quote:Documentaire vijf jaar Groningen Fanatics
Donderdag 1 mei zendt RTV Noord een 30 minuten durende documentaire uit over de Groningen Fanatics. Anja Otto van RTV Noord volgde ons gedurende de voorbereiding van onze grootste actie ooit. Op 2 maart voorafgaand aan de wedstrijd FC Groningen – Heracles Almelo was het dan eindelijk zover.
Al vanaf onze jaarlijke collecte op 1 december 2007 werden wij op de voet gevolgd. De documentaire geeft hopelijk een goed beeld van wie wij zijn en waar wij mee bezig zijn!
Bekijk de trailer:
Iedereen kijken dus donderdag 1 mei om ongeveer 18:22. De uitzending wordt elk uur herhaald.
www.groningenfanatics.nl
enfin, FC Groningen heeft samen met 2 duitse clubs, Rajalakso bekeken. Een aanvallende middenvelder geloof ik.quote:Proffsklubbar och Lagerbäck såg Rajalakso
Sebastian Rajalakso, 19, bjöd i går på sin fjärde raka succématch.
Mål igen - och detta framför ögonen på förbundskaptenen Lars Lagerbäck och holländska proffsklubben Groningen.
- Det lönar sig att skjuta mycket, säger Rajalakso.
quote:Sankoh, Berg en Stenman terug
FC Groningen speelt donderdagmiddag in Utrecht de eerste van maximaal zes play-offduels op weg naar een plek in het UEFA Cup-toernooi. Vanochtend was er een training op de negende van tien dagen voorbereiding in de aanloop naar dat duel. Op de tiende dag sluit trainer Ron Jans voor één keer de deuren en vindt in Euroborg een besloten training plaats.
De trainer heeft hier een duidelijk doel mee voor ogen: "In de afgelopen twee seizoenen zaten we in een flow richting het slot van de competitie. En we hoeven niet onder stoelen of banken te steken dat het de afgelopen twee maanden niet het geval is geweest. Dus is het zaak er alles aan te doen om de 'focus' te krijgen. Dat extra beetje scherpte er bovenop. Voetballen wordt voor een groot gedeelte vanuit het hoofd bepaald. We willen zo scherp mogelijk voor de dag komen. En het is aan de spelers om dat op het veld te laten zien."
Jans kan in vergelijking met de laatste competitiewedstrijd weer over drie extra spelers beschikken. Gibril Sankoh is terug van een schorsing en de Zweden Fredrik Stenman en Marcus Berg zijn hersteld van blessures. "Vanaf donderdag willen we weer laten zien waar we het beste in zijn. We willen scoren in Utrecht en winnen. Afgelopen maandag hebben we beelden van onszelf bekeken en een tactische training gehad. Vandaag (dinsdag - red.) hebben we scherp getraind en morgen zullen we de individuele spelers van Utrecht nog belichten en bovendien de spelhervattingen aan bod laten komen."
Bij FC Utrecht keren Gregoor van Dijk en Leroy George terug van schorsingen. "Utrecht is traditioneel een ploeg die met agressie voetbalt en soms over het randje gaat. Daartegen moeten wij gewapend zijn, want dat hoort bij voetbal. In ons team zijn er spelers die het voetbal teveel ondergaan, als er geen druk op staat. Na de winterstop speelden we vooral goed tegen betere tegenstanders. We willen nu bevestigen dat we de vorm van Ajax-thuis kunnen laten zien."
Bron: FC Groningen
Erm, kijkt Jans soms beelden van jaren geleden ?quote:Bij FC Utrecht keren Gregoor van Dijk en Leroy George terug van schorsingen. "Utrecht is traditioneel een ploeg die met agressie voetbalt en soms over het randje gaat. Daartegen moeten wij gewapend zijn, want dat hoort bij voetbal. In ons team zijn er spelers die het voetbal teveel ondergaan, als er geen druk op staat. Na de winterstop speelden we vooral goed tegen betere tegenstanders. We willen nu bevestigen dat we de vorm van Ajax-thuis kunnen laten zien."
Bron: FC Groningen
quote:Euroborg uitgebreid met 2600 zitplaatsen
GRONINGEN - Stadion de Euroborg van FC Groningen wordt uitgebreid met ruim 2600 zitplaatsen.
Uit eerdere berekeningen bleek dat de maximale uitbreiding 2200 stoelen zou tellen. Dat worden er dus meer. De extra stoelen zijn nodig omdat FC Groningen 'hot' is. Honderden mensen, zowel supporters als zakenmensen, staan op de wachtlijst voor een seizoenskaart.
De gemeente Groningen verstrekt de NV Euroborg een lening van bijna vier miljoen euro om de uitbreiding mogelijk te maken. De totale capaciteit van het stadion komt door de uitbreiding uit op bijna 23.000.
Als alles meezit, staan de nieuwe stoelen er met ingang van het nieuwe seizoen.
Wethouder Frank de Vries...
RTVNOORD
quote:Ron Jans wimpelt FC Twente af
Trainer Ron Jans van FC Groningen is door FC Twente benaderd om Fred Rutten op te volgen. Rutten stapt aan het eind van dit seizoen over naar de Duitse topclub Schalke 04. "De belangstelling van FC Twente heeft me enorm gestreeld", zegt Jans.
"Ik beschouw het als een waardering voor mijn kwaliteiten en vind FC Twente ook een heel mooie club, maar ik heb besloten bij FC Groningen te blijven."
Ron Jans (49) is bezig aan zijn zesde seizoen in dienst van FC Groningen. Hij heeft zijn contract in september van het vorige jaar verlengd tot medio 2010. "Het verhaal FC Groningen is nog niet af", vindt hij. "Wij willen ons deze zomer weer gaan versterken en van die groep wil ik ook graag weer deel gaan uitmaken."
dvhn
Da's dan wel een heel klein deel. De overgrote meerderheid is blij dat ie blijft. Die man blijft een verademingquote:Op woensdag 30 april 2008 12:50 schreef Grulez het volgende:
Ach ik denk dat een deel van de supporters het niet erg vinden als hij weg gaat.
Nou ik ken er echt meerdere. Eerder meer dan minder.quote:Op woensdag 30 april 2008 21:54 schreef Jahike het volgende:
[..]
Da's dan wel een heel klein deel. De overgrote meerderheid is blij dat ie blijft. Die man blijft een verademing
Hoe kom je daar bij? Ik denk dat je het aantal supporters dat hem liever ziet gaan dan flink onderschat. Een verademing is die man al lang niet meer. Eerder irritant.quote:Op woensdag 30 april 2008 21:54 schreef Jahike het volgende:
[..]
Da's dan wel een heel klein deel. De overgrote meerderheid is blij dat ie blijft. Die man blijft een verademing
Wat laat die speler van Utrecht hem makkelijk weglopen zegquote:Op donderdag 1 mei 2008 16:28 schreef venomsnake het volgende:
2-2 nog![]()
Geen slechte uitslag.
Van Egmond!!
[ afbeelding ]
Lev!
Wel heel snel op z'n teentjes getrapt zeg. Zondag afmaken!quote:Op donderdag 1 mei 2008 16:55 schreef venomsnake het volgende:
V Loen loopt gefrustreerd te doen voor die persconferentie zeg..
Zijn krediet is momenteel dusdanig laag, dat een doelpunt daar niks aan veranderd.quote:Op donderdag 1 mei 2008 22:20 schreef venomsnake het volgende:
Maar goed, zal je zien dat ie zondag de winnende maakt.
was vorig seizoen ook al zo..quote:Op vrijdag 2 mei 2008 00:07 schreef Grulez het volgende:
Vrij lege tribunes trouwens, terwijl het toch om uefa-cup voetbal gaat.
Vond Goran ook denk ik.quote:Op vrijdag 2 mei 2008 00:32 schreef The_Verve het volgende:
Heerlijk trouwens, zo'n late gelijkmaker.
Toch erg eigenlijk dat zulke naast-het-uitvak-mongolen overal blijken te zijn..quote:Op vrijdag 2 mei 2008 00:44 schreef The_Verve het volgende:
Het gefrustreerde volkje dat tijdens de wedstrijd meer met het uitvak bezig was dan het volgen van de wedstrijd, was in ieder geval not amused. Gevalletje van slecht karma.
Doe er wat aan. Het uitvak was anders ook maar matig gevuldquote:Op vrijdag 2 mei 2008 00:07 schreef Grulez het volgende:
Vrij lege tribunes trouwens, terwijl het toch om uefa-cup voetbal gaat.
250 man. Vind ik niet slecht voor een wedstrijd waar nog niet zoveel op het spel staat. Was je er ook?quote:Op vrijdag 2 mei 2008 10:36 schreef latin_LiZzY het volgende:
[..]
Doe er wat aan. Het uitvak was anders ook maar matig gevuld
Ja, anders maakte ik die opmerking niet natuurlijkquote:Op vrijdag 2 mei 2008 10:52 schreef Grunner het volgende:
[..]
250 man. Vind ik niet slecht voor een wedstrijd waar nog niet zoveel op het spel staat. Was je er ook?
Groningen speelde inderdaad wel hogeschool-voetbal.quote:Op vrijdag 2 mei 2008 11:06 schreef latin_LiZzY het volgende:
Utrecht was trouwens dramatisch slecht. Wat een prutsers. Volgende ronde kan niet misgaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |