Dat zal ff schrikken zijn geweest, zeker omdat je hem nog maar zo kort hebtquote:Op maandag 28 april 2008 23:38 schreef Anthraxx het volgende:
Onze kever stond net langs de snelweg, op de parkeerplaats, stil. De spanningsregelar (om de accu op te laden is overleden). Dus met een verse Accu spanning even naar Zeist gereden. Morgen garage bellen. Op internet zijn richtprijzen tussen de 10 en 30 euro, dus dat boeit verder niet. Nou ja, lullig, maar petje af voor de wegenwacht. Binnen 10 minuten waren ze er en na 30 minuten konden wij verder. En geen kosten (we zijn net lid
).
Lief kevertje, dat wel. Motorisch gezien 100% in orde. Elektronisch gezien blijkbaar niet (nou ja, 1 onderdeel op dit moment
).
ik dacht meer aan een plek binnenquote:Op maandag 28 april 2008 23:37 schreef Euc- het volgende:
[..]
Bij mooi weer; in het park*, liggend tegen een boom in het zonnetje![]()
Wat studeer je eigenlijk?
*Eventueel te vervangen door strand indien dit een optie is ivm bereikbaarheid
Nou ja, we konden er erg om lachen eigenlijk. We vermoeden al de accu. We kregen gelijk ookquote:Op maandag 28 april 2008 23:40 schreef Euc- het volgende:
[..]
Dat zal ff schrikken zijn geweest, zeker omdat je hem nog maar zo kort hebt![]()
Gelukkig is het iets kleins
Je kan het ook zien als een beetje morbide humor. En nu slapenquote:Op maandag 28 april 2008 23:33 schreef golfer het volgende:
[..]
In combinatie met het nieuws van de dag uit Oostenrijk lijkt mij dit een wat ongelukkige opmerking.
Eucquote:
Jawel, maar om hem nou een sms te gaan sturen onder de date waar ie al sinds donderdag door op springen staatquote:Op maandag 28 april 2008 23:42 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Heeft iemand niet zijn nummer of zo
Ik dacht al waarom is dat nummer van Acda&de Munnik zo een kutlied. Nu weet ik het.quote:
!!!!quote:Op maandag 28 april 2008 23:43 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
EucGaan we dan nu toch eindelijk eens echt connecten?
Zoek 's, kun je ook een filmpje vinden van JoJo? Mooi nummer is dat
Wat zij zegt dus.quote:Op maandag 28 april 2008 23:41 schreef ColdFeet het volgende:
Hoi! Onder luid gepiep van de cavia en het genot van een wijntje zitten wij hier te snakken naar een update van Steer! We hebben de hele dag aan je gedacht. In ons blootje
Leuk! Ik laat het morgen even weten.quote:Op maandag 28 april 2008 23:42 schreef ColdFeet het volgende:
Oh BTW Lianne: ik denk dat wij morgenavond wel de stad ingaan, ga je mee?
quote:Op maandag 28 april 2008 23:41 schreef ColdFeet het volgende:
Hoi! Onder luid gepiep van de cavia en het genot van een wijntje zitten wij hier te snakken naar een update van Steer! We hebben de hele dag aan je gedacht. In ons blootje
Als ie een jaar of 83 mag zijn weet ik er nog wel een paar te wonen in ons dorp Bloemendaal voor je.quote:Op maandag 28 april 2008 23:46 schreef Isabeau het volgende:
Ik ben helemaal relaxten ik wil een waterbed. En een sauna. En eigenlijk ook een zwembad. Ergo: een rijke vent.
Ik ga m straks voor het slapengaan luisterenquote:Op maandag 28 april 2008 23:45 schreef Euc- het volgende:
[..]
!!!!
Het is niet waar?!
Eindelijk![]()
U vraagt wij draaien:
Ik denk dat we met wat gasten van de kerk gaan. Maar die zijn heel leukquote:Op maandag 28 april 2008 23:46 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Leuk! Ik laat het morgen even weten.
Eerst nog een paar mailtjes beantwoorden over baseball kaartjes en of ik wel of niet ben veranderd sinds mn 17e.
Owja, en dan slapen.
Neequote:
Klinkt leuk.quote:Op maandag 28 april 2008 23:52 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik denk dat we met wat gasten van de kerk gaan. Maar die zijn heel leuk
karel en ik willen met je praten! over zondag!quote:Op maandag 28 april 2008 23:53 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nee![]()
En golfer: met of zonder hartkwaal?
In alle vormen verkrijgbaar.quote:
Ik wil eerst iets horen over die date van vandaagquote:Op maandag 28 april 2008 23:54 schreef AKnynke het volgende:
karel en ik willen met je praten! over zondag!
Ja, maar karel en ik zitten nu te skypen, en dan zouden we kunnen conference-skypen!quote:Op maandag 28 april 2008 23:55 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik wil eerst iets horen over die date van vandaag
Enne, we hebben ook nog PM, e-mail, FOK, telefoon, GSM, MSN...kies maar uit
Ik gooi hem dicht, Bluezz opent een nieuwe.quote:Op maandag 28 april 2008 23:58 schreef Isabeau het volgende:
Heb je geen rijke vrijgezelle mannen die ook leuk zijn en dik onder de 80 in de aanbieding, golfer? Ja, ik weet het, veeleisend
* Isabeau knuffelt SoL snel terug! Knuffeldeknuffelquote:Op maandag 28 april 2008 23:57 schreef SeaOfLove het volgende:
*SOL Isabeau zomaar even een knuffel geeft omdat ze zo lief is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |