Je deelt mijn enthousiasme niet begrijp ik?quote:
Goed zoquote:Op woensdag 28 mei 2008 13:53 schreef Soempie het volgende:
Ik ben klaar met m'n verslag!!!! Nog 3 te gaan.
Ik deel je teleurstelling dat er geen grote prop in zat.quote:Op woensdag 28 mei 2008 13:59 schreef MaJo het volgende:
[..]
Je deelt mijn enthousiasme niet begrijp ik?Zal er vanavond nog even een boom over opzetten met nem
![]()
Ah kijk, iemand die me begrijptquote:Op woensdag 28 mei 2008 14:00 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik deel je teleurstelling dat er geen grote prop in zat.
Jaquote:
Jij begrijpt mequote:Op woensdag 28 mei 2008 14:33 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ja
De schoonheid van een grote prop oorsmeer wordt onderschat
Mijn eigen naam: Tenorstem Lulquote:Op woensdag 28 mei 2008 14:42 schreef LadyBlack het volgende:![]()
![]()
Iemand deze site al eens bezocht??
http://wordsmith.org/anagram/advanced.html
En nou is het zeker aan ons om dat weer in te voeren en haar echte naam te achterhalen?quote:Op woensdag 28 mei 2008 14:48 schreef LadyBlack het volgende:
Uit de naam van een vriendin van mij komt o.a. Minnares Oelek![]()
![]()
Ach. Je bent ook geen 'Te Kont Vlo'quote:
Ik heb natuurlijk gecheckt of haar naam ertussen komt te staan als je Minnares Oelek intypt, en dat is niet het gevalquote:Op woensdag 28 mei 2008 14:51 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
En nou is het zeker aan ons om dat weer in te voeren en haar echte naam te achterhalen?
quote:Op woensdag 28 mei 2008 15:06 schreef MaJo het volgende:
En met mijn tweede naam erbij Namaakman Jode Stijve
Maar wel:quote:Op woensdag 28 mei 2008 15:05 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ik heb natuurlijk gecheckt of haar naam ertussen komt te staan als je Minnares Oelek intypt, en dat is niet het geval
Toch krijg je van mij ook een knuffel en ik hoop je op te vrolijken met de medeling dat je jouw naam kan anagrameren tot: 'Wildeman Tinus' 'Mail de winst nu' 'iemand wil nuts' (ja ik! die zijn verdorie niet meer te koop)quote:Op woensdag 28 mei 2008 12:15 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Overigens hoeven jullie je niet te druk maken om mij. Even wat beter slapen en de komende dagen zal ik naar wat hardere muziek luisteren dan normaal, maar het komt wel goed. En anders weet ik dat ik het AKQ-team kan inschakelen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |