Eerlijk gezegd betwijfel ik of jij de tieten van Piet wil zien. Ik zou 'm eerder verzoeken ze níet te laten zien, en 'm dan z'n note-aantal als bedankje bij gevenquote:Op zaterdag 19 april 2008 18:20 schreef Houniet het volgende:
[..]
Als je je tieten laat zien.. oh wacht
nee dat is geheimpjes
Altijd al geweten dat Houniet een Duitser is!!quote:Op zaterdag 19 april 2008 18:02 schreef Mikkie het volgende:
Jij mag niet meer reageren. Jij bent de NSB'er die hem heeft verlinkt..
Ik weet niet welke geschiedenisles jij hebt gemist, maar volgens mij waren de NSB'ers geen Duitsers.quote:Op zaterdag 19 april 2008 18:28 schreef bietelboer het volgende:
[..]
Altijd al geweten dat Houniet een Duitser is!!
We kunnen met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid zeggen dat Martin ten minste één note heeft.quote:Op zaterdag 19 april 2008 18:30 schreef PietjePuk007 het volgende:
Oh ja, 't levert natuurlijk wel een note + waarschuwing op.
Dat besluit ik ook nietquote:Op zaterdag 19 april 2008 18:28 schreef PietjePuk007 het volgende:
Een kutgrap, maar voor iemand zonder een verleden (neem ik aan) niet banwaardig
.
Nu wel jaquote:Op zaterdag 19 april 2008 18:32 schreef Mikkie het volgende:
We kunnen met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid zeggen dat Martin ten minste één note heeft..
Iets waardoor je browser gaat flippen. Niet posten dus.quote:
Dat maakt hem niet minder Duitsquote:Op zaterdag 19 april 2008 18:31 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ik weet niet welke geschiedenisles jij hebt gemist, maar volgens mij waren de NSB'ers geen Duitsers..
Je wil toch niet zeggen dat je dit vooraf al bedacht hadquote:Op zaterdag 19 april 2008 19:11 schreef Houniet het volgende:
Voordeel hiervan was wel dat iedereen nu weet wat een Rickroll is.
Neequote:Op zaterdag 19 april 2008 19:13 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Je wil toch niet zeggen dat je dit vooraf al bedacht had?
Die van 6?quote:Op zaterdag 19 april 2008 19:12 schreef DJKoster het volgende:
Arrghh.. ik wil naar huis.![]()
Mijn broertje is aan het afwassen en ik moet afdrogen (elke 5 minuten erheen en 3 bekers drogen)
Yep, bijna alles gezienquote:Op zaterdag 19 april 2008 19:22 schreef J-heronimus het volgende:
[..]
Heey H_M, trouwens nog wat meegemaakt van die Friezen die gisteren in jullie dorp waren ?
Had Houniet niets mee te maken hoor...quote:Op zaterdag 19 april 2008 19:34 schreef PietjePuk007 het volgende:
Er kan nog geen bedankje af voor 't vroegtijdig unbannen, waar moet 't heen met de mensheid.
Subtiele spelfout of..quote:Op zaterdag 19 april 2008 19:36 schreef PietjePuk007 het volgende:
Niet? Zit relmof gewoon te lurken hier
?
Je hebt zelf meteen de mail aangeslingerd?quote:Op zaterdag 19 april 2008 19:35 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Had Houniet niets mee te maken hoor...
Die "subtiele" spelfout is pas 6 miljoen keer gemaakt, maar blijft leukquote:
Ow ja.. nu je het zegt..quote:Op zaterdag 19 april 2008 19:40 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Die "subtiele" spelfout is pas 6 miljoen keer gemaakt, maar blijft leuk.
PMquote:Op zaterdag 19 april 2008 19:39 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Je hebt zelf meteen de mail aangeslingerd?
Nee, want ervoor werd ik ook nooit afgezekenquote:Op zaterdag 19 april 2008 19:40 schreef Mikkie het volgende:
Wel jammer trouwens, nu kan hele Martin-afzeiken-en-F-versieren-plan niet doorgaan.
Martin is verslaafd!quote:Op zaterdag 19 april 2008 19:41 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
PM![]()
Ik gaf er eerst niet echt om, alleen om de manier waarop, maar toen bedacht ik me dat ik morgen anders niks te doen had.
quote:Op zaterdag 19 april 2008 19:43 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Martin is verslaafd!Ik ook maar probeer te doen van niet
Got a pointquote:Op zaterdag 19 april 2008 19:42 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Nee, want ervoor werd ik ook nooit afgezeken
Ik zeg: ik heb net gegetenquote:
Ik ga nu koken, witlof met varkenslapjes en gebakken aardappelsquote:Op zaterdag 19 april 2008 19:46 schreef Mikkie het volgende:
Oh ik krijg me ineens een boel zin in Burger King-voedsel...![]()
Kunnen we beter in een kroeg afsprekenquote:
Ik heb vanavond al een verjaardag, en die benadert de kroeg-sfeer meestal een heel eind.quote:Op zaterdag 19 april 2008 19:56 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Kunnen we beter in een kroeg afspreken
Gatverdamme nee. Daar moet minstens een hele pot appelmoes bijquote:Op zaterdag 19 april 2008 19:55 schreef Cocktailprikker het volgende:
Witlof is lekker, jij lust zeker ook geen spruitjes
edit - laat maarquote:Op zaterdag 19 april 2008 19:58 schreef Mikkie het volgende:
Hollandse groente of überhaupt Hollandse pot... daar doe je me geen plezier mee
quote:Op zaterdag 19 april 2008 17:42 schreef HostiMeister het volgende:
Dus nu hebben we alleen Pietje en Yashaaa als spamhoeren voor dit weekend?
Men spanning wat doe je.. Ik was zo aan het teruglezen dus ik zit zo is ie echt gebandquote:Op zaterdag 19 april 2008 20:01 schreef Hertog_Martin het volgende:
Ik kan het iets meer waarderen als vroeger maar ik heb hier in 3 jaar nog geen één keer iets als boerenkool met worst gemaakt en tenzij het blijkt dat dat F haar favoriete maaltijd is, zal dat nooit gebeuren ook
Toevallig inclusief de lion king?quote:Op zaterdag 19 april 2008 18:00 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ik had het al even gedownload inderdaad. Wel grappig, m'n halve C-schijf wordt in beslag genomen door een collectie Disneyfilms.
Waaromquote:Op zaterdag 19 april 2008 20:07 schreef Houniet het volgende:
Dames en heren,
Deze reeks gaat per direct over naar STA. De SC in Nijmegen wordt daar voortgezet. In overleg met de mods van STA en mij is hieruit een beslissing gekomen.
Mochten jullie nog vragen hebben of dingen die jullie kwijt willen, kan je hiervoor terecht in het Feedback topic van STA.
-> STA.
Waarom nietquote:Op zaterdag 19 april 2008 19:40 schreef Mikkie het volgende:
Wel jammer trouwens, nu kan hele Martin-afzeiken-en-F-versieren-plan niet doorgaan.
Men UVT wat doe jequote:Op zaterdag 19 april 2008 20:07 schreef Houniet het volgende:
Dames en heren,
Deze reeks gaat per direct over naar STA. De SC in Nijmegen wordt daar voortgezet. In overleg met de mods van STA en mij is hieruit een beslissing gekomen.
Mochten jullie nog vragen hebben of dingen die jullie kwijt willen, kan je hiervoor terecht in het Feedback topic van STA.
-> STA.
Je moet gewoon meer feesten bezoekenquote:Op zaterdag 19 april 2008 20:09 schreef Yashaaaaa het volgende:
Nu leek ik tenminste nog een beetje hip door UVT in men myat
quote:
quote:Op zaterdag 19 april 2008 20:07 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik heb de lion king incl. Engelse ondertiteling op m'n externe harde schijf staan, maar daar kan ik maandag pas weer bij.
Ik meer van de boerenkool en zuurkool.. men moeder maakt het wel eens voor me als ik doordeweeks toch bij mijn ouders eetquote:Op zaterdag 19 april 2008 20:02 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik ben natuurlijk weer anders, ik geniet van boerenkool, andijviestampot, etc.
Nou een tijdje geleden hadden we toch een discussie waar deze reeks moest plaatsvinden?quote:Op zaterdag 19 april 2008 20:11 schreef PietjePuk007 het volgende:
Enige uitleg is toch wel op z'n plaats?
Ja, daar is toch een passend antwoord uitgekomen (beide, maar SC in UVT), na 10 posts discussie in STA is 't opeens weer allemaal andersquote:Op zaterdag 19 april 2008 20:15 schreef Houniet het volgende:
Nou een tijdje geleden hadden we toch een discussie waar deze reeks moest plaatsvinden?
Zoals swarma zou zeggen:quote:Op zaterdag 19 april 2008 20:15 schreef Houniet het volgende:
[..]
Nou een tijdje geleden hadden we toch een discussie waar deze reeks moest plaatsvinden?
En toen hadden we een afspraak gemaakt, dat we geen users zouden overhalen om naar UVT te komen, in plaats van STA. Maar nu is dat toch weer gebeurdquote:Op zaterdag 19 april 2008 20:16 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ja, daar is toch een passend antwoord uitgekomen (beide, maar SC in UVT), na 10 posts discussie in STA is 't opeens weer allemaal anders.
Tja, IETS moest in ruil staan voor mijn unban....quote:Op zaterdag 19 april 2008 20:16 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ja, daar is toch een passend antwoord uitgekomen (beide, maar SC in UVT), na 10 posts discussie in STA is 't opeens weer allemaal anders.
ohquote:Op zaterdag 19 april 2008 20:18 schreef Houniet het volgende:
En toen hadden we een afspraak gemaakt, dat we geen users zouden overhalen om naar UVT te komen, in plaats van STA. Maar nu is dat toch weer gebeurd. Dus dan kan ik er ook niets aan doen.
Oftewel die klote hoer heeft het weer voor ons verpest.. + refused iemand die hier net in dit topic kwam en waar we aan uitegelegd hebben dat het in beide wasquote:Op zaterdag 19 april 2008 20:18 schreef Houniet het volgende:
[..]
En toen hadden we een afspraak gemaakt, dat we geen users zouden overhalen om naar UVT te komen, in plaats van STA. Maar nu is dat toch weer gebeurd. Dus dan kan ik er ook niets aan doen.
Echt, niet normaalquote:Op zaterdag 19 april 2008 20:21 schreef Hertog_Martin het volgende:
swarma is ook nog geen halve dag weg en het is een en al chaos he
Als het ieder voor zich was waarom dan verhuizenquote:Op zaterdag 19 april 2008 18:53 schreef Houniet het volgende:
Ieder voor zich, dat was de afspraak.
Die refused kan er toch niks aan doen, die kan toch niet weten dat als hij netjes doorverwijst naar ons met onze uitleg aan hem toe als argumentatie dat ie dit ermee veroorzaakt.quote:Op zaterdag 19 april 2008 20:21 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Oftewel die klote hoer heeft het weer voor ons verpest.. + refused iemand die hier net in dit topic kwam en waar we aan uitegelegd hebben dat het in beide was
als ik zn nummer zou hebben en zou smsen van 'ik had net een ban... oh en we staan in STA nu' zou ie echt denken van 'haha jah lollig'quote:
Degene die doorverwees was niet bij die afspraken en kon er dus niets van weten... en is ook volkomen logisch dat men linkt naar een topic dat wél loopt. Maja het beleid is er met de jaren niet beter op gewordenquote:Op zaterdag 19 april 2008 20:18 schreef Houniet het volgende:
[..]
En toen hadden we een afspraak gemaakt, dat we geen users zouden overhalen om naar UVT te komen, in plaats van STA. Maar nu is dat toch weer gebeurd. Dus dan kan ik er ook niets aan doen.
Nee totaal nietquote:Op zaterdag 19 april 2008 20:23 schreef Yashaaaaa het volgende:
Net alsof we mensen tot last zijn in UVT
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |