abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_58705417
Nog niks!
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
  Moderator vrijdag 16 mei 2008 @ 13:51:58 #202
5428 crew  miss_sly
pi_58705489
Moet je dan niet eens testen
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 16 mei 2008 @ 14:02:04 #203
175104 Fruppel
Okay D Elmo voor jou ;)
pi_58705700
McLaura wat spannend! Ga eens testen jij!!
  vrijdag 16 mei 2008 @ 14:12:04 #204
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_58705957
Dat wat miss_sly en Fruppel zeggen

Op welke cd zit je nu?
Make love, not war ☮
pi_58707206
Dag 33... en testen heb ik al gedaan




Ennuh, willen jullie lachen? Ik heb een nieuwe glazenwasser



Is Christian, het zoontje van vrienden, dat zeker eens per week komt logeren.
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
  vrijdag 16 mei 2008 @ 15:18:23 #206
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_58707339
quote:
Op vrijdag 16 mei 2008 15:12 schreef McLaura het volgende:
Dag 33... en testen heb ik al gedaan

[ afbeelding ]


Ennuh, willen jullie lachen? Ik heb een nieuwe glazenwasser

[ afbeelding ]

Is Christian, het zoontje van vrienden, dat zeker eens per week komt logeren.
wat jammer McLaura... je lichaam doet dus raar... dikke knuffel van mij

Jeetje geweldige foto
Make love, not war ☮
  Moderator vrijdag 16 mei 2008 @ 15:38:12 #207
5428 crew  miss_sly
pi_58707757
he McLaura, wat jammer ik had je zo graag ook uitgezwaaid hier! Mooi 3 op een rij... sterkte


Die foto
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 16 mei 2008 @ 16:34:06 #208
147404 Jose81
B@S & LUC
pi_58708770
Wilmadonna... fijn dat het goed gaat met je vader... veel sterkte in ieder geval bij je ouders. Wat voor operatie heeft hij uiteindelijk gehad? Toch een by-pass of toch niet? En wel een mooie score, zeg, bij je controle vanmorgen!! Hopelijk mag je gauw de Pregnyl zetten... dan kun je tenminste weer verder, zeg maar.

Basimah, veel succes de komende week.

Diaan!! Wat erg zeg, van je vriendin... hoe moet zij nu verder?

Laura, wat jammer zeg, die negatieve test... En die foto van die nieuwe glazenwasser... haha!!

Miss_Sly... voor jou gewoon even

Fruppel... het is zo stil rondom jou... hoe is het met je?

Hier is de eerste echo achter de rug. Mijn heeft bij MSN bij mijn naam 'vol verwachting klopt het hartje' geschreven... zo schattig... Kortom; het zag er allemaal goed uit in het ziekenhuis! Ik was op dat moment 7w 4d, er zijn twee echo's afgedrukt met daarop '7w 6d' en '8w 0 d''. Zóóó apart om wat anders in je buik te zien dan een groeiende follikel...
**Life is e@sier with your eyes closed**
  Moderator vrijdag 16 mei 2008 @ 17:04:44 #209
5428 crew  miss_sly
pi_58709337
Jose
Wat fijn dat de echo goed was! Wat moet dat een mooi gezicht zijn, een kloppend hartje
Geniet ervan, je hebt er lang genoeg op moeten wachten
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_58711030
Ik ben ff .
Ik net naar de apotheek voor een nieuwe dosis puregon. Bij hun in het systeem staat dat ik een 'overdosering zou hebben' dat komt omdat bij hun in het systeem staat dat ik 50 ml gebruik, terwijl ik dus meer gebruik en mogelijk meer gebruik in de loop van de cyclus. Maar die botte hersens van die apotheekdames wil dat niet doordringen Elke keer leg ik het weer uit, en vandaag ging dat mens tegen mij uit der dak toen ik zei dat ik geen overdosering heb maar dat ik geen 50 gebruik maar zowiezo instap op 75 en dan doorga naar mogelijk 100 in de loop van de tijd. Maar luisteren ho maar Werd ze boos op mij, maar zij wou niet luisteren.
GRRRRRR, toen ik wegging maakte ze een opmerking tegen haar collega 'toch vervelend dat mensen misbruik maken van hun recepten
(helaas is een andere apotheek gelijk weer een half uur fietsen)

Morgen ga ik naar het ziekenhuis voor mijn folikelmeeting. Ik ga daar wel even mopperen.
  Moderator vrijdag 16 mei 2008 @ 18:54:29 #211
5428 crew  miss_sly
pi_58711239
Basimah wat raar. Je krijgt toch gewoon een recept met daarop wat je nodig hebt, daar kun je toch helemaal geen misbruik van maken

Ik hoop dat de meting morgen goed gaat en er een mooi ei is!
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_58712315
oh Basimah, wat een tuthola daar zeg... tsssss... volgende keer een opmerking maken van: toch vervelend dat sommige mensen niet kunnen luisteren en geen respect hebben voor hun klanten...

oh Jose, wat fijn dat de echo goed was... zie je nou ook al echt wat op de echo???? ik zou het echt niet weten, vandaar dat ik het vraag.

mcLaura, wat vervelend zeg... zo'n onzekere tijd.... echt niet leuk. Maar je hebt ons allemaal wel even opgevrolijkt met die leuke glazenwasser, haha wat een leuke foto!

hoe is het met jou missSly???

met overleg van mijn vader (het is allemaal goed gegaan en ja, bypass operatie met 3 omleidingen) blijf ik gewoon hier. Hij zei dat wij ons nu moesten concentreren op ons... en hij hoopt dat hij snel een kleinkindje mag zien!!! oh, ik kreeg er gewoon tranen van in mijn ogen...
pi_58715500
Wilmadonna: Wat een hele mooie woorden van je vader. Echt heel waardevol dat hij aangeeft dat hij het fijn vind als je je opjezelf concentreert.

Ik moet zeggen dat ik ook de neiging heb om zo n opmerking te maken. Dacht echt waar bemoeit ze zich mee.

Ik hoop ook op een mooi ei! Ik hoop op maandag of dinsdag pregnyl
pi_58715580
Wauw, Wilmadonna, wat een mooie opmerking van je vader!!!
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
  zaterdag 17 mei 2008 @ 08:45:16 #215
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_58721883
Jose super zeg!!
ik wil ook die echo....

Basimah wat een rare mevrouw daar zeg.... maar je hebt nu wel alles wat je nodig hebt om verder te kunnen gaan? Ik kreeg het via het ziekenhuis, was erg handig.

wilmadonna wat lief van je vader zeg. Zo ontroerend, en dan de komende dagen goed je best doen

Jose, wat mijn vriendin betreft: het was dus haar 4e IVF-poging, ze is verzekerd bij Unive en die vergoeden 5 pogingen. Dat is dus op zich niet het probleem, wat wel een probleem is dat het ziekenhuis waarschijnlijk niet nog een poging wil doen omdat zij verwachten dat een laatste poging ook niet een goede zwangerschap oplevert, en dat is dan weer slecht voor hun quota, zo heb ik begrepen. Mijn vriendin wil nog wel graag een laatste poging wagen, maar ze is dus afhankelijk van de mening van het ziekenhuis. Daar krijgt zij binnenkort bericht van. Als ze niet zwanger was geweest, had het ziekenhuis helemaal geen poging meer willen doen, nu twijfelt het ziekenhuis. Ik denk dat als het ziekenhuis niet meer wil, ze misschien op zoek gaat naar een andere kliniek (de 3e dan al!!). Een heel gedoe dus.
Make love, not war ☮
  zaterdag 17 mei 2008 @ 09:09:26 #216
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_58722007
Basimah, ik zou gelijk een klacht deponeren of vragen naar hun chef. Treurig dat mensen zo durven doen. Alsof het een lekker gebakje is waar je een extra hap vanaf snoept

Diaan, wanneer krijg jij je eerste echo?
I'm so glamourous I piss glitter!
  Moderator zaterdag 17 mei 2008 @ 09:56:35 #217
5428 crew  miss_sly
pi_58722276
Basimah, hoe was het met de meting? Mooi ei gezien?

wilmadonna, wat een lieve woorden van je vader Hopelijk kun je hem snel vertellen dat zijn kleinkind in de groei is

Diaan, wat vervelend voor je vriendin. Ik hoop dat ze toch die poging nog willen doen in het ziekenhuis. Ik vind het trouwens belachelijk als ze dat neit willen doen omdat dat niet goed is voor hun quotum

Hier gaat het wel. Ben sinds woensdag nogal chagrijnig, met donderdag als hoogtepunt. Was echt niet leuk, voor niemand Het is wel weer wat minder, maar er zit zo'n constant duiveltje om een hoekje verstopt dat zomaar tevoorschijn kan schieten om te katten of ongelofelijk tegen iemand in te gaan ofzo. Ik probeer hem in de hand te houden, maar het valt niet mee
En tja, nog een week, dus we wachten het maar af, he? Meer kunnen we helaas niet doen
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_58722597
Ik ga zo ei kijken hier is op zaterdag het spreekuur om half twaalf. Ondanks dat het je dag breekt ben ik blij dat ik daar in het weekend niet om negen uur s morgens hoef te staan.
Nu gaan wij gelijk erna boodschappen doen.
pi_58725376
Dat ei van mij is dus nog steeds klein Hij wil niet
Straks word het wel wat krijg ik een slak als kind
Woensdag terugkomen
  zaterdag 17 mei 2008 @ 16:12:06 #220
147404 Jose81
B@S & LUC
pi_58727454
Basimah, wat een raar gedoe zeg.. daar bij de apotheek... ppfff. Kan me goed voorstellen dat het kwetst... het is sowieso nogal een emotionele kwestie, zo'n ongewenste kinderloosheid en dan wordt er ook nog zo gereageerd.
Shit zeg, dat je eitje niet wil groeien....Heb je vanmorgen nog wat gezegd in het ziekenhuis over die medicijnen en de apotheek??

Wilmadonna, wat fijn dat je vader aan de beterende hand is... 't is niet niks zo'n operatie. Mijn vader heeft ook 3 omleidingen gehad 10 jaar geleden. Maar inderdaad, wat een lieve woorden van je vader...!!

Over die echo; op zo'n eerste echo zie je nog niet echt een kindje... je ziet een zwarte vlek met daarin een bolletje. En we zagen dus een klein knipperlichtje ! Ik heb gevraagd of hij ze in wil scannen, dan zal ik er even één posten. Dan kun je even kijken.

Miss_Sly, wat rot dat je last hebt van chagerijnige buien... Nog een weekje afwachten... probeer de moed erin te houden!

Diaan, ik vind het ook wel héél erg raar dat het ziekenhuis van je vriendin die 4e poging niet wil uitvoeren, omdat dat niet goed is voor hun resultatenlijstje. Sjonge zeg, dat ze daar ook al naar kijken! Ik moet dan steeds denken aan die twee Ajaxfans van Babyboom die geld gingen lenen na hun derde poging, voor nog één poging en die slaagt vervolgens gewoon... Ik bedoel, dat kan bij jouw vriendin natuurlijk óók gebeuren!!
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_58729259
Ja, ik kreeg onverwacht mijn eigen gyn
Ze is een lieverd dat scheelt. Ze vertelde dat ze veel klachten krijgt over mijn apotheek.
  zaterdag 17 mei 2008 @ 17:52:45 #222
175104 Fruppel
Okay D Elmo voor jou ;)
pi_58729392
Jose wat lief dat je naar me vraagt!
Het gaat goed met mij, heb een beetje afstand genomen van het zwanger worden door me volledig op mijn nieuwe werk te storten en ik moet zeggen dat het al 2 weken goed lukt!
Zit nu 6 dagen van mijn NOD vandaan en voel me erg anders dan anders....ben vandaag bek en bekaf...zo moe ben ik lang niet geweest en heb ontzettend zere borsten, kramp in mijn buik en vlagen van misselijkheid maar durf niet te hopen dat het misschien wel door een eventuele zwangerschap zou komen.
Probeer mijn hoofd koel te houden en geduldig tot volgende week te wachten!
Weet inmiddels maar al te goed hoe gek mijn lichaam me kan maken!

Mocht ik wel ongesteld worden dan gaan de week daarop de zwemmers weer naar het ziekenhuis voor een tweede onderzoek, we zijn dan 8 weken verder en ik hoop zo dat er dan een positief verschil in zit!


Verder wil ik jullie allemaal een dikke kus geven ...het valt allemaal niet mee wat jullie al achter de rug hebben maar toch blijven jullie zo positief!
Kanjers, die absoluut geweldige mama's zullen worden!
pi_58732397
dank je Fruppel: lief!!!
  zondag 18 mei 2008 @ 09:14:05 #224
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_58738587
Basimah wat balen zeg, hopelijk is je eitje woensdag goed gegroeid.

Het is inderdaad vreemd van die ziekenhuizen, ze zat eerst in Rotterdam en daar wilden ze al niet meer verder. Ik denk dat ze anders op zoek gaat naar een andere kliniek waar ze het nog wel willen doen. Het is een rare business.

Rockabella, ik heb 29 mei de 1e echo.... en dat duurt nog lang.... het voelt veel langer dan die 2 wachtweken na de IUI.
Make love, not war ☮
pi_58738609
@ wilma donna > Fijn dat de operatie van je vader goed gelukt is en dat hij zulke lieve woorden zegt

@ Basimah > Waar bemoeit dat mens van de apotheek zich mee zeg. Die is duidelijk niet geschikt voor haar functie

@ McLaura > Wat jammer van de uitslag van de test zeg

Afgelopen vrijdag in overleg met de gyn afgesproken om toch Clomid 150 te gaan proberen. In de tussentijd worden dan de little urban achievers van manlief nog eens goed bekeken en op basis van beide resultaten wordt er dan gekeken wat de beste vervolgaanpak is. Ik heb er totaal geen vertrouwen in dat 150 wel gaat werken als 100 al helemaal niets deed, zelfs niet een beetje
Ik ben wel erg benieuwd naar de uitslag van manlief. De eerste keer was niet heel hoopgevend, maar als ik hier wel eens lees dat er grote verschillen in kunnen zitten, zou dat nog wel eens goed kunnen komen.
Het voelt wel een beetje als de lamme en de blinde die samen een kindje proberen te maken
pi_58739078
CrazyPrincess: Ook jullie gaat het ooit lukken, heb geduld. Hopelijk worden de volgende testen een beetj positief.
Mijn ervaring tot nu toe is dat medicijnen zomaar ineens aan kunnen slaan, uit het niets.

Intussen maar afwachten, gelukkig is het weer redelijk vandaag. Daar blijf ik ook wat vrolijker door. Hopen dat het deze week allemaal goed gaat komen.
  Moderator zondag 18 mei 2008 @ 10:26:40 #227
5428 crew  miss_sly
pi_58739099
Ik heb even een dipje
Ik vind het zo moeilijk om al een behoorlijke tijd geen echte controle te hebben, fysiek en emotioneel. Ik ben behoorlijk aangekomen door de clomid. Daarnaast ben ik niet mijn vrolijke, positieve zelf, maar verander ik met zeer grote regelmaat in een kattig, chagrijnig, naar mens. Schaap probeert daar wel goed mee om te gaan, maar het is voor hem ook niet gemakkelijk, en dus hebben we regelmatig ruzie, om helemaal niets.
En dan telkens de hoop dat het deze keer lukt, het gevoel dat het binnen handbereik is...en telkens is het niet waar.

Ik denk ook dat het deze keer niet gelukt is. Tot gistermorgen had ik behoorijk pijnlijke borsten, maar dat is een stuk minder ineens. Ik vrees dus dat het door de pregnyl kwam.

En ik zie zo op tegen de kijkoperatie en het moeten wachten tot het zover is.

Een hele klaagzang maar ik het moest het echt even kwijt
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  † In Memoriam † zondag 18 mei 2008 @ 10:30:50 #228
37843 lady-wrb
kortaf
pi_58739128
ach miss_sly toch , moed houden hoor!
ik weet het, ik heb makkelijk praten en het is ook allemaal klote.
hormonen en stress......
veel sterkte allebei
  zondag 18 mei 2008 @ 10:34:30 #229
15942 Marie79
Trotse mama van...
pi_58739164
Voor miss_sly
18-11-2008 Maarten Alexander
pi_58739330
quote:
Op zondag 18 mei 2008 10:26 schreef miss_sly het volgende:
Ik heb even een dipje
Ik vind het zo moeilijk om al een behoorlijke tijd geen echte controle te hebben, fysiek en emotioneel. Ik ben behoorlijk aangekomen door de clomid. Daarnaast ben ik niet mijn vrolijke, positieve zelf, maar verander ik met zeer grote regelmaat in een kattig, chagrijnig, naar mens. Schaap probeert daar wel goed mee om te gaan, maar het is voor hem ook niet gemakkelijk, en dus hebben we regelmatig ruzie, om helemaal niets.
En dan telkens de hoop dat het deze keer lukt, het gevoel dat het binnen handbereik is...en telkens is het niet waar.

Ik denk ook dat het deze keer niet gelukt is. Tot gistermorgen had ik behoorijk pijnlijke borsten, maar dat is een stuk minder ineens. Ik vrees dus dat het door de pregnyl kwam.

En ik zie zo op tegen de kijkoperatie en het moeten wachten tot het zover is.

Een hele klaagzang maar ik het moest het echt even kwijt
Het valt ook allemaal niet mee. Het eeuwige wachten, de hormonen, de frustratie als er weer geen positief resultaat is... Het is allemaal niet eerlijk
Zo te horen heb je wel een lieve man; het zal voor hem inderdaad ook niet makkelijk zijn. Maar laat je gevoelens gewoon gebeuren. Je kunt er niets aan doen en krampachtig proberen om toch vrolijk te gaan zitten doen werkt alleen maar averechts. Laat het uitrazen ( ) en ga daarna wat leuks doen met z'n tweeen

Dat werkt voor mij iig
quote:
Op zondag 18 mei 2008 10:24 schreef Basimah het volgende:
CrazyPrincess: Ook jullie gaat het ooit lukken, heb geduld. Hopelijk worden de volgende testen een beetj positief.
Mijn ervaring tot nu toe is dat medicijnen zomaar ineens aan kunnen slaan, uit het niets.

Intussen maar afwachten, gelukkig is het weer redelijk vandaag. Daar blijf ik ook wat vrolijker door. Hopen dat het deze week allemaal goed gaat komen.
Ik lees op internet zoveel verschillende verhalen. Bij de een werkt het wel, bij de ander niet, een derde neemt na een tijdje een lagere dosis en dan werkt het ineens wel. Ik heb zo'n hekel aan gokken en dit voelt allemaal aan als een slecht avondje casino

Ik vraag me wel af of het uitmaakt of je de clomid verdeeld over de dag inneemt of alledrie tegelijkertijd. Ik moet ze verdeeld over de dag innemen. Heeft iemand daar ervaring mee?
  zondag 18 mei 2008 @ 10:56:24 #231
61183 leonieke
Dan toch?
pi_58739385
quote:
Op zondag 18 mei 2008 10:50 schreef CrazyPrincess het volgende:

[..]
Ik vraag me wel af of het uitmaakt of je de clomid verdeeld over de dag inneemt of alledrie tegelijkertijd. Ik moet ze verdeeld over de dag innemen. Heeft iemand daar ervaring mee?
Ik moet ze samen innemen, maar wel om 20u... Ik vind het vooral raar dat zoveel dokters allemaal verschillende meningen hebben over het innemen van die Clomid.
Maar de assistente van de dokter wist me te vertellen dat ik het om 20u moest innemen omdat ik dan minder last zou hebben van nevenverschijnselen als buikpijn.
pi_58739472
quote:
Op zondag 18 mei 2008 10:56 schreef leonieke het volgende:

[..]

Ik moet ze samen innemen, maar wel om 20u... Ik vind het vooral raar dat zoveel dokters allemaal verschillende meningen hebben over het innemen van die Clomid.
Maar de assistente van de dokter wist me te vertellen dat ik het om 20u moest innemen omdat ik dan minder last zou hebben van nevenverschijnselen als buikpijn.
Dat vind ik ook nogal vreemd ja. Ook dat de een zegt dat je op dag 3 moet beginnen en de ander op dag 5. Het is zo verwarrend allemaal. Want wat nou als driemaal daags 50 niet werkt en eenmaal daags 150 wel? Mijn boerenlogica zegt dat als je alles in een keer neemt de trigger groter is, maar driemaal daags is misschien wel natuurlijker...
  Moderator zondag 18 mei 2008 @ 11:06:36 #233
5428 crew  miss_sly
pi_58739512
Thanks lieve meiden Het valt ook niet mee, en hoewel ik het niet wil, moet ik daar soms toch even uiting aan geven, helaas. Ik wil helemaal niet huilen, maar vandaag ging het even mis

CrazyPrincess, tegen mij was helemaal niets gezegd over tijdstip ofzo, alleen dat ik ze tegelijk moest innemen. 's Ochtends of 's avonds hebben ze niets over gezegd. Ook niet over minder last van bijwerkingen als ik ze om 20 uur zou innemen. Ik heb trouwens van veel bijwerkingen last, maar ik heb nog nooit buikpijn gehad van de clomid, leonieke. Dat is ook een bijwerking waar ik nooit van gehoord heb.

Basimah, wat vervelend dat je ei maar niet wil! Hopelijk ziet het er de volgende meting beter uit

Fruppeltje, ik hoop zo voor je dat je lichaam je niet voor de gek houdt dit keer
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_58739551
Ik nam mijn clomid toendertijd gewoon als een dosis een keer per dag in.

Miss_sly, het is alleen maar goed dat je daar uiting aan geeft. Je mag best wel heel verdrietig zijn, hoopvol, radeloos, en boos als het even niet meezit. Wij zijn er niet om dat in twijfel te trekken, wel hoop ik dat je je na al die lieve woorden van iedereen hier weer een heel klein beetje beter voelt, meer kunnen we niet doen vrees ik.
  zondag 18 mei 2008 @ 11:18:20 #235
61183 leonieke
Dan toch?
pi_58739649
quote:
Op zondag 18 mei 2008 11:06 schreef miss_sly het volgende:
Thanks lieve meiden Het valt ook niet mee, en hoewel ik het niet wil, moet ik daar soms toch even uiting aan geven, helaas. Ik wil helemaal niet huilen, maar vandaag ging het even mis

CrazyPrincess, tegen mij was helemaal niets gezegd over tijdstip ofzo, alleen dat ik ze tegelijk moest innemen. 's Ochtends of 's avonds hebben ze niets over gezegd. Ook niet over minder last van bijwerkingen als ik ze om 20 uur zou innemen. Ik heb trouwens van veel bijwerkingen last, maar ik heb nog nooit buikpijn gehad van de clomid, leonieke. Dat is ook een bijwerking waar ik nooit van gehoord heb.
Mja, voor zover ik het begrepen had (ik ben niet de vrouw met alle ervaring natuurlijk) ging het om het feit dat je bv kon voele dat een eicel groeide ofzo? En dat je zoiets volgens mij dan een paar uur na het innemen van de clomid kon merken en als je ze om 20u neemt, dat je dan meestal slaapt (maar nogmaals: ik weet het niet zeker hoor, misschien gaat het ook over de bijwerkingen à la minder goed voelen... al durf ik niet beweren dat om 20u die medicijnen slikken daarbij helpt )

Voor alle duidelijkheid CrazyPrincess: het gaat bij mij om 100mg en niet om 150mg (had ik daarnet vergeten te vermelden) en starten op dag 3. Die verschillende meningen zorgen er trouwens voor dat ik nog wantrouwiger tgo die middelen sta dan normaal, want ik interpreteer het dan eerder als: weten ze eigenlijk wel hoe het middel werkt?
  Moderator zondag 18 mei 2008 @ 12:08:48 #236
5428 crew  miss_sly
pi_58740411
leonieke, van een groeiende follikel voel je niets hoor. Wel voel ik het op het laatst als er twee follikels groeien, omdat er dan bijna 5 cm massa op je toch al gevoelige eierstokken zit. Maar dit is de laatste 2-2,5 dag voor de IUI.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  zondag 18 mei 2008 @ 12:12:58 #237
61183 leonieke
Dan toch?
pi_58740495
Hmz... rare assistente dan... Maar ik zeg het: ik kan haar "minder last van nevenverschijnselen" ook gewoon totaal verkeerd geïnterpreteerd hebben
Ik vraag het de volgende keer dat ik bij de gyn ben nog wel eens. Toen ik belde kreeg ik de gyn zelf niet aan de lijn.
  zondag 18 mei 2008 @ 13:07:31 #238
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_58741329
leonieke, ze weten wel hoe het middel werkt, ze weten alleen niet hoe ieder lichaam werkt

Iedereen reageert weer anders, en elke behandeling is daarom ook anders. Elke kliniek begint met de behandeling waar zij de beste start-ervaringen mee hebben en al naar gelang wordt het scherp afgesteld op de reactie van het lichaam van de patient.

MIss_sly
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_58741869
quote:
Op zondag 18 mei 2008 13:07 schreef E.T. het volgende:
leonieke, ze weten wel hoe het middel werkt, ze weten alleen niet hoe ieder lichaam werkt

Iedereen reageert weer anders, en elke behandeling is daarom ook anders. Elke kliniek begint met de behandeling waar zij de beste start-ervaringen mee hebben en al naar gelang wordt het scherp afgesteld op de reactie van het lichaam van de patient.

MIss_sly
Dat klinkt ook eigenlijk wel logisch ja... Ik ga gewoon braaf doen wat de dokter zegt
Maar drie keer per dag een pil innemen... dat ga ik vast een keer vergeten
  zondag 18 mei 2008 @ 14:00:04 #240
61183 leonieke
Dan toch?
pi_58742050
quote:
Op zondag 18 mei 2008 13:07 schreef E.T. het volgende:
leonieke, ze weten wel hoe het middel werkt, ze weten alleen niet hoe ieder lichaam werkt

Iedereen reageert weer anders, en elke behandeling is daarom ook anders. Elke kliniek begint met de behandeling waar zij de beste start-ervaringen mee hebben en al naar gelang wordt het scherp afgesteld op de reactie van het lichaam van de patient.

MIss_sly
Hmz daar zit idd ook wel een heel duidelijke logica in ja
Ik wou dat ik met een handleiding geboren was het zou het allemaal veel makkelijker maken (maar dan anderzijds misschien ook voorspelbaarder).

Ik wou gewoon dat ze bij mij wat rekening hielden met de reactie van mijn lichaam. Maar dat komt binnen een paar maand wel (hoop ik, denk ik... of zal ik eisen )
pi_58745563
ja het is best verwarrend allemaal... de een zegt zo, de ander weer zo... en nu met internet ga je zelf van alles nalezen en op forums (haha) schrijven....
Maar ja, het is zo dat ieder lichaam er anders op reageert.
Mij werd toenertijd niet gezegd of ik ze allemaal tegelijk of 1 voor 1 moest innemen en ook geen bepaald tijdstip.

Ik voel soms wel een raar gevoel in mijn buik, het doet niet echt pijn, maar het is een ander gevoel. Dat reken ik dan maar tot het groeien van mijn folikels....

Vandaag bloed laten prikken (weer) en ja hoor, misgestoken dus nog een keer opnieuw... ze steken me helemaal lek, haha. Heb altijd zo'n hekel aan bloed laten prikken, brrr.
Morgen weer folikelmeting, nu om 13 uur.... hopelijk mag ik morgenavond pregnyl zetten!!!
Ben er echt aan toe, haha heb het nu wel gehad met de puregonspuiten.

Bij mij doet het nu veel zeerder met spuiten dan de eerste behandeling.. iemand daar ook ervaring mee???
Heb dan ook wel erge blauwe plekken hoor.....

Oh miss_sly... kop op!!!! Ik herken alles.... het hoort er allemaal bij. Kom maar snel weer uit dat dalletje gekropen hoor!!!!!
pi_58746176
Ik heb net aan mijn moeder verteld dat we bezig zijn met zwanger worden en dan het allemaal niet 'vanzelf' zal gaan. Ik heb lang getwijfeld of ik het wilde vertellen, maar ik was te nieuwsgierig om haar een en ander over haar zwangerschappen te vragen. Ze was zelf 'al' 33 en ruim 7 jaar getrouwd toen de eerste kwam en ik vroeg me af of of dat bewust was of niet. Ze vertelde dat zij altijd erg onregelmatig ongesteld werd en dat ze drie miskramen heeft gehad Destijds was de MMM wat minder geavanceerd dan nu en ze had geen zin in gehannes aan d'r lichaam. Uiteindelijk toch goed gekomen Na de geboorte van de eerste werd haar ongesteldheid ineens heel regelmatig en de tweede bleek helemaal geen probleem te zijn.

Mijn situatie is wel wat anders aangezien ik ik nog nooit zonder de pil ongesteld ben geweest, maar op de een of andere manier geeft het me wel wat rust om te weten dat m'n moeder zeer waarschijnlijk ook PCOS heeft/had. Ik heb nooit een heel goede moeder-dochter relatie met m'n moeder gehad, maar volgens mij kan dit ons weer wat dichter bij elkaar brengen. Is er toch nog wat goeds aan dit alles
pi_58746177
Ik krijg blauwe plekken als ik niet recht genoeg met de naald in mijn lichaam steek of wanneer ik steeds op hetzelfde plekje prik, op zich doet het mij geen pijn en hele de wondjes vanzelf (ik heb kleine wondjes)
Ik heb maar een keer last gehad van een enorme plek, geen idee waar ik in prikte maar ik had een enorme blauwe plek. Verder nergens last van
pi_58746911
quote:
Op zondag 18 mei 2008 17:36 schreef Basimah het volgende:
Ik krijg blauwe plekken als ik niet recht genoeg met de naald in mijn lichaam steek of wanneer ik steeds op hetzelfde plekje prik, op zich doet het mij geen pijn en hele de wondjes vanzelf (ik heb kleine wondjes)
Ik heb maar een keer last gehad van een enorme plek, geen idee waar ik in prikte maar ik had een enorme blauwe plek. Verder nergens last van
In welk lichaamsdeel prik je? Zijn daar voorschriften voor?
pi_58748983
Dag 35... en ongesteld :(:(
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
  Moderator zondag 18 mei 2008 @ 20:48:38 #246
5428 crew  miss_sly
pi_58749387
Ach McLaura, wat rot
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  zondag 18 mei 2008 @ 21:02:47 #247
147404 Jose81
B@S & LUC
pi_58749668
Miss_Sly... kop op meid... ik weet precies hoe je je voelt. Ik heb ook inderdaad van die periodes gehad... Soms was ik wel positief, maar het negatieve gevoel overheerste soms gewoon. Ooit moet het gewoon goedkomen. Probeer de moed erin te houden...!!

Laura, wat rot dat je toch ongesteld bent geworden. Sterkte met de weg die nu volgt...

Ik vind het heel rot om onze eerste echo te posten, heb er ook wel over getwijfeld of ik het zou moeten doen (en doe dat eerlijk gezegd nog steeds)... het voelt zo oneerlijk en gemeen tegenover jullie. En eerlijk waar; als iemand het vervelend vindt dat ik deze foto heb geplaatst, haal ik 'm gewoon gelijk weer weg! Het is niet mijn bedoeling jullie tegen het zere been te schoppen...!!

Zoals je ziet is er nog niet al teveel op te zien. Een zwarte vlek met een soort van boontje daarin...



[ Bericht 69% gewijzigd door Jose81 op 18-05-2008 21:16:03 ]
**Life is e@sier with your eyes closed**
  zondag 18 mei 2008 @ 21:18:22 #248
147404 Jose81
B@S & LUC
pi_58749915
Fruppel... ik ben blij dat het zo lekker gaat met je. Klinkt wel spannend, hoor, zoals je je nu voelt. Hopelijk houdt je lichaam je niet voor de gek! In de afgelopen weken heb ik wel stiekem een paar keer op je weblog gekeken, om te zien of er soms al wat ontwikkelingen waren.. het was zo stil rondom jou!

Nou, nog even afwachten dan maar! Spannend!!
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_58750066
quote:
Op zondag 18 mei 2008 20:22 schreef McLaura het volgende:
Dag 35... en ongesteld :(:(
Wat ontzettend balen zeg
quote:
Op zondag 18 mei 2008 21:02 schreef Jose81 het volgende:
Miss_Sly... kop op meid... ik weet precies hoe je je voelt. Ik heb ook inderdaad van die periodes gehad... Soms was ik wel positief, maar het negatieve gevoel overheerste soms gewoon. Ooit moet het gewoon goedkomen. Probeer de moed erin te houden...!!

Laura, wat rot dat je toch ongesteld bent geworden. Sterkte met de weg die nu volgt...

Ik vind het heel rot om onze eerste echo te posten, heb er ook wel over getwijfeld of ik het zou moeten doen (en doe dat eerlijk gezegd nog steeds)... het voelt zo oneerlijk en gemeen tegenover jullie. En eerlijk waar; als iemand het vervelend vindt dat ik deze foto heb geplaatst, haal ik 'm gewoon gelijk weer weg! Het is niet mijn bedoeling jullie tegen het zere been te schoppen...!!

Zoals je ziet is er nog niet al teveel op te zien. Een zwarte vlek met een soort van boontje daarin...

[ afbeelding ]
Ik persoonlijk heb er niet zo'n moeite mee. We weten hier allemaal dat het voor jou ook niet makkelijk is geweest. Het is je echt gegund. En het blijft toch prachtig om te zien zo'n echo
  Moderator zondag 18 mei 2008 @ 21:35:37 #250
5428 crew  miss_sly
pi_58750229
Jose, lieve meid, ik vind het niet rot, ik vind het geweldig om jullie boontje te zien. En wat een mooi boontje en zo ontzettend gewenst Geniet ervan
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')