Hier gaat natuurlijk veel vanaf hangen. Iedereen kan zo in de top 3 binnenkomen als 'ie de finale haalt.quote:Op maandag 19 mei 2008 15:37 schreef -Vaduz- het volgende:
Ziet er strak uit XL, wordt een slopend toernooi dit.
Misschien dat SCH zijn racket uit de mottenballen haalt en even iets van zijn oude magie laat zien.quote:Op maandag 19 mei 2008 16:02 schreef Ambrosius het volgende:
Hier gaat natuurlijk veel vanaf hangen. Iedereen kan zo in de top 3 binnenkomen als 'ie de finale haalt.
Dan ga je dus in de halve finale een speler kiezen die verliest, want anders raak je al je punten kwijt omdat je geen keuzes meer hebtquote:Op maandag 19 mei 2008 16:40 schreef XL het volgende:
Overigens overweeg ik een spelregelwijziging om het moeilijker te maken. Namelijk dat je geen punten krijgt als je voor de finale zonder mogelijke keuze komt te zitten.
Om te winnen moet je sowieso beide halve finales goed hebben. Wat ik wel voorkom is dat mensen in ronde 1, 2 en 3 Djoko, Fed en Nadal spelen om vervolgens te zien waar de spelers op zijn. Daarnaast is het risico enorm om een toernooi uit te spelen en krijg je mensen die jou tactieken gaan toepassen. Dat is interessant voor de toppers.... en leuk als je foute gok goed uitpakt.quote:Op maandag 19 mei 2008 16:43 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Dan ga je dus in de halve finale een speler kiezen die verliest, want anders raak je al je punten kwijt omdat je geen keuzes meer hebt.
Ik ben tegen.
Je ziet nu af en toe mensen die op dag 4 al weten dat ze niet meer uit kunnen spelen en die vervolgens zover als mogelijk gaan komen. Daar wil ik een risico aan verbinden, dat het risico vervolgens het spel moeilijker maakt.... dat is alleen maar leuk.quote:Op maandag 19 mei 2008 16:53 schreef RayMania het volgende:
Ga je dat voorkomen? Of bedoel je 'voorzie'?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |