een schadeherstel monteur. Ook hier thuis had we lang gelden een schadepost van 2500 euro maar kenden een kennis die het voor ¤800,- ook kon.. En de beste man zou er ook wel wat winst op willen maken.quote:Op maandag 2 juni 2008 16:14 schreef jack4ya het volgende:
[..]
Je hebt ergens wel gelijk hoor. Maar ik mag vast wel vertellen dat onze schade (veroorzaakt door anderen) inmiddels is opgelopen tot meer dan 2700,- euro... dit nog niet bijgeteld!
Lijk ik nu minder een zeikerd?
Ja en? je wordt toch strontziek van al die mensen die kindergedrag vergoelijken. Vooral van ouders die denken dat hun kind het stralende middelpunt van de wereld is, en die eisen dat de rest van de wereld er ook zo over denkt.quote:
Maar kinderen liegen noooooooit!quote:Op donderdag 5 juni 2008 19:18 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Ja en? je wordt toch strontziek van al die mensen die kindergedrag vergoelijken. Vooral van ouders die denken dat hun kind het stralende middelpunt van de wereld is, en die eisen dat de rest van de wereld er ook zo over denkt.
Ik ben hiermee gestopt nadat ik ook de ouders van 'die engeltjes' op mijn dak kreeg.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 11:44 schreef Keukenprinsesje het volgende:
Als ze nu bij mijn auto staan te voetballen stuur ik ze weg, dan maar de buurtbitch
Wat heeft het voor zin om kinderen aan te spreken op hun wangedrag als ouders meteen weer zeggen dat ze zich 'niets aan hoeven te trekken van die mevrouw'? Tis gewoon vechten tegen de bierkaai.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 17:08 schreef Hilzillah het volgende:
@ _Arual_ Dat je je daar door laat stoppen? De ouders zouden me juist het minst kunnen schelen. Iedereen optokken met voetballen / tennis rackets / skelters en ander kind vriendelijk / auto slopend speel materiaal!
Spelen doe je op pleintjes en niet tussen de auto's!
Jah, ook mijn auto is meerdere malen beschadigd geweest door de lieve buurt kindjes! Met natuurlijk de dader op het kerkhof
Nee hoor, ik snap best dat je er moedeloos van wordt. Maar je hebt wel een mogelijkheid om wat te doen:: leg een cameraatje bij je deur, of welke kamer dan ook waaruit je makkelijk kunt zien dat er kinderen rond je *auto* [insert kostbaar item] spelen. Je hoeft maar 1 keer een foto te nemen, liefst dat de kinderen het zien, waarop ze ongetwijfeld zullen vragen waarom je het doet. Nou om te kunnen gebruiken bij de aangifte, dus. Dat verhaal gaat wel rondzingen en als je mazzel hebt blijven ze voortaan bij jouw spullen uit de buurt, wetend dat als zij jou zien, jij hun ziet. Werkte bij ons uitstekend.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 17:37 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Wat heeft het voor zin om kinderen aan te spreken op hun wangedrag als ouders meteen weer zeggen dat ze zich 'niets aan hoeven te trekken van die mevrouw'? Tis gewoon vechten tegen de bierkaai.
Nou, ik heb ook veel van zo'n situaties meegemaakt hoor. Ik woon zelf ook in een buurt waar heel veel kindertjes op straat spelen, die meer dan vaak nogal roekeloos aan het voetballen/tenissen/met dingen aan 't gooien zijn en daarbij ramen, auto's en andere dingen raken. Ik heb ook meer dan vaak er tegen opgetreden, maar de kindertjes hebben het uiteraard nooit gedaan en als op zo'n moment boze ouders aan je deur staan kun je lullen als brugman; gelijk krijg je niet.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 17:08 schreef Hilzillah het volgende:
@ _Arual_ Dat je je daar door laat stoppen? De ouders zouden me juist het minst kunnen schelen. Iedereen optokken met voetballen / tennis rackets / skelters en ander kind vriendelijk / auto slopend speel materiaal!
Spelen doe je op pleintjes en niet tussen de auto's!
Jah, ook mijn auto is meerdere malen beschadigd geweest door de lieve buurt kindjes! Met natuurlijk de dader op het kerkhof
Ik zie hier nergens dat de ouders van dat kind het proberen goed te praten! De TS heeft niet gezien wie het heeft gedaan en de ouders van dat kind ook niet. JIJ en velen anderen in dit topic geven zonder nadenken de schuld aan dat kind, terwijl hij het misschien echt niet gedaan heeft.quote:Op donderdag 5 juni 2008 19:18 schreef _Arual_ het volgende:
Ja en? je wordt toch strontziek van al die mensen die kindergedrag vergoelijken. Vooral van ouders die denken dat hun kind het stralende middelpunt van de wereld is, en die eisen dat de rest van de wereld er ook zo over denkt.
Het feit dat het fietsje toevallig in de beschadigingen past zegt zeker helemaal niksquote:Op woensdag 11 juni 2008 09:30 schreef The_End het volgende:
[..]
Ik zie hier nergens dat de ouders van dat kind het proberen goed te praten! De TS heeft niet gezien wie het heeft gedaan en de ouders van dat kind ook niet. JIJ en velen anderen in dit topic geven zonder nadenken de schuld aan dat kind, terwijl hij het misschien echt niet gedaan heeft.
Dat kind kan idd liegen. Echter heeft het geen enkele zin als ouder om dat te vragen. Een kind geeft heel vaak onbetrouwbare antwoorden; zeker als hij/zij bang is.
Ik heb mijn auto op een parkeerplaats in het centrum staan; die zit vol met deuken en krassen van volwassen mensen die tegen mijn auto zijn aangereden, dus ik kan mij de frustratie heel goed voorstellen van TS, maar ik vind het raar dat het blijkbaar een feit is dat dat kind het gedaan heeft.
haha, nog een 'feit'. De TS heeft de fiets afgepakt en meegenomen naar de auto en iedereen hier heeft op basis van een plaatje gezien dat het een 'feit' is.quote:Op woensdag 11 juni 2008 09:40 schreef Erasmo het volgende:
Het feit dat het fietsje toevallig in de beschadigingen past zegt zeker helemaal niks
Ho ho! Ik heb niets afgepakt! De moeder bood dit zelf aan om de fiets te passen. Zij pastte zelf de fiets. Ze concludeerde zélf dat het paste.quote:Op woensdag 11 juni 2008 10:01 schreef The_End het volgende:
[..]
haha, nog een 'feit'. De TS heeft de fiets afgepakt en meegenomen naar de auto en iedereen hier heeft op basis van een plaatje gezien dat het een 'feit' is.
In dit geval denk ik eerder dat zo'n knul gevoelsmatig niet anders kan. Maar de ouders zouden m.i. nattigheid moeten voelen n.a.v. de reactie van hun zoon. Zij zouden eerlijkheid moeten benadrukken en ook dat het een (kostbaar) ongelukje was en dat ze daar voor verzekerd zijn.quote:Op woensdag 11 juni 2008 10:45 schreef EggsTC het volgende:
Wat zegt de politie? Dit is 1 van de redenen waarom ik een kuthekel heb aan kinderen.
Kijk we hebben iemand in de zaal die op z'n 18e geboren is!quote:Op woensdag 11 juni 2008 10:45 schreef EggsTC het volgende:
Wat zegt de politie? Dit is 1 van de redenen waarom ik een kuthekel heb aan kinderen.
Oh, dus als je een hekel aan kinderen hebt, kan je zelf nooit kind zijn geweest. Wat een universitaire redenatie!quote:Op woensdag 11 juni 2008 11:44 schreef The_End het volgende:
[..]
Kijk we hebben iemand in de zaal die op z'n 18e geboren is!
Dat is dus ook niet het idee achter mijn post.quote:Op woensdag 11 juni 2008 12:04 schreef EggsTC het volgende:
Oh, dus als je een hekel aan kinderen hebt, kan je zelf nooit kind zijn geweest. Wat een universitaire redenatie!
Klopt, kinderen gillen ook, misschien deed ik dat ook, dat weet ik niet meer. Dit maakt het alleen niet minder irritant, helaas. Kinderen slopen vanalles, en bedreigen elkaar tegenwoordig met messen op de basisschool. Dat moest ik vroeger 'ns doen, me pa stompte me in elkaar.quote:Op woensdag 11 juni 2008 12:10 schreef The_End het volgende:
[..]
Dat is dus ook niet het idee achter mijn post.
Kinderen (en zo was jij dus ook!!) doen dit soort dingen nou eenmaal (en jij heb dat ook gedaan!). Het is dus nogal hypocriet om 'om die redenen een kuthekel te hebben aan kinderen'.
Daarnaast doen volwassenen dit ook en ook nog eens op veel grotere schaal.
uit de OP:quote:Op woensdag 11 juni 2008 09:30 schreef The_End het volgende:
[..]
Ik zie hier nergens dat de ouders van dat kind het proberen goed te praten! ...
Dat vind ik toch echt een vorm van goedpraten.quote:- Moeder stelde helaas negatief leidende vragen: "Jij hebt toch niet tegen die auto aan gereden, he? Nee toch, he? Dat heb je toch niet gedaan he?"
Hoe kom je erbij dat het goedpraten is??? Het was zeker alleen goed geweest als de ouders dit hadden gezegd: "Je hebt het gedaan he! Geef het maar toe!"quote:Op woensdag 11 juni 2008 14:20 schreef _Arual_ het volgende:
uit de OP:
Dat vind ik toch echt een vorm van goedpraten.
Dat is weer het andere uiterste, dat snap je zelf ook wel.quote:Op woensdag 11 juni 2008 14:30 schreef The_End het volgende:
[..]
Hoe kom je erbij dat het goedpraten is??? Het was zeker alleen goed geweest als de ouders dit hadden gezegd: "Je hebt het gedaan he! Geef het maar toe!"
Nou, die problemen zou je met mij wel hebben. 1 keer een pegel (zoals je dat noemt) op mijn auto en je kunt op zijn minst je bal gedag zwaaien. Plus dat je mijn auto mag gaan wassen. Plus dat ik je ouders zal inlichten. Zo'n pegel op de verkeerde plek (dus net boven een balk in je deur bijvoorbeeld) zeker met een leren bal levert wel degelijk een deuk op.quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:03 schreef Sulejmani het volgende:
Ik snap het probleem niet zo dat kinderen voetballen met auto's in de buurt. Ik ben 16, ga nog wel eens voetballen met vrienden en omdat het trapveldje echt een eindje weg is doen we dat op een hofje waar dus auto's staan.Maar zelfs als je dan een auto met een keiharde pegel raakt is er nog steeds geen schade hoor? Wou dat namelijk eens zeker weten, goed gekeken naar de auto en de plek waar ik hem raakte en ben er zeker van dat er niks aan de hand was. Oké, dat je als autobezitter het niet fijn vind dat er met tennisballen, frisbee's of waar ze dan ook mee spelen, in de buurt komen wordt begrijp ik nog wel maar ik heb nog nooit problemen gehad ermee, terwijl ik toch al zo'n 3/4 jaar een paar keer per week buiten voetbal.
Dus omdat jij te vuil bent om een paar honderd meter te lopen (hoezo je wilt sportief doen?quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:03 schreef Sulejmani het volgende:
Ik snap het probleem niet zo dat kinderen voetballen met auto's in de buurt. Ik ben 16, ga nog wel eens voetballen met vrienden en omdat het trapveldje echt een eindje weg is doen we dat op een hofje waar dus auto's staan.Maar zelfs als je dan een auto met een keiharde pegel raakt is er nog steeds geen schade hoor? Wou dat namelijk eens zeker weten, goed gekeken naar de auto en de plek waar ik hem raakte en ben er zeker van dat er niks aan de hand was. Oké, dat je als autobezitter het niet fijn vind dat er met tennisballen, frisbee's of waar ze dan ook mee spelen, in de buurt komen wordt begrijp ik nog wel maar ik heb nog nooit problemen gehad ermee, terwijl ik toch al zo'n 3/4 jaar een paar keer per week buiten voetbal.
"mag" van wie?quote:Op donderdag 19 juni 2008 18:26 schreef jack4ya het volgende:
Ik heb schade bij drie bedrijven laten taxeren, alle tussen de 1100 en 1300 euro. Moet ik nu 1 bedrijf doorgeven? Want ik weet ongeveer het bedrag maar ben er nog niet zeker van wáár ik het wil laten herstellen. Ik neem aan dat ik dit wel zelf mag kiezen?
Ga eens praten met de deken... Wellicht dat dat helpt.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 14:26 schreef jack4ya het volgende:
De rechtsbijstand is al ingeschakeld, maar mevrouw de advocate weigert mee te werken. Ze kan helaas niet verplicht worden om mee te werken, ze kan ook niet verplicht worden om door te geven waar ze verzekerd is.
Ik ga maar eens vragen aan oom agent of hij zo vriendelijk wil zijn om even (van mijn part niet zo vriendelijk) te gaan praten met het gezin. Het zal geen ene ruk uithalen, ben ik bang, maar ik hoop dat ik in ieder geval hierdoor wat gemoedsrust/wraak krijg. Hoe minimaal ook.
Ik hoop de agent vandaag nog te spreken...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |