quote:Op woensdag 28 mei 2008 19:10 schreef p_iglet het volgende:
Ik ben zo blij. Ik heb gewoon een parttime onderzoeksplek per september![]()
![]()
quote:Op woensdag 28 mei 2008 23:59 schreef Anitra het volgende:
LadyS sterkte
p_iglet wat superHet is ook echt helemaal jouw als ik het zo lees!!!
Moonah ik neem mijn petje af voor p_iglet! werken, studeren, mama zijn en ook nog eens leuke dingen doen en nog van alles en nog wat! Ik vind het een super mens!
Ticootje, bedankt voor de tip! (heb je hem al in het topic voor de ouder-tips gezet?) De zoog kompressen zijn hier na een uur nl. al kletsnat van de 'lekkage'.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 09:32 schreef Ticootje het volgende:
Sil, de eerste tijd liep ik gewoon met hydrofieldoeken in mn bh. zoogkompressen konden de lekkage echt niet aan.
Gelukkig gaat het echt over hoor het lekkenquote:Op donderdag 29 mei 2008 12:24 schreef flowerbox het volgende:
[..]
Ticootje, bedankt voor de tip! (heb je hem al in het topic voor de ouder-tips gezet?) De zoog kompressen zijn hier na een uur nl. al kletsnat van de 'lekkage'.
Wel vreemd om niet meer in Z&G te posten maar in dit topic. Ik ben nu een moeder hihi. Maar ondanks een schatje van een baby is de roze wolk soms ver te zoeken. Vooral na een doorwaakte nacht...![]()
Egmond aan Zee, jaquote:Op vrijdag 30 mei 2008 08:26 schreef Linda__ het volgende:
Wij gaan dit weekend naar Egmond. Daar zijn we al eerder geweest en het is leuk! Eerder waren we al eens in Katwijk, Hotel Noordzee. Vond ik ook leuk. Mooi strand, gezellig stadje, maar niet zo stervensdruk
Leuke vooruitzichten, Karin!
Ik heb 3 wijntjes op. Bij mij tikt het altijd heel snel aan.quote:
Nou, daar moet je het ook maar mee treffen he? Ik snap niet dat er mensen zijn die bv een oppascentrale bellen om zo maar een vreemde te laten komen.quote:Op zaterdag 31 mei 2008 21:37 schreef snoopy het volgende:
Hier vanmiddag ook even eruit geweest en we hebben een superoppas
Wij hebben de onze via OUDquote:Op zaterdag 31 mei 2008 21:40 schreef Moonah het volgende:
[..]
Nou, daar moet je het ook maar mee treffen he? Ik snap niet dat er mensen zijn die bv een oppascentrale bellen om zo maar een vreemde te laten komen.
Ik weet niet of jullie haar kennen, maar ik ben hetquote:Op zaterdag 31 mei 2008 23:04 schreef bixister het volgende:
snoopy, ik ben ook benieuwd nu. is 't een fok!ker? kennen wij hem/haar?
Ik denk dat Ken hier wel even zou moeten wennen.quote:Op maandag 2 juni 2008 11:50 schreef Stiemie het volgende:
Linde logeert wel regelmatig, maar alleen nog bij opa's en oma's en een keer bij mijn broer en schoonzus. Maar echt een "vreemde" oppas durf ik nog niet echt aan. Al zal Linde er minder moeite mee hebben dan wij denk ik
Misschien telt ook mee dat we niet echt mensen kennen die zouden kunnen oppassen (wij zijn de eerste in onze vriendengroep met een kindje) en dan kom je toch al snel echt bij een vreemde uit en dat vind ik toch nogal eng.
ah, wat leuk!quote:Op maandag 2 juni 2008 11:47 schreef Lemijn het volgende:
Ik weet niet of jullie haar kennen, maar ik ben het![]()
Balen...quote:Op maandag 2 juni 2008 12:39 schreef k_i_m het volgende:
Ik heb vandaag mijn eerste werkdag en ik vind het maar stom.
Niettes, ik moet nog tot woensdagquote:
Zo zijn we dus aan onze oppas gekomenquote:Op maandag 2 juni 2008 11:47 schreef Lemijn het volgende:
[..]
Ik weet niet of jullie haar kennen, maar ik ben het![]()
Ik las een keer dat snoopy best eens een avondje weg wilde, en wilde wel eens een woonboot van binnen zien dus bood me aan als oppas![]()
Nee hoor, ik ben student met te onregelmatige stages voor een bijbaan en heb veel oppaservaring (16 jaar was wel ongeveer het hoogtepunt met meerdere keren per week) dus doe het met plezier. Dat komt natuurlijk vooral door Lis & Morris want die zijn nog superder dan de oppas zelf.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |