Dat is best wel heel erg coolquote:Op vrijdag 16 mei 2008 14:57 schreef MPG het volgende:
[..]
Wel best. Ben momenteel druk bezig met het ontwikkelen van een robot om open hartoperaties uit te voeren.
Wat een hond.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 14:56 schreef MPG het volgende:
[..]
En terecht. Ik wil hier ook werken, maar mijn groepsgenoot heeft de programmacode niet doorgestuurd waardoor ik niet vooruit kan
Nu zit ik logboeken bij te werken en rapportages te tikken
quote:[..]
Ja, kun je langer op vakantie
Ech welquote:[..]
Niks mis mee
Hij is al onderweg.quote:[..]
Bel die ouwe op dattie terugkomt![]()
quote:Of neem het OV
Posten dan!quote:
We zijn net een week bezig. Over 4 weken moet het af zijn. Inmiddels hebben we de basis voor en afstandsmeting van instrument tot hart werkend en wordt er gewerkt aan een regelaar.quote:
De meeste hardware is kant-en-klaar, dus helaas voor mij moet ik me wel bezig houden met de software. Mijn taak is het om samen met een groepsgenoot met behulp van gegeven hardware een afstandsmeting te doen die 100 maal per seconde een afstand van apparaat tot hart meet met een nauwkeurigheid van 0,5 mm.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 15:02 schreef OA het volgende:
[..]
Dat is best wel heel erg cool![]()
Ik neem aan dat je je met de software bezighoudt, of echt met de techniek? * OA is atechnisch op alle vlakken...![]()
Weet ikquote:
quote:Op vrijdag 16 mei 2008 15:00 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik bespeur eigenbelang in die post van je!
Jaquote:
jeweetsquote:[..]
![]()
Ooit gedaan?quote:[..]
Ech wel![]()
keurig netjesquote:[..]
Hij is al onderweg.![]()
quote:[..]
quote:
quote:
Jij zit al 4.5 jaar onder de plak, dus houd je koker dicht.quote:
Nee, gister wel een keer of 6. Dus die belt vandaag nog wel een keer hoorquote:
als er meer berichten stonden om op te reageren kon ik dat ookquote:Op vrijdag 16 mei 200815:10 schreef MPG het volgende:
Multiquotes FTW
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |