quote:
niet alleen aan acteurs, ook aan kijkersquote:Heeft GTST te maken met een heuze leegloop?
Jarenlang zien we alleen de koning, de rozenboom en teluma, ineens gaan 2 personages afzonderlijk naar een bowlingbaanquote:
Och daar heb ik nooit een hekel aan gehad. Het zit hm in die vrouwen om hem heen.quote:Op woensdag 14 mei 2008 21:15 schreef Lauriette91 het volgende:
Ik mag Robbert echt niet.
Wat een zak.
Maar de acteur Wilbert Gieske gaf aan dat hij niet dood wilde in de soap. Dus die kans lijkt me klein.quote:Op woensdag 14 mei 2008 22:20 schreef Lauriette91 het volgende:
Waarschijnlijk gaat zuipt Dennis zich dood en krijgt Robbert een schuldgevoel omdat hij nu helemaal niet bezig is met Dennis maar met Laura, Barbara en Sil en pleegt die zelfmoord.
Zooooo cliche.
Ja, was dat even toevallig.quote:Op woensdag 14 mei 2008 20:23 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Jarenlang zien we alleen de koning, de rozenboom en teluma, ineens gaan 2 personages afzonderlijk naar een bowlingbaan
quote:Op woensdag 14 mei 2008 16:01 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Nou, nou, nou, we zijn wel positief ingesteld zeg...
quote:
Ik had verwacht dan Dennis een bowlingbal door d'r strot had geduwd.quote:Op woensdag 14 mei 2008 23:21 schreef nWo4Life het volgende:
[..]
Ja, was dat even toevallig.
Dat kind van Rik en Anita is echt bloedirritant. Deze aflevering was voor mij iets te saai, maar goed, ook deze verhaallijnen moeten verder ontwikkeld worden. Zie ik het huwelijk van Barbara en Robert even niet doorgaan....
Getver, heb ik weer wat gemist?quote:
Er was eens een theatergroep ofzo in die toko die nu Teluma is. Anita was toen eigenaresse. Volgens mij heette het toen scala. Ene Nanda viel flauw en raakte gewond. Anita had toen een wond aan haar hand en hielp haar, niet wetende dat ze seropositief was. Anita bleek later ook besmet.quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:56 schreef GSMboy het volgende:
Waarom is Anita ook alweer sero-positief geraakt?
Waneer was ze in aanraking met andermands bloed en van wie?
Ze gingen naar Nepalquote:Op donderdag 15 mei 2008 23:11 schreef Mss het volgende:
[..]
Er was eens een theatergroep ofzo in die toko die nu Teluma is. Anita was toen eigenaresse. Volgens mij heette het toen scala. Ene Nanda viel flauw en raakte gewond. Anita had toen een wond aan haar hand en hielp haar, niet wetende dat ze seropositief was. Anita bleek later ook besmet.
Jaren later zijn Rik en Anita nog naar Thailand (volgens mij was het Thailand) gegaan om afscheid te nemen van Nanda, omdat die op sterven lag. Rik en Anita kwamen toen weer bij elkaar, dit was toen onderdeel van die aparte cliff. Ik weet niet welk jaar het was, maar er werden allemaal nieuwe koppels gevormd, Rik en Anita, Job en Gladys, Gijs en Cleo.
Misschien zijn er mensen die mijn verhaal kunnen aanvullen?
Ach ja, het is maar net waar je interesse ligt hè. Heel GTST boeit me niet meer, alleen Anita en Rik linken me er nog aan en ik vind het heel leuk om ze weer samen te zien.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 07:23 schreef lady-wrb het volgende:
van mij mogen anita en rik wel weer op wereldreis met rikki. wat een saaie verhaallijn zeg
daarintegen lijkt me de ontwikkelingen rond floris en lorena wel weer leuk te worden.
overigens vind ik dat noud helemaal gelijk heeft wat zijn mening over floris betreft, zeker zoals hij over janine praat.
en barbara moet robert gewoon keihard dumpen. t is en blijft een losert (maargoed, hij gaat toch al naar japan, maar laat hij dan meteen sil en laura meenemen , dan zijn we daar ook vanaf)
Ze overleed in 2004, die cliff was in juni 2001.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 07:06 schreef SuusOetMaiden het volgende:
Roos kwam toen nog even terug als engel, ongeveer een half jaar later overleed actrice Guusje Nederhorst aan de gevolgen van borstkanker.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |