Euc is onze topchefkok (Librije, *** ) die erg goed is in ijsscheppen.quote:Op vrijdag 25 april 2008 00:45 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
wie/wat/hoe waar is Euc?
iemand die zichzelf een ban aangesmeert heeft en nu meecommuniceert via msnquote:Op vrijdag 25 april 2008 00:45 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
wie/wat/hoe waar is Euc?
quote:Op vrijdag 25 april 2008 00:47 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Euc is onze topchefkok (Librije, *** ) die erg goed is in ijsscheppen.
Wat ben je toch een schatjequote:Op vrijdag 25 april 2008 00:50 schreef Stereotomy het volgende:
Maar even door de *duidelijkheid*, er was iets interessanters in de planning maar de benodigdheden daarvoor waren om 22:00 uur al uit het huis meegenomen dus hij kón niets anders.
Ik zie af en toe iets langskomen wat ik niet helemaal snap eigenlijk maar goed... ik ben een simpel mens misschien en heb zoiets: waar maak je je druk om.quote:Op vrijdag 25 april 2008 00:52 schreef Stereotomy het volgende:
Sommige hetzes tegen Euc onder invloed van Oestrogeen en Progesteron zijn dus iets té, naar mijn Testeronische mening.
oeh meteen wegsluizenquote:Op vrijdag 25 april 2008 00:53 schreef Stereotomy het volgende:
Hm, m'n date is de 28e. Stufi komt 21 binnen. Oooooow.
oh ja gut weet ik veel johquote:Op vrijdag 25 april 2008 00:55 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ja, ík heb geen stufi meer. Zij wel.
Ooow, dieet-chick.quote:
quote:Op vrijdag 25 april 2008 00:54 schreef DarkElf het volgende:
[..]
Ik zie af en toe iets langskomen wat ik niet helemaal snap eigenlijk maar goed... ik ben een simpel mens misschien en heb zoiets: waar maak je je druk om.
Euc reageert af en toe wel alsof hij PMS heeft, andersquote:Op vrijdag 25 april 2008 00:52 schreef Stereotomy het volgende:
Sommige hetzes tegen Euc onder invloed van Oestrogeen en Progesteron zijn dus iets té, naar mijn Testeronische mening.
Ik moest toch vaker in cul komenquote:Op vrijdag 25 april 2008 00:52 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Wat ben je toch een schatje
Ik heb je gemist
PF hier, wat een pret
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |