mwah, alleen de highlights.quote:Op zondag 18 mei 2008 13:11 schreef thijsdetweede het volgende:
Prima OP (zij het ietwat Fed georiënteerd)! Misschien nog tzt een linkje naar gratis streams erin? Scheelt heel wat vragen.
quote:Op zondag 18 mei 2008 13:07 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Ai ai ai, gauw aangepast...
Mijn excuses oh almachtige Martin.
Eurosport heeft RG live (zijn ook streams van), NOS heeft de rechten in NL nog dacht ik, die hebben op zeker een stream, maar van de NOS hoef je niet veel anders dan centre-court te verwachtenquote:Op zondag 18 mei 2008 13:11 schreef thijsdetweede het volgende:
Prima OP (zij het ietwat Fed georiënteerd)! Misschien nog tzt een linkje naar gratis streams erin? Scheelt heel wat vragen.
quote:Nederlanders Tennissers loten goed
PARIJS - De Nederlandse tennissers die deze week deelnemen aan de kwalificaties voor Roland Garros hebben het getroffen bij de loting.
Alleen Jesse Huta Galung werd gekoppeld aan een geplaatste speler, de Italiaan Flavio Cipolla. Cipolla, als negende geplaatst, is de nummer 118 van de wereld. Huta Galung bezet momenteel plaats 188.
Middelkoop
Matwé Middelkoop neemt het in de eerste ronde van de kwalificaties op tegen de Duitser Benedikt Dorsch. Middelkoop is de nummer 221 van de wereld en staat daarmee 53 plaatsen hoger dan zijn opponent.
Van Gemerden
Melle van Gemerden, met een beschermde status terug na langdurig blessureleed, komt uit tegen de Duitser Simon Stadler, de nummer 170 van de wereld.
Huta Galung en Van Gemerden moeten dinsdagochtend al om negen uur aan de bak, Middelkoop pas tegen de avond. Om in het hoofdtoernooi te belanden zijn drie zeges nodig.
GSM Huta (knap teruggekomen van een 3-0 achterstand in de tweede set), van Gemerden heeft de tweede set in een tiebreak gewonnen, maar staat er nu slecht voor in de derde set.quote:Op dinsdag 20 mei 2008 10:12 schreef Reya het volgende:
Huta heeft de eerste set gewonnen, Van Gemerden heeft de eerste set verloren.
De koning van de dubbele fout.quote:Op dinsdag 20 mei 2008 10:34 schreef TheGeneral het volgende:
Door de afzegging van Roddick doet Coria trouwens mee aan Roland Garros
Die jongen is in de vorm van zijn leven, maarliefst 2-7 staat hij dit jaarquote:Op dinsdag 20 mei 2008 12:26 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
De koning van de dubbele fout.Zou leuk zijn als hij goed speelt. Wel interessant als hij in de eerste ronde tegen Federer moet. Weet niet hoeveel wedstrijdritme Coria heeft, maar als hij in vorm is, is hij best goed. En hij is pas 26.
Die jongen bakt er echt niks meer van..hij heeft nog van niemand uit de top 270 van de wereld gewonnen dit jaarquote:Op dinsdag 20 mei 2008 12:26 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
De koning van de dubbele fout.Zou leuk zijn als hij goed speelt. Wel interessant als hij in de eerste ronde tegen Federer moet. Weet niet hoeveel wedstrijdritme Coria heeft, maar als hij in vorm is, is hij best goed. En hij is pas 26.
Met alle respect maar kan Melle niet beter gewoon een normale baan gaan zoeken?quote:Op dinsdag 20 mei 2008 11:05 schreef TheGeneral het volgende:
van Gemerden uitgeschakeld.
6-0 3e set.
Zou heel mooi zijn, maar als je dan weer een interview leest waarin hij zegt dat hij soms voor het serveren zijn heup terug in de kom moet duwen is het ijdele hoop.quote:Op dinsdag 20 mei 2008 15:19 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Cultheld Kevin Anderson staat samen met andere hoopvollen te ploegen in de qualies, heerlijk
Wachten op, zoals gezegd, de mooiste wedstrijden uit ronde 2-4, te denken valt hierbij aan dramatische vijfsetters van gravelhelden als Mathieu, Starace, Volandri, Acasuso, Monaco, Seppi, Ferrero, Moya en Robredo. Zin aan
En het afscheidstoernooi vanGuga
Wat gun ik die man nog 1 overwinning op het centre court van Parijs
Dan maar een wedstrijd tegen Nadal of Federer in de eerste ronde ... alles behalve eraf tegen een no-noquote:Op dinsdag 20 mei 2008 15:26 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Zou heel mooi zijn, maar als je dan weer een interview leest waarin hij zegt dat hij soms voor het serveren zijn heup terug in de kom moet duwen is het ijdele hoop.
Ja, maar 6-0 6-0 6-0 verliezen is ook weer niet echt een fijn afscheid.quote:Op dinsdag 20 mei 2008 15:33 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Dan maar een wedstrijd tegen Nadal of Federer in de eerste ronde ... alles behalve eraf tegen een no-no
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |