Die slet heeft hem aangevallenquote:Op vrijdag 25 april 2008 23:59 schreef Disana het volgende:
Er zitten striemen en nagelafdrukken in Huub. Hij zegt dat Brian altijd knijpt.
Ja, het lijkt daar verdomme de COS wel....., de hufters daarquote:Op zaterdag 26 april 2008 00:00 schreef Laagveld het volgende:
[..]
Kijk, en die 2 lopen elkaar niet op te stoken, de boel te verdraaien, en veren in een steeds groter wordend gat te proppen
Streamers Peter, maar dat hoeft niet meer.....die lopen vol met oogkleppen op achter hem aan te hijgen......quote:Op zaterdag 26 april 2008 00:03 schreef Peter6000 het volgende:
Ik heb de Huubstream niet opstaan, maar ik vermoed dat Huub 90 procent van de tijd aan het woord is om zichzelf te overtuigen.
Nee, zeker niet. Hij wil graag weten waar Claire mee zit. Zij zegt dat ze een kuthumeur heeft vandaag, en gewoon moe is, en zich niet lekker voelt.quote:Op zaterdag 26 april 2008 00:03 schreef Peter6000 het volgende:
Ik heb de Huubstream niet opstaan, maar ik vermoed dat Huub 90 procent van de tijd aan het woord is om zichzelf te overtuigen.
SAFETY bedoel je?quote:Op zaterdag 26 april 2008 00:00 schreef mootie het volgende:
Zou Brian het codewoord geroepen hebben?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |