Huub mocht niet winnen dat is duidelijk. Maar als er ooit weer een DGK komt dan zullen we misschien eerder de redaktie moeten aanspreken op de suggestieve beelden. We zijn weggelopen bij de reguliere en dat heeft de redaktie de macht gegeven. Ten we daar mee op de proppen kwamen was het leed al geschiedquote:Op vrijdag 23 mei 2008 14:06 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, dat feest bedoelde ik ook. Kwaadaardig en suggestief knip- en plakwerk.
Hij komt er nog wel achter hoor, als hij buiten gaat luisteren en lezen.
Ik hoor hem net zeggen dat er zelfs een rotopmerking die Bridget maakte op de autocue stond. Wat moeten ze daar een hekel aan hem hebben gehad.
Ik vind toch dat Brian weleens relaxter is geweest. Die zit nog niet lekker in zn velletje hoor.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 14:09 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Ja, iedereen is lekker aan het keuvelen en grapjes aan het maken met elkaar.
Dat komt speltechnisch op dit moment beter uit, maar je mag wel met mij trouwen.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 14:13 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Ik ben alweer ingeruild voor Suzan de paaldanseres, zie ik. In de masterbedroom nog wel!
Dan had hij moeten zeggen: Komt het gewenste antwoord ook op de autocue of moet ik mijn teksten wel zelf verzinnen?quote:Op vrijdag 23 mei 2008 14:04 schreef Kinga het volgende:
"Huub je toont wel weinig affectie naar Claire toe" Stond gewoon op de autocue
HOE KROM IS DAT
Helemaal mee eens, kutFEBO.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 14:09 schreef akveor het volgende:
Ach weet je ik zag het al aankomen... De TV uitzendingen hebben Huub de winst ontnomen. Ik was dus al voorbereid.... ik heb dan ook zo goed als niet ge-smst...
Jammer vond ik dat ik de laatste week weinig van de sociale Huub mocht zien. Het bezoekje van Claire maakte al veel goed. Ook de streams van afgelopen avond waren okay. Waar ik Kenneth het toefje slgroom op het toetje vond.
Jaap was voor mij de op 1 na beste keuze.... helaas kan ik Jaap niet anders zien als de meest politiek correcte keuze. Maar iets anders mag je ook niets verwachten van het nederlands TV kijkend publiek als grootste gemene deler.
En jij? Trek jij het nog? Waarschijnlijk wel... dus Febo heeft z'n doel bereikt.
Inderdaad, maar goed beschouwd is bijna 3800 COS-sen voor 1 soap bizar veel.quote:
In dr blote reetquote:Op vrijdag 23 mei 2008 14:14 schreef Smash-it het volgende:
H: A en ik konden 's nachts zoveel drinken dat we dan uren door het huis liepen en dan was zij Janine en ik was Ludo. Heeft volgens mij nooit tv gehaald.
Amanda was echt wel leuk
Straks Cold Turkeyquote:Op vrijdag 23 mei 2008 14:14 schreef beequeen het volgende:
[..]
Helemaal mee eens, kutFEBO.![]()
We hebben nog streams, dus ik trek het nog wel even.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |