Ik wil je eventueel wel pijpen?quote:Op dinsdag 6 mei 2008 11:05 schreef DSS24 het volgende:
Het is te ver, anders had ik je mijn huissleutel gegeven.
netjes, het kostte mij zo'n 35 uurquote:Op dinsdag 6 mei 2008 11:00 schreef Discovered het volgende:
YEY !!
X360
Ik heb alle Story Mission gehaald.
Totale Tijd : 26:01:40 Uurtjes.
Heb ook de achievement gehaald "Liberty City Minute" = Alle Story Missions in 30 Uur halen.
quote:Op maandag 5 mei 2008 20:28 schreef Sackboy het volgende:
Uitgespeeld![]()
Na 33 uur, 62%.
Alleen die scene uit een van die eerste gameplayfilmpjes, waar:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.heb ik nooit gehad
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 6 mei 2008 11:15 schreef R_B het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
En dan te bedenken dat het allemaal gratis op de IGN map staat.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 10:59 schreef BereNDD het volgende:
[..]
Heb je serieus 20 euro uitgegeven aan een boek met verborgen ongein?
quote:Op maandag 5 mei 2008 23:54 schreef Snever het volgende:
Ik heb een serieuze vraag
Ik heb dus sinds vandaag xbox live silver + gold
Nu zat ik net vrolijk gta4 te spelen maar toen zag ik ineens dat iemand wat tegen me zei op msn. Dus ik ga naar het dashboard. Nu blijkt dat mijn msn naam op de xbox360 anders is dan gewoon msn op mijn pc. In dit geval is het op de xbox360 een naam van een maand geleden
Weet iemand hoe ik dit kan veranderen???
Danku
bij de smart bit?quote:Op dinsdag 6 mei 2008 11:03 schreef Geqxon het volgende:
Is er iemand in de buurt van regio 030 waar ik GTA IV mag spelen?
alles staat erin. Tot elk detail.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 10:59 schreef BereNDD het volgende:
[..]
Heb je serieus 20 euro uitgegeven aan een boek met verborgen ongein?
quote:
Nice. Maar daar gooien ze zeker je savegames weg nadat je gespeeld hebt? En kun je dan een eigen Xbox Live / PSN account aanmaken? Hoe doe je het met de headset?quote:
Ja, dan moet je ook niet gaan huilen en gewoon een console kopen met GTA IV erbijquote:Op dinsdag 6 mei 2008 12:55 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Nice. Maar daar gooien ze zeker je savegames weg nadat je gespeeld hebt? En kun je dan een eigen Xbox Live / PSN account aanmaken? Hoe doe je het met de headset?
¤¤¤ !quote:Op dinsdag 6 mei 2008 12:59 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Ja, dan moet je ook niet gaan huilen en gewoon een console kopen met GTA IV erbij
Ja.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 14:45 schreef Cyberia18 het volgende:
Ja maar nog in niet Europa. Toevallig....![]()
Kan ik trouwens de delivery jobs van Jacob ook na de story missions alsnog oppakken?
Wat denk je van ons danquote:Op dinsdag 6 mei 2008 13:16 schreef Geqxon het volgende:
[..]
¤¤¤ !
Ik hoef het maar een paar uurtjes per dag te spelen.
Nee sorry, ik pas toch maarquote:Op dinsdag 6 mei 2008 15:20 schreef Geqxon het volgende:
Maar eh, ik kan het dus bij niemand even komen spelen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |