Dat zijn gewoon algemene finale-sjaals. Een sjaal met alleen Feyenoord erop kun je het hele jaar wel kopen. Zou zelf trouwens ook niet gauw zo'n sjaal kopen.quote:Op zaterdag 26 april 2008 19:29 schreef MarkNMGN het volgende:
Ik snap die dubbelsjaals nooit, wie wil er nou een sjaal hebben met het logo van bv. RodaJC?
Ook heb ik ze ooit gezien bij normale competitiewedstrijden.![]()
Het is eigenlijk alleen leuk bij europese wedstrijden, waarbij je ook naar de uitwedstrijd bent geweest ofzo.
lekker laatquote:Op zaterdag 26 april 2008 21:20 schreef Sender_ het volgende:
Morgen rond uurtje of 12 de stad in een lekker drankje doen.
En dan rond een uurtje of 5 maar is richting de kuip.
Nee, joh. Keihard rellen zoals op 17 april 2005.quote:Op zaterdag 26 april 2008 21:54 schreef VC4 het volgende:
Ik hoop dat het morgen en maandag een beetje gezellig blijft, anders kunnen we in het vervolg een huldiging wel vergeten.
Ik probeer straks toch al voorzichtig een beetje in te drinken. Maar ook hier zal het geen latertje worden. Moet morgen wel in topconditie zijn natuurlijk.quote:Op zaterdag 26 april 2008 21:54 schreef Happel het volgende:
Ik ga zo slapen, denk ik. Moet topfit zijn voor morgen. Heb er echt veel zin in, absurd gewoon.
grote kansquote:Op zaterdag 26 april 2008 22:12 schreef MarkNMGN het volgende:
Heb in tijden niet zo'n zin gehad in een wedstrijd, onrustig gevoel in m'n maag enzo, bizar.
Wie gaat er zich morgen aan de plaatsen op hun kaartje houden? Ik niet iig, vind dat altijd zo'n onzin. Zal je zien dat er 10 minuten voor de wedstrijd mensen gaan zeiken omdat dat hun plek is..
Ik kom waarschijnlijk rond 18.00 binnen en zie wel waar ik terechtkom.quote:Op zaterdag 26 april 2008 22:12 schreef MarkNMGN het volgende:
Heb in tijden niet zo'n zin gehad in een wedstrijd, onrustig gevoel in m'n maag enzo, bizar.
Wie gaat er zich morgen aan de plaatsen op hun kaartje houden? Ik niet iig, vind dat altijd zo'n onzin. Zal je zien dat er 10 minuten voor de wedstrijd mensen gaan zeiken omdat dat hun plek is..
ga je naar mijn vakquote:Op zaterdag 26 april 2008 22:34 schreef MarkNMGN het volgende:
Zit morgen op QQ, kan je ook wel relaxed op dat 'balkon' gaan staan toch?
Zitten in de Kuip is voor mij sowieso kut, heb best lange benen dus heb eigenlijk altijd 2 stoeltjes nodig. Ook is U altijd het snelst vol van heel de Kuip voor de wedstrijd. Door die redenen verhuis ik ook volgend jaar naar X aangezien daar dit seizoen opeens stewards staan te controleren op kaarten, eerst kon ik nog altijd op X gaan staan als ik iets te laat was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |