Toch wel sneu idd, maar het is leuk dat hij er zo veel krijgt, doet hem vast wel goed.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 18:46 schreef Disana het volgende:
[..]
Haha.
Arme Huub, de ene brief na de andere zit hij in zijn eentje op te lezen. Maar hij dóet het toch maar.
Ik sluit me helemaal bij je aan Mazaru, dit is werkelijk schandaligquote:Op vrijdag 16 mei 2008 18:48 schreef mazaru het volgende:
Fucking laffe kloterat!
Wat een smerige laffe drol is dat toch.
Waarom heeft hij geen sparringpartner kunnen vinden op een lagere school?
Oh nee, stel je voor dat die een broer zouden hebben die een klas hoger zit.
Nou, dan nemen we maar iemand die totaal geen ervaring heeft, drie koppen kleiner is, 20 kilo lichter, en wiens zwaarste sport pianospelen is.
Goed idee hé redactie?
baaideweei, als jullie meelezen, is spuug net zo hard op jullie lafheid als op die van die kloterat
[ afbeelding ]
quote:
Huub heeft van achter te horen gekregen dat men zijn pianospel bijzonder op prijs stelt.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 18:49 schreef beequeen het volgende:
Wat krijgt Huub weer ontzettend lieve post, vooral zijn pianospel wordt bijna in iedere brief genoemd.
Mijn ideequote:Op vrijdag 16 mei 2008 18:50 schreef blomst het volgende:
Als ik Huub was, dan zou ik de piano in de ring laten zetten, en dan inplaats van boksen met Brian een mooi muziekstuk spelen.
Nee joh, stel je voor dat Huub eens iets leuks te doen krijgt.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 18:50 schreef blomst het volgende:
Als ik Huub was, dan zou ik de piano in de ring laten zetten, en dan inplaats van boksen met Brian een mooi muziekstuk spelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |