Bij mij ook, in Dordrecht.quote:Op dinsdag 29 april 2008 08:40 schreef Motorhoofd het volgende:
Kan iemand die hem bij bol besteld heeft zeggen wat zijn bestelstatus bij track en trace is? Ik zit namelijk in het stakinggedeelteen bij staat hij op: Zending gesorteerd in sorteercentrum. bvd
Ja, bij mij ligt die ook in Dordrecht. Waarom moeten ze nu weer precies vandaag stakenquote:Op dinsdag 29 april 2008 08:42 schreef Dickies het volgende:
[..]
Bij mij ook, in Dordrecht.
Kan je wel vergeten vandaag hoor
Heb jij hem daar gereserveerd?quote:Op dinsdag 29 april 2008 08:43 schreef Snever het volgende:![]()
Zometeen maar even rustig mijn copie gaan halen bij de BS
Het regent hier de pleuris dus dat wordt GTA 4 doen de hele dag
Over kut timing gesproken inderdaad. Verwachtte vandaag ook nog wat ander spul met de postquote:Op dinsdag 29 april 2008 08:44 schreef Motorhoofd het volgende:
[..]
Ja, bij mij ligt die ook in Dordrecht. Waarom moeten ze nu weer precies vandaag stakenZo maar naar de Bart Smit en kijken of ik hem daar kan bemachtigen
Is het nu bij RTL nieuws?quote:Op dinsdag 29 april 2008 08:30 schreef Frasier het volgende:
[..]
Voor een shot van 2 seconden (zie ik net)
Wehkampquote:Op dinsdag 29 april 2008 09:13 schreef Gstyles het volgende:
heb de SE vorig jaar al bij Wehkamp besteld en kijk zojuist bij mijn klantgegevens:
Verwachte Levertijd:
in behandeling![]()
nu weet ik natuurlijk nog niets van wanneer die geleverd gaat worden
uit te fikken? Ik hoorde dat ze EXPLODEERDEN!!!121341gwquote:Op dinsdag 29 april 2008 09:22 schreef freak1 het volgende:
ik vraag me af hoe het zit met de eerste generatie ps3s, die schijnen allemaal uit te fikken bij gta 4
je snapt wat ik bedoel ze schijnen het niet lekker te doen.quote:Op dinsdag 29 april 2008 09:23 schreef Gamer_V het volgende:
[..]
uit te fikken? Ik hoorde dat ze EXPLODEERDEN!!!121341gw
Dat is zacht uitgedruktquote:Op dinsdag 29 april 2008 09:24 schreef freak1 het volgende:
[..]
je snapt wat ik bedoel ze schijnen het niet lekker te doen.
Daar ben ik ook bang voor.quote:Op dinsdag 29 april 2008 09:24 schreef Evil_Boterbloem het volgende:
*zucht* nog 8 uur werken, 3 kwartier rijden....en dan maar hopen dat ze mn bestelling niet hebben weggegeven.
Ik heb de 60 gig launch versie maar ik heb nergens last van, 2 uur gespeeld zonder problemoo.quote:Op dinsdag 29 april 2008 09:22 schreef freak1 het volgende:
ik vraag me af hoe het zit met de eerste generatie ps3s, die schijnen allemaal uit te fikken bij gta 4
Om 8 uur al? Ik was er net rond 9 uur in de veronderstelling nog een halfuur te moeten wachten. Bleek ie al open te zijn. Lagen er nog genoeg. Wel grappig, al die MM-mannetjes bij die standsquote:Op dinsdag 29 april 2008 09:20 schreef Jay_Snake het volgende:
Ik stond vanmorgen om 8.15 bij de MM R'dam centruum. Die zou om 8.30 open gaan, maar waren al om 8.00 open gegaan....ik heb um! De PS3 is nu de data aan het installeren.
Kom je er ook achter?quote:Op dinsdag 29 april 2008 09:33 schreef KingLysandus het volgende:
Zijn er eigenlijk mensen uit Rotterdam die hun game online hebben besteld?
![]()
![]()
![]()
De postbodes staken.
Hij zal ongetwijfeld ook op de pc verschijnen, mettertijd. Ik was er trouwens ook blind vanuit gegaan dat die ook meteen mee zou gaan in deze release, maar niet dus.quote:Op dinsdag 29 april 2008 02:14 schreef Houtspeer het volgende:
Ik wacht wel even totdat ik nerj dat de geruchten van enige waarheid berusten.
Niks aan de hand hoorquote:Op dinsdag 29 april 2008 09:33 schreef KingLysandus het volgende:
Zijn er eigenlijk mensen uit Rotterdam die hun game online hebben besteld?
![]()
![]()
![]()
De postbodes staken.
Ik gok dat ze bij alle MM en Saturns voorraden genoeg hebben, alleen de SE waren schaars meen ik. Tja, voor alle mensen zonder MM: Succes!quote:Op dinsdag 29 april 2008 09:55 schreef Wooden_Shoes_and_Tulips het volgende:
Bij Bartsmit gehaald, ze hadden er nog maar 3 toen ik binnen kwam (xbox360), hopelijk vinden mensen die later pas naar de winkel kunnen nog een exemplaar vandaag!
Cool, Dr Games.quote:Op dinsdag 29 april 2008 10:00 schreef Wooden_Shoes_and_Tulips het volgende:
Filmpje over de nightlaunch op spitsnieuws:
http://www.spitsnieuws.nl(...)rijen_voor_gta4.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |