Hierhttp://alcoholdebaas.nl/ is de behandeling gratis, en hun forum vind je hier. Succes.quote:Op dinsdag 20 mei 2008 17:23 schreef Hoop het volgende:
[..]
Iemand zei trouwens iets over een forum in de comments. Ik had dat zelf ook al gevonden. Daar heb ik nu mijn email-adres achtergelaten. Ze bieden namelijk ook een behandeling aan, maar die is vrij prijzig of je moet een verwijskaart hebben van de dokter. Dat regelen zij ook voor je las ik, maar dat durf ik niet. Ze hebben een beperkt aantal plaatsen voor mensen die dat niet willen maar het ook niet zelf kunnen betalen (2200 euro in totaal zonder btw). Mocht ik naar de fles grijpen dan zal ik alsnog naar de arts gaan voor die verwijskaart zodat de verzekering het betaald.
Dank je. Refusal ken ik wel ja. Maar ik weet dat als ik een terugval zou hebben ik daardoor heen zou drinken. Met alle nare effecten vandien. Dus daar wil ik niet aan. Ik wil ook niet het risico lopen dat als ik per ongeluk alcohol binnen krijg ik over mijn nek ga. Maar misschien dat ik dat wel doe trouwens, als ik na deze week gifvrij ben is het denk ik wel goed als ik iemand heb die me ook gifvrij helpt te houden.quote:Op dinsdag 20 mei 2008 20:02 schreef anotherday het volgende:
Hoi Hoop,
Wat knap van je dat je nu die stap wilt zetten tot het afkicken! Zoals de users hier ook zeggen, het is belangrijk om ook medisch contact te houden voor als er iets misgaat.
Over het alcohol delirium (ook wel alcohol tremens genoemd, omdat je er ook erg van gaat trillen) is het belangrijk daar bedacht op te zijn.
Wel is het zo dat ik voorstander ben van afkicken onder begeleiding en evt. medicatie. Ik werk zelf op een dubbeldiagnose afdeling (verslaving+psychatrische stoornis) en ik zie wel dat veel mensen baat kunnen hebben bij goede begeleiding + medicatie.
Als het je lukt een tijd van de alcohol af te blijven, zou je er verstandig aan doen een arts te raadplegen. Ik begrijp je punt dat je je ervoor schaamt en dat je misschien liever het allemaal alleen wilt doen. Tóch kan een arts hierin hulp bieden, ook al ben je een tijdje van de alcohol af (Bijv. voor het medicijn Refusal, misschien wel bekend)
Ik zal dit topic wel in de gaten houden.
Heel erg veel sterkte succces en beterschap!
Die behandeling kost 2200 euro in totaal. Ik heb er paar berichten terug al over geschreven. Ze hebben slechts enkele gratis plekken. Die behandeling kan wel vergoed worden door de verzekering, maar zoals ik al schreef, t'is ook een stuk schaamte wat meedoet en dan is het niet meer anoniem. 2200 euro heb ik niet zelf. Maar wel bedankt voor de tip toch.quote:Op dinsdag 20 mei 2008 20:14 schreef mspoez het volgende:
[..]
Hierhttp://alcoholdebaas.nl/ is de behandeling gratis, en hun forum vind je hier. Succes.
Ik weet dat je het heel goed bedoelde, maar ik moest toch een beetje lachen. Als je pas na 8 halve liters een beetje aangeschoten gaat worden dan kun je heel veel lezen tijdens het zuipen. Ik heb dan ook een aardige bibliotheek bij elkaar gekregen in die 11 jaarquote:Op dinsdag 20 mei 2008 20:56 schreef Palmer het volgende:
Misschien moet je een nieuwe verslaving aanleren, probeer boeken! Weet niet of het je iets lijkt maar zeg voor wat voor genres je houdt en misschien dat men hier advies kan geven. Het kan echt heel bevrijdend werken als je je in een andere wereld waant.
*edit*quote:Op dinsdag 20 mei 2008 20:17 schreef Hoop het volgende:
[..]
Die behandeling kost 2200 euro in totaal. Ik heb er paar berichten terug al over geschreven. Ze hebben slechts enkele gratis plekken. Die behandeling kan wel vergoed worden door de verzekering, maar zoals ik al schreef, t'is ook een stuk schaamte wat meedoet en dan is het niet meer anoniem. 2200 euro heb ik niet zelf. Maar wel bedankt voor de tip toch.
oeh, succes! Dat wordt nog wel moeilijker, lijkt in het begin heel makkelijk. Denk dus niet dat je er al overheen bentquote:Op woensdag 21 mei 2008 00:01 schreef JEFFreal het volgende:
Keep up te good work![]()
Ik ben nu bijna 48 uur thc clean![]()
Maar die zuipen juist 't meestquote:Op woensdag 21 mei 2008 00:33 schreef De-oneven-2 het volgende:
Het zou natuurlijk een corpulente pot kunnen zijn.
Maar ik ga er niet vanuit.
Ik vind dat je jezelf juist op de borst mag kloppen dat je de verleiding hebt weerstaan, ook al lag hij binnen handbereik.quote:Op woensdag 21 mei 2008 01:10 schreef Hoop het volgende:
Net een flinke tegenslag gehad. Ik wilde even nieuwe shag gaan halen en misschien nog een zakje chips ofzo bij shell. Pak ik mijn rugzak zit er nog een blik bier in. Dat was echt niet leuk. Ben maar een stukje gaan lopen en toen ik terug kwam heb ik hem maar door de gootsteen gegooid. Maar zit er mee in mijn maag. Het scheelde maar een haar.
En ja ik ben man en nee, ik ben niet remlof
Mijn verzekeringen zijn denk ik wel in orde, dat gaat altijd per automatische incasso en ik heb van alles de polissen.
En wat mijn betreft ik mag hopen dat ze me nog veel leuker vind als non-alcoholist. Maar zo vaak hebben we elkaar ook nog niet gezien in het echt dus heeft nog geen echt duidelijk beeld denk ik van hoe ik ben.
Ik wou dat ik die blik niet had gezien, voel me even down nu.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |