Peter molt Brian, Peter molt Brian, Peter molt Brian, Peter molt Brian.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 19:38 schreef noekje het volgende:
Oké klaar. Cos it is..
Mantraat: tiet van Palma, tiet van Palma...
Brian weet van wanten, geen twijfel mogelijk......de beelden waren lang niet altijd mooi....quote:Op vrijdag 16 mei 2008 19:36 schreef noekje het volgende:
[..]
Ach, daar is Huub zelf ook wel verantwoordelijk voor. Hij heeft genoeg op zijn kerfstok. Maar om nu te denken dat Brian echt een lijdzaam slachtoffer was... nèh.
Huub slipt straks hendig sjiek de ring uit.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 19:38 schreef Kinga het volgende:
God god, wat een paniekerige mensen op de radio weer....mensen, kom op, is wel duidelijk dat dat hele sparren gescript is... wordt weer een sjiek tv moment
Als rat er geen moeite mee heeft om met een veel kleinere, onervaren, en veel lichtere en zwakkere tegenstander te sparren, dan geldt dat natuurlijk ook andersomquote:Op vrijdag 16 mei 2008 19:36 schreef JEEtjuuh het volgende:
[..]
Peter Aerts is zeker een sportman daarom snap ik niet gezien ook wat hij Yuri heeft geflikt hier aan mee werkt.
kan goed kloppen wat je zegt dat er iets achter zit
Ja ben ik helemaal met je eens, en het gaat maar door.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 19:39 schreef rooie3 het volgende:
Vind het echt wel sneu dat Huub zelfs in deze laatste week nog de pineut is en Brian maar vakantie vieren met zijn vriendin en leuke feestjes organiseren met hun vrienden.
Op NL Radio. Een NL'er heeft een berichtje ontvangen dat er vanavond 2 K1 gasten in dat hok komen. Wat ze komen doen weet hij niet.quote:
Wat een selectief geneuzel. Andersom gebeurt dat ook en weet je, het heeft geen hol met de cos te maken en deze discussie is allang niet interessant meer.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 19:42 schreef BrainView het volgende:
Huub aanhangers zijn goed in de slechte acties van Brian breed uit te meten om ze vervolgens te blijven herhalen en alles wat Huub op zijn kerfstok heeft staan te bedekken met de mantel der liefde.
Sneu
Gezien de inhoudsloze reacties zal het dus wel kloppenquote:Op vrijdag 16 mei 2008 19:30 schreef Py het volgende:
[..]
Naar welke streams heb jij gekeken? Huub is degene die steeds achter Brian aan zat. Ik heb Brian nog nooit achter Huub aan zien zitten.
quote:
Noekje!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |