quote:
Hmm, als dat bij mij zou gebeuren zou ik dat toch wel een soort van apart vinden, maar dat kan ook aan mij liggen hoorquote:Op maandag 5 mei 2008 14:32 schreef weasel85 het volgende:
Je loopt door de stad en je ziet een leuke meid voorbij lopen. Je denkt even na... en besluit terug te rennen en voor haar te stoppen... "heeey! je liep me net voorbij, vind je wel een leuke meid." oid.. "wat doe je op het moment?"
quote:Op maandag 5 mei 2008 14:32 schreef weasel85 het volgende:
Je loopt door de stad en je ziet een leuke meid voorbij lopen. Je denkt even na... en besluit terug te rennen en voor haar te stoppen... "heeey! je liep me net voorbij, vind je wel een leuke meid." oid.. "wat doe je op het moment?" maar te blijven zitten en je mond te houden.
Jij had hier moeten postenquote:Op maandag 5 mei 2008 14:32 schreef weasel85 het volgende:
Depens on the situation you are in...
Je kunt niet willekeurig elk meid aanspreken met 'hoi' ...
Supermarkt: vrouw heeft volle kar met chips. : "zo zo... gaan we een feestje vieren?"
In de stad op een bankje: "Lekker weertje niet?"
Hetvolgende situatie zou je wel met hoi kunnen beginnen:
Je loopt door de stad en je ziet een leuke meid voorbij lopen. Je denkt even na... en besluit terug te rennen en voor haar te stoppen... "heeey! je liep me net voorbij, vind je wel een leuke meid." oid.. "wat doe je op het moment?"
vul maar aan
quote:Op maandag 5 mei 2008 14:31 schreef redhead666 het volgende:
[..]
relax dat jij weet hoe onbekende mensen heten
goede! ga ik meteen uitproberen!quote:Op donderdag 8 mei 2008 00:12 schreef Beroepsgokker het volgende:- Heey Marieke, jij hier?
- Huh ik heet helemaal geen Marieke
- Oh je lijkt op een meid waar ik laatst nog mee heb zitten wippen , sorry! (voel je de hint aankomen?
)
-
ja als meisjes die leuk vinden ga ik huilenquote:Op donderdag 8 mei 2008 00:27 schreef Zuen het volgende:
ik zegaltijd jij hebt en opening en ik heb zin
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |