Kan je iets meer vertellen over de melanges van de Kaldi? Wat voor bonen zitten er bijv. in die Sicilian blend? En is die Kaldi-blend eigenlijk wat? Voor Kaldibegrippen is hij nog redelijk goedkoop (ik vind Kaldi eigenlijk maar duur met hun bonen, ze zitten een dikke anderhalve euro per 250 gram boven de SL, wat toch wel hun concurrent is)quote:Op woensdag 21 mei 2008 17:29 schreef W1ZZ het volgende:
Kaldi's koffie is niet winkelgebrand maar wordt gebrand door Smit & Dorlas (wel naar recept van Kaldi). Dus dat betekent fabrieksbranden en regelmatige kwaliteitscontrole. Gelukkig ligt het wel snel genoeg in de winkel
Ach, ik keek naar je ondertitel en wist genoegquote:Op vrijdag 23 mei 2008 18:21 schreef faberic het volgende:
Sorry voor die post, ik dacht niet na.
Ach, dat is alleen zijn avatar maar, verder is OA een schatjequote:Op vrijdag 23 mei 2008 18:25 schreef faberic het volgende:
De eerste met een Senseo Avatar heeft zich al gemeld, ik denk dat we toch weer terugmoeten naar Barista. In elk geval geen "koffie", dat is té multi-interpretabel.
Stiekem wilt OA niks liever dan de beste koffie leren kennenquote:Op vrijdag 23 mei 2008 18:38 schreef Muck het volgende:
[..]
Ach, dat is alleen zijn avatar maar, verder is OA een schatje
Koop eerst een goede molen, enige advies wat er is.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 21:07 schreef Thorical het volgende:
Ik wil ook goede koffie met een snelfilter apparaat.
Wat is een aanrader? Ik heb 's morgens geen zin om me bezig te houden met een espresso.
Ik heb zo'n Solis maestro geval niet de beste maar ik kan de maalgraad instellen. En ik koop mijn bonen iedere week versgebrand bij Wijs en zonen.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 21:37 schreef faberic het volgende:
[..]
Koop eerst een goede molen, enige advies wat er is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |