En wat gaat Brian daar morgen van zeggen? Dat HIJ beter met Huub's familie om ging (met meer respect enzo) dan Huub met zijn familie.quote:Op woensdag 23 april 2008 17:55 schreef Darklight het volgende:
Wel een verschil met die ouders van Brain
waar baseerd hij dat op?quote:Op woensdag 23 april 2008 17:47 schreef Spaarne het volgende:
[ afbeelding ]
Kotsie, kotsie, kotsie, kots.
Brian vindt het een mooie jurk. En alle fotografen willen het liefst Amanda fotograferen.
Ze krijgt veel meer aanacht dan Claire.
van 2 meter en 170 kilo dat zal me een knal geven.quote:
Ik dacht ook al, heeft Jaap die nodig danquote:Op woensdag 23 april 2008 18:00 schreef akveor het volgende:
[..]
van 2 meter en 170 kilo dat zal me een knal geven.
Ja, het moet ludiek blijven.quote:Op woensdag 23 april 2008 18:05 schreef Dementor het volgende:
Ze hebben alleen maar kinderspeelgoed gekregen voor hun terror acties.
Het is van een treurigheid dit gedoe van Jaapquote:Op woensdag 23 april 2008 18:05 schreef cobain94 het volgende:
Stinkbommen? orgineel idee jaap..En ze werken ook nog niet.. mwaaaahh
Wat een verschil met het bezoek van rat toch weer.quote:Op woensdag 23 april 2008 18:08 schreef noekje het volgende:
Wat enorm genant. Ludiek, my ass. Dit gaat echt nergens over. De redactie heeft het zelf gekocht! Wat een sukkels!
En nu maar hopen dat de gasten met een slok op zich vanavond massaal tegen jaap en aanhang zullenl keren..quote:Op woensdag 23 april 2008 18:10 schreef Dementor het volgende:
Wat een afgang zeg.
Stop die zogenaamde gescripte terror maar.
Ja, die ongelijkheid blijkt steeds maar weer.quote:Op woensdag 23 april 2008 18:11 schreef mazaru het volgende:
[..]
Wat een verschil met het bezoek van rat toch weer.
Daar werd tegen Jaap en Huub gezegd dat zodra het er op leek dat er iemand een beetje boos ging worden.
Dat ze dan ver uit de buurt moesten blijven.
Hij voert opdrachtjes uit.quote:Op woensdag 23 april 2008 18:03 schreef akveor het volgende:
Ik snap echt niet wat Jaap nu nog wil bereiken.... het huwelijk is immers gesloten... Het enige wat ik kan bedenken is dat ie wel erg TV geil moet zijn. Maar hij zet zichzelf alleen maar te kakken. Immers Huub en Claire hebben deze slag dik en dik gewonnen.
Ja daar hoop ik eigenlijk ook op. Dat Jaap nog iets flikt waardoor ze helemaal over de rooie gaan.quote:Op woensdag 23 april 2008 18:14 schreef cobain94 het volgende:
[..]
En nu maar hopen dat de gasten met een slok op zich vanavond massaal tegen jaap en aanhang zullenl keren..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |