Genoeg goede namenquote:Op maandag 2 juni 2008 11:04 schreef MASD het volgende:
[..]
Wie kwamen er?
en jahet ov is gewoon kanker. Of vertragingen of stakingen.
Hahaha ik ben nogsteeds vet moe van zaterdag =Dquote:Op zaterdag 31 mei 2008 02:36 schreef TheSorrow het volgende:
Kanker vette shit in de 013Keihard gechilled daar, goede bands, lekker druk
Morgen weer
Kanker NS, in totaal 1,5 uur vertraging, en daardoor reden er geen treinen meer, toen maar een wandeling van Dordt Centraal naar Zwijndrecht![]()
Moet je nagaan als je 2 dagen had geweest, en 2 x terug moet lopen vanaf Dordt naar Zwijndrecht omdat die hoerentrein niet tot laat gaatquote:Op dinsdag 3 juni 2008 09:16 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Hahaha ik ben nogsteeds vet moe van zaterdag =D
Moet je nagaan hoe t is als je maar 2 uur geslapen hebt, daarna 3 kwartier met de bus, 3 uur met de trein, dan vet los gaan, daarna 3 1/2 uur in de trein met al die klote vertragingen, daarna nog een kwartier met de bus om vervolgens bij je vriend te slapen, die vervolgens je micro dermal er bijna uitrukt met z;n roze 013 bandje.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 11:41 schreef TheSorrow het volgende:
[..]
Moet je nagaan als je 2 dagen had geweest, en 2 x terug moet lopen vanaf Dordt naar Zwijndrecht omdat die hoerentrein niet tot laat gaat
Goed weekend gehad dus?quote:Op dinsdag 3 juni 2008 11:48 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Moet je nagaan hoe t is als je maar 2 uur geslapen hebt, daarna 3 kwartier met de bus, 3 uur met de trein, dan vet los gaan, daarna 3 1/2 uur in de trein met al die klote vertragingen, daarna nog een kwartier met de bus om vervolgens bij je vriend te slapen, die vervolgens je micro dermal er bijna uitrukt met z;n roze 013 bandje.
Ontzettend. in 2 dagen mooi 150,- uitgegeven, en nu ben ik blut.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 11:51 schreef TheSorrow het volgende:
[..]
Goed weekend gehad dus?
Mijn arm werd er bijna afgetrokken door die beveiliger, hij moest persé dat nummertje op het bandje zien
Moet ik ook weg dan? Ik luister bijna nooit metal, alleen als ik bij m;n bitch ben, meestal deathcore.quote:
My Dying Bridequote:Op donderdag 5 juni 2008 00:01 schreef MASD het volgende:
Doom en drone is verdammt ook metal!
Moet ik me aangesproken voelen?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |