ja maar zo komen alle verschikkelijke, ondekbare, onmenselijke crimes aan het licht. als ze ooit aan het licht komen.quote:Op maandag 28 april 2008 22:40 schreef Oblivion het volgende:
@ Aventura: Die gedachte maakt me helemaal triest.....
Dat lijkt me erg waarschijnlijkquote:Op maandag 28 april 2008 22:35 schreef Aventura het volgende:
Dit soort dingen zet me altijd aan het denken. Hoeveel van deze kelders zijn er??? Hoeveel speelt zich af achter gesloten deuren, waarvan wij het ons in onze ergste nachtmerries niet konden voorstellen? Topje van de ijsberg denk ik, dit.
quote:Op maandag 28 april 2008 19:36 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Heb het verder nog niet gelezen maar de meisjes beneden en de jongetjes naar boven lijkt mij . Opa had niets aan zijn kleinzoons, hij viel waarschijnlijk op poesjes
Nee, alleen de dochter van negentien was beneden en twee jongens van 18 en 5. Weet niet of het meisjes of jongens waren die gewoon boven in het huis bij de ingenieur leefden. Denk ook meisjes, maar dat is alleen maar gissen. Kon ik niet uit de informatie halen. Hij heeft een gedeeltelijke bekentenis afgelegd..quote:Een 19-jarig meisje en twee jongens van 18 en 5 jaar, leefden sinds hun geboorte samen met hun moeder in de kelder en hebben waarschijnlijk nooit daglicht gezien.
Klopt..staat ook in die link.quote:Op maandag 28 april 2008 22:42 schreef Arcee het volgende:
[..]
Een elektronisch slot waar alleen hij de code van kent scheelt natuurlijk ook, zeker als hij idd zo autoritair is.
Dat van die kelders heeft ze vast wel gemerkt maar hoe zou ze moeten weten wie er in die kelders zat(en)?quote:Op maandag 28 april 2008 22:55 schreef Pupp3t het volgende:
Die vrouw van Fritz MOET er toch iets van gemerkt hebben. Kelders die uitgegraven moeten worden, aanleg van leidingen,betegelen van die hele zooi en wat al niet meer.
Tenzij je natuurlijk wel weet wat er aan de hand is ,maar 't niet wil zien..
Verdomme, ik kan 't nog steeds niet geloven. 24 jaar !!
quote:Over the years Elisabeth gave birth to three boys and three girls aged from five to 19. The sex of the dead twin, who would be 12 if alive, is not known.
Three of the children - Kerstin, Stefan, 18, and Felix, five - have lived their entire lives in the cellar. They have never seen daylight. The other three - Lisa, 15, Monika, 14, and Alexander, 12 - were cared for by Joseph and Rosemarie.
Alsof hij dacht dat Elizabeth mee zou doen met de leugen ofzo? En ook vreemd dat het hele verhaal pas 9 dagen nadat die Kerstin op de stoep was gevonden, uitkwam. Het is toch heel raar dat iemand die 24 jaar vermist is, opeens terugkomt om een inmiddels 19-jarig kind op de stoep van haar ouderlijk huis te dumpen. In die tijd zou je denken dat iemand zelf een leven zou hebben opgebouwd en/of dat die 'sekte' wel geholpen zou hebben.quote:Under questioning the sordid story emerged. According to a police statement, Joseph had freed Elisabeth, Stefan and Felix from the cellar, telling his wife that his daughter had come back to them.
He allegedly claimed that sick Kerstin had been left unconscious on his doorstep on April 19.
Hoezo raar verhaal?quote:Op maandag 28 april 2008 23:24 schreef Aventura het volgende:
Ik vind dit deel ook zo raar:
[..]
Alsof hij dacht dat Elizabeth mee zou doen met de leugen ofzo? En ook vreemd dat het hele verhaal pas 9 dagen nadat die Kerstin op de stoep was gevonden, uitkwam. Het is toch heel raar dat iemand die 24 jaar vermist is, opeens terugkomt om een inmiddels 19-jarig kind op de stoep van haar ouderlijk huis te dumpen. In die tijd zou je denken dat iemand zelf een leven zou hebben opgebouwd en/of dat die 'sekte' wel geholpen zou hebben.
Stel dat zoiets je overkomt, als kind die niet beter weet, ok.quote:Op maandag 28 april 2008 18:22 schreef shmoopy het volgende:
Je kunt het allemaal zo gek niet verzinnen of het gebeurt.
Ik vraag me af hoe bizar dat moet zijn om na 24 jaar weer eens in de buitenlucht te staan, en hoe lang je moet wennen aan het feit dat je zelf mag weten waar je gaat of staat.
Zonder hulpquote:Op maandag 28 april 2008 18:50 schreef Loedertje het volgende:
[..]
En tussendoor verkracht worden, je eigen dochter(s) misschien ook nog wel laten verkrachten en bevallen van 7 kinderen
"met het oog op morgen - Radio 1" was er sprake van 3 verbouwingen.quote:Op maandag 28 april 2008 22:55 schreef Pupp3t het volgende:
Die vrouw van Fritz MOET er toch iets van gemerkt hebben. Kelders die uitgegraven moeten worden, aanleg van leidingen,betegelen van die hele zooi en wat al niet meer.
Tenzij je natuurlijk wel weet wat er aan de hand is ,maar 't niet wil zien..
Verdomme, ik kan 't nog steeds niet geloven. 24 jaar !!
Had het toch al, Hitler kwam daar vandaan.quote:Op dinsdag 29 april 2008 10:28 schreef pinow het volgende:
Oostenrijk krijgt wel een slecht imago zo.
Oké...slechter danquote:Op dinsdag 29 april 2008 10:33 schreef Deliah het volgende:
[..]
Had het toch al, Hitler kwam daar vandaan.
Dat is het vreemde aan de situatie. Die Natasha was 10 jaar toen ze werd ontvoerd, een kind. Zij probeerde, en slaagde er uiteindelijk in, te vluchten. Deze meid was blijkbaar 18, een volwassen persoon volgens de meeste maatstaven. Er is dus waarschijnlijk wel meer aan de hand met die vrouw dan nu wordt gepubliceerd.quote:Op dinsdag 29 april 2008 01:02 schreef zhe-devilll het volgende:
Stel dat zoiets je overkomt, als kind die niet beter weet, ok.
Maar zij die dochter wist beter, was al buiten geweest etc.
In afrika en azie gebeurd dit natuurlijk nietquote:Op dinsdag 29 april 2008 11:24 schreef nikk het volgende:
Achterlijke Europeanen.
Ze was 18? Ze was toch 11 jaar oud toen ze daar in die kelder opgesloten werd?quote:Op dinsdag 29 april 2008 10:59 schreef Qomolangma het volgende:
[..]
Dat is het vreemde aan de situatie. Die Natasha was 10 jaar toen ze werd ontvoerd, een kind. Zij probeerde, en slaagde er uiteindelijk in, te vluchten. Deze meid was blijkbaar 18, een volwassen persoon volgens de meeste maatstaven. Er is dus waarschijnlijk wel meer aan de hand met die vrouw dan nu wordt gepubliceerd.
nope, staat er alleen wat vreemd maar het is een en dezelfde vrouw ..quote:Op maandag 28 april 2008 19:42 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Hij is dus niet meer met Elisabeth 's moeder getrouwd ? Heeft hij wel samen met zijn nieuwe vrouw de kinderen van zijn dochter geadopteerd ? Of wonen die kinderen bij hun echte oma ? Kan ik me eiegenlijk niet voorstellen dit lijkt me een figuur die de controle niet graag uit handen geeft.
nou, al doorklikkend op de links bij de eerste paar posts in dit topic kom ik nu dit tegenquote:Ik hoop dat hij héél erg oud word en altijd gevangen blijft zitten![]()
Dat de verdachte de code voor de deur gegeven heeft is 'misschien het eerste signaal van een stellingname taz de beschuldigingen' zei Polzer. Daarvoor heeft de vroegere elektrotechnicus alleen een zijdelinkse opmerking gemaakt dat hij medelijden heeft met zijn familie. Daarna wou hij wel trouwens wel weer zijn rust hebbenquote:Dass der Verdächtige den Türcode verraten habe, sei "vielleicht das erste Signal, zu den Vorwürfen, Stellung zu nehmen", sagte Polzer. Zuvor habe der frühere Elektrotechniker nur in einer Randbemerkung gemeint, dass ihm seine Familie leidtäte. Danach habe er allerdings wieder seine Ruhe haben wollen.
nee, zij was 11 toen het misbruik begon, opgesloten werd zij pas toen zij 18 was/werdquote:Op dinsdag 29 april 2008 11:31 schreef Deliah het volgende:
[..]
Ze was 18? Ze was toch 11 jaar oud toen ze daar in die kelder opgesloten werd?
Misschien was ze ook wel nieuwsgierig, maar was de angst voor die tiran groter.quote:Op dinsdag 29 april 2008 11:03 schreef Misstique het volgende:
Wat een gruwelijk verhaal dit..
En je kan mij niet vertellen dat zn vrouw gedurende 24 jaar nooit de kelder in wilde gaan om te kijken wat manlief daar uitspookte al die tijd..
http://depers.nl/UserFile(...)r.oostenrijk.178.jpg Een link van een plaatje die de indeling van die kelder laat zien. De kelder is 1.70 hoog.quote:Het gebruik van geweld spreekt hij tegen. Enige vorm van berouw toont Fritzl niet na zijn gedetailleerde bekentenis. Volgens de politie is Fritzl dominant, autoritair, uitzonderlijk intelligent en een man met verhoogde seksuele potentie.
Goede planning dan. Kelder met een badkamer en dan een hoogte van 1,70m? Daar kan je niet eens fatsoenlijk staan.quote:Op dinsdag 29 april 2008 11:44 schreef Darklight het volgende:
Die kelders bestonden al toen dat huis werd gebouwd dacht ik gister te horen. Ws al sinds de jaren 60
Hitler gaf niet zozeer Oostenrijk een slecht imago, als wel Duitsland.quote:Op dinsdag 29 april 2008 10:33 schreef Deliah het volgende:
[..]
Had het toch al, Hitler kwam daar vandaan.
zonder licht groei je toch niet zo lang.quote:Op dinsdag 29 april 2008 11:46 schreef Deliah het volgende:
[..]
Goede planning dan. Kelder met een badkamer en dan een hoogte van 1,70m? Daar kan je niet eens fatsoenlijk staan.
Volgens de Pers was een bouwvergunning afgegeven in de jaren 70quote:Op dinsdag 29 april 2008 11:44 schreef Darklight het volgende:
Die kelders bestonden al toen dat huis werd gebouwd dacht ik gister te horen. Ws al sinds de jaren 60
quote:De gemeente gaf Josef in de jaren zeventig een bouwvergunning omdat hij destijds verklaarde een atoombunker te willen bouwen, zo meldt de nieuwssite Kurier.
Dat is de grootste truuc van ons Oostenrijkers.quote:Op dinsdag 29 april 2008 11:49 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
[..]
Hitler gaf niet zozeer Oostenrijk een slecht imago, als wel Duitsland.
Liever deze reacties van onbegrip en woede, dan onverschilligheid.quote:Op dinsdag 29 april 2008 12:58 schreef floris.exe het volgende:
Wat een verschrikkelijke toestand. Je moet er toch niet aan denken zelf op een dergelijke manier 24 jaar van je leven te moeten slijten. Stel je zelf eens voor. Je zit opgesloten in een kelder en dan hoor je de deur 's nachts geopend worden door de man waarvan je weet waarvoor hij komt en je kunt geen kant uit. Echt verschrikkelijk.
Maar de reacties zijn aan de andere kant ook weer zo voorspelbaar.
"De wereld heeft geschokt gereageerd."
"Hoe kan zoiets nu gebeuren?"
"De Jeugdzorg is verantwoordelijk!"
"Oostenrijk is een ziek land, dit is al de tweede zieke zaak!"
"De buren hadden beter moeten opletten!"
"Die man moet zonder verdoving worden gecastreerd en voor eeuwig in een donker kamertje opgesloten worden!"
Stuk voor stuk uitermate onzinnige reacties. Zo gaat dat altijd bij in dit soort gevallen. Mensen redeneren als kippen zonder koppen. Waarom is dat toch, dat mensen niet nadenken over hoe ze reageren? Ik snap het niet.
quote:Op dinsdag 29 april 2008 13:32 schreef alsem het volgende:
wat mij betreft vergassen en vergeten we dat hele gezin, dit is gewoon te ziek voor de werkelijkheid
Jeps, in deze topic zelfsquote:Op dinsdag 29 april 2008 14:13 schreef DANILXL het volgende:
heeft iemand foto's, plaatjes vd indeling en toegang tot de kelder?
Da's wel een beetje een drastische oplossing hoorquote:Op dinsdag 29 april 2008 13:32 schreef alsem het volgende:
wat mij betreft vergassen en vergeten we dat hele gezin, dit is gewoon te ziek voor de werkelijkheid
Inderdaad, dan heb je ook wel een bord voor de kopquote:Op zondag 27 april 2008 19:07 schreef Majar het volgende:
[..]
Nederlandse samenvatting
[..]
Trouw
Hoe is het mogelijk dat die vrouw 24 jaar in een kelder heeft gezeten, met kinderen en al? Het kan toch nooit dat die grootmoeder van niks wist.
mwoah weet eigenlijk wel genoegquote:Op dinsdag 29 april 2008 19:52 schreef Arcee het volgende:
Bah, wat is dit een onvoorstelbaar ranzig verhaal.
Die arme mensen.
Ik ben wel benieuwd naar hun verhalen. Vraag me af of we die ooit te horen zullen krijgen.
Ik bedoel qua dat ze zolang geen (of zelfs nooit) contact met de buitenwereld hebben gehad.quote:
Nou als dat echt zo is begrijp ik niet dat Elisabeth niet ook een hoop lawaai is gaan maken.....quote:Op dinsdag 29 april 2008 19:42 schreef cinnamongirl het volgende:
De reden van het feit dat drie van de zes kinderen 'boven' mochten leven bij Josef, de moeder en Elizabeth's broers en zussen, is dat deze kinderen veel lawaai maakten en de situatie daardoor dus ontdekt had kunnen worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |