Ik vind het meer dan vorstelijk betaald voor iemand die totaal niets gebracht heeft en vermoedelijk ook nog eens geld heeft gekregen voor het huwelijk. Ik denk dat ze in totaal ¤ 50.000,00 gepakt heeft in vier maanden.....quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:50 schreef tipsch het volgende:
Ik vind trouwens 25.000 euro een lachertje. Hoeveel heeft Brian in het begin van het programma ook al weer in z'n zak gestoken?
zoals ik net ook al zei, Brian is volgens mij helemaal niet blij met dit gedoe, stemmen moeten verdeeld worden over Amanda en Brian, Jaap wordt nu uitgekakt door stemmers, dus Huub is underdog, zal dus veel stemmen krijgen en Claire heeft nu 25.000 euro te besteden.quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:50 schreef humberto.tan het volgende:
[..]
Op hun gastenboek wordt iedereen opgeroepen om op Brian te stemmen, hun fans zien het geld kennelijk liever naar de vastgoedmafia van Bonaire verdwijnen dan dat het wordt uitgegeven in de PC Hooftstraat.
heeft het niet te maken dat huub jaap ook heeft laten vallen door dat stukje claire(huwelijk ) enzo? ook huub had een deal met jaapquote:
En waarom is dat logisch? Wat heeft Jaap eraan als Brian gaat winnen? Nee NMNS, hij heeft Huub genaaid.quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:47 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik wel, omdat het heel erg logisch was.....
Jaap heeft geen kans tegen Huub, en geen kans tegen Brian.quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:51 schreef feit het volgende:
[..]
Niet om Brian telaten winnen, om met Brian in de finale tegaan, Huub is streker en Jaap heeft voor zichzelf gespeeld! Heeel goed!
Ja, raar. Maar ik ga het mooi niet nog een keer proberenquote:Op donderdag 15 mei 2008 22:52 schreef Liess het volgende:
"je kunt nu smsen"
Maar geen ontvangst smsje gehad, wasdanou!
juist een echte dikke vette matennaaier nu laat hij brajen en huub erin of het moet van de febo maar dit wint huub nooit.quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:53 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
En waarom is dat logisch? Wat heeft Jaap eraan als Brian gaat winnen? Nee NMNS, hij heeft Huub genaaid.
eensquote:Op donderdag 15 mei 2008 22:54 schreef JEEtjuuh het volgende:
pfffffffffffff ik dacht echt dat jaap voor huub zou gaan heb nooit gedacht dat hij bij 2 zulke smeerpijpen zou blijven maar ja kan ook opdracht febo zijn he de punten voor b of je ligt eruit
Da's waar. En op basis van het spel kan je Jaap eigenlijk geen ongelijk geven. Ze gaan toch allemaal voor de winst?quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:52 schreef Leandra het volgende:
Met deze stand na de halve finale maken Jaap en Amanda relatief bijna net zoveel kans als Huub en Brian, omdat deze punten de helft van de eindstand zijn...
[ afbeelding ]
Jaquote:Op donderdag 15 mei 2008 22:51 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dan moet fok echt wel wat sneller worden dan het nu is
Ik denk dat die site simpel is opgezet is door een Brian diehard.... slim.... Amanda fans paaien en dan nu alle stemmen naar Brian halen omdat Amanda geen kans heeft. Waaruit maar weer blijkt dat Amanda geen speler is en slechts gebruik wordt als neukertje van Brian. Te naief om in te kunnen zien dat er gewoon misbruik van haar gemaakt wordt.quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:50 schreef humberto.tan het volgende:
[..]
Op hun gastenboek wordt iedereen opgeroepen om op Brian te stemmen, hun fans zien het geld kennelijk liever naar de vastgoedmafia van Bonaire verdwijnen dan dat het wordt uitgegeven in de PC Hooftstraat.
Ik denk dat het druk is en smsjes beginnend met een B voorrang hebben op andere letters die later in het alfabet zitten...quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:52 schreef Liess het volgende:
"je kunt nu smsen"
Maar geen ontvangst smsje gehad, wasdanou!
Jaap zit daar niet als marionet van Brian of Huub, die zit er vooral om zelf een kans te hebben op de winst.quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:54 schreef JEEtjuuh het volgende:
pfffffffffffff ik dacht echt dat jaap voor huub zou gaan heb nooit gedacht dat hij bij 2 zulke smeerpijpen zou blijven maar ja kan ook opdracht febo zijn he de punten voor b of je ligt eruit
Zou het wel mooi vinden....quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:54 schreef Peter6000 het volgende:
Jaap met voorsprong de finale in, en hij geeft 500.000 aan goede doelen als hij wint.
Trekt ongetwijfeld stemmen van neutrale kijkers.
Wie weet zijn de wonderen de wereld nog niet uit, en ik kan ik volgende week donderdag juichen.
quote:Puntenverdeling is de avond gebeurd dat er een zogenaamde storing was. Een dag later was er ook een bedompte stemming. Op de beelden van de streamlocks was ook duidelijk te zien dat men in galakleding liep. Dus de storing was geen storing maar de punten verdeling. De laatste keer dat we de bewoners op de streams zagen was al bekend wie eruit ging. Straks meer nieuws.
dat zou al een half uur zo zijn ...quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:26 schreef crimescene het volgende:
streams gaan zo weer lopen................
Inderdaad, het lukt Jaap veel beter in zijn eentje om zichzelf naar de verdommenis te helpen.quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:55 schreef feit het volgende:
Jaap heeft Huup niet nodig buiten voor een show!!!!!
Dat is alleen maar goed voor z'n underdogrol.quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:57 schreef JEEtjuuh het volgende:
Ik hou me hart vast komende week voor Huub is daar helemaal alleen nu, geen mattie meer niks niemand die hem tegenhoud wat zullen die 3 hem treiteren en wat zal die rat glijen en genieten
En Huub heeft Jaap niet nodig, die show van Jaap wordt toch niks, als ie het op dezelfde manier doet als in de kooi, kijkt er toch niemand,was toch niet om te lachen die stomme dingen die hij deed.Huub komt er wel buiten de kooi, en zeker zonder Jaap die kan lachen om zichzelf gelukkig, anderen zullen dat niet veel doen neem ik aan!!quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:55 schreef feit het volgende:
Jaap heeft Huup niet nodig buiten voor een show!!!!!
Dat betekent ook..dat de meeste stemmen van het publiek niet persee betekent dat je gewonnen hebt..als Huub wil winnen moet hij bijna 2,5 keer zoveel stemmen krijgen dan degene met de hoogste punten..Jaap in dit geval..quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:52 schreef Leandra het volgende:
Met deze stand na de halve finale maken Jaap en Amanda relatief bijna net zoveel kans als Huub en Brian, omdat deze punten de helft van de eindstand zijn...
[ afbeelding ]
en jij had dit nog niet door???quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:57 schreef beequeen het volgende:
Nu begrijp ik wat @Neehe bedoelde met haar post over de technische storing, ze had helemaal gelijk.![]()
Dit lees ik op NL:
[..]
de oproep om te sms-en is met Jaap erg grappig (op de skelter).quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:54 schreef Peter6000 het volgende:
Jaap met voorsprong de finale in, en hij geeft 500.000 aan goede doelen als hij wint.
Trekt ongetwijfeld stemmen van neutrale kijkers.
Wie weet zijn de wonderen de wereld nog niet uit, en ik kan ik volgende week donderdag juichen.
quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:56 schreef humberto.tan het volgende:
Ik ben in ieder geval erg blij dat degene die de hele gouden kooi niets anders heeft gedaan dan blèren als een ordinair viswijf en het voortdurend laten zien van haar siliconen (ze zijn èhècht) niet beloond is met 25.000 euro.
En dat ze daarom niet in het kantoor mochten komen?quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:57 schreef beequeen het volgende:
Nu begrijp ik wat @Neehe bedoelde met haar post over de technische storing, ze had helemaal gelijk.![]()
Dit lees ik op NL:
[..]
Inderdaad,Jaap heeft meer kans op de overwinning als hij tegenover Brian staat.quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:47 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik wel, omdat het heel erg logisch was.....
Jouw idee bevalt me wel, wantquote:Op donderdag 15 mei 2008 22:58 schreef Taurus het volgende:
Brian gaat juist niet winnen denk ik. Het zag er vanavond veel te rooskleurig uit voor hem. Hij en Amanda blij, Huub huilend achter de piano. Het zal jullie wellicht verbazen, maar ik zie het nog best gebeuren dat Huub als sneutje wordt neergezet, waardoor hij weer de punten krijgt. Hij kwam er qua beeld erg gunstig vanaf in deze uitzending vond ik.
Dat snap ik heel goed,maar hij heeft wel voor Brian gekozen en niet voor Huub.Jaap dacht ook dat hij 7 punten van Amanda zou krijgen,maar dat viel tegen.Claire en Huub hebben zich wel aan de deal gehouden.Brian en Amanda niet.quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:57 schreef Leandra het volgende:
[..]
Jaap zit daar niet als marionet van Brian of Huub, die zit er vooral om zelf een kans te hebben op de winst.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |