abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 19 mei 2008 @ 13:59:27 #51
191841 ottoaanmnstokkos
Als je Calimero al zielig vond
pi_58761160
quote:
Op maandag 19 mei 2008 13:47 schreef MangoSplit het volgende:

[..]

Ik weet dat het niet mijn schuld is, maar makkelijk is het niet. Er zijn mensen in mijn omgeving die er aan denken om mij uit hun leven te bannen om gelijk van hem af te zijn. Zo erg is het. Hij is duidelijk er op uit om mij in een sociaal isolement te drijven, door mij valselijk de schuld te geven van bepaalde dingen.

Waar ik mij erg aan stoor is dat er -in mijn ogen- niet adequaat genoeg wordt opgetreden tegen stalkers door politie en justitie. Er zijn te weinig voorzieningen voor slachtoffers van stalking en in Nederland is er eenvoudigweg te weinig kennis en voorzieningen paraat, laat staan stichtingen. Ik zie de stalking als zware geestelijke mishandeling. Maar het ergste lijden is er nu wel vanaf. Ik heb een periode kalmeringstabletten en slaaptabletten geslikt om mijn dagen door te komen. Ik was destijds in staat om mijn woning om te bouwen tot een soort bunker uit hevige angst voor wederom inbraak. Nergens heb je rust, nergens ben je veilig, zelfs op vakantie weet hij me te bereiken.

Ik voel mij dankzij dit topic weer gemotiveerd om alles bij te gaan houden. Ik heb al een dossier van hem, maar omdat er aan denken en ermee bezig zijn erg veel mentale druk betekent ben ik het gaan vermijden. Ik heb gesproken met mijn provider, ik hoop dat ze mij een uitdraai kunnen geven van al zijn telefoontjes. Momenteel ben ik ook op zoek naar een advocaat die gespecialiseerd is in stalking, maar dat is niet makkelijk te vinden.
je kan hem aanklagen voor al het leed dat je hebt geleden door zijn toedoen. als strafrechtelijk vervolgen averechts effect heeft (leven in angst e.d.) kan je hem in ieder geval nog financieel pakken. maarja, hij heeft geen werk zei je toch? hoe oud is deze kerel trouwens? en hoe oud ben jij?
pi_58761166
blijven aangifte doen, inderdaad. Doe je niks ben je ook rechterlijk de lul. Maak foto's, film opnames desnoods. Geef hem desnoods een ketting (of laat hem die gemakkelijk 'stelen', wees creatief) met een zendertje erin. Dan gaat een kastje piepen als hij dichtbij is.

En in het extreme geval, blijven aangeven. maak er anders een vaste dag van.
Er is altijd een oplossing, zij deze misschien niet altijd legaal
wanhoop niet, het komt wel weer goed

poe peo
  maandag 19 mei 2008 @ 14:11:40 #53
262 Re
Kiss & Swallow
pi_58761368
quote:
Op maandag 19 mei 2008 13:55 schreef spy08 het volgende:

[..]

De beste tip die ik je kan geven is wat joego's opzoeken en de kwestie adeqaat laten oplossen door hun middels een goed gesprek. Wedden dat je nooit meer last van hem heb. En de Politie en allerlei andere instanties was al een foute stap opzich omdat die pas in actie komen als jij half dood/gewond bent.
onzin... en dit soort geweldadig gedrag is nou net niet de oplossing en ook niet gewenst hier...

elke geweldadige oplossing vanaf hier wordt dan ook weer gelijk verwijderd en genote
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  maandag 19 mei 2008 @ 14:26:33 #54
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_58761615
-edit- FB

[ Bericht 75% gewijzigd door Re op 19-05-2008 14:50:17 ]
  maandag 19 mei 2008 @ 14:26:41 #55
103012 Nies
Die hekse
pi_58761618
quote:
Op maandag 19 mei 2008 14:11 schreef Re het volgende:

[..]

onzin...

Heb jij ervaring met een mannelijke klapjosti die je 24 uur per dag achterna zit en je liever dood ziet dan niet bij hem?
A lie may take care of the present, but it has no future..
You can't pay me enough to be nice to you...
  maandag 19 mei 2008 @ 14:52:10 #56
262 Re
Kiss & Swallow
pi_58762080
quote:
Op maandag 19 mei 2008 14:26 schreef Nies het volgende:

[..]

Heb jij ervaring met een mannelijke klapjosti die je 24 uur per dag achterna zit en je liever dood ziet dan niet bij hem?
oproepen tot geweld hoort hier gewoon niet thuis
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  maandag 19 mei 2008 @ 15:05:30 #57
166650 don-diablo
Hillcroft Spirit
pi_58762313
quote:
Op maandag 19 mei 2008 13:55 schreef spy08 het volgende:

[..]

De beste tip die ik je kan geven is wat joego's opzoeken en de kwestie adeqaat laten oplossen door hun middels een goed gesprek. Wedden dat je nooit meer last van hem heb. En de Politie en allerlei andere instanties was al een foute stap opzich omdat die pas in actie komen als jij half dood/gewond bent.
Zijn wij zo erg dan?

Maar TS echt dikke shit zeg... Nahjah zoals anderen zeiden: negeren en gewoon alles gaan bijhouden en dan steeds langs de politie blijven gaan tot ze uiteindelijk besluiten om er aandacht aan te gaan besteden meer kan ik niet zeggen op dat en veel succes en sterkte de komende tijd na.
Love will tear us apart (Joy Division)
  maandag 19 mei 2008 @ 15:17:23 #58
103012 Nies
Die hekse
pi_58762558
quote:
Op maandag 19 mei 2008 14:52 schreef Re het volgende:

[..]

oproepen tot geweld hoort hier gewoon niet thuis
Bij iemand die het woordje 'Nee' zelfs gespeld niet begrijpt blijft er weinig anders over...
A lie may take care of the present, but it has no future..
You can't pay me enough to be nice to you...
  maandag 19 mei 2008 @ 15:30:39 #59
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_58762790
quote:
Op maandag 19 mei 2008 15:17 schreef Nies het volgende:

[..]

Bij iemand die het woordje 'Nee' zelfs gespeld niet begrijpt blijft er weinig anders over...
Amen
pi_58762854
quote:
Op maandag 19 mei 2008 15:17 schreef Nies het volgende:

[..]

Bij iemand die het woordje 'Nee' zelfs gespeld niet begrijpt blijft er weinig anders over...
Dat is makkelijk praten zo, vanachter je computer.
Maar als ze met geweld terugslaat is ze waarschijnlijk haar leven echt niet meer zeker.

Het is nu eenmaal allemaal niet zo simpel.
pi_58763106
Is het niet mogelijk om hem verplicht in een inrichting te laten opnemen? Je hebt genoeg bewijs lijkt me.
  maandag 19 mei 2008 @ 15:53:27 #62
70514 littledrummergirl
voor uw vrijmibo
pi_58763173
de enige manier is vrees ik die die de meeste mensen hier aangeven. Met een rustig gevoel alles brieven, telefoongegevens, mailtjes bewaren met het idee dat je binnenkort echt genoeg materiaal hebt om de politie aan het werk te zetten. heb je ook al eens een politiebureau in een andere plaats geprobeerd? Ik weet niet of het veel uit maakt, maar het valt te proberen...
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
  maandag 19 mei 2008 @ 16:12:43 #63
103012 Nies
Die hekse
pi_58763503
quote:
Op maandag 19 mei 2008 15:33 schreef nummer_zoveel het volgende:

[..]

Dat is makkelijk praten zo, vanachter je computer.
Maar als ze met geweld terugslaat is ze waarschijnlijk haar leven echt niet meer zeker.

Het is nu eenmaal allemaal niet zo simpel.
Wat nou gemakkelijk praten?
Ik heb acht jaar zo'n klapjosti achter me aan gehad!

Heb de honkbalknuppel (inclusief bloedspatten van de vorige keer) nu nóg om de hoek staan omdat hij het bij tijd en wijle het nog altijd leuk vindt mij lastig te vallen. Het zal niet voor het eerst zijn dat hiji zijn auto in mijn huis parkeert of een kapot bierglas in mijn gezicht probeert te drukken omdat zijn nieuwe vriendinnetje hem heeft gedumpt.

Ik heb twee jaar lang netjes mijn mond gehouden, niets gedaan behalve iedere keer netjes aangifte doen. En inderdaad, mij waren ze ook gauw zat en wilden geen aangiftes meer opnemen. Het resulteerde in een contactverbod (dankzij mijn advocaat, de politie was alles behalve behulpzaam) en na dat eenjarig verbod waren we weer terug bij af.
Toen het hem twee keer over zijn auto en huis en drie keer een verbouwd gezicht heeft gekost heeft ie het ein-de-lijk geminderd tot een voor mij leefbaar niveau.
A lie may take care of the present, but it has no future..
You can't pay me enough to be nice to you...
pi_58763505
Dit is echt een heftige stalker.

Wat te doen? Een één-twee-drie oplossing is er niet.

Er zijn wel wat goede tips genoemd.
Als hij zo erg is als jij beschrijft is dit echt een politiezaak. Dat betekent dat je niet gewoon kunt zeggen 'die geloven mij niet'.
Begin een dossier en doe regelmatig aangifte. Zet er ook doodleuk tussen 'liegt tegen iedereen inclusief de politie dat-ie binnenkort doodgaat'.
Op een gegeven moment moet daar wel een belletje gaan rinkelen. Het is tenslotte niet de eerste keer dat ze met een stalker te maken hebben.

Ten tweede: Is verhuizen een optie? Ja, het is vluchten, maar is het een optie? Andere stad?

Ten derde: Waar woont hij en heeft hij een baan? Heeft hij vaste werktijden, inkomen of verplichtingen? Stem je tegenacties daar op af.

Ten vierde: Doe meer moeite om je nummers geheim te houden.
Voorbeelden: Laat bij je nummer bij UPC noteren dat ze het niet uit mogen geven (helpt niet altijd maar het kan).
Stel UPC aansprakelijk voor het uitgeven van je nummer. Kan helpen.
Gebruik alleen nog een mobiel, niet meer thuis.
Een mobiel kun je programmeren om onbekende nummers in een aparte groep te zetten en die een aparte ringtoon te geven - stilte in dit geval. Je hoort hem niet en je neemt hem niet op.
Geef je nummer niet meer uit aan instanties (school, werk, etc), en bij vrienden alleen die die je vertrouwt en instrueert om het nooit uit te geven onder welke smoes dan ook.
Zelfde met email: Neem eventueel meerdere emails. Bij UPC heb je al 5 aliassen die je zelf kunt kiezen. Geef verschillende adressen aan verschillende mensen en maak ze duidelijk dat je dat éénmalig doet; als zij hun wachtwoord aan 'microsoft' geven krijgen ze jouw volgende emailadres niet meer.
In email kun je ook regels maken: Zo kun je email van bekenden in een bepaalde map laten plaatsen. Je stalker komt daar dan niet meer bij te staan.


Nog een hart onder de riem: Het is niet eerlijk allemaal en ook niet leuk. Wat je moet doen om van hem af te komen is schandalig.
Maar... niemand gaat jouw probleem voor jou oplossen. Het is niet eerlijk, maar je moet het toch zelf doen. Door van alles te zeggen 'dat gaat toch niet werken' sta je jezelf in de weg. Maak het hem niet makkelijker!
pi_58766007
Ik snap niet waarom mensen aankomen met ga naar de politie en dergelijke tips. Ten eerste zal zijn straf toch niks zijn, ten tweede zijn die alles behalve behulpzaam of snel en ten derde leert die daar weinig van.

Als iemand zoiets bij mij zou flikken (of een gast bij een vriendin van mij) zou ik even een 'goed gesprek' met hem voeren. En zoals ze dat in het Engels zo mooi zeggen: 'He had it coming'. Als zo'n gast er elke dag aan herinnerd wordt dat die zijn voortanden is kwijtgeraakt doet hem dat veel meer dan zon flut taakstrafje. En als je daar zelf niet de persoon voor bent: iedereen kent wel iemand die daar wel toe bereid is.
pi_58766564
Via het civiele recht (daar komt geen politie aan te pas) kun je de rechter vragen een contactverbod op te leggen. Als hij dat overtreed dan geef je de politie ook een stok om hem mee te slaan. Wel heel veel sterkte zeg. Ik dacht dat ik erg was lol, denk dat ik mijn ex maar weereens bel om haar deze link te geven

Edit: trouwens aan iedereen die zegt laat hem pakken ofzo... Doe dat niet. Hij zal wraak nemen en die wraak zal 1000x erger zijn dan wat jij hem hebt gedaan dan. Een heel dom advies om te geven. Iemand die zo in de war is, is gewoon ziek en zal echt niet na een pak rammel denken 'nou nou nu zal ik haar maar met rust laten'.
pi_58767326
quote:
Op maandag 19 mei 2008 16:12 schreef Nies het volgende:

[..]

Wat nou gemakkelijk praten?
Ik heb acht jaar zo'n klapjosti achter me aan gehad!

Heb de honkbalknuppel (inclusief bloedspatten van de vorige keer) nu nóg om de hoek staan omdat hij het bij tijd en wijle het nog altijd leuk vindt mij lastig te vallen. Het zal niet voor het eerst zijn dat hiji zijn auto in mijn huis parkeert of een kapot bierglas in mijn gezicht probeert te drukken omdat zijn nieuwe vriendinnetje hem heeft gedumpt.

Ik heb twee jaar lang netjes mijn mond gehouden, niets gedaan behalve iedere keer netjes aangifte doen. En inderdaad, mij waren ze ook gauw zat en wilden geen aangiftes meer opnemen. Het resulteerde in een contactverbod (dankzij mijn advocaat, de politie was alles behalve behulpzaam) en na dat eenjarig verbod waren we weer terug bij af.
Toen het hem twee keer over zijn auto en huis en drie keer een verbouwd gezicht heeft gekost heeft ie het ein-de-lijk geminderd tot een voor mij leefbaar niveau.
Met alle respect.. Ik begrijp je gevoelens, je wordt vanzelf gewelddadig van zo'n figuur. Ik ben zelf ook 1 keer in geweld vervallen en ondanks dat het effectief was zou ik dat niet meer doen. Hij achtervolgde me vanaf het station naar mijn studie en daar wachtte hij me op voor het tentamenlokaal. Vervolgens achtervolgde hij me een eind, ik ging naar binnen om de politie te bellen..

Hij smeerde hem om me vervolgens op de bushalte voor het station op te wachten om vervolgens naar mijn perron te achtervolgen. Ik had zoveel opgekropte woede en frustratie, vooral omdat hij me een dag ervoor wilde chanteren met een heimelijk opgenomen filmpje waarin ik (alleen de achterkant) naakt te zien was (als je mij niet mijn zin geeft stuur ik het filmpje naar je familie, collega's en vrienden), hij ging doen alsof hij een gigantische serie foto's en filmpjes van me had gemaakt.

Nou ja, toen hij me maar bleef achtervolgen werd ik zo geweldig kwaad dat ik hem een flinke dreun had verkocht met een vuistdik boek. Ik was op dat moment echt buiten mijzelf van woede en had het hele perron bij elkaar gegild. Hij droop af. Maar toch heb ik er spijt van. Geweld is nooit een oplossing en daar geloof ik heilig in.

De politie is bij mij wel erg behulpzaam, maar ik denk dat ze gewoon niet onmiddellijk veel kunnen doen. Ik heb eindelijk weer mijn handen uit de mouwen gestoken en ik ben begonnen met het bijhouden van de telefoontjes. Ik heb al zijn smsjes van de afgelopen 2 weken uitgetikt en het is eigenlijk niet weinig. 79 in totaal, veel als je je bedenkt dat ik helemaal niet reageer. En vandaag had ik 93 gemiste oproepen en de dag is nog niet om.. Nu nog de emails uitprinten. Ik ga een nieuwe advocaat zoeken en een tweede kort geding aanspannen. Ik heb contact gezocht met een hoogleraar die gespecialiseerd is in stalking. En ik ga naar een andere instantie dan slachtofferhulp, ook gespecialiseerd in stalking.

Ik ga opnieuw het gevecht om mijn persoonlijke rust aan. Ik zal de zware geestelijke mishandeling niet langer lijdzaam onder gaan. Het heeft al lang genoeg geduurd..
pi_58767522
Strike III for Mangosplit!

De eerste was het niet meer bang zijn!
De tweede, die dikke pil die hij voor zijn knar heeft gehad...
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
pi_58767624
Hij is ziek. Hij heeft het nooit kunnen verdragen dat jij het uit hebt gemaakt. Hij is niet-sociaal en heeft het niet kunnen verkroppen dat de enige wie hij had hem niet meer kan verdragen. Boeten zal je ! Heel ernstig natuurlijk en een absolute ramp om mee om te moeten gaan. Hij heeft geen werk, geen vrienden, familie moet hem eigenlijk ook niet, hij is helemaal alleen. Het enige wat hij heeft ben jij, verder hoeft hij nergens op te letten. Een obsessie.

Nu heeft hij een contactverbod. Hoe valt hij je nu dan lastig? Houdt hij zich er niet aan of komt hij nog langs op je werk ? Ik vind het heel kwalijk dat de politie in deze niets onderneemt. Voor hun ben je die vervelende vrouw die constant aangiftes blijft doen. Is er geen mogelijkheid om op het bureau langs te gaan, of bij wie dan ook, om het wat persoonlijker te maken. Vraag een gesprek aan waar je alles uit kan leggen. Geen idee of dit uberhaupt mogelijk is, maar ik denk dat jij daar wel achter aan kan gaan. Je moet toch iets? Ondanks dat je de politie wellicht als nutteloos ervaart raad ik je aan om een logboek bij te houden waar je alles inschrijft wat hij doet. Noteer tijd en datum, elke handeling en elk woord dat hij uitspreekt. Doe ook elke keer aangifte als hij weer eens iets doet. Op deze manier heb je als het er ooit van komt in ieder geval genoeg bewijs om de rechter duidelijk te maken hoe serieus de kwestie is. Hoe meer hoe beter.

Werk heeft hij niet. Krijgt hij een uitkering? Wellicht een mogelijkheid om de desbetreffende organisatie te laten weten wat meneer allemaal wél kan. Werken kan hij niet, maar hij kan jou wel lastig vallen. Hoewel het me heel logisch lijkt dat meneer die psychisch gestoord is niet kan werken zorgt het er misschien wel voor dat er nog even door anderen naar de zaak gekeken wordt.

Het is heel duidelijk dat dit voor jou een heel moeilijke situatie is. Ik kan me ook voorstellen dat dit voor bepaalde vrienden heel vervelend kan zijn. De goede vrienden zullen je blijven steunen, maar er zullen ook enkele afhaken. Heel vervelend natuurlijk, maar je weet wel gelijk wat je aan ze hebt. Verder is het heel begrijpelijk dat jij huiverig bent voor mannen in het algemeen. Deze man speelt ondertussen al een grote rol in je leven en het is dan ook niet wonderlijk dat je andere mannen onbewust vergelijkt met hem. Een goede vriendin van mij heeft in mindere mate een zelfde iets meegemaakt. Slechte vriend, lange relatie waar het grootste gedeelte verschrikkelijk was door hem. Nadat ze het eindelijk uit had gemaakt heeft hij nog maanden voor haar deur gezeten. Gelukkig voor haar was deze persoon meer hopeloos dan gevaarlijk. Toch heeft het er voor gezorgt dat ze de eerste jaren hierna jongens niet heeft weten te vertrouwen. Probeer het voor je eigen welzijn niet teveel op jezelf te betrekken. Zoek hulp bij een psycholoog hiervoor. Dat zal zeker helpen. Ik denk dat je dit niet zelf op kan lossen.

Een nieuwe man in je leven zou misschien niet eens zo'n slecht idee zijn. Iemand die er altijd voor je is en je kan beschermen tegen deze gek is zo'n slecht idee nog niet. Dat hij wellicht slachtoffer zou kunnen worden van meneer zit er misschien wel in. In een vroeg stadium zal dit zeker afschrikken, maar als het al wat verder gevorderd is zal het jullie alleen maar sterker maken.

Ga geen stomme dingen doen. Als hij ineens voor je deur staat kan je inderdaad het beste zo snel mogelijk iemand langs laten komen. Ga vooral niet emotioneel/aggresief reageren tegenover hem. Dat zal hem alleen maar sterker maken. Je kan hem het best proberen te negeren, hoe moeiijk dit ook mag zijn. Doe alsof hij niet bestaat, alsof hij je niets doet. Ik hoop voor je dat dit zo snel mogelijk ophoudt.
"In case of dissension, never dare to judge till you've heard the other side."
pi_58767644
quote:
Op maandag 19 mei 2008 16:12 schreef mgerben het volgende:
Dit is echt een heftige stalker.

Nog een hart onder de riem: Het is niet eerlijk allemaal en ook niet leuk. Wat je moet doen om van hem af te komen is schandalig.
Maar... niemand gaat jouw probleem voor jou oplossen. Het is niet eerlijk, maar je moet het toch zelf doen. Door van alles te zeggen 'dat gaat toch niet werken' sta je jezelf in de weg. Maak het hem niet makkelijker!
Je tips zijn vrij praktisch uitgedacht. Maar helaas werkt het in de praktijk toch wel wat anders..

1. dossier: heb je groot gelijk in. Een dossier heb ik al maar die heb ik een tijd niet bijgehouden en ook nog niet ontzettend secuur. Daar ga ik nu werk van maken.

2. verhuizen: daar heb ik ontzettend vaak aan gedacht, mijn moeder wil zelfs dat ik weer bij haar intrek. Maar dat is een korte oplossing. Ik kan verhuizen wat ik wil, hij zal er toch achter komen. En wat moet ik dan?

3. hij is dakloos of hij woont bij zijn ouders, verder heeft hij geen enkele baan, inkomen of verplichting. Overigens is dit waarschijnlijk 1 van de grondslagen voor zijn stalkgedrag.

4. ik doe alle moeite om mijn nummers geheim te houden. Hij haalt de meest mogelijke trucs uit de kast. Zich voordoen als een vriend van me tegenover andere vrienden.. Doen alsof hij een collega is van een medewerker van de telefoonmaatschappij of hij doet alsof hij mij is (bij bedrijven).

Ik ben erg blij met je hart onder de riem. Ik voel me erg gesteund. Mede dankzij jouw reacties en die van vele anderen heb ik besloten om er weer serieus werk van te gaan maken.
pi_58767674
quote:
Op maandag 19 mei 2008 16:12 schreef Nies het volgende:

[..]

Wat nou gemakkelijk praten?
Ik heb acht jaar zo'n klapjosti achter me aan gehad!

Heb de honkbalknuppel (inclusief bloedspatten van de vorige keer) nu nóg om de hoek staan omdat hij het bij tijd en wijle het nog altijd leuk vindt mij lastig te vallen. Het zal niet voor het eerst zijn dat hiji zijn auto in mijn huis parkeert of een kapot bierglas in mijn gezicht probeert te drukken omdat zijn nieuwe vriendinnetje hem heeft gedumpt.

Ik heb twee jaar lang netjes mijn mond gehouden, niets gedaan behalve iedere keer netjes aangifte doen. En inderdaad, mij waren ze ook gauw zat en wilden geen aangiftes meer opnemen. Het resulteerde in een contactverbod (dankzij mijn advocaat, de politie was alles behalve behulpzaam) en na dat eenjarig verbod waren we weer terug bij af.
Toen het hem twee keer over zijn auto en huis en drie keer een verbouwd gezicht heeft gekost heeft ie het ein-de-lijk geminderd tot een voor mij leefbaar niveau.
Dat jouw stalker nadat jij geweld hebt gebruikt is afgedropen betekent nog niet dat die van haar dat ook zal doen.
pi_58768130
quote:
Op maandag 19 mei 2008 20:26 schreef Karammel het volgende:
Hij is ziek.
(...)

Ga geen stomme dingen doen. Als hij ineens voor je deur staat kan je inderdaad het beste zo snel mogelijk iemand langs laten komen. Ga vooral niet emotioneel/aggresief reageren tegenover hem. Dat zal hem alleen maar sterker maken. Je kan hem het best proberen te negeren, hoe moeiijk dit ook mag zijn. Doe alsof hij niet bestaat, alsof hij je niets doet. Ik hoop voor je dat dit zo snel mogelijk ophoudt.
Ik heb er werk van gemaakt zijn psychische toestand zo goed en zo kwaad als ik dat -als leek zijnde- kan, te bestuderen. Zijn handelen vond ik in het begin vreselijk beangstigend omdat ik me er helemaal niets bij kan voorstellen. Misschien zou ikzelf een jongen die het net heeft uitgemaakt met me een paar keer proberen te bellen, als hij niet opneemt, geef je het na een dag of wat op. Je weet niet wat je van zo iemand kunt verwachten die zich anders gedraagt dan je zou verwachten.

Waarschijnlijk hing hij zijn gevoel van eigenwaarde op aan zijn relatie met mij en daarom klampt hij zich er zo aan vast. Ik heb een lange lijst gemaakt van dingen waaraan je concreet en objectief kunt merken dat hij psychisch niet goed functioneert. Ik heb hem die lijst gegeven en hem gezegd dat hij naar een psycholoog moest ermee. Hij deed alsof hij dit deed en verzon hele verhalen over consulten, uiteindelijk was dat niet zo en ging meneer gewoon niet.

Mijn vermoeden is dat hij een persoonlijkheidsstoornis heeft. Ik heb dit hem duidelijk proberen te maken zodat hij de ernst in ging zien van zijn eigen gedrag en dat hij ermee aan de slag zou gaan. In mijn naïviteit dacht ik dat ik hem misschien maar beter kon helpen voor een vredige uitkomst. Ik heb daar ernstig spijt van want ik kwam ontzettend bedrogen uit..

Een contactverbod heeft hij. Maar om er iets mee te kunnen zou ik opnieuw moeten procederen of de politie moet hem bij mij voor de deur betrappen. Maar hij zorgt wel dat hij niet meer aan mijn deur komt. En als hij mij mailt, mailt hij me vanaf een ander account, met een andere naam. Ik was ook tot voor kort erg pessimistisch over de effectiviteit van het doen van aangifte.

Nee, een uitkering heeft hij niet.

Zeer bedankt voor je advies in de laatste alinea. Ik heb het me dit flink ingeprent. Het is verleidelijk om fysiek je frustratie te uiten. Maar nee, absoluut niet. Tenzij het moet omdat hij mij aanvalt. Ik heb het recht me te verdedigen.
  maandag 19 mei 2008 @ 21:18:30 #73
95788 Electrical-Storm
Ondertitels zijn voor mietjes
pi_58768358
Ongelooflijk wat een verhaal...

Maar je zegt dat je nog studeert... Is het geen mogelijkheid om je opleiding een half jaartje in het buitenland te volgen? Misschien is het idee wel wrang dat je je laat wegjagen, maar je wilt toch van die knakker af neem ik aan... Hopelijk kan hij door je afwezigheid een half jaartje 'afkicken'. Bovendien kun je in een ander land nieuwe mensen ontmoeten zonder dat meneer daar met z'n neus tussen zit. En ik neem aan dat een werkeloos iemand zich niet zo snel een vliegticket Amerika/Azië o.i.d. kan veroorloven
Als wat hierboven geschreven is geen hout snijdt dan ligt dat aan jezelf
pi_58768583
quote:
Op maandag 19 mei 2008 21:18 schreef Electrical-Storm het volgende:
Ongelooflijk wat een verhaal...

Maar je zegt dat je nog studeert... Is het geen mogelijkheid om je opleiding een half jaartje in het buitenland te volgen? Misschien is het idee wel wrang dat je je laat wegjagen, maar je wilt toch van die knakker af neem ik aan... Hopelijk kan hij door je afwezigheid een half jaartje 'afkicken'. Bovendien kun je in een ander land nieuwe mensen ontmoeten zonder dat meneer daar met z'n neus tussen zit. En ik neem aan dat een werkeloos iemand zich niet zo snel een vliegticket Amerika/Azië o.i.d. kan veroorloven
Werkelijk geen slecht plan. Ware het niet dat ik maar heel weinig studiepunten heb behaald door het gedoe met de stalker. Maar als het meezit ga ik volgend studiejaar toch wel een maandje er tussenuit voor mijn studie. Ik hoop het ontzettend. Het buitenland weerhoudt hem niet om te bellen. Ik heb dit al ervaren toen ik een weekje in het buitenland zat. Op dag 1 kwam er al een telefoontje uit Nederland bij het hotel waar ik verbleef: 'your boyfriend is in the hospital' was het bericht, de receptionist zal zich wel af hebben gevraagd waarom ik zo koeltjes reageerde. Of hij tig keer naar het hotel heeft gebeld, weet ik niet.
pi_58768774
He Mango, bedankt voor je antwoord.

Dus hij is dakloos, zonder inkomen en-of woont bij zijn ouders.
En adressen en telefoonnummers peutert hij los van vrienden.

Je hebt een punt dat hij verder niets te doen heeft.
Dat betekent niet dat je dan maar een goed gesprek met hem moet houden.
Hij is gewoon een ultra-loser.

Ok, ik kan me voorstellen dat je zegt ´hij komt er toch altijd achter´, maar een nieuw adres en telefoonnummer kun je geheim houden.

Minimaal is dat je de kring klein houdt, en dat je iedereen éérst uitlegt dat ze je adres nooit maar dan ook nooit aan iemand geven. Een voorbeeld kan zijn, als iemand ze met uiterste drang vraagt om je adres of nummer: laat de beller zijn naam en nummer maar geven, dan geven zij dat aan jou door.
Vertel je vrienden dat je geen hartchirurg bent, dus dat het zeer onwaarschijnlijk is dat iemand niet even kan wachten tot jij terugbelt.
Laat ze eerst beloven dat ze dat nooit doen, tegen geen enkele smoes. Als ze denken dat ze dat niet kunnen krijgen ze je adres c.q. nummer niet. Vraag ze dat op de man-vrouw af.

Probeer het eerst met je nummer of emailadressen. Dat is makkelijk en goedkoop te wijzigen en je komt er vrij snel achter of het werkt.
Eventueel koop je voor een paar tientjes een paar verschillende nummers en geef je die aan verschillende mensen. Het is belangrijk dat je iemand er op aan kunt spreken als je nummer gelekt is.
Je kunt ook een nummer houden voor bedrijven (waarom eigenlijk?), een ander voor vrienden en familie en een laatste voor kennissen.

Uiteindelijk is verhuizen naar een andere stad natuurlijk een vlucht.
Maar het maakt het ten eerste makkelijker voor jou om de verspreiding van je adres te controleren. Post kun je via een ander adres laten gaan (geen postbus in het geval hij bij het postkantoor gaat wachten). Bij voorkeur iemand die alles doorstuurt (ouders).
Vrienden kun je ophalen bij het station en zeggen dat ze je adres nooit opslaan of doorgegen.
Ontmoediging dus. In principe is het mogelijk dat je adres op je ouders staat en dat nergens geregistreerd is waar je echt woont.

Ten tweede maakt het hem voor hem moeilijker om je te vinden. Hij kan je niet opwachten; hij moet via je vrienden gaan.

Ten derde maakt het het voor hem aanzienlijk duurder om bij je langs te komen als hij je adres achterhaalt. Hij zal ervoor moeten reizen.

Niet alles op één kaart zetten. Niet een keer verhuizen en daarna verwachten dat je hem nooit meer ziet.
Je zult het moeten opbouwen.
Begin met email en telefoon. Ontmoedig hem maar. Leer hem elke keer maar weer een paar dagen zonder jou door te brengen.
Ook leer je wie er lekt en met welke smoezen.
Je hebt het over het telefoonbedrijf: Daarom moet je niet bij de pakken neer gaan zitten. Daar kun je van leren: Bepaalde bedrijven kun je bijvoorbeeld niet vertrouwen, dus weiger je die in het vervolg je adres en nummer.
Je kunt je vrienden instrueren. Als hij iemand erin heeft geluisd stuur je een mail naar iedereen met daarin hoe hij dat gedaan heeft. Iedereen weet dan dat het niet over is, ze kennen weer een truuk, en degene die gelekt heeft zal zich lichtelijk schamen

[ Bericht 15% gewijzigd door mgerben op 19-05-2008 21:45:04 ]
  maandag 19 mei 2008 @ 21:44:42 #76
211347 Red_Cat
Je weet wel...
pi_58768873
Verhuis tijdelijk naar een ander land ! Misschien voor een jaar ofzow.. Laat alleen je familie via brieven weten waar je bent.. Geen telefoongesprekken.. Het is te makkelijk om die af te luisteren..! Klinkt misschien heel rigoreus maar tis wel zo!
Ik kwam, ik zag en ik was pleite...
Rokers maken de keuze per definitie om eerder dood te gaan, dus waar maak jij je druk om
  dinsdag 20 mei 2008 @ 00:58:03 #77
92409 Twinky
Little star.
pi_58773243
hey, goedzo meisje! Even een boel thumbs up voor jou:

Van je afbijten! Die loser krijgt jou lekker niet klein!
pi_58773344
Tja, in Nederland is de dader slachtoffer he, en zodra je de fout inschiet na de zoveelste bedreiging pakken ze je op en word je voor gek verklaard, terwijl de echte gekken vrij spel hebben. Maar het is algemeen bekend dat raamambtenaren die dat soort dingen afhandelen geen greintje inlevingsvermogen hebben en gebonden zijn aan domme regels. Dan klinkt een dealtje sluiten met een paar potige criminelen om die gast eens op te zoeken niet eens zo gek in de oren. Heb je geen kennissen die bij die mafketel langs kunnen gaan?
pi_58774395
quote:
Op maandag 19 mei 2008 21:39 schreef mgerben het volgende:
-verhaal-
Het is dan natuurlijk ook nog mogelijk dat die gek haar vrienden of familie wat aan zal doen, aangezien zij dan wel haar telefoonnummer en andere gegevens hebben, maar deze niet vrij willen geven. Hij is vast in staat tot rare dingen om toch die informatie te bemachtigen. Dat weet je nooit zeker natuurlijk, maar het kan. Een kat in het nauw maakt rare sprongen.
Maar daarom denk ik ook dat hij in een inrichting geplaatst moet worden, niet een gevangenis. Ergens waar ze hem zullen helpen met zijn problemen en waar hij niet weer uitkomt zonder dat ze redelijk zeker zijn dat hij is genezen. En als hij dan weer de fout in gaat, dat ze 'm dan meteen weer opnemen. Zoiets moet toch mogelijk zijn?
  dinsdag 20 mei 2008 @ 08:45:35 #80
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_58774963
Verhuizen naar een ander land. mhuhahahahahaha!
  dinsdag 20 mei 2008 @ 09:12:37 #81
103012 Nies
Die hekse
pi_58775283
quote:
Op dinsdag 20 mei 2008 08:45 schreef Armageddon het volgende:
Verhuizen naar een ander land. mhuhahahahahaha!
Kun je wel lachen, maar dat zijn wel doodserieuze opties die de politie je aanraadt hoor.

"Neem dan weer een ander telefoonnummer!"
"Weer?"
"Waarom ga je niet verhuizen?"
"Ik? Hij valt mij lastig?"
"Ja, je mag ook wel een beetje inzet tonen hoor."
"Hoe vaak moet ik dan verhuizen?"
"Zo vaak als nodig is!"

A lie may take care of the present, but it has no future..
You can't pay me enough to be nice to you...
pi_58776107
quote:
Op dinsdag 20 mei 2008 09:12 schreef Nies het volgende:

[..]

Kun je wel lachen, maar dat zijn wel doodserieuze opties die de politie je aanraadt hoor.

"Neem dan weer een ander telefoonnummer!"
"Weer?"
"Waarom ga je niet verhuizen?"
"Ik? Hij valt mij lastig?"
"Ja, je mag ook wel een beetje inzet tonen hoor."
"Hoe vaak moet ik dan verhuizen?"
"Zo vaak als nodig is!"


Politie en slachtofferhulp raden je het verhuizen juist af. Je gaat dan op de vlucht en dat moet niet. Als de situatie erg onhoudbaar wordt dan kun je wel in een blijf-van-mijn-lijfhuis geplaatst worden. Ik zie het verhuizen niet als een optie en ik ben overigens ook niet meer bang. Meneer weet dat als hij aan mijn deur komt, hij de lul is. Ik heb eigen beveiliging, de politie zoekt hem want hij heeft een opsporingsbevel, dus met 1 telefoontje staat het binnen no time blauw in mijn straat.

Inbreken zou hij ook niet meer durven want mijn appartement hangt vol bewegingssensors en die zijn weer verbonden aan een beveiligingsinstallatie. Ik ben erg gelukkig met mijn keus om die installatie te nemen. Het heeft me een rib uit mijn lijf gekost, maar ik kan nu met een gerust hart de deur uit zonder bang te zijn dat hij voor mijn neus staat als ik thuis kom.
  dinsdag 20 mei 2008 @ 10:27:56 #83
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_58776460
quote:
Op dinsdag 20 mei 2008 09:12 schreef Nies het volgende:

[..]

Kun je wel lachen, maar dat zijn wel doodserieuze opties die de politie je aanraadt hoor.

"Neem dan weer een ander telefoonnummer!"
"Weer?"
"Waarom ga je niet verhuizen?"
"Ik? Hij valt mij lastig?"
"Ja, je mag ook wel een beetje inzet tonen hoor."
"Hoe vaak moet ik dan verhuizen?"
"Zo vaak als nodig is!"

Dat is toch godverdomme belachelijk? Gewoon doodslaan die gast en begraven onder 3 meter beton.
pi_58776744
quote:
Op maandag 19 mei 2008 21:39 schreef mgerben het volgende:
He Mango, bedankt voor je antwoord.
(...)

Iedereen weet dan dat het niet over is, ze kennen weer een truuk, en degene die gelekt heeft zal zich lichtelijk schamen

Adressen en telefoonnummers peutert hij ook los van instanties. Ik hoef geen vrienden 'te betrappen' op het doorgeven van mijn gegevens. Ze vertellen het mij eerlijk als het gebeurt en ik neem het ze absoluut niet kwalijk. Het is niet alsof zij dom zijn, hij is gewoon verschrikkelijk gluiperig en doortrapt. Mijn stalker is ontzettend manipulatief en schuwt er absoluut niet voor om te liegen en op iemands emoties in te spelen.

Als hij mijn gegevens niet kan achterhalen via mensen gaat hij wel hacken om er achter te komen. Het veranderen van adres en telefoonnummer zou hem juist motiveren om het te achterhalen, op wat voor manier dan ook.

Verhuizen vind ik dus geen overweging waard. Ik woon er nog maar een jaartje en hij durft er niet meer te komen. Af en toe krijg ik rozen of brieven en daar blijft het ook bij. Vreemd genoeg went het stalken. Ik zou het verontrustend vinden als hij opeens niet meer de hele tijd zou bellen/smsen/mailen/schrijven of wat dan ook. Vooral omdat ik dan geen inschatting meer kan maken waar ik aan toe ben.

Daar heb ik misschien wel hulp bij nodig van een psycholoog. Ik ga dat binnenkort maar eens regelen. Het is moeilijk om de stalking een plek te geven. Soms denk ik dat ik niet beter verdien dan als iemands bezit te worden opgeëist. Volkomen belachelijk als ik deze gedachten weer relativeer. Maar je wordt er vanzelf vreselijk negatief van.

Het is raar om iemands obsessie te zijn. Ik vermoed dat hij andere meiden ook stalkt/ of gestalked heeft. Zeker weten doe ik het niet. Ik heb ze proberen te contacteren maar ik krijg geen enkele reactie. Waarschijnlijk vermoeden ze dat hij er achter zit.
pi_58776831
quote:
Op dinsdag 20 mei 2008 00:58 schreef Twinky het volgende:
hey, goedzo meisje! Even een boel thumbs up voor jou:

Van je afbijten! Die loser krijgt jou lekker niet klein!
Dankjewel voor je reactie (en de vele andere meelevende reacties van alle anderen, te veel om op alle reacties persoonlijk te reageren)! Ik vind het super lief..
pi_58777146
Jezus wat een verhaal.

Is het geen optie om instanties niet je eigen telefoonnummer te geven maar dat van je ouders of een goede vriend(in)? Als hij dan een nummer achterhaalt heeft hij alsnog jouw nummer niet. Mocht er dan iets zijn waarvoor ze jou moeten hebben kan je contactpersoon jou bellen zodat je terug kunt bellen.

[ Bericht 0% gewijzigd door MinderMutsig op 20-05-2008 11:51:10 (typefoutje) ]
There is no love sincerer than the love of food.
  Official ESF Kreviewer dinsdag 20 mei 2008 @ 11:45:52 #87
7719 Kreator
Groetjes, Krea.
pi_58777997
Heel veel sterkte gewenst. Denk niet dat ik het zolang vreedzaam had kunnen verdragen. Maar goed, dat komt misschien ook wel omdat er een ploertendoder naast m'n bed ligt. .
  dinsdag 20 mei 2008 @ 12:17:24 #88
262 Re
Kiss & Swallow
pi_58778628
quote:
Op dinsdag 20 mei 2008 10:42 schreef MangoSplit het volgende:

Verhuizen vind ik dus geen overweging waard. Ik woon er nog maar een jaartje en hij durft er niet meer te komen. Af en toe krijg ik rozen of brieven en daar blijft het ook bij. Vreemd genoeg went het stalken. Ik zou het verontrustend vinden als hij opeens niet meer de hele tijd zou bellen/smsen/mailen/schrijven of wat dan ook. Vooral omdat ik dan geen inschatting meer kan maken waar ik aan toe ben.

Dit klinkt wel heel erg Stockholm Syndrome achtig dus idd gewoon naar een objectief persoon en erover praten...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  dinsdag 20 mei 2008 @ 12:20:42 #89
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_58778693
Zoals al eerder gezegd hou heel nauwkeurig een dossier bij. Iedere stap die hij zet schrijf je op. Inclusief datum + tijd. Doe wekelijks aangifte en neem daarbij elke keer je dossier mee. Voor de rest "gewoon" doorgaan met je leven. Doe veel dingen met vrienden etcetera, ook om je gedachten te kunnen verzetten. Een psycholoog is ook een goed idee. Is ook niet iets om je voor te schamen, je moest eens weten hoeveel mensen er bij een psycholoog lopen.

Kijk ook eens of een gedwongen opname tot de mogelijkheden behoort. Klik hier voor meer informatie.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_58781328
quote:
Op dinsdag 20 mei 2008 12:20 schreef fathank het volgende:
Zoals al eerder gezegd hou heel nauwkeurig een dossier bij. Iedere stap die hij zet schrijf je op. Inclusief datum + tijd. Doe wekelijks aangifte en neem daarbij elke keer je dossier mee. Voor de rest "gewoon" doorgaan met je leven. Doe veel dingen met vrienden etcetera, ook om je gedachten te kunnen verzetten. Een psycholoog is ook een goed idee. Is ook niet iets om je voor te schamen, je moest eens weten hoeveel mensen er bij een psycholoog lopen.

Kijk ook eens of een gedwongen opname tot de mogelijkheden behoort. Klik hier voor meer informatie.
Ik heb gedwongen opname in het begin van de stalking (bijna een jaar geleden) uitgebreid besproken met iemand van de politie. Maar dit is niet mogelijk. Justitie vindt dit een ernstige beperking van iemands vrijheden en dit kunnen ze alleen doen als het wel HEEL erg uit de hand loopt. Heel erg uit de hand lopen wil zeggen: moord of verkrachting - in die orde van grootte. Zelfs als ik tegen hem blijf procederen zal het uiteindelijk slechts resulteren in gevangenisstraf en geldboetes per incident, anders niet.

Het wordt echt tijd dat stalking in een ander perspectief wordt geplaatst door justitie en zal vallen onder zware geestelijke mishandeling.

Als ik er niet mee bezig ga en het negeer gaat het mentaal vrij goed met me. Maar zodra ik me erop ga concentreren om eruit te komen, zoals nu, gaat het mentaal juist erg slecht. Ik had net mijn telefoon tegen de muur kapot gegooid uit frustratie omdat ik alsmaar post blijf krijgen van de Inkasso Unie op mijn adres onder zijn naam omdat hij alle boetes die hij oploopt naar mijn adres laat sturen.

Ik heb de Inkasso Unie gebeld en ze verzocht een aantekening in het systeem te zetten dat ik niet aldoor post van ze hoef te krijgen voor mijn stalker. De telefoniste beweerde dat dit absoluut niet kan en ik ben daar niet tevreden mee, het lijkt mij slechts een kleine administratieve handeling om dit te doen. Uiteindelijk ging ik mijn frustraties uiten door te zeggen dat Inkasso Unie onmenselijk en bureaucratisch is en dat ik een klacht hierover wilde indienen en of ik het adres mocht.. Hing die telefoniste gewoon op.

Het is storend en frustrerend dat bedrijven zich door stalkers zich voor het karretje laten spannen en te belazerd zijn om hier wat aan te doen. Er wordt totaal niet geluisterd en ik ben zeker niet de eerste die dit meemaakt. Er zijn tienduizenden mensen die gestalked worden.
pi_58781374
quote:
Op dinsdag 20 mei 2008 12:17 schreef Re het volgende:

[..]

Dit klinkt wel heel erg Stockholm Syndrome achtig dus idd gewoon naar een objectief persoon en erover praten...
Zat ik ook aan te denken. Ik maak zsm een afspraak en maak een lijstje van de neveneffecten die ik onderga door stalking. Daar moet ik echt aan gaan werken. Kan nooit gezond zijn.
  dinsdag 20 mei 2008 @ 15:07:37 #92
150131 MrDice
Decibel 4ever
pi_58781762
Wat een heftig topic zeg. Ergens weet je wel dat dit soort mensen bestaan, maar zolang je er niet direct mee te maken hebt wil het niet echt doordringen.

Wat ik dan niet snap, is dat je je zo druk loopt te maken over die Inkasso brieven. Het staat op zijn naam, dus hij bouwt een lange lijst met schulden op waardoor zijn leven alleen maar uitzichtlozer wordt. Ze staan zelfs op zijn naam... Zodra je dat ziet, lekker aan de kant leggen en niet eens openmaken. Dat je de moeite gaat nemen om met zo'n bedrijf te bellen vind ik dan toch echt teveel moeite.

Snap ook wel dat het voor die mensen lastig is om hiermee om te gaan. Iedereen kan wel een lulverhaal ophangen om dat soort post maar niet te ontvangen. Zolang ze jou niet persoonlijk verantwoordelijk gaan stellen is er toch helemaal niks aan de hand?

Of zie ik nu iets over het hoofd?
And what makes you think you have a choice? What makes you think you will ever be any good at all in this world!
pi_58782203
Staat hij in het GBA nog op jouw adres ingeschreven?
There is no love sincerer than the love of food.
pi_58782244
Er zijn eigenlijk maar twee keuzes die je kan maken.

- Hem kapotnegeren, maar dan ook echt kapotnegeren. Niet meer bang zijn en echt helemaal nergens meer op reageren. Telefoon opnemen en zo laten liggen voor een paar minuten of langer. Hij heeft toch geen geld dus dan is hij daar ook snel klaar mee denk. Anders gewoon op stil ofzo zetten of de provider je verhaal uitleggen zodat hij met de nummers die hij vaak gebruikt altijd geblokkeerd wordt. Nooit meer op hem reageren en gewoon alles waar zijn naam opstaat open laten, zijn email naar ongewenst verplaatsen etc. etc.

- Hem op laten zoeken door wat bekende van je en hem laten merken dat het niet verder kan zo. Gaat hij wel door? Dan hem weer op laten zoeken en niet op een normale manier meer vragen. Gewoon de tyfus in laten slaan en als hij je weer stalkt, weer laten doen. Zorgen dat hij niet kan bewijzen dat het jou vrienden zijn maar wel zorgen dat hij het weet. Dan houdt hij echt wel op.
pi_58782270
Over die incasso-unie: Die kunnen daar inderdaad weinig aan doen.
Morgen belt er een meisje dat nogal veel bij Wehkamp heeft gekocht met de melding dat ze liever geen post meer van de Incasso Unie wil ontvangen. En voor je het weet zegt iedereen met schulden dat.

Wat jij moet doen is het probleem terugsturen zodra het op jouw deurmat valt.
Zet op de envelop "woont hier niet" en stop ze weer in de brievenbus.
Zo leg jij het probleem weer terug bij de Incasso-Unie.

Zet af en toe zijn adres erbij.
En check dat hij in elk geval bij de gemeente niet bij jou ingeschreven staat. Mocht de incasso-unie ooit het pad van de deurwaarder opgaan, dan is het wel fijn als ze zijn jusite adres hebben.

Dus niet verwachten dat anderen n.a.v. een telefoontje jou van jouw stalker gaan afschermen. Het is niet eerlijk, maar zo zit de wereld wel in elkaar.


Hij probeert op diverse manieren om jou te bereiken. Via je vrienden is er één. Via bekeuringen is een ander.
Mijn tip: Ga niet moedeloos zitten wachten op wat er nu weer op je afkomt, maar onderneem op zijn minst preventieve acties om het hem niet makkelijker te maken.
Oefen met het geheimhouden van telefoonnummers en emailadressen.
Verhuis desnoods op papier om je adres bij zoveel mogelijk instanties te wissen.

En plan die stage in het buitenland.
  dinsdag 20 mei 2008 @ 15:50:54 #96
262 Re
Kiss & Swallow
pi_58782399
quote:
Op dinsdag 20 mei 2008 15:43 schreef mgerben het volgende:
En check dat hij in elk geval bij de gemeente niet bij jou ingeschreven staat.
die is wel belangrijk ja!
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_58782646
quote:
Op dinsdag 20 mei 2008 14:44 schreef MangoSplit het volgende:

-knip-
Zo, dan ben nu je telefoon ook kwijt.
Voor wat?
Voor een eikel die elke dag van je leven probeert zuur te maken.
En jij laat het toe. (Want het lukt hem aardig, toch?)
Jij laat je mee sleuren in een wereld vol frustratie.

Stop ermee.
Doe alles wat je van hem hebt in een doos/map.
Ben je er wel klaar voor, dan ga je knallen.
Zorg NU voor jezelf.
HIJ kan duidelijk niet stoppen, maar JIJ wel.

Komt hij wel in je buurt, laat je hem oppakken.
Maar doe niks meer naar hem toe. NIKS.
Als hij belt, hou de lijn open, leg de telefoon neer en ga wat anders doen.
Kost hem zijn centen.
DENK niet meer voor hem.
Incasso bureaus daar werken volwassen mensen, OOK NIET voor hen denken.
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
pi_58782926
quote:
Op dinsdag 20 mei 2008 15:38 schreef MinderMutsig het volgende:
Staat hij in het GBA nog op jouw adres ingeschreven?
Welnee, hij staat niet op mijn adres ingeschreven bij de gemeente, nooit gedaan ook. Er is geen enkel probleem.

Om deze reden heb ik ook geen begrip voor Inkasso Unie (met een 'k' geschreven *kugh* professioneel!), ze horen de officiële gegevens op te vragen van de mensen voor ze brieven sturen. Maar ik ben alweer gekalmeerd. Telefoon rammelt nu een beetje maar doet het gelukkig nog. Vind het oerstom dat ik ermee heb gesmeten uit frustratie.
pi_58783151
ik heb de op gelezen en er zit niks anders op dan toch steeds maar naar de politie stappen...

negeren werkt niet, dat kan ik zeggen uit ervaring (al kan ik mijn stalker al helemaal geen stalker meer noemen nu ik dit allemaal gelezen heb)

iemand hem aan laten pakken, maar dat is voor weinig mensen een optie!
pi_58783181
quote:
Op dinsdag 20 mei 2008 16:20 schreef MangoSplit het volgende:

[..]

Welnee, hij staat niet op mijn adres ingeschreven bij de gemeente, nooit gedaan ook. Er is geen enkel probleem.

Om deze reden heb ik ook geen begrip voor Inkasso Unie (met een 'k' geschreven *kugh* professioneel!), ze horen de officiële gegevens op te vragen van de mensen voor ze brieven sturen. Maar ik ben alweer gekalmeerd. Telefoon rammelt nu een beetje maar doet het gelukkig nog. Vind het oerstom dat ik ermee heb gesmeten uit frustratie.
In dat geval simpelweg retour afzender sturen met de melding dat hij niet op dit adres woont of gewoon weggooien. Ze kunnen je niks maken dus je hoeft je daar helemaal niet mee bezig te houden. Levert alleen maar onnodige stress op en het telefoons groeien ook niet aan bomen.
There is no love sincerer than the love of food.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')