Ik begreep van Peter zijn verhaal dat dit andere agenten waren dan degenen die zijn moeder hadden aangehouden.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:06 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Maar als de pliesie-agent zich onbeschoft heeft gedragen zal de rechter dat ook wel zien
avonne - vrijdag 27 april 2007 @ 03:48quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:02 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Ik heb nooit echt begrepen wat hij daarmee bedoelde
Zo zie je maar, niets is wat het lijkt!quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:09 schreef Disana het volgende:
Van http://goudenhuuub.web-log.nl/:
Para Brother Brian spuugt en slaat Amanda. Daarvan ging ik dan weer behoorlijk over de rooie. Ook de doodsbedreiging aan de voltallige redactie van de Gouden Kooi ging veel te ver. "Alle collega's mogen alle shit schuilen." (Shit schuilen is Antiliaans voor "afmaken"). Gelukkig dreigde hij daarna ook nog zelfmoord te plegen dus dat is weer een meevaller. Voorlopig is het wachten dus daar op.
Season greetings,
Hubertus
Oh, nog beterquote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:09 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik begreep van Peter zijn verhaal dat dit andere agenten waren dan degenen die zijn moeder hadden aangehouden.
Erg hè?quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:12 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Zo zie je maar, niets is wat het lijkt!![]()
Je wordt bedot waar je bij staat nota bene!
Mooi!quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:13 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Oh, nog beter, dat zijn dan 2de rangs wouten die niks met die zaak te maen hadden
Tnx voor je reactie pullup, maar ik vind het nog steeds een speculaasje op een Braajaanse uitspraak.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:12 schreef pullup het volgende:
[..]
avonne - vrijdag 27 april 2007 @ 03:48
quote:Op vrijdag 27 april 2007 03:41 schreef soylent het volgende:
Een filosofische vraag nog op de late avond... Jullie hebben het misschien al ontrafeld...
Wat is:
DE COLLEGA'S MOGEN ALLE SHIT SCHUILEN?
"de regie mag dan alle beelden van Huubs aggressieviteit doen verdwijnen"
met als gevolg waarschijnlijk "zodat Huub niet naar huis gestuurd hoeft te worden, want Huub krijgt een voorkeursbehandeling omdat hij geld oplevert, maar ik weet alles en wil... (whatever hij wil)."
Toen Brian eerder in kantoor Para werd had hij het er ook over dat er te weinig streamers waren om de kopstoot van Huub aan Jaap te zien, omdat het al nacht was. Dat het toen onder het kleed geschoven is. Dat als er iets om 5 uur gebeurd, dat niemand dat dan ziet en het verdoezeld kan worden.
Toen begon Brian van "bloed op de vloer, bloed op de vloer" etcetera
Ja, hoop je op een bloedbad, houdt hij zich niet aan zijn beloftequote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:12 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Zo zie je maar, niets is wat het lijkt!![]()
Je wordt bedot waar je bij staat nota bene!
Het zal wel een raadsel blijven dus.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:19 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Tnx voor je reactie pullup, maar ik vind het nog steeds een speculaasje op een Braajaanse uitspraak.
Zal ome John worst wezen wat Fons ervan denkt. Zit John ook nog in Endemol? Zo ja dan wordt hij ook weer gesponsord door de fokkerts die streams hebben van BB-Australiëquote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:26 schreef Lady-night het volgende:
Beste Fons..........Wij geloven er niets meer van
Ja dat moet van noekje. Ik ben bekaf.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:36 schreef petraa het volgende:
Heeeeeeeej er is nog leven
wrom moet dat van noekje! Wat een slavendrijfster zeg!quote:
Zeg dat wel. Wij werken ons hier uit de naad terwijl ze zelf natuurlijk allang met een mooi boek op de bank hangt.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:38 schreef petraa het volgende:
[..]
wrom moet dat van noekje! Wat een slavendrijfster zeg!
quote:Op dinsdag 27 mei 2008 22:31 schreef CarOnline het volgende:
ik heb zin in een lekker muziekje, iemand, gooi er eens een lekkere in
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |