Daar dacht ik ook aan. De streamlock begon vlak nadat iemand van achter "Huuppie" had geroepen...Tenminste dat schreef iemand hier.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 00:20 schreef Coraatje het volgende:
is zomaar iets wat er in me opkomt
zal er iets zijn met familie/vrienden van een van de bewoners?
Ik ben gebanned... zeg ook even dat ze moeten stemmen op kingjaap.nl als je wil.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 00:22 schreef Desii het volgende:
[..]
ik ben in een pestbui.... maar ff een berichtje achtergelaten
quote:Op dinsdag 13 mei 2008 00:23 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik adviseer het Bijbelboek Genesis.....'t kan nooit geen kwaad om te weten hoe het allemaal ontstond en uiteindelijk leidde tot DGK
Maak daar maar rustig een uur en drie kwartier van. Deze COS begon om 22.58 en toen was hij al een tijdje bezig.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 00:26 schreef mazaru het volgende:
[..]
Nahhh
Die del noemde Huub een Hitler en zijn fans een sekte die kinderen bedreigd, en sinds die tijd hebben we een streamlock
Duurt nu al ongeveer zo'n drie kwartier
Ja en dan kunnen ze de plasma wel goed in beeld brengen.Leuk voor de miljonairs,nu kunnen ze mooi offcam alles bespreken.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 00:27 schreef patjuh001 het volgende:
onzin, technische storing...pfff....
jah die ze weer effe moeten verplaatsen ..gras verzuipt daar bijnaquote:Op dinsdag 13 mei 2008 00:27 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Niet zeuren, je hebt vier streams......en één sproeier....
En eenquote:Op dinsdag 13 mei 2008 00:28 schreef STAP01 het volgende:
Lieve Redaktie!
Mag daar 'Lieve Streamers' komen te staan ipv 'Beste Streamers'?
Dat kan niet want ze hebben een technische storing. Er is dus niks te zien daar.quote:
Ooooooooooooooh, niks origineels dusquote:Op dinsdag 13 mei 2008 00:26 schreef mazaru het volgende:
[..]
Nahhh
Die del noemde Huub een Hitler en zijn fans een sekte die kinderen bedreigd, en sinds die tijd hebben we een streamlock
Duurt nu al ongeveer zo'n drie kwartier
Orakel Yvonne is in het huis. Vraag haar!quote:Op dinsdag 13 mei 2008 00:31 schreef STAP01 het volgende:
Hoe komen jullie trouwens aan die oranje letters? Hoe stel je dat in?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |