http://www.spitsnieuws.nl(...)ljoen_voor_hu_2.htmlquote:Real Madrid: 35 miljoen voor Huntelaar
Real Madrid kan aankomende zomer 60 miljoen euro gaan spenderen aan kwaliteitsinjecties. De coach van Madrid, Schuster zou van dat budget 35 miljoen reserveren voor Klaas Jan Huntelaar. De coach heeft al meerdere malen aangegeven gecharmeerd te zijn van de spits van Ajax. Dit meldt de Spaanse krant AS.
De Madrilenen zouden ook op zoek zijn naar een aanvallende middenvelder. Ze zouden dan met name gecharmeerd zijn van Diego, die nu speelt voor de Duitse club Werder Bremen. Rafael vd. Vaart heeft nog geen telefoon gehad uit Madrid, maar die ziet een toekomst in Spanje wel zitten
het is toch ook zeker dat ze een 2de ronde spelen.quote:Op donderdag 24 april 2008 23:41 schreef GieJay het volgende:
Van sc heerenveen:
01-05-2008 14:30 uur sc Heerenveen - Ajax (S)CC-Verplichting 21-04-2008
05-05-2008 20:15 uur Ajax - sc Heerenveen (S)CC-Verplichting en een uitregistratie info volgt z.s.m.
info volgt z.s.m. info volgt z.s.m. Play-off ronde 2 (S)CC-Verplichting info volgt z.s.m.
info volgt z.s.m. info volgt z.s.m. Play-off ronde 2 uit (S)CC-Verplichting en een uitregistratie info volgt z.s.m.
Ze zijn wel erg zeker van die play off ronde 2 om die er nu al bij te zetten:P
quote:Op vrijdag 25 april 2008 09:00 schreef Roycoooooo het volgende:
35 is wel veeeeeeeeeeeeeel! Kan Ajax nooit weigeren
![]()
Ramón Calderón over het aanstaande gesprek met Uri Coronel: "I'll make him an offer he can't refuse."quote:Op vrijdag 25 april 2008 09:00 schreef Roycoooooo het volgende:
35 is wel veeeeeeeeeeeeeel! Kan Ajax nooit weigeren
![]()
quote:Op vrijdag 25 april 2008 09:17 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ramón Calderón over het aanstaande gesprek met Uri Coronel: "I'll make him an offer he can't refuse."
quote:Op vrijdag 25 april 2008 09:17 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ramón Calderón over het aanstaande gesprek met Uri Coronel: "I'll make him an offer he can't refuse."
quote:Op donderdag 24 april 2008 21:59 schreef w00h00 het volgende:
Weet iemand dat filmpje nog te vinden van ' Hey gappie?'
Zo'n gast die het veld in de Arena op stormt als hij er achter komt dat er iemand in een kakkerlakken shirt aan het voetballen is.
Wel een erg goede speler trouwens.quote:'Leerling Urzaíz moet Huntelaar opvolgen'
Geschreven op vrijdag, 25 april om 09:08
De Spaanse media draaien vrijdag op volle toeren. Real Madrid heeft 35 miljoen euro over voor Klaas-Jan Huntelaar en Ajax zou al een opvolger op het oog hebben: Fernando Llorente. De aanvaller van Athletic Bilbao is bezig aan een sterk seizoen en stond tot dit seizoen jarenlang in de schaduw van een Ajacied: Ismael Urzáiz.
Volgens de Spaanse sportkrant AS is de interesse uit Amsterdam niet nieuw. Naar verluidt trok Henk ten Cate vorig jaar zomer al aan de bel bij de Baskische club, die het blonde jeugdproduct echter onder geen beding wilde laten vertrekken. Ook Fulham trok destijds op de laatste dag van de transfermarkt aan zijn mouw. Voorzitter Fernando García Mucua veegde het miljoenenbod uit Londen echter van de tafel.
Llorente (23) is bezig aan een sterk seizoen. De Bask scoorde tot dusver negen doelpunten in de Primera División, terwijl hij in de voorgaande seizoenen door de aanwezigheid van Urzaíz niet tot wasdom kwam. De aanvaller, die tot medio 2011 onder contract staat, kwam niet verder dan zeven doelpunten in tweeënhalf seizoen.
De voormalig jeugdinternational maakte drie jaar geleden indruk op het WK onder 20 in Nederland. Llorente scoorde vijf keer op het eindtoernooi en eindigde daarmee als tweede op de topscorerslijst achter Lionel Messi. Tegen Chili scoorde hij liefst vier keer.
Relatief te oud, scoort te weinig en wéér een subtopper.quote:Op vrijdag 25 april 2008 10:13 schreef HeinekenAFCA het volgende:
En nog maar een gerucht:
[..]
Wel een erg goede speler trouwens.
Inderdaad, deze speler had je 4 of 5 jaar geleden moeten scouten en allang in de A1/Jong Ajax hebben lopen, want nu betaal je weer de hoofdprijs. Die gast heeft een clausule van 35 miljoen in z'n contract, die haal je niet meer voor 3 of 4 miljoen opquote:Op vrijdag 25 april 2008 10:16 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Relatief te oud, scoort te weinig en wéér een subtopper.
Ajax moet toptalenten scouten, jongens die later de overstap maken naar de absolute top.
paar jaar geleden was het echt een super-talent. Op het EK onder 20 in NL heb ik hem een paar keer zien voetballen. Wel een klasse spits, lang en kopsterk en positioneel ook erg goed.quote:Op vrijdag 25 april 2008 10:16 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Relatief te oud, scoort te weinig en wéér een subtopper.
Ajax moet toptalenten scouten, jongens die later de overstap maken naar de absolute top.
Dat team heb ik toen keer live zien spelenquote:Op vrijdag 25 april 2008 11:02 schreef toma het volgende:
[..]
paar jaar geleden was het echt een super-talent. Op het EK onder 20 in NL heb ik hem een paar keer zien voetballen. Wel een klasse spits, lang en kopsterk en positioneel ook erg goed.
kijk maar. In deze jeugd wedstrijd scoort ie 4 keer.
Smart doelenquote:
quote:Thomas Vermaelen dreigt het eerste duel van de play-offs tegen sc Heerenveen te gaan missen. De verdediger van Ajax kampt nog altijd met een liesblessure, die de afgelopen dagen zelfs is verergerd.
De 22-jarige Belg raakte vorige week in het competitieduel tegen FC Groningen (1-2 winst) geblesseerd en liet vervolgens de met 5-1 gewonnen thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo aan zich voorbij gaan in de hoop weer snel te genezen.
Maar tot nu toe verloopt het herstel van Vermaelen alles behalve spoedig, weet ook Adrie Koster. "Het is een serieuze blessure. Ik denk dat Thomas het duel op Hemelvaartsdag in Heerenveen niet eens haalt", aldus de oefenmeester tegenover het AD
Hij is blessuregevoelig, dat is bekend. Maar toch zijn we volgens de geruchten enkel bezig met aanvallende spelers. Nu is de aanval de beste verdediging, maar je kunt het ook te letterlijk nemenquote:
quote:Op vrijdag 25 april 2008 11:41 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Specifiek, Meetbaar, Acceptabel, Realistisch, Tijdsgebonden?
Herzberg? Maslow? McGregor?quote:Op vrijdag 25 april 2008 11:41 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Specifiek, Meetbaar, Acceptabel, Realistisch, Tijdsgebonden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |