Ik noem het realistisch.quote:Op dinsdag 20 mei 2008 17:09 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Ik vind jouw reactie nogal pessimistisch zwartgallig![]()
en dan plaats je een 7 jaar oude clamshell in de OPquote:Voor de mac-adepten: Welke kleur heeft jouw mac?Veel plezier ermee.
en nou nooit meer zeggen dat je nooit iets van me krijgt
Die toen ook best wel tof was.quote:Op dinsdag 20 mei 2008 17:46 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik noem het realistisch.
[..]
en dan plaats je een 7 jaar oude clamshell in de OP
De marketingafdeling van Mac doet anders net zo hard mee, hun campagne waarin Mac OS X met Vista wordt vergeleken is eigenlijk van hetzelfde niveau.quote:Op dinsdag 20 mei 2008 16:44 schreef dottinator het volgende:
Mensen die dit soort dingen maken, hun triestheidsniveau ontstijgt dus echt wel ff het niveau van welke Mac-user dan ook.
Van Mac-gebruikers zul je zulke onzin niet tegenkomen. Misschien dat de gemiddelde Mac-user toch iets volwassener is. Behalve dan de sporadische 15-jarige "Apple fanboy" waar sommige mensen in dit topic zich druk over maken.quote:Op dinsdag 20 mei 2008 19:06 schreef Kontiki het volgende:
[..]
De marketingafdeling van Mac doet anders net zo hard mee, hun campagne waarin Mac OS X met Vista wordt vergeleken is eigenlijk van hetzelfde niveau.
Behalve die van die scheerapparaten, die is echt triest inderdaad.
Lees dit topic eens door.. Ik wist dat er zielige mensen bestonden.. Maar dit topic heeft het niveau van een depresieve sinasappel..quote:Op dinsdag 20 mei 2008 12:08 schreef Shrien het volgende:
[..]
Post ergens anders dan in KLB, zoek een leven ghehe
Een depressieve sinaasappelquote:
En laat dat nou net hét ding in dit topic zijn.quote:Op dinsdag 20 mei 2008 19:50 schreef deepart het volgende:
Word zo'n gast afgezeken door alle mac users omdat hij zegt waar mac/windows/linux voor gebruikt word... "Net alsof mac minder kan dan windows Whinewhinewhine"
En ze hebben ook gewoon gelijk.quote:Op woensdag 21 mei 2008 08:38 schreef skiczukie het volgende:
Dat is juist lachen.
quote:Foutje, bedankt! Vervelend voor Asus en MSI, maar voor de reclamecampagne van de Asus Eee PC en de MSI Wind is toevalligerwijze dezelfde stockfoto gebruikt. Om het nog genanter te maken: de originele foto is een stockfoto van een Apple MacBook.
En met deze opmerking onderschrijf je precies het gelijk van tuvai en daarmee van dit topicquote:
Godzijdank voldoe ik aan tuvai's wereldbeeld.quote:Op woensdag 21 mei 2008 10:14 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
En met deze opmerking onderschrijf je precies het gelijk van tuvai en daarmee van dit topic
Zie je HOE goed die macs feitelijk zijn... tegen de klippen op toch proberen andere mensen te overtuigen om het ook eens te proberen. Onvermoeibaar.quote:Op woensdag 21 mei 2008 10:53 schreef Afwazig het volgende:
Het meerderwaardigheids gevoel van die Mac kneuzen kan ik nog wel mee leven, ik vind het alleen zo irritant dat ze altijd iedereen moeten overtuigen dat Mac's echt beter zijn. Kanker toch op man proletariër.
HOAX! Jij hebt helemaal geen wereldbeeldquote:Op woensdag 21 mei 2008 10:51 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Godzijdank voldoe ik aan tuvai's wereldbeeld.
Zie je... die windows gebruikers kunnen niet begrijpend lezen. Daarom zit dat OS zo knullig in elkaar.quote:Op woensdag 21 mei 2008 10:55 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
HOAX! Jij hebt helemaal geen wereldbeeld
Kan ik ergens een trial van dat OS downloaden? Nee? Dan zie ik geen reden om het ook maar eens te proberen, want dat is gewoon te duur.quote:Op woensdag 21 mei 2008 10:55 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Zie je HOE goed die macs feitelijk zijn... tegen de klippen op toch proberen andere mensen te overtuigen om het ook eens te proberen. Onvermoeibaar.
Je ziet het verkeerd. Anti -windows en pro-mac topics wil ik niet eens begrijpend lezenquote:Op woensdag 21 mei 2008 10:56 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Zie je... die windows gebruikers kunnen niet begrijpend lezen. Daarom zit dat OS zo knullig in elkaar.
Schijnbaar is dat hetgeen wat te hoog gegrepen is voor de gemiddelde Mac gebruiker, ook al heeft deze net zo veel kennis van 'het vak' en I(C)T-managerservaring als, pak 'm beet, Swetsenegger.quote:Op woensdag 21 mei 2008 10:59 schreef vogeltjesdans het volgende:
Windows: het kost je wat werk, maar dan werkt het ook als tieten en bier![]()
Ah... probeer het nou... *kusje kroel*quote:Op woensdag 21 mei 2008 10:56 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Kan ik ergens een trial van dat OS downloaden? Nee? Dan zie ik geen reden om het ook maar eens te proberen, want dat is gewoon te duur.
Oe tuvai, jij script kiddie, hit me where it hurts, mijn it kennis en tieten & bier ervaring.quote:Op woensdag 21 mei 2008 11:11 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Schijnbaar is dat hetgeen wat te hoog gegrepen is voor de gemiddelde Mac gebruiker, ook al heeft deze net zo veel kennis van 'het vak' en I(C)T-managerservaring als, pak 'm beet, Swetsenegger.
Welke generatiequote:Op woensdag 21 mei 2008 11:03 schreef Afwazig het volgende:
Maar dan kun je wel tof doen bij de Bjorn Borg generatie met je Apple!
quote:Op woensdag 21 mei 2008 11:16 schreef Swetsenegger het volgende:
jij script kiddie
Waarom heeft iedereen het idee dat je op OSX werkelijk geen ruk kan doen behalve applicaties openen? Het systeem zit beter in elkaar dan Windows XP qua mogelijkheden. Elke applicatie kun je scripten door middel van AppleScript (daar heb je onder Windows een 3rd party iets voor nodig, of Visual Basic Script maar beide zijn niet zo krachtig dat je hele applicaties kan besturen [als in: druk op die knop]). Is dat niets? Dan kun je het ook nog eens vanaf de command line gebruiken. Iets wat in Windows Vista alleen maar kan doormiddel van de Powershell. Als je bepaalde handelingen achter elkaar uit wilt voeren heb je Automator. Dat is zeg maar een soort Batch programma, maar dan op OS niveau. Als je een map vol foto's wilt resizen, dan hoef je er geen iPhoto, Photoshop of whatever voor te openen maar kan dat gewoon met Automator. Je sleept de gewenste acties aan elkaar en je runned het. En dat zijn maar twee voorbeelden...quote:Op woensdag 21 mei 2008 10:59 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Je ziet het verkeerd. Anti -windows en pro-mac topics wil ik niet eens begrijpend lezen![]()
Windows: het kost je wat werk, maar dan werkt het ook als tieten en bier![]()
Mac: kost je geen werk, maar dan kan je ook maar zoveel
eh nee, ik ben een hobbymatige PHP prutzor en heb nooit anders beweerdquote:Op woensdag 21 mei 2008 11:20 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Was JIJ niet de almighty holier-than-thou webdevver die nog niet eens een Fok! smiley fatsoenlijk kon rippen?
Ik ben al aardig onderweg inderdaad, dank jequote:Gast, echt, het begint gewoon op te vallen dat jij in vrijwel elke discussie begint over hoeveel jaren ervaring jij wel niet hebt en hoe veel meer jij wel niet weet in vergelijking met andere posters. Dat je eerder in dit topic al aangaf dat je Windows elke keer crashte bewijst maar weer wat voor competente computergebruiker jij wel niet bent. Ga zo door, jij komt d'r wel.
Zo'n tooltjes zijn inderdaad wel leuk. Maar zoals ik eerder in het topic al aangaf, is het ook compleet afhankelijk van de doelgroep en de eindgebruikers. Voor mijn vriendin is een Mac ideaal; ze zit in de grafische vormgeving, maakt veel foto's met een digitale camera en heeft d'r hele PC vol staan met fotomappen.quote:Op woensdag 21 mei 2008 11:25 schreef Anthraxx het volgende:
Als je een map vol foto's wilt resizen, dan hoef je er geen iPhoto, Photoshop of whatever voor te openen maar kan dat gewoon met Automator. Je sleept de gewenste acties aan elkaar en je runned het. En dat zijn maar twee voorbeelden...
Foto's waren in dit geval eigenlijk een voorbeeld. Je kunt bewerkingen uitvoeren op allerlei bestanden, zolang het besturingssysteem ze maar ondersteuntquote:Op woensdag 21 mei 2008 11:37 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Zo'n tooltjes zijn inderdaad wel leuk. Maar zoals ik eerder in het topic al aangaf, is het ook compleet afhankelijk van de doelgroep en de eindgebruikers. Voor mijn vriendin is een Mac ideaal; ze zit in de grafische vormgeving, maakt veel foto's met een digitale camera en heeft d'r hele PC vol staan met fotomappen.
Dat respecteer ik gewoonquote:Voor mijzelf is een Mac gewoon niks. Ik wil op z'n tijd ook eens lekker relaxen met een leuke game, ik gebruik programma's die er voor Mac niet (of beperkt) zijn en het is een voorkeurskwestie. Ik ben van jongs af aan met Windows 3.X opgegroeid en al jarenlang volledig gewend aan de indeling en besturing. Ik heb al flink wat uren op Macs doorgebracht maar kan er gewoon maar niet aan wennen. Datzelfde heb ik ook met Fedora en Ubuntu van Linux (die ik nu al meer dan een jaar intensief gebruik).
Hobbymatig? als ik zo naar http://www.xploise.nl/ kijk krijg ik toch een heel andere indruk hoor. En hoe heb je sowieso het lef MIJ een scriptkiddie te noemen als je zelf niet meer doet dan wat 'hobbymatig' PHP`en?quote:Op woensdag 21 mei 2008 11:32 schreef Swetsenegger het volgende:
eh nee, ik ben een hobbymatige PHP prutzor en heb nooit anders beweerd
Ah ja, dus het is jouw interpretatie.quote:Op woensdag 21 mei 2008 11:45 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Hobbymatig? als ik zo naar http://www.xploise.nl/ kijk krijg ik toch een heel andere indruk hoor.
Dus jij mag wel mijn professionele IT & management kennis plus dito ervaring in twijfel trekken, maar als bij wijze van reactie dat bij jou gebeurt is het opeens erg.quote:En hoe heb je sowieso het lef MIJ een scriptkiddie te noemen als je zelf niet meer doet dan wat 'hobbymatig' PHP`en?
Dat heb ik nou met OSX, en dat vind ik ook erg jammer. Want uit alle eerlijkheid vind ik het concept dat Apple alles zelf maakt, en daardoor één vast systeem ontstaat dat perfect communicatie tussen soft- en hardware heeft, weer heel mooi.quote:Op woensdag 21 mei 2008 11:42 schreef Anthraxx het volgende:
Het systeem staat *mij* alleen niet aan.
Eh... dat is Apple toch?quote:Op woensdag 21 mei 2008 11:56 schreef Tuvai.net het volgende:
Als het aan mij lag kwam er een dergelijk systeem van één grote fabrikant met een *nix gebasseerd OS.
Van iemand die constant de nadruk er op moet leggen dat hij een professional is met jarenlange ervaring kom jij niet erg overtuigend over. Je bent om te beginnen vréselijk subjectief (het gros van je posts zegt "Mac is tof en Windows is kut"), en tot overmaat van ramp kun JIJ schijnbaar gewoon niet met Windows om gaat, gezien je er zo ongelooflijk veel problemen mee hebt.quote:Op woensdag 21 mei 2008 11:54 schreef Swetsenegger het volgende:
Dus jij mag wel mijn professionele IT & management kennis plus dito ervaring in twijfel trekken, maar als bij wijze van reactie dat bij jou gebeurt is het opeens erg.
Mijn fout, ik zeg 't verkeerd. Ik bedoel natuurlijk niet alleen een *nix gebasseerd OS, maar ook eentje die er zo prettig uit ziet en werkt als, pak 'm beet, Fedora/Ubuntu.quote:
Hoeveel mijlpaaltjes heb JIJ er al opzitten in de hardware development?quote:Op woensdag 21 mei 2008 12:03 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Van iemand die constant de nadruk er op moet leggen dat hij een professional is met jarenlange ervaring kom jij niet erg overtuigend over. Je bent om te beginnen vréselijk subjectief (het gros van je posts zegt "Mac is tof en Windows is kut"), en tot overmaat van ramp kun JIJ schijnbaar gewoon niet met Windows om gaat, gezien je er zo ongelooflijk veel problemen mee hebt.
Anderszijds noem jij mij een scriptkiddie, terwijl je zelf naar eigen zeggen een hobbymatig PHP`er bent, en ik al héél wat meer mijlpaaltjes er op heb zitten in deze tak van sport. Beetje kortzichtig, niet?
Heb je ook Bjorn Borg ondergoed?quote:Op woensdag 21 mei 2008 13:05 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
ik heb een xbox360 (ik wist niet dat dat van microsoft was maar wel logisch aangezien er zoveel problemen mee zijn) om te gamen
en een apple voor de normale dingen
geweldige combinatie
Neequote:Op woensdag 21 mei 2008 13:06 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Heb je ook Bjorn Borg ondergoed?
Je moet nog even roepen dat windows crasht en dan ben je er.quote:Op woensdag 21 mei 2008 13:09 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
NeeMaar ik gebruik sinds hm.. '91 apple..
en ik heb ook al vijf jaar een ipodskie.
en ik wil een shuffle en een ipwn ben ik nu een fanboy
Die kut tennisser heeft zelfs al een contract met M$.quote:Op woensdag 21 mei 2008 13:06 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Heb je ook Bjorn Borg ondergoed?
Bij iedereen.. Het is geenquote:Op woensdag 21 mei 2008 13:17 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
oja windows crasht wel altijd bij mij
Genoeg om er wél fatsoenlijk mee om te kunnen gaan en er op een objectieve manier over te kunnen meepraten.quote:Op woensdag 21 mei 2008 13:04 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Hoeveel mijlpaaltjes heb JIJ er al opzitten in de hardware development?
Zo vertel eens, welke hardware waar jij een vinger in de pap hebt gehad mbt ontwikkeling kan ik kopen in de winkel? Retail of B2B?quote:Op woensdag 21 mei 2008 13:31 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Genoeg om er wél fatsoenlijk mee om te kunnen gaan en er op een objectieve manier over te kunnen meepraten.
quote:Op woensdag 21 mei 2008 10:53 schreef Swetsenegger het volgende:
En is dit ook het topic om genuanceerde reacties te plaatsen.
Geen. Moet dat dan? Mijn specifieke interesses liggen daar verder ook helemaal niet. Qua computerhardware zit ik op een niveau dat ik een computer kan (de-)assembleren, met (fijn)las/soldeerapparatuur om kan gaan, een heel eenvoudig robotje in elkaar te knutselen en ik heb ruime kennis van electronica. Kortom, om in deze hele Apple-discussie te blijven, nogmaals:quote:Op woensdag 21 mei 2008 14:33 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Zo vertel eens, welke hardware waar jij een vinger in de pap hebt gehad mbt ontwikkeling kan ik kopen in de winkel? Retail of B2B?
[..]
Of moet ik soms eerst mijn eigen moederbord en chipset gaan ontwerpen om te kunnen meepraten over of (de prestatie van) Windows of Apple nou 'beter' is?quote:Op woensdag 21 mei 2008 13:31 schreef Tuvai.net het volgende:
Genoeg om er wél fatsoenlijk mee om te kunnen gaan en er op een objectieve manier over te kunnen meepraten.
Eh het was JOUW argument hoor. JIJ begon over mijn (al dan niet aanwezige) kennis. Als ik vervolgens jouw kennis daarin betrek begin JIJ over mijlpaaltjes en dat JIJ meer bereikt hebt en daardoor WEL objectief kan meepraten en nu doet het opeens allemaal niet meer terzakequote:Op woensdag 21 mei 2008 14:48 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Geen. Moet dat dan? Mijn specifieke interesses liggen daar verder ook helemaal niet. Qua computerhardware zit ik op een niveau dat ik een computer kan (de-)assembleren, met (fijn)las/soldeerapparatuur om kan gaan, een heel eenvoudig robotje in elkaar te knutselen en ik heb ruime kennis van electronica. Kortom, om in deze hele Apple-discussie te blijven, nogmaals:
[..]
Of moet ik volgens jou soms eerst mijn eigen moederbord en chipset gaan ontwerpen om te kunnen meepraten over of (de prestaties van) Windows of Apple nou 'beter' is?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |