*SOL een chardonnaytje komt halen bij Bluezzquote:Op donderdag 8 mei 2008 17:47 schreef Bluezz het volgende:
Lauwwarme salade.
En nu een koud chardonnaytje
Jij zat toch al aan de cocktails?quote:Op donderdag 8 mei 2008 17:58 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
*SOL een chardonnaytje komt halen bij Bluezz
*proost doet met een koud chardonnaytjequote:Op donderdag 8 mei 2008 17:47 schreef Bluezz het volgende:
Lauwwarme salade.
En nu een koud chardonnaytje
Ik probeer me er een voorstelling bij te maken, maar het lukt niet. Smaakte het?quote:Op donderdag 8 mei 2008 17:38 schreef SeaOfLove het volgende:
- komkommer-aardbeien salade
tuurlijk: het frisse van komkommer en het zoete van aardbei mixed prima met dit warme weerquote:Op donderdag 8 mei 2008 21:28 schreef Xennia het volgende:
[..]
Ik probeer me er een voorstelling bij te maken, maar het lukt niet. Smaakte het?
ik gooi altijd van alles in de pasta salade, wisselt iedere keer, hangt ervanaf wat ik in huis heb en waar ik zin in hebquote:Op vrijdag 9 mei 2008 08:31 schreef candygirl het volgende:
koude macaroni salade ,maar hoe ging dat ook alweer?
macarino,paprika,augurken, meat, mayonaise, zilveruitjes, maggie, peper ,zout en ????????????/
En geraspte kaasquote:Op vrijdag 9 mei 2008 11:13 schreef Tezz het volgende:
Voor vanavond staat de supersnelle spaghettini in de planning. Kei simpel, kei snel en het hele gezin vindt het lekker!
Gehakt in de wok, beetje knof, beetje ketjap, beetje ui. Zakje wokgroenten, spaghettini, beetje vocht (anders wordt die pasta niet gaar natuurlijk), deksel op de pan, beetje afmaken met tomatenketchup en klaar!
Geen idee, er is niet zoals als HET recept en deze versie lijkt me eigenlijk best saai.quote:Op vrijdag 9 mei 2008 08:31 schreef candygirl het volgende:
koude macaroni salade ,maar hoe ging dat ook alweer?
macarino,paprika,augurken, meat, mayonaise, zilveruitjes, maggie, peper ,zout en ????????????/
Maak je de knoflookdressing zelf?quote:Op vrijdag 9 mei 2008 15:50 schreef Xennia het volgende:
Ik maak er vandaag een met penne, gerookte kip, gegrilde paprika, rucola, pijnboompitten en een knoflookdressing
Nee, dat haal ik uit een bakje aoili uit de koeling bij de AH.quote:
Lekker.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 15:34 schreef MinderMutsig het volgende:
Een volkoren pistoletje met roomkaas, bieslook, achterham, rucola, tomaat en komkommer met een groot glas karnemelk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |