Lekker.quote:Op woensdag 23 april 2008 10:56 schreef Nembrionic het volgende:
Ik ga zo douchen en een stuk lopen. Geweldig weer. Boek mee en ergens op een bankje in de zon zitten
Nee niet eens. Die colleges van die man die dat zegt ga ik dus wel volgen. In het college geeft hij gewoon precies de uitwerking van de opdrachten, alleen dan met andere getallen/ voorbeelden.quote:Op woensdag 23 april 2008 11:00 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Diegene die steeds zegt dat je niet naar college hoeft te komen?
--->
Optie 2![]()
Ja ik zie niet in waarom nietquote:Op woensdag 23 april 2008 11:01 schreef Soempie het volgende:
[..]
Lekker.![]()
Misschien ga ik buiten wel opdrachten lezen en maken.
quote:Op woensdag 23 april 2008 11:01 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Een paar klasgenoten zijn van mening dat een frikandel geen worst is. Eentje daarvan gaf als argument dat dat was omdat een frikandel van allerlei restjes vlees gemaakt wordt en dat ze frikandel veel lekkerder vindt dan worst
Vaak wel maar lang niet altijd. Veel stegemanworsten hebben een plastic laagje bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 23 april 2008 11:24 schreef Supersheep het volgende:
Worst is toch een darmwand waar vleeszooi in geperst wordt?
Nee. Daarin zit gewoon van alles in. Een frikandel is ook geen worst.quote:Geen idee of dat bij frikandellen ook zo is
Ah, eigenlijk een kunstmatige darm dusquote:Op woensdag 23 april 2008 11:26 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Vaak wel maar lang niet altijd. Veel stegemanworsten hebben een plastic laagje bijvoorbeeld.
Sommigen wel ja.quote:Op woensdag 23 april 2008 11:28 schreef Supersheep het volgende:
[..]
Ah, eigenlijk een kunstmatige darm dus
Try again?quote:Op woensdag 23 april 2008 11:42 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Tegenwoordig heb inderdaad worst in achte darmen en konstdarmen
quote:Op woensdag 23 april 2008 11:42 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Ik denk idd ook dat frikandel geen worst is. Tegenwoordig heb inderdaad worst in achte darmen en konstdarmen
Tsssk....ik ga lopenquote:Op woensdag 23 april 2008 12:38 schreef Soempie het volgende:
Ik dacht: ik doe even snel een battleground (wow). Maar ik zit nu al een tijd te wachten voor hij begint.Moet oefenen, want tegen spelers ben ik echt heel slecht. Ben nu level 38 en presteer het gewoon te verliezen van een level 32 ofzo.
Maandagquote:
quote:Op woensdag 23 april 2008 11:42 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Ik denk idd ook dat frikandel geen worst is. Tegenwoordig heb inderdaad worst in achte darmen en konstdarmen
quote:Op woensdag 23 april 2008 11:42 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Ik denk idd ook dat frikandel geen worst is. Tegenwoordig heb inderdaad worst in achte darmen en konstdarmen
Hehe, heb ook net een blikje opengetrokkenquote:
Drink je normaal nooit koffie dan?quote:
Gaat over Depomedrol.quote:Op woensdag 23 april 2008 00:35 schreef wyccie het volgende:
[..]
Heb het zelf even opgezocht. Laat maar zitten, er zit prednisolon in.Het is geen hooikoortsmedicijn.
Het is een ontstekingsremmer die gebruikt wordt voor systemische gewrichtsonstekingen, met name reumatoïde artritis. (Toevallig is dat ook wat ik moet leren!)
Succes met je knie-operatie morgen, MM.
Dat van nog weer een keer onder het mes was al voor 90% zeker, dus op zich niets nieuws.quote:Op woensdag 23 april 2008 14:44 schreef LadyBlack het volgende:
Hm dus nog een keer onder het mes MM?
Wel mooi dat ze tijdens de operatie nog iets hebben kunnen doen wat ze nog niet eerder hadden gezien (?)!
Hoe lang moet je nu met krukken lopen?
Ik weet dat je meeleest.quote:Op woensdag 23 april 2008 15:03 schreef sir_dalord het volgende:
[..]
yup [ afbeelding ]
en wijs, vergeet dat ook niet!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |