Die flinke tijd is dan veronderstel ik meer dan 35 dagen?quote:Op dinsdag 13 mei 2008 09:22 schreef miss_sly het volgende:
In principe word je niet ongesteld als je clomid hebt gebruikt, maar geen eisprong hebt. De cyclus is immers: eirijping, eisprong, menstruatie met de daarbijbehorende hormoonspiegels die de boel regelen. Uiteindelijk zou je ook zonder eisprong wel een menstruatie kunnen krijgen, maar niet daar kan wel eens een flinke tijd overheen gaan.
Als clomid aanslaat, betekent dat dat je follikelgroei hebt, want dat is het enige dat clomid doet: follikels stimuleren om te groeien.
Mijn gyn heeft gezegd dat cyclussen tot 35 dagen, normale cyclussen kunnen zijn.... het is allemaal ook wel erg ingewikkeld.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 09:44 schreef Basimah het volgende:
Dat zou inderdaad zo n 35 dagen kunnen duren, voor een 'normale' cyclus is dat aantal wel wat aan de hoge kant. Maar ik ben geen arts dus ik durf er ook niet met zekerheid een uitspraak over te doen. Maar 35 is wel heel erg veel.
Dat kan erg lang duren, inderdaad, omdat je lichaam niet het signaal van de juiste hormonen krijgt dat er geen innesteling is en dus het baarmoederslijmvlies moet worden afgebroken om weer met een nieuwe cyclus te beginnen. Ik heb tijden gehad dat ik een half jaar niet ongesteld werd. Heerlijk, zolang je niet met kinderen beizg bentquote:Op dinsdag 13 mei 2008 09:42 schreef leonieke het volgende:
[..]
Die flinke tijd is dan veronderstel ik meer dan 35 dagen?
Heerlijk iddquote:Op dinsdag 13 mei 2008 10:05 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat kan erg lang duren, inderdaad, omdat je lichaam niet het signaal van de juiste hormonen krijgt dat er geen innesteling is en dus het baarmoederslijmvlies moet worden afgebroken om weer met een nieuwe cyclus te beginnen. Ik heb tijden gehad dat ik een half jaar niet ongesteld werd. Heerlijk, zolang je niet met kinderen beizg bent
tot 35 dagen normale cyclus is dan toch goed nieuws (al besef ik wel dat het net iets te lang is om nog van écht normaal te spreken). Maar met normaal zou ik al tevreden zijnquote:Diaan, tot een dag of 35 heb ik ook altijd geleerd dat het een normale cyclus is. Zeker als die cyclus iedere maand ongeveer 35 dagen is, regelmatig dus. Dan heb je alleen een late eisprong, maar dat kan op zich geen kwaad, is alleen wat lastiger timen wanneer je vbruchtbaar bent.
Ik heb geen idee hoe mijn cyclus zou zijn geweest. Ik was nog maar pas ongesteld toen ik een jaar of 14 was en toen had ik er heel veel last van. 4 weken ongesteld (en dan echt heel heftig bloedverlies), paar dagen niet en dan weer 2 weken, etc. Ik ben dus heel vroeg aan de pil gegaan enpas op mijn 25e ofzo even van de pil af geweest. Toen werd ik inderdaad niet ongesteld. Paar jaar later dus met kinderwens entoen kwam ik ook al snel bij een gyn omdat ik maar niet ongesteld werd.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 10:12 schreef leonieke het volgende:
[..]
Heerlijk idd![]()
Nooit (zonder de pil) ongesteld geweest. In het begin vond ik het nog super dat ik zonder zorgen kon gaan zwemmen, maar eens je begint te merken dat het niet normaal is, begint de paniek toch een beetje te komen
Meer record is anderhalfjaar (eerst duphaston, dan anderhalf jaar geen duphaston en dan uiteindelijk toch maar duphaston genomen)
Nee, 35 dagen is wel nog steeds echt normaal, alleen aan de lange kant.quote:tot 35 dagen normale cyclus is dan toch goed nieuws (al besef ik wel dat het net iets te lang is om nog van écht normaal te spreken). Maar met normaal zou ik al tevreden zijn
Wat een gedoe is het toch allemaal met het bijhouden
Preciesquote:Op dinsdag 13 mei 2008 10:05 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Diaan, tot een dag of 35 heb ik ook altijd geleerd dat het een normale cyclus is. Zeker als die cyclus iedere maand ongeveer 35 dagen is, regelmatig dus. Dan heb je alleen een late eisprong, maar dat kan op zich geen kwaad, is alleen wat lastiger timen wanneer je vbruchtbaar bent.
Klopt, de luteale fase mag niet te kort zijn, want dat is wel slecht. Een te korte cyclus betekent vaak een erg korte luteale fase en dat is niet goed voor de eirijping en de vorming van het baarmoederslijmvlies.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 10:23 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Preciesen volgens mij kun je nog beter een wat langere cyclus hebben dan een te korte (24-25 dagen).
Dat hebben ze mij ook gezegd. Ik heb maar twee keuzes volgens de gyn: ofwel de pil ofwel clomid.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 13:42 schreef miss_sly het volgende:
PCOS krijg je niet van de pil. Sterker nog: gebruik van de pil kan voorkomen dat het te erg wordt, omdat de pil voorkomt dat er eirijping en follikelgroei plaatsvindt.
En dat zijn leuke grapjesquote:Op woensdag 14 mei 2008 10:39 schreef miss_sly het volgende:
De grapjes van de lichamen van Jose en Diaan bleken ook een keer geen grapje! Het kan stiekem toch
pssst wilmadonna het was mijn vriendin en ik ben tante geworden.. maar geeft helemaal niet hoorquote:Op donderdag 15 mei 2008 14:03 schreef wilmadonna het volgende:
oh miss_sly, wat erg voor je vriendin.... maar wel weer leuk dat je tante bent geworden!
mcLaura... ik hoop het voor je, zou leuk zijn!
diaan: heb je al een echo gehad?
Vandaag bloed geprikt, en morgen mijn tweede folikelmeting... vandaag wordt mijn vader geopereerd, spannende tijd dus.... waarschijnlijk een bypass operatie, maar de artsen wisten dat toch niet zeker.. vreemd...
Heb een kaarsje branden hier thuis en ik hoop dat mijn stress niet van invloed is geweest op de bloedtest die ik vanmorgen heb laten doen...
Nu ik voor de tweede keer deze injectie behandeling doe, doet het veel zeerder dan de eerste keer... heeft iemand daar ook last van????
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |