Klinkt als een remix vanquote:Op donderdag 8 mei 2008 08:16 schreef Electro-Worm het volgende:
Hoe heet dit rock nummer, moet je ff doorspoelen naar 1 minuut.
http://community.guinness(...)DEO/117524/7691.html
quote:Op woensdag 7 mei 2008 19:46 schreef Quyxz_ het volgende:
Bij dit filmpje zit een super droog liedje.
Weet iemand toevallig hoe het heet?
bedankt.
Mij nóg meer aan deze:quote:Op maandag 5 mei 2008 22:35 schreef BrandX het volgende:
[..]
het intro deed me gelijk aan deze denken?
hartstikke bedankt!quote:
Kan je dat stukje er niet ff uitknippen? Hoeven wij niet allemaal die set te downloadenquote:Op donderdag 8 mei 2008 19:31 schreef Mr.Blonde89 het volgende:
Ik zoek de naam van het nummer dat Vato gebruikt in zijn "electromix juni 2006". Het bewuste stuk begint op 9.30. Wie helpt?
Lele - skinnyjeans?quote:Op donderdag 8 mei 2008 22:33 schreef SterkStaaltje het volgende:
Hoe heet het nummer, volgens mij van de jeugd van tegenwoordig, dat over die kakker gaat,...
Nee het gaat echt over een kakker, met z'n studie financiering en jaarclub etc hoorde hem vandaag voor het eerstquote:
Heb je verschillende programma's voor, ik gebruik zelf Goldwave: http://www.goldwave.com/release.phpquote:Op donderdag 8 mei 2008 19:39 schreef Mr.Blonde89 het volgende:
Zou ik graag voor jullie doen. Maar ik weet zo niet hoe?
Rick Astley - Never Gonna Give You Upquote:Op vrijdag 9 mei 2008 00:14 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Heb je verschillende programma's voor, ik gebruik zelf Goldwave: http://www.goldwave.com/release.php
Ik heb nog een vraagje voor een liedje, weet iemand toevalilg welke dit is?
Het was niet serieusquote:Op vrijdag 9 mei 2008 00:31 schreef n0r het volgende:
[..]
Rick Astley - Never Gonna Give You Up
Beetje fout wel
Het corps van tegenweurdigquote:Op donderdag 8 mei 2008 22:33 schreef SterkStaaltje het volgende:
Hoe heet het nummer, volgens mij van de jeugd van tegenwoordig, dat over die kakker gaat,...
iets andere tekst maar die was t! tnx!quote:Op vrijdag 9 mei 2008 12:14 schreef Da_Sandman het volgende:
Amy MacDonald - This Is The Life
Fragment opnemen is nog niet gelukt. Ik weet wel dat het nummer dat ik zoek een soort hiphop intro heeft en dan ineens hoor je keiharde electro/house. Nummer wordt nogal eens gedraait in kroegen ed.quote:Op donderdag 8 mei 2008 19:31 schreef Mr.Blonde89 het volgende:
Ik zoek de naam van het nummer dat Vato gebruikt in zijn "electromix juni 2006". Het bewuste stuk begint op 9.30. Wie helpt?
back by any demand - sander van Doorn ?quote:Op vrijdag 9 mei 2008 14:28 schreef Mr.Blonde89 het volgende:
[..]
Fragment opnemen is nog niet gelukt. Ik weet wel dat het nummer dat ik zoek een soort hiphop intro heeft en dan ineens hoor je keiharde electro/house. Nummer wordt nogal eens gedraait in kroegen ed.
Deze dus niet:quote:Op vrijdag 9 mei 2008 16:19 schreef bierjoost het volgende:
Een dance nummer waarin de tekst "we gonna do a song that your never heard before". En het is niet die ene bekende (waar ik overigens ook niet op de naam kan komen). De tekst gaat verder dan alleen heard before, namelijk ook felt before en verder.
quote:Op vrijdag 9 mei 2008 15:37 schreef Adidah het volgende:
Ik zoek een trance nummer wat lijkt op DJ Fait - Shining Star, maar dan zonder zang. De melodie gaat net als in het eerder genoemde nummer op het ritme van de beat, en ze gebruiken beiden vrijwel identieke synthesizer geluiden. De akkoorden (melodie) zijn echter wel iets anders.
Ik heb ooit eens aan iemand gevraagd van wie dit nummer is, en die zei DJ Costa of zoiets. Maar ik heb tot op heden dagen niets onder deze naam gevonden wat op het gezochte nummer lijkt.
Juanes - La Camisa Negraquote:Op vrijdag 9 mei 2008 18:52 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Ik hoorde vanochten op 3FM een vrolijk zomers spaanstalig nummer waar ze af en toe "come on baby" doorheen zingen. Weet iemand welk nummer dit is?
quote:Op vrijdag 9 mei 2008 20:12 schreef ghizzer het volgende:
erg melodieus en het zou zomaar kunnen dat het uit portugal komt. zingt ook nog een man in mee. iemand enig idee?
Moet zijn: 10CC - Dreadlock Holiday!quote:Op vrijdag 9 mei 2008 20:45 schreef Cardinoz het volgende:
hoe heet dat nummer ook alweer van bob marley van 'i don't like reagea, i love it'
alvast bedankt
Justice - Phantomquote:Op vrijdag 9 mei 2008 20:50 schreef Dennehy het volgende:
Iemand een idee?
Klinkt als een soort vage Daft Punk mix, maar kan er niks van vinden.
zou ook iets van kraftwerk kunnen zijn, maar weet niet welke hoorquote:Op vrijdag 9 mei 2008 20:50 schreef Dennehy het volgende:
Iemand een idee?
Klinkt als een soort vage Daft Punk mix, maar kan er niks van vinden.
Even wat beeld erbij, het is wel in de periode van Marley bijdeweg.quote:Op vrijdag 9 mei 2008 20:55 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
ik dacht eerst ook dat het van Bob Marley was
Het ringt ergens een vaag belletje... ben hard aant peinzenquote:Op vrijdag 9 mei 2008 16:19 schreef bierjoost het volgende:
Een dance nummer waarin de tekst "we gonna do a song that your never heard before". En het is niet die ene bekende (waar ik overigens ook niet op de naam kan komen). De tekst gaat verder dan alleen heard before, namelijk ook felt before en verder.
Geen dankquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |