abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_58924993
ik heb geloof ik al wel eens verteld dat wij geen babietje hebben, maar een klauterkabouter...

nou trof ik net ineens dit aan...

  maandag 26 mei 2008 @ 19:32:30 #202
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_58925087
Whahaha, Pepijn jij kleine donder! Oh, Piglet succes met je klauterkabouter, die gaat zeker nog wel het nodige ongelukje tegemoet.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_58925528
Memmel ik wil niet dat mijn kleine baby-mensje al bijna 1 is

Pepijn .....

Morgen met Jet weer naar het ziekenhuis voor een allergietest Ik ben heel benieuwd hoe de uitslag dit keer zal zijn Mag ze eindelijk kippenei en melk etc. of moeten we nog even verder gaan zoals het nu gaat .....
Jouw kleine handje grijpt
mijn grote vinger vast
mooi toch dat mijn vinger
zo in jouw handje past
pi_58925951
pepijn grappemaker
mama van 3 kids!
pi_58926604
Hmmmz, zit ik vanmiddag nog op het CB te vertellen dat slapen goed gaat... is ze nu al de hele avond ontroostbaar, naar mijn idee doodmoe. Maar in slaap vallen lukt niet...
Tandjes...? Sprongetje...? Wie zal het zeggen. Ze zit nu bij papa op de bank te huilen, ik ga het even overnemen, kijken of ik wonderen kan verrichten...
Fake it till you make it...
  maandag 26 mei 2008 @ 20:57:39 #206
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_58926899
Anna, vandaag mag het pas echt: gefeliciteerd met je allereerste verjaardag
Jet staat nu bovenaan de lijst En zij is slechts 1 dag ouder dan Devin

Pepijn, lekker klimmen Gelukkig maar dat het zo'n lichtgewichtje is, of is het wasrek alsnog geknakt?

Zo sneu als die kleintjes zo overstuur raken van de prikjes K_i_m, je bent niet de eerste en ook zeker niet de laatste mama die zelf ook emo wordt als d'r kleintje wordt gepijnigd hoor

Devin is morgen ook weer aan de beurt voor prikjes maar ik kan het beter verzetten denk ik.
Hoe zat het nou ook alweer met zieke kindjes en vaccinaties?
.... met gevoel voor drama....
  maandag 26 mei 2008 @ 21:07:50 #207
23460 Deepfreeze
"koud hé"
pi_58927097
pepijn De klauterkabouter!!!

Kersjes, wij hebben de 4 maanden prik laten zetten (met 5 mnd), terwijl Chris iets verkouden was. Maar hij heeft veel meer last van gehad van zijn verkoudheid en/of bijverschijnselen van de prik.. Dus ik zou het niet weer doen.. Hoe ziek is hij?
is 14 maand ook een Dktp?

Beaker, ik hoop dat jet weer wat meer mag gaan eten. Is altijd fijn als je niet meer zo hoeft op te letten..

Nijna, dat gaat toch altijd zo.. Als je zegt dat ze lief/gezond/slaperig zijn, dan zijn ze in werkelijkheid stout/ziek/klaarwakker

Hier gaat het redelijk goed. Hij slaapt overdag wat meer dan anders, en heeft nog steeds die vlekken. En is iets rustiger, maar opzich scheelt het niet zoveel met normaal.. Hopelijk vannacht een rustige nacht..
  maandag 26 mei 2008 @ 21:16:15 #208
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_58927299
Deepfreeze, 11 maanden is dktp. Die van 14 maanden is dacht ik BMR.

Jennifer heeft net 3 uur achter elkaar geslapen! Ze was blijkbaar toch moe van het weekend en het kdv. Lekker gebadderd en nu is ze alweer moe.. Lekker gezellig kind heb ik.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  maandag 26 mei 2008 @ 21:17:35 #209
125853 Ticootje
<3 6970 <3
  maandag 26 mei 2008 @ 21:27:49 #210
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_58927552
Piglet! Wat een kleine acrobaat.

Ik kom even heel heel heel hard jubelen. Yade heeft vandaag 55ml uit de borst gedronken! Dat is bijna een hele voeding en die 5 extra hoefde niet eens bij deze voeding. Ze deed het zo goed, maar was al wel erg uitgeput. Ze had haar sonde eruit getrokken en na het gebadder, moest die er weer in. Niet leuk, dus ze krijste de hele boel bij elkaar en toen ik haar weer beet had, zag ik traantjes. Bij mij sprongen de tranen ook meteen in de ogen. Maar ze was dus erg moe en pakte daarom de borst meteen goed.

Vraagje over waterpokken. Mijn achterneefje en achternichtje hebben waterpokken, mijn tante is bij hun op bezoek geweest. Nu was mijn moeder vanavond bij mijn opa en was mijn tante daar, tegen de afspraak in, ook ineens. En nu weten we dus niet zeker of mijn moeder nog wel bij Yade op bezoek mag. Hebben jullie enig idee? Ik ga het morgen sowieso nog even vragen op de afdeling maar ik ben toch wel zo godsgruwelijk kwaad op mijn tante. Ze hadden nog zo afgesproken dat mijn moeder niet met haar in contact zou komen.
pi_58927651
Silmarwen, zo via via waterpokken oplopen is heeeeeeeeel erg onwaarschijnlijk.
Je moet echt direct besmet worden. Dus zeker als jou tante en moeder zelf al de waterpokken gehad hebben is er geen risico.

Het zou via 3 schijven moeten nu van achterneefje, naar tante, naar jou moeder, naar Yade...
Ik denk dat je die kans echt kan verwaarlozen. Tenzij jou tante ook de waterpokken gaat krijgen, en je moeder ze nog niet gehad heeft.
  † In Memoriam † maandag 26 mei 2008 @ 21:54:57 #212
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_58928224
quote:
Op maandag 26 mei 2008 21:27 schreef Silmarwen het volgende:
Piglet! Wat een kleine acrobaat.

Ik kom even heel heel heel hard jubelen. Yade heeft vandaag 55ml uit de borst gedronken! Dat is bijna een hele voeding en die 5 extra hoefde niet eens bij deze voeding. Ze deed het zo goed, maar was al wel erg uitgeput. Ze had haar sonde eruit getrokken en na het gebadder, moest die er weer in. Niet leuk, dus ze krijste de hele boel bij elkaar en toen ik haar weer beet had, zag ik traantjes. Bij mij sprongen de tranen ook meteen in de ogen. Maar ze was dus erg moe en pakte daarom de borst meteen goed.
Wat gaat Yade goed!!! (En jij ook, dat je productie niet onder alles te lijden heeft!)
DancingPhoebe op &lt;a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" &gt;23/10/09&lt;/a&gt;:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  maandag 26 mei 2008 @ 21:55:13 #213
23460 Deepfreeze
"koud hé"
pi_58928231
Silmarwen, wat fijn dat Yade bijna een hele voeding zelf kan drinken aan de borst.. Moet ze alle voedingen aan de borst drinken, of mag ze ook voedingen uit het flesje drinken, voordat ze naar huis mag?
  maandag 26 mei 2008 @ 21:58:35 #214
35189 Troel
scherp en bot
pi_58928320
Goed om te horen Sil!
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  maandag 26 mei 2008 @ 22:03:37 #215
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_58928446
quote:
Op maandag 26 mei 2008 21:55 schreef Deepfreeze het volgende:
Silmarwen, wat fijn dat Yade bijna een hele voeding zelf kan drinken aan de borst.. Moet ze alle voedingen aan de borst drinken, of mag ze ook voedingen uit het flesje drinken, voordat ze naar huis mag?
Piglet, mij leek de kans ook al klein, maar ik wil echt helemaal geen risico lopen. Er liggen veel kleine en of zieke kindjes daar natuurlijk en her hangt ook een bord waarop staat dat als je in aanraking bent geweest dat je dat meteen moet melden.

Macka, ja ik ben er zelf ook verbaasd over. Maar heb net nog gekolfd en dat was een vol flesje (volgens mij 100 cc) en dat was slechts een uurtje na de borst.

Ze moet alle voedingen zelf kunnen drinken, fles of de borst, als er maar niets meer via de sonde gaat. Nu krijgt ze sowieso de voedingen voor wij komen, met de sonde, anders is ze te moe. Daar tussen krijgt ze ook flesjes van de verpleging, dus ik denk dat ze nu op max 2 voedingen per dag helemaal zelf doet, van de 8. Dat houdt dus in de hele fles leegdrinken, of borst dus. De andere voedingen zijn of helemaal sonde, maar dat doen ze alleen als ze heel diep slaapt, of gedeeltelijk fles gedeeltelijk sonde, afhankelijk van hoe moe ze is.

We hebben ook de kinderarts gesproken. Sommige dingen die ze doet of heeft (zoals veel haartjes overal) duiden op 34 weken, andere dingen weer op 36, dus ze houden aan dat ze met 35 weken en 3 dagen geboren is. Het gaat goed met de coffeine maar soms is haar ademhaling nog wat onregelmatig, ondanks de medicijnen. Ze ontgroeit de coffeine vanzelf en dan gaan ze kijken of ze stabiel blijft, zo niet, weer een nieuw kuurtje en maandag hebben we weer een gesprek. Ze denkt dat Yade hoe dan ook nog wel 2 weken moet blijven, misschien zelfs langer. De twee weken rekende wij sowieso wel op, maar elke dag gaat het wat beter.

[ Bericht 5% gewijzigd door Silmarwen op 26-05-2008 22:09:20 ]
  maandag 26 mei 2008 @ 22:08:10 #216
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_58928557
Die vele haartjes had Freek ook, en hebben er toch best wel lang gezeten (op zijn oor bv ).

Rot is dat, die sonde weer terug plaatsen hè?
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
pi_58928563
quote:
Op maandag 26 mei 2008 15:32 schreef hestria het volgende:
hier mogen we morgen weer voro de controle en 2de prikjes.

ieder kind volgt toch zijn eigen weg met groeien betreft. als ik bekijk tussen Dennis en Michelle,

Geboorte
Michelle 49 cm en 3070 gr
Dennis 48 cm en 3100 gr

4 weken
Michelle 54 cm en 3880 gr
Dennis 53 cm en 3965 gr

2 maand
Michelle 54.5 cm en 4835 gr
Dennis 58.5 cm en 5220 gr(nee geen foutje, meneer is echt zoveel gegroeit)

3 maand
Michelle 59 cm en 5680 gr
Dennis 60 cm en 6100 gr(11 weken)

Ze volgen toch hun eigen groei, en bovendien groeien ze met sprongen, kan goed zijn dat als je over 2 weken terug gaat dat ze dan ineens een groeistuip heeft gehad.
Thomas mag morgen ook voor zijn tweede entingen.
Hij groeit lekker:

geboorte 4740 gr. en 56 cm.
1 maand 4860 gr. en 57 cm.
2 maand 5700 gr. en 59 cm.
3 mnd. 6290 gr. en 61 cm.
Hardloper.
IG @webkim
  maandag 26 mei 2008 @ 23:07:45 #218
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_58929909
P_iglet ! Briljant! Hoe krijgt hij het voor elkaar!

Kersjes, ik zat net ook in het lijstje te kijken en idd nog twee weekjes en dan is Devin alweer 1!!!

Sil, fijn dat het drinken en kolven zo goed gaat! En als ik jou was zou ik lekker schelden op mensen die zo onvoorzichtig om lijken te springen met waterpokken e.d. ... (gooi het maar op de hormonen )

Nijna, Eli heeft net een sprong gehad, dus wellicht komt Mirte er nu in? Ze is toch 2 wk jonger dan Eli? Of is het meer?

Beaker, succes met de allergietest!
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
  maandag 26 mei 2008 @ 23:10:06 #219
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_58929977
Van de laatste fles kreeg ik er maar een beetje in. Moet ik haar nou laten slapen onder het motto als ze honger heeft wordt ze vanzelf wel wakker of moet ik het over een uur nog een keer proberen? Ik had haar vandaag al tussendoor wat bijgevoederd, dus ze komt niet heel veel tekort .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  maandag 26 mei 2008 @ 23:15:32 #220
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_58930106
Ik zou haar lekker laten slapen dan .
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
  maandag 26 mei 2008 @ 23:15:54 #221
640 snoopy
peanuts
pi_58930115
Wat Leah zegt
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  maandag 26 mei 2008 @ 23:17:37 #222
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_58930167
Maar ze kan niet uitdrogen in de tussentijd ofzo, dat ze niet op tijd wakker wordt door dat prikgedoe?
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  maandag 26 mei 2008 @ 23:19:45 #223
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_58930222
Nee hoor . Komt ze normaal gesproken nog 's nachts?
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
  maandag 26 mei 2008 @ 23:19:50 #224
640 snoopy
peanuts
pi_58930225
Eh, ik wist niks van prikgedoe. Maar als je zelf straks wakker ligt omdat je je zorgen maakt zou ik haar nog wel wat geven voor je zelf naar bed gaat.
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
pi_58930233
Memmel, gefeliciteerd met Anna's 1e verjaardag! Enneh... succes als topic-junior bij de dreumessen!

Ticootje, herkenbaar! Alleen is het bij mij iedere keer ECHT zo dat ik in slaap ben gevallen tijdens het voeden. Voor de veiligheid doe ik het dekbed al onder zijn armpje langs (zodat ik het niet omhoog kan trekken) en stop het onder zijn rug een stukje in.

Mijn CB-tipjes:
Een badjasje houdt ze ook warm (handiger dan een zo'n handoek-cape die ze los wurmen) en is ook handig als ze al zelf op onderzoek uitgaan.
Masseer na de prik meteen even de plek. Scheelt een hoop napijn.

Lekker dat ze het zo goed doet, Silmarwen. Bink zit trouwens ook nog steeds onder de donshaartjes hoor! Vooral zijn gezicht... we twijfelen of we hem al zullen leren scheren...
pi_58930250
kim het aantal ponden dat Lilah zwaar is, dat is het aantal uren dat ze zonder voeding mag 's nachts...

ze drogen echt niet zomaar uit, lekker laten slapen..
  maandag 26 mei 2008 @ 23:22:16 #227
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_58930299
Baby's drogen snel uit, het is ook terecht dat daarvoor gewaarschuwd wordt, maar dan moeten ze wel èn koorts, èn diarree/spugen, èn weinig drinken.

Als ze vandaag toch al meer dan voldoende gehad heeft hoef je daar echt niet bang voor te zijn. Ik liet de mijne na een prik altijd wel een nachtje bij ons slapen, maar dat was meer voor ijn gevoel .
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
  maandag 26 mei 2008 @ 23:24:12 #228
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_58930349
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:19 schreef Leah het volgende:
Nee hoor . Komt ze normaal gesproken nog 's nachts?
Nee al ruim een maand niet meer. Maar ik heb me weer bang laten maken door iemand die het had over glucose tekort en niet meer wakker wordende kinderen en sindsdien maak ik me zorgen als ze 's avonds niet zoveel drinkt .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_58930446
kim voor glucose geld die ponden en uren regel...
geen idee hoe zwaar lilah is, maar stel dat dat 5 kilo is, dan zou ze 10 uur zonder voeding mogen voordat een glucose spiegel in gevaar komt.
en een beetje drinken is al genoeg om die op pijl te brengen...
  maandag 26 mei 2008 @ 23:28:20 #230
153480 Maneki.Neko
sloopkogel©
pi_58930451
kim, laat haar maar lekker slapen joh! des te eerder is ze weer fit Als ze honger heeft meldt ze zichzelf wel

Mijn madam ligt ineens al vanaf 20.00 te slapen Wel op de bank, maar ze slaapt wel Normaal was ze `s avonds klaarwakker en ging ze gelijk met ons naar bed maar dit is wel fijn zo. Lekker weer eens een avondje voor onszelf
Zul je zien dat het een eenmalig iets is

Pepijn doe normaal man
Saartje
  maandag 26 mei 2008 @ 23:35:31 #231
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_58930616
Gezonde bay's regelen dat echt prima zelf Kim, ga met een gerust hart slapen joh!

Maneki, lekker is dat hè? Wie weet is het een blijvend iets .
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
pi_58932327
Die foto van Pepijn!
  dinsdag 27 mei 2008 @ 08:26:25 #233
156412 hestria
erg gastvrij
pi_58933936
Zo meneer gaat ineens hard in ontwikkelingen!!! sinds het weekend kan ie ineens:

een speeltje aanpakken(gaat nog wel wat schokkerig en hij heeft nog 2 handen nodig)
Zodra ik hem op zijn buik leg, houd ie heel de tijd zijn hoofd recht zonder te knikkenbollen
Als ie op zijn buik ligt draait ie zich soms op zijn rug(al is dat volgens mij nog meer toeval)
Draait op zijn rug de box 360 graden rond, en draait naar zijn zij.
Met 2 vingers optrekken tot zit en dan blijft ie zelfs een paar sec half dubbelgevouwen zitten(waarna ie weer naar de grond stort)
en zodra ik vraag of ie een flesje lust begint ie te smakken en maakt elke keer hetzelfde geluid(net alsof ie me begrijpt)
Liefde is het enige dat zich vermenigvuldigt als je het deelt!
Trotse mama van Michelle en Dennis
pi_58933997
Hestria, wat leuk om te merken dat ze dingen gaan snappen he?!

hier had ik ilse vanmorgen even op bed, en kroop ze van me vandaan.
Ik zei "doei ilse!" ... stopt ze met kruipen, gaat zitten en begint te zwaaien!
Net aan het ontbijt vertel ik V. dat ze zo reageerde op mijn "doei" .. begint ze acuut weer te zwaaien
Géén toevalstreffer meer te noemen dus
pi_58934601
Sil, wat knap van Yade. Elke dag een stapje vooruit .
Van de waterpokken zou ik even navragen in het ziekenhuis. Zo via via via lijkt me niet zo heel waarschijnlijk...

Davinia, Mirte is van 10 oktober, dus ruim een maand jonger... maar kan best het sprongetje zijn als ik in "oei ik groei" kijk...

K_i_m, hoe is het gegaan vannacht?

Mammietje, nu al scheren .

Marit wat leuk .

Gisteravond was het half 11 dat die kleine zich eindelijk overgaf aan de slaap... Tussen papa en mama in... (daarna in haar eigen bed gelegd en ze heeft wel de nacht doorgeslapen) hopelijk was het een eenmalige actie, we gaan er wat ons betreft in elk geval geen gewoonte van maken, dat tussen ons in...
We hebben een konijn te logeren, ze is helemaal wild van dat beest. Kuchen als ze hem ziet en vanmorgen was ze aan het gillen nar het beest. Alleen konijn moet niet zoveel van haar hebben, die hupst met een boog om haar heen .
Fake it till you make it...
pi_58934766
Vandaag naar het CB geweest.
Maarten is nu 69,5 cm en 8670 gram
Ik had al een groot vermoeden dat hij over de 8,5 kilo was maar om het ook nog eens echt te zien
Heeft weer 2 prikjes gehad en na een paar sec huilen was hij al stil.
Meneer ligt nu heerlijk op bed

Pepijn!!!
  dinsdag 27 mei 2008 @ 09:55:23 #237
23460 Deepfreeze
"koud hé"
pi_58935285
Zo maarten, jij bent een lekker jongen..

Nijna, is ze ook niet gewoon onrustig door het konijn, dat ze wat moeilijker in slaap kan komen?

Dag Ilse

En dennis kent ook opeens allemaal kunstjes

Chris had ook nog donshaar op zijn oortjes, en die was 8 dagen telaat..
Vannacht heeft Chris weer redelijk geslapen. Wel een paar keer wakker geweest voor de speen, en onrustig in bed, maar met een speen was het ook weer rustig.. Heb nog niet gekeken hoe het met de vlekken gaat.. Het is papa-dag, dus ik kon even bijslapen vanochtend
  dinsdag 27 mei 2008 @ 09:55:58 #238
35189 Troel
scherp en bot
pi_58935297
Ik liet Pepijns foto aan Bert zien en het eerste wat hij zei was "wanneer ga je het wasrek uit Rubens kamer halen?"
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_58935799
Deepfreeze, misschien is het inderdaad de opwinding van het konijn geweest waardoor ze moeilijker in slaap kon vallen... Vanavond eens proberen of het helpt als we het konijn pas los laten als ze al op bed ligt... Had er ook al een beetje aan zitten denken dat het daar misschien mee te maken zou hebben.
Fake it till you make it...
  dinsdag 27 mei 2008 @ 10:23:12 #240
28034 jellyrose
BoggleMeister
pi_58935846
Pepijn
Thoughts arrive like butterflies.
Red de zeehond!
  dinsdag 27 mei 2008 @ 10:31:06 #241
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_58936046
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 09:16 schreef Nijna het volgende:

K_i_m, hoe is het gegaan vannacht?
Goed! Ze heeft de hele nacht geslapen tot ik vanochtend met haar flesje kwam en ging daarna weer slapen tot een half uur geleden. En ze is heel vrolijk vandaag .

Gelukkig dat Mirte ook de nacht goed geslapen heeft!
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  dinsdag 27 mei 2008 @ 10:56:58 #242
23460 Deepfreeze
"koud hé"
pi_58936635
kim, fijn dat ze goed heeft geslapen!

Net Chris even gecheckt.. De vlekken zijn zo goed als weg, en hij is heerlijk vrolijk..
  dinsdag 27 mei 2008 @ 11:30:06 #243
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_58937331
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 10:31 schreef k_i_m het volgende:

[..]

Goed! Ze heeft de hele nacht geslapen tot ik vanochtend met haar flesje kwam en ging daarna weer slapen tot een half uur geleden. En ze is heel vrolijk vandaag .

Gelukkig dat Mirte ook de nacht goed geslapen heeft!
Dat heeft ze niet van dr moeder
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  dinsdag 27 mei 2008 @ 12:49:17 #244
35189 Troel
scherp en bot
pi_58939060
Ruben heeft het van rug naar buik draaien goed door. Hij vindt het op zijn buik liggen ook minder onprettig. Aanstaande maandag consult met die fysio.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  dinsdag 27 mei 2008 @ 12:56:50 #245
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_58939221
Wat leuk als ze dingen gaan begrijpen zoals Dennis en Ilse! Na maandenlang tegen die kleintjes aanpraten krijg je ineens het idee dat het ook echt doordring wat je zegt en dat ze erop reageren is natuurlijk helemaal geweldig. Maar soms halen ze de zaken nog door elkaar: Als Devin op een wipkip zit en ik zeg "Goed vasthouden, met 2 handjes" dan begint hij te klappen en doet zijn handjes op zijn hoofd

Nijna, gezellig dat jullie een logeetje hebben! Kunnen ze lekker samen worteltjes eten

Vrolijke kindjes
Ik wil ook een vrolijk kindje maar die van mij kan alleen maar hoesten, huilen, hoesten huilen en tussendoor liters snot en slijm verliezen Na alweer een doorwaakte nacht en een hysterisch schreeuwende kleine die nog steeds niet wil eten opnieuw de hjuisarts gebeld. Die zit vol, maar ik moet tijdens het telefonisch spreekuur maar even terugbellen voor advies Inmiddels heb ik geregeld dat vanmiddag op het CB de afspraak bij de arts zal zijn ipv bij de wvk. ik vetrouw zijn gerochel voor geen meter, het houdt nu zo lang aan en lijkt alleen maar erger te worden .
.... met gevoel voor drama....
  dinsdag 27 mei 2008 @ 13:01:11 #246
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_58939336
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 11:30 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Dat heeft ze niet van dr moeder
.

Gisteren stonden we trouwens samen voor de kast en we hadden allebei niks om aan te trekken .

ik omdat ik daadwerkelijk niks heb en zij omdat alles in de was zat .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  dinsdag 27 mei 2008 @ 13:01:50 #247
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_58939349
Ik moet dus meer kleren voor d'r kopen .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  dinsdag 27 mei 2008 @ 13:03:41 #248
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_58939388
Troel, misschien dat het al honderd keer is langsgekomen, maar ik ben even kwijt waarom Ruben naar de fysio moet.

Kim, shop ze!
.... met gevoel voor drama....
  dinsdag 27 mei 2008 @ 13:11:28 #249
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_58939530
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 13:01 schreef k_i_m het volgende:
Ik moet dus meer kleren voor d'r kopen .
vaker een wasje draaien geen optie?
I'm so glamourous I piss glitter!
  dinsdag 27 mei 2008 @ 13:12:07 #250
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_58939540
Ik heb zoveel kleren voor Jen, dat past niet in de kast.. Toch blijf ik spulletjes kopen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  dinsdag 27 mei 2008 @ 13:14:00 #251
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_58939573
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 13:11 schreef RockabeIIa het volgende:

[..]

vaker een wasje draaien geen optie?
ssssst! .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  dinsdag 27 mei 2008 @ 13:18:24 #252
23460 Deepfreeze
"koud hé"
pi_58939666
Arme Devin, ik hoop dat jij ook snel een vrolijk jongetje bent!!!

Heeft iemand hier toevallig een slaapzak van de Hema? Ik zag eentje in de folder staan, en die had ik eerder ook al willen kopen, maar de hema gebruikt gewone maten (56-80 en 86-104). Als iemand de lengte van zo'n slaapzak kan meten, dan kan ik het vergelijken met onze eigen slaapzak...Dan weet ik of ik de Hema met een bezoekje kan vereren
  dinsdag 27 mei 2008 @ 13:18:55 #253
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_58939673
Oja! Hoe zat het ook alweer met koorts/verhoging en in bad/douche? Ik wil eigenlijk even snel met d'r onder de douche. Ze heeft zo te voelen geen koorts, maar misschien een beetje verhoging. Maar dat zou ik dan even moeten temperaturen als dat een probleem is...
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  dinsdag 27 mei 2008 @ 13:24:14 #254
23460 Deepfreeze
"koud hé"
pi_58939777
Kim, Met een beetje verhoging zou ik er niet te moeilijk over doen.. Wel lekker inpakken na het douchen. En niet te koud/warm water, maar dat is ook logisch natuurlijk..
Vind het zelf altijd wel lekker om even het zweet eraf te spoelen als Chris wat warm is..
  dinsdag 27 mei 2008 @ 13:27:33 #255
35189 Troel
scherp en bot
pi_58939847
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 13:03 schreef Kersjes het volgende:
Troel, misschien dat het al honderd keer is langsgekomen, maar ik ben even kwijt waarom Ruben naar de fysio moet.

Kim, shop ze!
Hij weigert zijn hoofd op te tillen als hij op zijn buik ligt. Tenminste, als je staat te kijken, als je stiekem kijkt zie je soms dat hij het wel kan.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_58941342
Hier zijn we naar het CB geweest. Mevrouw is nu 65 cm en 7,4 kg Alleen de inentingen heeft ze nog niet gehad omdat het toch nogal dicht op haar waterpokken-uitbraak zat, dus over 2 weken mogen we weer
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
  dinsdag 27 mei 2008 @ 15:01:11 #257
156412 hestria
erg gastvrij
pi_58942244
hier ook weer terug van het consultatie bureau. Meneer is 65 centimeter en weegt 7610 gr. Prikjes was enorm gillen en krijsen, gelukkig was ie snel stil toen ik hem oppakte, die doos van een arts heeft niet eens gemaseert, toen ik dennis aankleede had ie een hele plakaat zitten, dus heb ik het maar even gedaan. Hier thuis heb ik lekker met zijn beentjes gefiest en lekker op bed gelegt.

hier ook een verwijzing voor de fysio. Dennis heeft een afgeplat hoofd en hij draait zijn hoofd niet naar rechts. Naar links is geen probleem maar rechts doet ie alleen maar als heel zijn lijfje meegaat.
Liefde is het enige dat zich vermenigvuldigt als je het deelt!
Trotse mama van Michelle en Dennis
  dinsdag 27 mei 2008 @ 16:35:16 #258
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_58944244
Wij zijn ook weer terug van het CB. Devin is nu 78 cm en 8942 gram, een lichtgewichtje dus. Ondanks dat hij ziek is en al een kleine week weinig tot niets eet blijft hij dus toch groeien, aankomen en zelfs zijn eigen lijntje volgen
Zijn longetjes leken schoon, maar zijn oortjes en keel zijn rood en geirriteerd. We gaan nu paracetamol geven en hopen dat het snel over zal gaan en niet zal uitmonden in een ontsteking...
De prikjes maar even 2 weken uitgesteld, eerst moet hij weer helemaal uitgekwakkeld zijn.
.... met gevoel voor drama....
  dinsdag 27 mei 2008 @ 18:51:37 #259
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_58946832
hestria, Jen heeft ook echt een voorkeurskant gehad. Ik heb vorige keer een blaadje van het CB meegekregen met tips. Verder leg ik Jen ook nog steeds op haar zij, zo ligt ze wel steeds op een andere kant.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  dinsdag 27 mei 2008 @ 19:15:28 #260
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_58947346
Pepijn wat doe jij nou?!?

Kersjes succes met de zieke Devin.

Verder weinig tijd om bij te lezen want vandaag de hele dag op bhv-cursus geweest en vanavond paardrijden. Morgen weer werken, dus dan heb ik misschien iets meer tijd
pi_58948541
Devin gauw opknappen .

Ik had na vandaag weer zo'n hangdagje eigenlijk verwacht dat we ook weer zo'n avond als gisteren zouden krijgen. Ik heb haar om kwart over 7 naar bed gebracht en ze is als een blok in slaap gevallen. Zo'n middagje kinderdagverblijf doet wonderen .
Fake it till you make it...
  dinsdag 27 mei 2008 @ 21:32:15 #262
160944 DeLiedje
trotse mama
pi_58950474
Devin beterschap

Deepfreeze, ik heb die slaapzakken 'life' staan te bekijken in de hema. Floortje heeft nu een 70 aan van de prenatal, en daar is ze bijna uit gegroeid (ze is 65cm lang en strekt gráág haar beentjes). Ze heeft er ook een van de hema maat 68-80, en ik moet zeggen dat ik bij haar al twijfelde om een maat 86-104 te kopen...
K weet niet of je iets aan deze info hebt, maar toch...


Floortje heeft sinds een week of 2 zóveel interesse in alles wat wij om haar heen eten en drinken, dat het haast echt zielig is dat zij nog niets krijgt (5,5 maand nu). We kijken nu echt uit naar haar eerste hapjes, want we voelen ons echt schuldig nu als wij iets eten...

En ze is zo heerlijk druk, onze pittige tante...
Ik was ondertussen heel handig in voeden - en vanalles tegelijk doen (eten / drinken / lezen / tv kijken / praten, noem maar op...) maar nu is ze echt door het minste of geringste afgeleid. Ze drinkt een slok, laat weer los om even om zich heen te kijken of ze niets mist van al het leuks in die grote-mensen-wereld om haar heen ( ), drinkt dan weer even en ga zo maar door... Armpjes maaien enthousiast door de lucht en als ze mn tepel los laat, is en teentje ook best lekker...

Kan je ook inbakeren voor tijdens de voeding?
  dinsdag 27 mei 2008 @ 21:37:44 #263
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_58950563
Sasha heeft een 68-80 aan en die past prima en kan ook nog wel even mee. Groter is geen optie hier want dan zou hij er denk ik in verdwijnen, ondanks die lekkere bolle wangen.
***
  dinsdag 27 mei 2008 @ 21:41:31 #264
160944 DeLiedje
trotse mama
pi_58950656
Ja, de breedte is hier ook het probleem dan, en in die 68-80 past ze nu goed...
Uit die 70's van bijvoorbeeld prenatal is ze wel haast uitgegroeid...
  dinsdag 27 mei 2008 @ 21:52:21 #265
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_58950864
Ik heb gelijk nog 2 besteld. Sasha ligt op het kdv nog steeds in de kleinere en die is gemaakt naar de 70 van de prenatal en ik denk dat hij er wel uit zal barsten. En dan eentje voor in de was.
***
  dinsdag 27 mei 2008 @ 22:15:33 #266
23460 Deepfreeze
"koud hé"
pi_58951498
tnx deliedje en BE.. Chris is nu ruim 75 cm.. Dus dan ga ik wel voor de grotere maat.. Daar groeit hij in ieder geval wel in, en dan naai ik desnoods de mouwgaten iets dicht..
  dinsdag 27 mei 2008 @ 22:35:43 #267
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_58952009
Stiemie, bhv-cursus, wat is dat dan?

Nijna, lekker hoor, Mirte is vast aan het inhalen!

Hahaha DeLiedje, Devin heeft dat ook weleens, dat hij per ongeluk aan zijn teentjes gaat zuigen tijdens het drinken
Hebben jullie al een datum bedacht om Floortje d'r eerste hapjes te gaan geven? En wat gaat het worden? En stukjes of juist geprakt? Ik vond de voorpret geweldig, zat me destijds zo ontzettend te verheugen om kleintje kennis te laten maken met nieuwe smaken en texturen

Devin kreeg vanmiddag ineens weer babbels en was vanavond ook weer heel vrolijk en blij. Er ging veel eten zijn mond in maar dat werd helaas allemaal weer uitgespuugd en op de grond gegooid of in zijn haar gesmeerd. Maar....hij pakte het in ieder geval vast en hapte ervan, dat is al een stuk meer dan de afgelopen dagen toen hij elk hapje weigerde!
.... met gevoel voor drama....
  woensdag 28 mei 2008 @ 08:09:41 #268
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_58956087
Jen heeft slaapzakjes van de v&d, maat 70, maar die beginnen nu wel aan de strakke kant te worden. Mijn moeder heeft slaapzakjes maat 80 en die zitten beter. (Ik heb geen idee hoelang Jen nu is, ik gok zo'n 63 cm.)
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  woensdag 28 mei 2008 @ 08:28:44 #269
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_58956279
Vanmorgen was Sasha vroeger wakker dan normaal en toen hebben we lekker nog een half uurtje in bed liggen kletsen en knuffelen. Meestal komt dat er niet van op de dagen dat ik werk.
Gelukkig hoef ik vandaag maar een halve dag en kan ik hem al snel weer gaan halen!

[ Bericht 80% gewijzigd door BE op 28-05-2008 08:45:28 ]
***
  woensdag 28 mei 2008 @ 09:07:54 #270
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_58956755
Dat is een lekker vooruitzicht BE. Jammer dat het wer vandaag wat tegenzit, het wordt wel warm maar geen zon, anders had je heerlijk kunnen wandelen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_58957094
BE, dat wordt een gezellig knuffelmiddag!!

Kersjes, wat fijn dat Devin weer wat vrolijk is.. Nu alleen nog zijn hapjes..

Hier weer een vrolijk kerel. Hij lijkt nergens meer last van te hebben. Tijgert weer verder dan gisteren en trekt allerlei deurtjes open.. Het wordt echt tijd voor traphekjes en kinderslotjes op de deuren...
  woensdag 28 mei 2008 @ 09:56:10 #272
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_58957556
Kersjes fijn dat het met Devin beter gaat! Is toch altijd heel fijn om te zien dat je kindje beter in zijn vel zit.

BHV-cursus is bedrijfshulpverlening. Dus brandjes blussen en ehbo enzo. Zodra er op mijn werk iets gebeurt meot ik bijspringen door al dan niet zelf iets te doen of een diagnose en zorgen dat er een ambulance komt. Wel leuk hoor. Ik moest op de cursus een prullenbakbrand blussen met een blusdeken maar omdat ik niet zo groot ben waren de vlammen bijna net zo groot als ikzelf.

Ik heb nog een patroon liggen om zelf een slaapzakje en een hoeslakentje te maken. Nu alleen nog tijd vinden om eraan te beginnen
  woensdag 28 mei 2008 @ 13:04:00 #273
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_58961992
Wij hebben vandaag dubbel goed nieuws gekregen.

Yade krijgt geen coffeine meer en ze verwachten niet dat ze dipjes meer zou gaan krijgen. Nu moet de coffeine uit haar systeem gaan en als dat uit haar systeem is en ze blijft 48 uur stabiel, dan mag ze van de monitor. Ook gaat ze al naar de 7 voedingen per dag, 7 x 70cc, want ze slaapt 's nachts altijd door.

Wat pappa hilarisch vond en ik minder, was dat Yade haar eerste spuitluier had. Op mijn t-shirt, rok, schoenen, matje, kast en de vloer. Zij was echter nog helemaal schoon. En dan ondeugend met van die grote ogen opkijken alsof ze wil zeggen "Wat?"

Mijn kleine gekke miep.
pi_58962152
He Sil, wat goed zeg!! Dat is een mooie stap vooruit!.. Hoe gaat het met het zelf drinken?

Spuitluiers zijn altijd leuk... Voor degene die toekijkt
  woensdag 28 mei 2008 @ 13:15:01 #275
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_58962264
quote:
Op woensdag 28 mei 2008 13:11 schreef Deepfreeze het volgende:
He Sil, wat goed zeg!! Dat is een mooie stap vooruit!.. Hoe gaat het met het zelf drinken?

Spuitluiers zijn altijd leuk... Voor degene die toekijkt
Zelf drinken gaat ook steeds beter. Vandaag uit de borst 20 cc, fles nog 25 en de rest met de sonde, maar ze had zich erg druk gemaakt en was een beetje moe erdoor. Ik heb op advies van de verpleging een ander tepelhoedje gekocht, wat groter, omdat het drinken uit de huidige, zeer gaat doen. Ze had ook vast meer kunnen drinken maar het deed echt pijn bij mij, en dat is natuurlijk niet de bedoeling. Dus vanavond de nieuwe proberen, is een L van medela, ben erg benieuwd.
  woensdag 28 mei 2008 @ 13:25:13 #276
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_58962526
Wat fijn zeg Sil!

Over dat pijn doen met voeden met een tepelhoedje: misschien ahndig om eens een afspraak te maken met een lactatiekundige? Ik had heel veel alst bij het voeden met een tepelhoedje en de lactatiekundige liet me daar gewoon ineens zonder zo'n hoedje voeden. Was echt bijna een wonder zo'n verschil Ik zou het zeker vragen, misschien hebben ze in het ziekenhuis ook wel een lactatiekundige?

Volgens de lactatiekundige was drinken door een tepelhoedje net zoiets als drinken door een plastic zakje met een heel klein gaatje erin.
  woensdag 28 mei 2008 @ 13:48:43 #277
160944 DeLiedje
trotse mama
pi_58963206
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 22:35 schreef Kersjes het volgende:
Hahaha DeLiedje, Devin heeft dat ook weleens, dat hij per ongeluk aan zijn teentjes gaat zuigen tijdens het drinken
Hebben jullie al een datum bedacht om Floortje d'r eerste hapjes te gaan geven? En wat gaat het worden? En stukjes of juist geprakt? Ik vond de voorpret geweldig, zat me destijds zo ontzettend te verheugen om kleintje kennis te laten maken met nieuwe smaken en texturen
Ik denk precies op de dag dat ze 6 maanden wordt, 13 juni...
En ik ben 'van borst tot boterham' aan het lezen (gekregen toen ik zwanger was...)... Denk dat we voor de stukjes gaan .
Nu nog eens bedenken waarmee we gaan beginnen.

Is ineens zoiets heel anders als die vertrouwde borst... Gek idee... Ze wordt groot
  woensdag 28 mei 2008 @ 14:16:11 #278
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_58963800
DeLiedje het is echt zoooooo leuk als ze gaan eten Vooral als ze allerlei verschillende dingetjes mogen proberen en je aan die koppies kunt zien of ze het lekker vinden of juist niet Het boek Opperdepop van Albert Heijn is ook een echte aanrader. We maken er hier wekelijks dubbele porties hapjes uit en die gaan dan in de vriezer. Erg handig. En er staan lekkere dingen in: risotto met doperwtjes, couscous met vis, macaroni, apserges met ei etc.
  woensdag 28 mei 2008 @ 14:18:51 #279
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_58963855
Stiemmie, mijn lactatiekundige zei ook dat dat drinken uit een tepelhoed vermoeiender is dan gewoon uit de tepel. Maar ik denk dat bij Sil het punt is dat de kleine een goed aanhap punt moet hebben.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  † In Memoriam † woensdag 28 mei 2008 @ 14:22:55 #280
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_58963943
quote:
Op woensdag 28 mei 2008 13:48 schreef DeLiedje het volgende:

[..]

Ik denk precies op de dag dat ze 6 maanden wordt, 13 juni...
En ik ben 'van borst tot boterham' aan het lezen (gekregen toen ik zwanger was...)... Denk dat we voor de stukjes gaan .
Nu nog eens bedenken waarmee we gaan beginnen.

Is ineens zoiets heel anders als die vertrouwde borst... Gek idee... Ze wordt groot
Ik ben indertijd met Lucie gestart met een gekookt worteltje. Zo'n drie weken voor ze zes maanden werd, want ze was niet meer te houden. Steeds maar ontevreden huilen als ze ons zag eten. En dat was over nadat ze vast voedsel kreeg voorgeschoteld. Binnen no time bleek ze een echt Rapley talentje. Zo'n datum is ook maar een gemiddelde...
DancingPhoebe op &lt;a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" &gt;23/10/09&lt;/a&gt;:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  woensdag 28 mei 2008 @ 14:34:23 #281
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_58964225
quote:
Op woensdag 28 mei 2008 14:18 schreef Ticootje het volgende:
Stiemmie, mijn lactatiekundige zei ook dat dat drinken uit een tepelhoed vermoeiender is dan gewoon uit de tepel. Maar ik denk dat bij Sil het punt is dat de kleine een goed aanhap punt moet hebben.
Een tepel is toch ook een goed aanhappunt? Vaak gebruik je een tepelhoedje op advies van het ziekenhuis omdat ze er daar soms minder verstand van hebben (en er vaak veel minder tijd voor hebben) dan een lactatiekundige. En voor te vroeg geboren kindjes is drinken door een tepelhoedje dan natuurlijk nog veel zwaarder. Daarom gaf ik het advies om een lactatiekundige te raadplegen
pi_58964380
Heb hulp nodig.
Ik ben ermee bezig dat Maarten overdag ook in z'n bedje slaapt en dat ging redelijk goed totdat hij telkens zijn speen uit z'n mond haalde.
Ik wil nu dus dat hij zonder speen slaapt want die werkt alleen maar in z'n nadeel.
Hij kon altijd zonder speen maar door dat sprongetje van hem zijn wij zo dom geweest om hem vaak te troosten met speen

Ik leg hem in bed zodra hij moe is (oogjes wrijven, gapen enz) en dan gaat hij huilen. Ik geef hem aai over z'n hoofd en kusje en zeg welterusten tot straks lekker slapen.
Ik laat hem hooguit 5 minuten huilen (tenzij krijsen dan ga ik eerder heen) en dan weer aai over z'n hoofdje enz.
Ik wil het echt wel volhouden maar wanneer hou je op en neem je hem mee naar beneden want hij is gewoon moe.
Lijkt mij toch stug dat je hem de hele dag in bed laat omdat hij moe is.

Ben beetje moedeloos want hij ligt nu ook te huilen in z'n bed terwijl hij gewoon bekaf is
Heb echt even ervaringen en tips enz nodig aub want ik wil hem zo graag helpen!
  woensdag 28 mei 2008 @ 14:46:00 #283
156412 hestria
erg gastvrij
pi_58964510
ik laat dennis altijd max een 3 kwartier huilen, dat wil zeggen dat ik om de 5 min hem ga troosten en als dat na 3 kwartier niet werkt haal ik hem naar beneden, doen we knuffelen, spelen in de box en daarna weer na bed. Volgens het boekje van ria blom dat ik gekregen heb van het consultatiebureau, mag je hem makelijk een 30 min laten huilen en als ie dan 1 min stil is begint de 30 min weer opnieuw. Al vind ik dat erg lang hoor, vandaar dat ikzelf altijd na 3 kwartier opgeef en hem lekker er uit haal, meestal gaat ie dan na een kwartiertje vanzelf gapen enzo en valt ie zonder problemen in slaap.
Liefde is het enige dat zich vermenigvuldigt als je het deelt!
Trotse mama van Michelle en Dennis
  woensdag 28 mei 2008 @ 15:31:23 #284
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_58965486
quote:
Op woensdag 28 mei 2008 14:34 schreef Stiemie het volgende:

[..]

Een tepel is toch ook een goed aanhappunt? Vaak gebruik je een tepelhoedje op advies van het ziekenhuis omdat ze er daar soms minder verstand van hebben (en er vaak veel minder tijd voor hebben) dan een lactatiekundige. En voor te vroeg geboren kindjes is drinken door een tepelhoedje dan natuurlijk nog veel zwaarder. Daarom gaf ik het advies om een lactatiekundige te raadplegen
Mijn tepels waren helemaal niet goed aanhapbaar. De eerste 2 weken moest ik eerst kolven om de tepel uit te trekken, dan pas kon Jen aanhappen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  woensdag 28 mei 2008 @ 15:31:58 #285
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_58965502
Ik word een beetje kriegelig van het woord lactatiekundige eerlijk gezegd. Niets ten nadele van de fans ervan hoor, maar deze verpleegkundige hebben een speciale opleiding voor deze afdeling, bovenop hun gewone HBO-V. Ook over borstvoeding bij premature kindjes en borstvoeding an sich. Ze kan de tepel zelf niet aanhappen, en verspilt mega veel tijd ermee. Ze pakt hem twee drie keer zuigen en laat dan los. Dus drinkt ze dan helemaal niet. Ik heb zelf erg groote borsten, ik denk misschien wel groter dan E op het moment, en vlakke tepels. Het is voor haar veel te moeilijk om die tepel te pakken.

Daarom dus het tepelhoedje, degene die ik van het ziekenhuis had gekregen is toch te klein en dus adviseren ze een grotere. Ze helpen me juist zo enorm veel, met zoveel advies en laten me helemaal niet aanklungelen. Ze nemen rustig de tijd, het is nooit gehaast en we mogen zolang blijven proberen en zitten met haar als wij willen. Vaak blijven ze nog even om te kijken of ze wel goed hapt en krijg ik advies over hoe haar beter vast te houden of anders aan te laten happen. Ze vragen regelmatig of ik klachten of pijntjes heb en in het begin lieten ze me niet alleen tijdens de borstvoeding en bleven ze samen met mij proberen.

Ik heb echt niet het idee dat een lactatiekundige het beter zou doen en ik ga haar niet tot op het bot vermoeien met het leren aanpakken van die tepel. Dan maar een tepelhoedje of zelfs een flesje. Borstvoeding is zelfs niet eens onze prioriteit, ook al maak ik nu genoeg aan. De prioriteit is dat ze leert drinken, whatever way, dan mag ze namelijk lekker naar huis en zien we wel weer verder.
  woensdag 28 mei 2008 @ 15:35:00 #286
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_58965576
Ik laat Jen max een kwartier huilen (ook met de methode van Ria Blom, is ze stil dan gaat de tijd opnieuw in). Maar ik hoor wel duidelijk het verschil tussen het inslaaphuiltje en "ik-wil-gewoon-niet-slapen"-huiltje. Als ik haar in bed leg en ze begint te huilen dat neemt het volume af als ze echt moe is. Als het volume toeneemt dan ga ik haar gewoon weer halen, dan laat ik haar ook niet het kwartier volhuilen. Ik neem haar uit bed, even aan de borst, lekker even troosten en meestal is ze dan wel gewoon moe en bij de volgende poging naar bed slaapt ze wel gewoon.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  woensdag 28 mei 2008 @ 15:35:23 #287
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_58965591
Ardenlyn, is mss een knuffel een idee? Heeft hij toch iets om aan aan te klampen.
Wij zijn (bijna) nooit wezen kijken bij Eli als hij huilde voor het in slaap komen. Ging/gaat hij alleenmaar harder van brullen, want dan denkt hij dat hij eruit mag.
Wanneer haalt hij zijn speen uit zijn mond? Heeft hij overdag verder nog een speen in? Mss is het een idee om eerst overdag speenloos te zijn en nog even houden met slapen, en dan zonder speen slapen?
En anders kan je ook proben om hem tijdeljik ergens ander te laten slapen. Eli wil in zijn eigen bedje alleenmaar Winnie the Pooh, zonder Winnie vergaat de wereld. Maar op het kdv heeft hij een ander beest, hij slaap zonder beest in de wagen, idem Maxi Cosi, dus voor hem is het echt de associatie met zijn bedje dat daar Winnie bij hoort... Mss werkt dat ook bij Maarten zo.

DeLiedje, veel plezier met de eerste hap binnenkort. Als ze zich verslikken is erg eng, maar ze zijn in staat om alles er zo weer uit te gooien als er iets in het verkeerde keelgat schiet. Het is rustiger voor jezelf op daarop te vertrouwen. Werkt iig bij mij.

Kersjes, zou Devin mss last hebben van een sprongetje of zo?

Sil, laat je svp niet gek maken. Als een tepelhoedje nu goed werkt voor Yade, werkt dat goed. Het is alleen tzt handiger als jullie beiden ook zonder kunnen, want anders moet je altijd tepelhoejdes meezeulen als je ergens naar toe gaat... Zonder is makkelijker. Mits het werkt zonder, uiteraard.

Het lijkt soms alsof Eli koorts heeft, maar dan temperatuur ik hem 37oC Vreemd.
Net gekeurd op het cb, was iets laat "had je je vergist in de tijd?"en nog 6 opmerkingen. Ja, we snappen het
Eli weegt 10.150g bij 73 cm.
Weegmevrouw (andere dan de normale, lieve): Hij is wel veel aangekomen, hoor!
Ik: Nog wel op zijn eigen lijntje?
Mw: Ja, dat wel. Maar hij zit wel boven het gemiddelde.
Ik ben toen Eli maar gaan uitleggen dat als iedereen op het gemiddelde zat, de verdeling smaller zou worden en dus daarmee weer niemand op het gemiddelde zou zitten. Echt, die toon waarop ze dat zei! Daar zou ee normaal mens echt zenuwachtig van worden!! Kijk, ik ben technisch geschoold, dus weet hoe dat zit, maar als je verder geen verstand daarvan hebt en je krijgt zulke opmerkingen, dan denk je mss wel dat je kind te zwaar is! Kan me er best over opnaaien.

Blokjestest ging goed. Hij pakte het niet van mw, maar wel van mij. Hoezo eenkennig
Ogentest ging ook goed.
Volgende keer weer prikjes
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
  woensdag 28 mei 2008 @ 15:40:42 #288
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_58965741
Sil, ik heb precies hetzelfde probleem gehad met de borsten. Maar je kolft nu ook veel, dus misschien krijg jij straks ook mooie aanhapbare tepels.

Bij Jen duurde het ook zeker 2 weken voordat ze goed uit 1 borst dronk. Pas later snapte ze dat ook de andere borst voeding gaf.

Straks is Yade wat groter en sterker en dan kan je altijd nog proberen om zonder hoed te voeden. Het aanhappen is nu belangrijker dan heeft ze in ieder geval door dat er voeding uit je borsten komt.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  woensdag 28 mei 2008 @ 15:43:12 #289
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_58965798
quote:
Op woensdag 28 mei 2008 15:31 schreef Silmarwen het volgende:
Ik word een beetje kriegelig van het woord lactatiekundige eerlijk gezegd. Niets ten nadele van de fans ervan hoor, maar deze verpleegkundige hebben een speciale opleiding voor deze afdeling, bovenop hun gewone HBO-V. Ook over borstvoeding bij premature kindjes en borstvoeding an sich. Ze kan de tepel zelf niet aanhappen, en verspilt mega veel tijd ermee. Ze pakt hem twee drie keer zuigen en laat dan los. Dus drinkt ze dan helemaal niet. Ik heb zelf erg groote borsten, ik denk misschien wel groter dan E op het moment, en vlakke tepels. Het is voor haar veel te moeilijk om die tepel te pakken.

Daarom dus het tepelhoedje, degene die ik van het ziekenhuis had gekregen is toch te klein en dus adviseren ze een grotere. Ze helpen me juist zo enorm veel, met zoveel advies en laten me helemaal niet aanklungelen. Ze nemen rustig de tijd, het is nooit gehaast en we mogen zolang blijven proberen en zitten met haar als wij willen. Vaak blijven ze nog even om te kijken of ze wel goed hapt en krijg ik advies over hoe haar beter vast te houden of anders aan te laten happen. Ze vragen regelmatig of ik klachten of pijntjes heb en in het begin lieten ze me niet alleen tijdens de borstvoeding en bleven ze samen met mij proberen.

Ik heb echt niet het idee dat een lactatiekundige het beter zou doen en ik ga haar niet tot op het bot vermoeien met het leren aanpakken van die tepel. Dan maar een tepelhoedje of zelfs een flesje. Borstvoeding is zelfs niet eens onze prioriteit, ook al maak ik nu genoeg aan. De prioriteit is dat ze leert drinken, whatever way, dan mag ze namelijk lekker naar huis en zien we wel weer verder.
Silmarwen dat klinkt helemaal oke hoor zo dat ziekenhuis!

Ik heb zelf een hele andere ziekenhuiservaring vandaar dat ik de tip gaf. (Hier is uw baby mevrouw. Roep maar als u klaar bent met voeden dan leggen we haar weer terug in het wiegje en *weg* was de verpleegster weer samen met haar "gewelidige" uitleg over borstvoeding Dus dan gaat het helemaal fout met aanhappen en is er na 1x voeden nog maar weinig over van iets dat ooit je tepels waren)

Fijn dat het in ieder geval al zoveel beter gaat en hopelijk mag je meisje snel mee naar huis!
  woensdag 28 mei 2008 @ 15:46:23 #290
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_58965858
Stiemie, dat zijn inderdaad wel de meeste verhalen die je hoort over ziekenhuizen. Bij de babymassagecursus had ook geen enkele moeder goede hulp in het ziekenhuis gekregen bij de borstvoeding.
Ik kwam na 1 nacht al thuis met bloedende tepelkloven, en dan moet je nog beginnen. Heel fijn!

In het borstvoedingtopic had ik al begrepen dat Sil wel deskundige begeleiding krijgt bij de borstvoeding.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  woensdag 28 mei 2008 @ 15:49:39 #291
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_58965927
quote:
Op woensdag 28 mei 2008 15:46 schreef Ticootje het volgende:
Stiemie, dat zijn inderdaad wel de meeste verhalen die je hoort over ziekenhuizen. Bij de babymassagecursus had ook geen enkele moeder goede hulp in het ziekenhuis gekregen bij de borstvoeding.
Ik kwam na 1 nacht al thuis met bloedende tepelkloven, en dan moet je nog beginnen. Heel fijn!

In het borstvoedingtopic had ik al begrepen dat Sil wel deskundige begeleiding krijgt bij de borstvoeding.
Ah vandaar. Ik geef geen borstvoeding meer dus eigenlijk lees ik daar ook nooit mee. Ik krijg alleen nog altijd rillingen van het woord tepelhoedje
pi_58966291
Hij had overdag ook een speen en daar ben ik mee gestopt. Gaat echt onwijs goed en hij heeft er totaal geen probleem mee.
Als hij moe is wil hij graag de speen maar hij haalt hem er meteen weer uit. Hij snapt nog niet dat als hij dat ding uit z'n mond haalt dat hij de speen kwijt is.
Zijn bij hem echt 2 verschillende dingen lijkt het.
Hij wil speen en heeft hem en is blij. Hij wil dat ding uit z'n mond halen om vast te houden.
Hij heeft niet door dat dat ding dus zijn speen is Klinkt heel lief maar die speen werkt gewoon in z'n nadeel.

Die speen werkt heel goed en ik wil het hem echt wel geven maar het heeft geen nut als hij hem er meteen uit plukt.
Vandaar dat ik nu heel graag zonder speen hem wil leren slapen.
Een knuffel zou kunnen helpen maar als hem los laat dan pakt hij hem niet meer zelf.
Hij heeft wel een Lammy doekje maar die doet hij soms nog per ongeluk over z'n hoofd en eraf pakken lukt hem nog niet. Hij ligt dan paniekerig met z'n armen te zwaaien.

Hij ligt nu wle te slapen maar na 3 a 4 x 5 minuten huilen en dan wat troosten (haal hem niet uit bed) heb ik hem wat in slaap gekust door tussen z'n oogjes veel kusjes te geven en troostende woorden te zeggen.
Kan hem toch moeilijk laten huilen en de kamer weer uit lopen want hij was gewoon bekaf.

Voel mij gewoon wat onzeker en wil hem zo graag helpen.
Hij zal toch wel een keer doorhebben dat hij gewoon kan slapen in bed overdag.

(hij is nu alweer wakker na 15 minuten terwijl hij echt meer slaap nodig heeft. Is hard aan het huilen )
  woensdag 28 mei 2008 @ 16:09:06 #293
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_58966404
Kan je anders geen speen zonder ring eraan geven? Die kunnen ze er moeilijker zelf uihalen als ze nog klein zijn. Of anders 1 speen voor in zijn mond en 1 in zijn hand? Misschien werkt dat?
pi_58966479
Ik heb zelf een keer 1 in elke hand en 1 met en ook zonder ring in zijn mond
Maarten is hopeloos met die dingen geworden.
  woensdag 28 mei 2008 @ 16:29:49 #295
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_58966867
Hahahahah het is gewoon een spenenmonstertje En die zijn erg lief kan ik je uit ervaring vertellen

Helaas heb ik verder geen tips meer...
  woensdag 28 mei 2008 @ 17:41:27 #296
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_58968524
Over dat huilen... Ik kwam dit artikel ergens tegen;

http://www.zorgvoorborstv(...)en_over_rvp_2008.pdf

En ik vond dat er wel aannemelijke dingen in stonden. Maar ik heb gelukkig geen huilbaby, dus ik heb Lilah ook niet hoeven laten huilen. De keren dat ze huilt is er altijd wat aan de hand, dus misschien komt het daarom wel aannemelijk op me over. Maar ik schrok er wel van .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  woensdag 28 mei 2008 @ 18:01:48 #297
11682 Moonah
Jolie femme
pi_58968946
Ardenlyn, wat een gedoe zeg, met het slapen van Maarten.
Ik herken wel eea hoor, van toen Thies nog zo klein was. Die sliep ook erg weinig overdag, en ook niet in zijn bedje. Wel met speen trouwens. Af en toe heb ik me net zo gevoeld als jij nu. Moedeloos. Maar weet je, het komt echt goed. Dit gaat over en jullie vinden een manier waarop het voor jullie goed werkt. Ria Blom heeft goede adviezen, maar soms moet je toch je eigen ding doen/uitvogelen/proberen.
Zo heeft het bij Thies nog steeds geen zin om hem bij het eerste gaapje/oogjes wrijven meteen in bed te leggen. Dan ligt (nou ja, 'staat' inmiddels ) hij alleen maar te brullen. Hij kan dan de rust nog niet vinden om zich aan zijn slaap over te geven. Dat is altijd zo geweest. Soms was hij wel een uur zo af en toe aan het gapen voordat ik hem in bed legde. Dat werkte voor hem veel beter. En net wat Hestria zegt, ik heb hem ook regelmatig weer uit bed gehaald hoor, als het slapen niet lukte.
Ik weet niet of je hier wat mee kunt, maar je verhaal raakte me en ik wil je even sterkte wensen.
Het komt goed, echt!
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_58969065
quote:
Op woensdag 28 mei 2008 18:01 schreef Moonah het volgende:
Ardenlyn, wat een gedoe zeg, met het slapen van Maarten.
Ik herken wel eea hoor, van toen Thies nog zo klein was. Die sliep ook erg weinig overdag, en ook niet in zijn bedje. Wel met speen trouwens. Af en toe heb ik me net zo gevoeld als jij nu. Moedeloos. Maar weet je, het komt echt goed. Dit gaat over en jullie vinden een manier waarop het voor jullie goed werkt. Ria Blom heeft goede adviezen, maar soms moet je toch je eigen ding doen.
Zo heeft het bij Thies nog steeds geen zin om hem bij het eerste gaapje/oogjes wrijven meteen in bed te leggen. Dan ligt (nou ja, 'staat' inmiddels ) hij alleen maar te brullen. Hij kan dan de rust nog niet vinden om zich aan zijn slaap over te geven. Dat is altijd zo geweest. Soms was hij wel een uur zo af en toe aan het gapen voordat ik hem in bed legde. Dat werkte voor hem veel beter. En net wat Hestria zegt, ik heb hem ook regelmatig weer uit bed gehaald hoor, als het slapen niet lukte.
Ik weet niet of je hier wat mee kunt, maar je verhaal raakte me en ik wil je even sterkte wensen.
Het komt goed, echt!
Sta hier haast met tranen in de ogen! Ow wat is dit fijn om te lezen.
Ik doe hem vanaf nu ook dus niet meer met z'n 1ste gaap of oogjes wrijven in bed.
Ik hoop dat het dan beter werkt en dat Maarten z'n rust kan vinden overdag.
Dankjewel Moonah!!
En natuurlijk iedereen want de tip van 3 kwartier proberen doe ik vanaf nu ook maar dan een half uur.
na 5 minuten huilen weer even heen en dat een half uur en lukt het niet dan naar beneden.

Hij moet echt niet persee naar bed van mij maar hij is gewoon moe.

ik heb weer moed
  woensdag 28 mei 2008 @ 18:12:33 #299
11682 Moonah
Jolie femme
pi_58969157
Fijn zo!
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  woensdag 28 mei 2008 @ 18:20:20 #300
156412 hestria
erg gastvrij
pi_58969302
gaat er ook om dat je doet wat jou het beste lijkt. Ik heb het geduld en hardheid om hem 3 kwartier te laten huilen. Manlief laat hem makkelijk een uur brullen.(nu scheelt het dat we michelle ook hebben en dus gewoon soms geen tijd hebben om uren met hem bezig te zijn)
Liefde is het enige dat zich vermenigvuldigt als je het deelt!
Trotse mama van Michelle en Dennis
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')