Die is makkelijk weerlegbaar voor Brian, immers Huub steekt de zijne overal in....over fascinatie gesproken.....quote:Op donderdag 8 mei 2008 21:48 schreef schatje het volgende:
Heeft Huub Brian eigenlijk geconfronteerd met diens fascinatie met de piemel van Fries? Laten ze daar een script van maken.
Je houdt je omgekeerde zinsconstructie er lekker in?quote:Op donderdag 8 mei 2008 21:44 schreef Varen het volgende:
Huub en Amanda zijn weer terug. Amanda ergens lacht hard om.
Claire is dienend, Lieke wilde zelf ook een rol die er toe zou doen. Dat vind ik het grootste verschilquote:Op donderdag 8 mei 2008 21:48 schreef Desii het volgende:
Het valt inene op... het verschil tussen Lieke en Claire als Huub een kado krijgt
Lieke was altijd jaloers
Claire is mega enthousiast
De ultieme finale!quote:Op donderdag 8 mei 2008 21:46 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Het ongeboren kind is Claire te slim af.....'t gaat er vandoor met de poet....
Waarom leest Jaap zijn post samen met B en A, dit is echt voor het eerst.quote:Op donderdag 8 mei 2008 21:51 schreef Disana het volgende:
Jaap wil Ricardo vragen over de chat stellen, maar hoort dat Ricardo niet heeft opgelet.
Jaap: Hoe vaak is wel niet gezegd dat Huubs fanbase expres niet heeft gestemd. Ricardo heeft er niet op gelet.
Ik vond het meer misgunnen...quote:Op donderdag 8 mei 2008 21:48 schreef Desii het volgende:
Het valt inene op... het verschil tussen Lieke en Claire als Huub een kado krijgt
Lieke was altijd jaloers
Claire is mega enthousiast
Shit.quote:Op donderdag 8 mei 2008 21:52 schreef mazaru het volgende:
Jaap: Hoe vaak is er wel niet gezegd dat de Huubfans expres niet hebben gestemd met de popoll met voorbedachte rade?
[ afbeelding ]
Akveor merkte tijdens de chat al op dat Jaap voornamelijk op Huub was gefocused. Hij voelt Huub echt als zijn grootste concurrent, en vertrouwt hem waarschijnlijk ook niet. Vandaar ook zijn vragen nu.quote:Op donderdag 8 mei 2008 21:53 schreef beequeen het volgende:
[..]
Waarom leest Jaap zijn post samen met B en A, dit is echt voor het eerst.
Ik ben dit gescripte zooitje zo zat.
Heil Huubquote:Op donderdag 8 mei 2008 21:53 schreef Dementor het volgende:
Brian: Huub gaat winnen met smsen, op 15 mei en daarna komt het stormfront, het stormfront
JAWOHL !!!!!
Neuh..........quote:Op donderdag 8 mei 2008 21:54 schreef Copycat het volgende:
[..]
Shit.
Is dat trouwens echt de algemene tendens?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |