Jawel, maar we zeggen niets tegen jouquote:
Jaap zonder Huub is absoluut niet grappig.quote:Op zondag 1 juni 2008 15:59 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Jaap kan zonder Huub bedoelde je waarschijnlijk.
Waarom heeft Jaap nooit terror op Brian en Amanda toegepast? Ik denk dat hij dan nog veel meer stemmen had gekregen, nu heeft hij zoals hier al eerder geschreven is, gewonnen doordat Huub verloor en de mensen het Brian niet gunden.quote:Op zondag 1 juni 2008 15:53 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Nee Jaap heeft het zelf gedaan. Maar KJ was wel de best onderhouden site van één van de deelnemers.
Met bezoekersaantallen (unieke bezoekers) die hoger lagen dan menige andere site.
En ik was niet tegen Huub, maar Huub was sterk. En als je dan pro-Jaap bent, dan moet je soms wel ff krachtig uit de hoek komen.
En dat conflict met Nowlive is Sly begonnen met dreigtelefoontjes, want hij is een slechte verliezer. En een parasiet. Met wat hij RFR ook heeft geflikt. Ik heb zelfs NL nog succes gewenst vóór de finale en dat de beste moge winnen.
Maar daar gaf deze meneer geen antwoord op. Dus van enig sportief gedrag is bij hem ver te zoeken.
Jaap kan alleen maar dom doen en mensen in de zeik nemen.Huub kan alles.Serieus zijn op zijn tijd en emotie tonen brengt je veel verder.quote:Op zondag 1 juni 2008 15:59 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Jaap kan zonder Huub bedoelde je waarschijnlijk.
nee....quote:Op zondag 1 juni 2008 15:59 schreef Lobasca het volgende:
Hebben jullie geen last met de lay-out?
Als we zo gaan beginnenquote:Op zondag 1 juni 2008 16:01 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Jawel, maar we zeggen niets tegen jou
(dacht dat het me pc was)
Oh, dacht al. Wat staat ie moeilijkquote:
Geen wonder dat je niet naar buiten wilquote:
Je leeft nogquote:Op zondag 1 juni 2008 16:01 schreef mazaru het volgende:
[..]
Jaap zonder Huub is absoluut niet grappig.
Nooit geweest, en zal die nooit worden
Goedemorgenquote:Op zondag 1 juni 2008 16:02 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Als we zo gaan beginnen![]()
zal je nog eens goedemorgen wensen
Kijk, hier heb ik wat aan!quote:Op zondag 1 juni 2008 16:03 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Ja soms doet de layout heel raar hier. Zoals nu dus ook weer.
quote:
Ik neem jou heeeel serieus....quote:Op zondag 1 juni 2008 16:01 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ga je me nu ff serieus nemen, of hoe zit het?
Omdat Jaap bang was voor HUUb zijn populariteit, en de verhalen van veel gespaart geld voor de finale geloofde. Jaap is een schijtlijster, de hele kooi al geweest.quote:Op zondag 1 juni 2008 16:02 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Waarom heeft Jaap nooit terror op Brian en Amanda toegepast? Ik denk dat hij dan nog veel meer stemmen had gekregen, nu heeft hij zoals hier al eerder geschreven is, gewonnen doordat Huub verloor en de mensen het Brian niet gunden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |