abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_58591063
quote:
Op vrijdag 9 mei 2008 22:54 schreef MaxPower het volgende:

[..]

Zijn broertje heet Nek Nakker.
Het is een spelfout. Het moet Nick Bakker zijn
pi_58592006
quote:
FC Groningen ziet af van Meeuwis

FC Groningen ziet definitief af van de komst van Marcel Meeuwis van Roda JC. Algemeen directeur Hans Nijland van FC Groningen sprak gisteren opnieuw met zijn collega Huub Narinx van de Limburgse club over de voorwaarden de verdedigende middenvelder naar de Euroborg te halen, maar de partijen konden wederom geen overeenstemming bereiken over de hoogte van de vergoedingssom.

"Daarom hebben wij besloten nu definitief een streep door de transfer van Marcel Meeuwis te zetten", zegt Nijland. "De zaak sluimert al bijna een maand en we komen er niet uit. We schakelen nu door naar andere spelers en benaderen zaakwaarnemers. We willen niet langer wachten. We willen duidelijkheid."

Roda JC wilde aanvankelijk vijf miljoen euro ontvangen voor Meeuwis. FC Groningen bood in eerste instantie twee miljoen euro en verhoogde het bod later naar ruim 2,5 miljoen euro. Roda liet de prijs zakken naar een bedrag tussen de 3,5 miljoen en de vier miljoen euro.

Nijland: "Het is natuurlijk Roda’s volste recht te vragen voor Meeuwis wat het wil, maar wij vinden ruim 2,5 miljoen euro een heel mooi bedrag voor een speler van 27 die dit jaar nog 28 wordt. Dat is een transferprijs die je moet afschrijven, want het is niet aannemelijk dat je een speler van die leeftijd nog weer doorverkoopt. We doen bij FC Groningen wel eens gekke dingen, maar geen idiote dingen." (DvhN)
.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  zaterdag 10 mei 2008 @ 12:42:35 #53
82552 Bullet-tooth
H.K.A.S. Groningen
pi_58592406
Er schijnt een Nigeriaanse speler uit Denemarken op de koffie te zijn geweest bij Nijland.
Er werd gespeculeerd dat de beste man Salami heette .
Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms
pi_58592461
Salami
lekker spul



Chelsea wilde die kerel een tijd geleden nog hebben..
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_58592841
'We doen wel eens gekke dingen, maar geen idiote dingen'.

.
pi_58592915
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_58595116
Beelden van FC Grunn - PSV (0-0)
Beetje pech met die bal op de lat.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  zaterdag 10 mei 2008 @ 17:49:19 #58
166650 don-diablo
Hillcroft Spirit
pi_58596699
quote:
Op zaterdag 10 mei 2008 12:14 schreef venomsnake het volgende:

[..]

.
Ik denk dat Roda 3,75mln wil hebben en daarmee heb ik toch de prijs geraden van hoeveel die uiteindelijk zou kosten. Maar ik heb niet geraden dat ie niet zou komen. Nahjah teveel geld ook als je het aan mij vraagt. 3mln max.
Love will tear us apart (Joy Division)
  zondag 11 mei 2008 @ 00:00:08 #59
121310 venomsnake
El Saltador
pi_58603207
quote:
Ole Fritsen (66) plotseling overleden

Oud-speler van GVAV en scout van FC Groningen, Ole Fritsen, is vandaag op 66-jarige leeftijd plotseling aan een hartstilstand overleden. De oud-Deens international speelde zes seizoenen voor GVAV en was het afgelopen decennium als scout aan de club verbonden. Manager technische zaken Henk Veldmate spreekt van een “onwerkelijke” en “zeer trieste” situatie.

De Deen zal uit zijn GVAV-tijd vooral herinnerd worden als de speler die ooit scoorde in de legendarische uitwedstrijd tegen Ajax die de Groningers met 1-0 wonnen. De bescheiden Fritsen – die het bij GVAV als buitenlander tot aanvoerder schopte – schoof alle eer voor de zeldzame overwinning in Amsterdam steevast door aan doelman Tonny van Leeuwen, die begin jaren ’70 door een auto-ongeval om het leven kwam.

Onwerkelijk
Manager technische zaken Henk Veldmate kan het verlies van Fritsen nog maar nauwelijks bevatten. “Het is een zeer trieste zaak en vooral ook heel onwerkelijk. Ik had Ole gisteravond nog aan de lijn en we zaten nota bene woensdagavond nog een hapje te eten in Denemarken, nadat we samen een wedstrijd in de Deense competitie hadden bekeken.”

Van 1965 tot 1971 speelde Fritsen voor GVAV waar hij in 135 Eredivisieduels 33 maal tot scoren kwam. In die periode speelde hij ook zes interlands voor Denemarken waarin hij driemaal een doelpunt scoorde. Na nog vier seizoenen bij ‘zijn’ club Vejle BK ging Fritsen het trainersvak in. Drie periodes was hij hoofdtrainer van de club waar hij als voetballer ook speelde: van 1981 tot 1984, van 1988 tot 1990 en tenslotte van 1994 tot 1999 toen hij met een jong team startte en het tot Europees voetbal schopte.

De afgelopen jaren was Fritsen niet meer als coach actief en richtte hij zich op de scouting in Denemarken. Met zijn uitstekende kennis van de Deense voetbalmarkt bezocht hij vaak zo’n twee á drie wedstrijden in de week. Met zijn overlijden is behalve de persoon Fritsen ook een enorme ‘know how’ verloren gegaan. Zondagavond zal ter nagedachtenis in Euroborg een minuut stilte in acht worden genomen, voorafgaand aan het play-offduel FC Groningen – NEC.

Bron: FC Groningen
RIP
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  zondag 11 mei 2008 @ 11:36:32 #60
82552 Bullet-tooth
H.K.A.S. Groningen
pi_58607117
Rust in vrede Ole.
Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms
  zondag 11 mei 2008 @ 17:54:24 #61
121310 venomsnake
El Saltador
pi_58612590
Fulham is niet gedegradeerd.
500.000 euro naar de FC.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_58614387
Ik heb misschien een beetje een groen witte bril op hoor, maar worden wij hier nou godverdomme hard genaaid door de grensrechters of wat? Eerste doelpunt nec, buitenspel ook al was het maar 15 cm. Zuiver doelpunt groningen afgekeurd (berg stond no way buitenspel) penalty ontzegt, berg krijgt notabene vrij trap tegen terwijl hij innig omhelst wordt door zijn directe tegenstander de eerlijkheid gebied mij trouwens te zeggen dat davids ook niet buitenspel stond bij die goede kans. Maar toen had groningen alweer met 2-1 voor moeten staan. Grensrechters nijenhuis nog steeds goede scheids, is toch afhankelijk van zijn assistenenten. Die hebben hun inzicht echter thuis laten liggen vandaag bah genaaid worden voelt niet fijn
  zondag 11 mei 2008 @ 20:05:10 #63
121310 venomsnake
El Saltador
pi_58614461
Ach ja, Nijhuis is sowieso een dikke lulhannes.

Waar we missen gewoon teveel spelers door blessures, schorsingen en niet te vergeten de wintertransferperiode.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  zondag 11 mei 2008 @ 20:30:10 #64
121310 venomsnake
El Saltador
pi_58614946
Zo, dat was het dan dit seizoen.
De wintertransferwindow en alle blessures en schorsingen hebben ons de das om gedaan. Het elftal wat er vanmiddag stond is gewoon niet op elkaar ingespeeld en het middenveld is te zwak.

Vandaag waren er niet bij: Kruiswijk, Sankoh, Lovre, Holla en nog wat geblesseerden waaronder VD Laak. En dan nog de vertrokken spelers waarvan Lindgren het meest gemist wordt.
Tja, dan wordt het een moeilijk verhaal natuurlijk.
Snap ook niet waarom Powel niet in de basis begon. Dat is ook geen geweldenaar, maar nogal beter dan Kolder.

Anyway, ik ben benieuwd welke versterkingen er gaan komen nu. (en wie er vertrekken, Berg, Sankoh en Lovre bijvoorbeeld)
Niet vergeten om in de nieuwe contracten een regel op te nemen dat je in de winter niet mag vertrekken.
Ow, en ik wil een nieuwe keeper..... Ik wil weer eens de nul houden.

Komend seizoen weer helemaal opnieuw beginnen met een bijna compleet nieuw elftal.

Overigens zei die verslaggever dat Berg bovenaan het lijstje van Feyenoord staat. Ik vraag me af ze hem wel kunnen betalen in Rotterdam.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  zondag 11 mei 2008 @ 20:53:37 #65
121310 venomsnake
El Saltador
pi_58615388


"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  zondag 11 mei 2008 @ 21:19:48 #66
73274 Prosac
Bedankt Ray
pi_58615803
Kansloos vanavond en afgelopen donderdag. Met name het kansloos vanavond doet ontzettend pijn. Niks lukte. Alles wat de eerste helft van het seizoen was, was de 2e helft van het seizoen niet. Beetje omgekeerd NEC.
Triest einde voor Kruiswijk.

Conclusie seizoen 07/08:
Kut-wintertransfer periode.
  zondag 11 mei 2008 @ 21:21:03 #67
166650 don-diablo
Hillcroft Spirit
pi_58615821
quote:
Op zondag 11 mei 2008 20:53 schreef venomsnake het volgende:
[ afbeelding ]


Kruiswijk bedankt en het ga je goed
Love will tear us apart (Joy Division)
  zondag 11 mei 2008 @ 21:33:40 #68
176521 Grulez
rasgroninger
pi_58616080
Tsja deze wedstrijd past helemaal in het beeld van de 2e seizoenshelft...
  zondag 11 mei 2008 @ 21:49:30 #69
133747 Lippie85
Maar ik rook niet
pi_58616388
Wat een schijtwedsstrijd met een schijtscheids.
Bah, jammer dat er al mensen vertrokken na 70 minuten.
Het was echt slecht.
Nou maar die keepert van Brazilië, die Cantharel, die kon d'r in weze geen kloten van. Dat zag je ook bij die penalties, hij lag de hele tijd in de verkeerde hoek. Maar dan moeje ze daar niet schieten natuurlijk!!
  zondag 11 mei 2008 @ 22:12:41 #70
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_58616873
quote:
'Marcus Berg bovenaan verlanglijstje Feyenoord'

Marcus Berg staat bovenaan het verlanglijstje van Feyenoord, dit meldde de commentator van Tele2 tijdens de wedstrijd FC Groningen - NEC (1-3). De Zweed zou de Rotterdammers volgend seizoen samen met Roy Makaay van doelpunten moeten voorzien.

Dat de spits (21) met scoren geen moeite heeft bewees hij de afgelopen jaren. Voor zijn komst naar de Noorderlingen werd hij topscorer in de Zweedse competitie. Berg is de duurste aankoop uit de clubhistorie van FC Groningen, dat een kleine 4 miljoen voor hem neertelde. Dit seizoen maakte hij 15 goals maakte in 25 competitiewedstrijden.
Ben benieuwd.
  zondag 11 mei 2008 @ 22:13:43 #71
176521 Grulez
rasgroninger
pi_58616899
Heeft Grunn er nou 500.000 bij voor de transfer van Nevland?
  zondag 11 mei 2008 @ 22:14:37 #72
121310 venomsnake
El Saltador
pi_58616929
quote:
Op zondag 11 mei 2008 22:12 schreef jorienvdherik het volgende:

[..]

Ben benieuwd.
Al een rijke investeerder gevonden dan?
Wat Berg is niet goedkoop, duurder dan Suarez.
quote:
Op zondag 11 mei 2008 22:13 schreef Grulez het volgende:
Heeft Grunn er nou 500.000 bij voor de transfer van Nevland?
Ja.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  zondag 11 mei 2008 @ 22:19:36 #73
166650 don-diablo
Hillcroft Spirit
pi_58617048
quote:
Op zondag 11 mei 2008 22:14 schreef venomsnake het volgende:

[..]

Wat Berg is niet goedkoop, duurder dan Suarez.
En beduidend beter imo
Love will tear us apart (Joy Division)
pi_58617502
quote:
Op zaterdag 10 mei 2008 11:01 schreef Grunner het volgende:

[..]

Het is een spelfout. Het moet Nick Bakker zijn
Was wel grappig: ik was vanmiddag bij Eurovoetbal en iedereen op de tribune expres Nick Nacker roepen
Deze reactie was waarschijnlijk bedoeld om mijn naamsbekendheid te vergroten.
  zondag 11 mei 2008 @ 22:41:39 #75
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_58617544
Ik schat Berg op een miljoen of 10 a 11.
  zondag 11 mei 2008 @ 22:54:15 #76
116532 The_Verve
Midfield Maestro
pi_58617830
Waardeloze wedstrijd van Groningen. NEC was twee keer de betere en is terecht door.

Wederom een zwakke wedstrijd van Jans...
De Nostradamus van FOK! 6 mei 2009: Iniesta 90 + 3.
  zondag 11 mei 2008 @ 22:55:40 #77
166650 don-diablo
Hillcroft Spirit
pi_58617873
quote:
Op zondag 11 mei 2008 22:41 schreef twi het volgende:
Ik schat Berg op een miljoen of 10 a 11.
idem
Love will tear us apart (Joy Division)
  zondag 11 mei 2008 @ 22:58:36 #78
73274 Prosac
Bedankt Ray
pi_58617943
quote:
Op zondag 11 mei 2008 22:54 schreef The_Verve het volgende:
Wederom een zwakke wedstrijd van Jans...
dit keer eens. Waarom Powel voor Kolder?? laat Marnix toch staan, 3 spitsen, we moeten scoren.
Waarom Veldmate en Metaj, 1 van beide had Matavz moeten zijn.
  zondag 11 mei 2008 @ 23:24:06 #79
116532 The_Verve
Midfield Maestro
pi_58618496
En Fledder mag natuurlijk blijven staan. Het blijven opstellen van Fledderus begint haast dogmatische vormen aan te nemen.

Op naar volgend seizoen! Zonder Fledderus...
De Nostradamus van FOK! 6 mei 2009: Iniesta 90 + 3.
  maandag 12 mei 2008 @ 09:27:29 #80
176916 Karrs
2007-2017
pi_58622295
Dus, dit mislukte seizoen is ook weer voorbij. Er zal nog lang worden verwezen naar de winterstop en de ruggegraat die eruit werd gerukt.

En ik ben Jans en zijn rare opstel- en wisselbeleid ook spuugzat.

Maar dit is allemaal al gezegd. Tot volgend seizoen!
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_58623860
We kwamen kwaliteit en puf tekort, terecht dat we eruit liggen. Dit was echt het maximale. Rare wissels als je vol voor de doelpunten moet gaan trouwens.

Kruis
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
  maandag 12 mei 2008 @ 12:45:27 #82
121632 Thomas87
Democracy is coming!
pi_58625048
quote:
Op zondag 11 mei 2008 22:19 schreef don-diablo het volgende:

[..]

En beduidend beter imo
Suarez blijft wel een geniale voetballer. Berg is meer een echte killer, Suarez creeert echter veel meer voor zichzelf (en anderen). Denk dat Groningen wel 10 miljoen moet kunnen krijgen voor Berg
Forwardstudent tegen nieuwe Forward-trainer Martin Drent: "Trainer zijn is voor talentlozen"
Martin Drent: "Studeren ook!"
  maandag 12 mei 2008 @ 12:48:23 #83
73274 Prosac
Bedankt Ray
pi_58625105
Als we voor Berg minimaal 12/15 miljoen kunnen krijgen, dan mag hij weg. Rendement van minimaal 100% laat je niet lopen. Halen we wel weer een nieuwe topper.

Fledderus, Sankoh en misschien Lovre gaan we ook niet meer terugzien na de zomer. Svejdik en Cahais deden het goed gisteren, maar er mag sowieso nog een verdediger bij, liefst 2. Het middenveld heeft echt een kwaliteitsinjectie nodig. Twee erbij.
  maandag 12 mei 2008 @ 13:34:55 #84
121310 venomsnake
El Saltador
pi_58625871
Het schijnt dat er deze week een nieuwe speler wordt gepresenteerd. Zijn naam: Oluwafemi Ajilore
Het is een speler (centrale middenvelder) van de Deense club FC Midtjylland.. Zijn bijnaam is Femi.



quote:
The first player who transferred to FC Midtjylland was Ajilore Oluwafemi. The midfielder debuted for FC Midtjylland in 2004, and earned a permanent place in the starting line-up in the 2006-07 Superliga season. He plays the role of a defensive midfielder, and is buy many considered a very important player.

Bron


[ Bericht 29% gewijzigd door venomsnake op 12-05-2008 13:52:18 ]
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  maandag 12 mei 2008 @ 13:54:17 #85
82552 Bullet-tooth
H.K.A.S. Groningen
pi_58626129
Blegh, op naar volgend seizoen met een paar beste versterkingen mag ik hopen.
Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms
  maandag 12 mei 2008 @ 13:58:02 #86
176521 Grulez
rasgroninger
pi_58626186
quote:
Op maandag 12 mei 2008 13:34 schreef venomsnake het volgende:
Het schijnt dat er deze week een nieuwe speler wordt gepresenteerd. Zijn naam: Oluwafemi Ajilore
Het is een speler (centrale middenvelder) van de Deense club FC Midtjylland.. Zijn bijnaam is Femi.

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
[..]
Dan is het te hopen dat ADO niet promoveert
  maandag 12 mei 2008 @ 14:14:48 #87
73274 Prosac
Bedankt Ray
pi_58626470
Met het eventuele vertrek van Sankoh, zouden we wat tekort in onze negers komen te zitten, dus goede aankoop.
  maandag 12 mei 2008 @ 19:30:48 #88
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_58631352
Het schijnt dat Robin Nelisse op het punt staat te tekenen bij jullie.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  maandag 12 mei 2008 @ 19:47:20 #89
82552 Bullet-tooth
H.K.A.S. Groningen
pi_58631724
Robin Nelisse mag lekker oprotten en blijven waar die zit.
Eerst Utreg verkiezen boven Groningen, maar nu toch hierheen willen?
Nee bedankt.
Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms
  maandag 12 mei 2008 @ 20:11:50 #90
176521 Grulez
rasgroninger
pi_58632159
Ik hoop het niet zeg.
  maandag 12 mei 2008 @ 23:22:01 #91
73274 Prosac
Bedankt Ray
pi_58635758
aub niet zeg, dat stadium zouden we toch inmiddels wel voorbij moeten zijn?
  dinsdag 13 mei 2008 @ 00:54:12 #92
121310 venomsnake
El Saltador
pi_58637311
Ron Jans in NoordSport

Gaat oa over het afgelopen seizoen, over Kruiswijk, over het interview van Sankoh in VI, en over de toekomst.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  dinsdag 13 mei 2008 @ 10:03:30 #93
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_58639909
Het nieuwste gerucht is dat Nelisse gaat tekenen bij Rapid Wien, dus wees gerust.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  dinsdag 13 mei 2008 @ 10:12:29 #94
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_58640040
Zijn we eindelijk van hem verlost op de Nederlandse velden.
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  dinsdag 13 mei 2008 @ 10:23:29 #95
121310 venomsnake
El Saltador
pi_58640216
quote:
Sankoh bedankt voor elftal Sierra Leone



GRONINGEN - FC Groningen-speler Gibril Sankoh heeft de uitnodiging om in het elftal van zijn vaderland Sierra Leone te spelen niet geaccepteerd.

Sankoh was gevraagd voor vier WK-kwalificatiewedstrijden. De verdediger probeert echter om de Nederlandse nationaliteit te krijgen. Binnenkort krijgt hij te horen of dat verzoek wordt gehonoreerd. Als Sankoh in de toekomst wil uitkomen voor het Nederlands elftal, mag hij geen interlands voor Sierra Leone hebben gespeeld.

RTVNOORD
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  dinsdag 13 mei 2008 @ 17:59:27 #96
121310 venomsnake
El Saltador
pi_58648780
quote:
FC Groningen wil middenvelder uit Denemarken



GRONINGEN - FC Groningen wil Oluwafemi Ajilore, oftewel Femi, overnemen van het Deense FC Midtjylland.

De Nigeriaanse middenvelder moet de positie van controlerende middenvelder in gaan vullen.

Groningen is in onderhandeling met zowel de club als de speler. Femi speelde de afgelopen vier seizoenen voor Midtjylland.

RTVNOORD
Gansta!!
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  dinsdag 13 mei 2008 @ 18:31:37 #97
121310 venomsnake
El Saltador
pi_58649502
Berg niet geselcteerd voor EK. Hij heeft nog een kleine kans, hij staat op de reservelijst.
Bij Zweden hebben ze voor de oudjes gekozen zoals Marcus Allbäck en Larsson.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  dinsdag 13 mei 2008 @ 18:32:41 #98
166650 don-diablo
Hillcroft Spirit
pi_58649526
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 17:59 schreef venomsnake het volgende:

[..]

Gansta!!
Ik ken de beste man niet, is het een goede speler?
Love will tear us apart (Joy Division)
  dinsdag 13 mei 2008 @ 18:41:51 #99
121310 venomsnake
El Saltador
pi_58649752
Weet ik niet. Ik heb hem ook nog nooit zien spelen.
Maar ze zullen hem al wel een hele poos in de gaten hebben gehouden. Ook zijn de berichten in de media positief over deze speler. Het schijnt een goede en hele belangrijke speler voor die ploeg te zijn.

Zit in ieder geval een goede agressieve kop op.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  dinsdag 13 mei 2008 @ 18:52:11 #100
166650 don-diablo
Hillcroft Spirit
pi_58650010
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 18:41 schreef venomsnake het volgende:
Weet ik niet. Ik heb hem ook nog nooit zien spelen.
Maar ze zullen hem al wel een hele poos in de gaten hebben gehouden. Ook zijn de berichten in de media positief over deze speler. Het schijnt een goede en hele belangrijke speler voor die ploeg te zijn.

Zit in ieder geval een goede agressieve kop op.
Zit idd een goede kop op Maar als de scouting hem al een hele tijd in de gaten houdt, dan verwacht ik ook dat ie goed is. Het vertrek van Lindgren heeft toch een grote leegte met zich meegebracht. Zo spijtig dat die gast is vertrokken..
Love will tear us apart (Joy Division)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')