quote:
Het voelt goed. Ik ben erg opgelucht dat we het hartje hebben gezien en ben nu helemaal blij.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 22:37 schreef Belana het volgende:
cattie, nogmaals van harte! en ik hoop dat alles ok is en blijfthoe voelt het?
Ja dat is ook zo, maar ik vind dat je altijd zóó lang moet wachten in het ziekenhuis... en ik vind het daar wat onpersoonlijker... nou ja we wachten af. Het maakt ook niet uit, als de controle maar gebeurt.quote:Op woensdag 4 juni 2008 08:47 schreef cattie het volgende:
Diaan, ik kan me voorstellen dat je graag naar de vk wil, toen ik bij de zwangerschap van Ive hoorde dat ik onder behandeling van de gyn moest, vond ik dat eerst erg vervelend. maar ik moet zeggen dat ik nu erg blij ben met de gyn! In het ziekenhuis is iedereen erg behulpzaam, als er ook maar iets is mag ik direct komen en ik heb mijn afspraken telkens bij dezelfde gyn.
[..]
thnxquote:Op woensdag 4 juni 2008 08:51 schreef Diaan73 het volgende:
Bla succes straks in het ziekenhuis! Ow en Lovely natuurlijk ook!!
Ik las nog dat acupunctuur kan helpen bij een stuitligging... misschien nog een optie...
Héél herkenbaar.. de laatste weken is dat opgekomen hierquote:Op dinsdag 3 juni 2008 16:46 schreef freecell het volgende:
Solidagothee.
Maar je moet wel uitkijken met vochtafdrijvende thee, dat wordt afgeraden als je zwanger bent! Selderij en komkommer kan je wel gewoon eten.
Verder gewoon érg veel drinken!
Ik heb trouwens best wel behoorlijk opgezette schaamlippen die ook behoorlijk gevoelig zijnIemand die dat bekend voorkomt?
quote:Op woensdag 4 juni 2008 09:01 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
thnx![]()
Wat acupuntuur betreft, geeft mij een beetje hetzelfde gevoel als de tip om heel hard over je kleine teen wrijven (ofzoiets)
Lief van je maar er zit ook niks anders op, probeer toch nog te genieten van de kleine dingen en we tobben maar aan.quote:Op woensdag 4 juni 2008 06:59 schreef freecell het volgende:
Pfff KD, ik vind dat je nog niet erg veel klaagt gezien je situatie. Ik zou echt piepen inmiddels!
Tja, kan natuurlijk maar ik heb er hele goede ervaringen mee... en best wel vertrouwen in.. maar dat is natuurlijk ook heel persoonlijk.quote:Op woensdag 4 juni 2008 09:01 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
[..]
thnx![]()
Wat acupuntuur betreft, geeft mij een beetje hetzelfde gevoel als de tip om heel hard over je kleine teen wrijven (ofzoiets)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |