Ah hi!quote:Op vrijdag 18 april 2008 05:01 schreef 19patje72 het volgende:
ik woon ook in Singapore, en het is normale werkdag hier dus gewoon 9 uurtjes ploeteren.
Gelukkig de dag er na wel vrij :-)
Via een stagair van de ambassade anderhalf jaar geleden. Hij deed onderzoek naar beta onderwijs in Singapore. Via de website van mijn school nam hij contact met me op en via zijn begeleider kent de ambassade me nu. Zo'n 2 keer per jaar nodigen ze NL'se academici (vnl onderzoekers) uit voor een lunch.quote:Op vrijdag 18 april 2008 05:09 schreef Rosella het volgende:
Uitnodiging van de ambassade?Krijg je dat zomaar ineens in de bus? Oftewel, weten die dat jij er bent? Of heb je connecties?
Ik was overigens niet echt van plan om er iets aan te gaan doen. Misschien doe ik een oranje shirtje aan, maar toch niemand zal dat hier snappen.
Ahaaa, ik dacht al! Het leek me al wel erg "big brother" dat ze bij de ambassade een volledige lijst zouden hebben van iedereen + adres.quote:Op vrijdag 18 april 2008 05:15 schreef Libris het volgende:
[..]
Via een stagair van de ambassade anderhalf jaar geleden. Hij deed onderzoek naar beta onderwijs in Singapore. Via de website van mijn school nam hij contact met me op en via zijn begeleider kent de ambassade me nu. Zo'n 2 keer per jaar nodigen ze NL'se academici (vnl onderzoekers) uit voor een lunch.
Meestal moet je de ambassade even bellen. Toen ik in Denemarken was, moest dat iig wel. Is trouwens wel gigantisch leuk!quote:Op vrijdag 18 april 2008 05:09 schreef Rosella het volgende:
Uitnodiging van de ambassade?Krijg je dat zomaar ineens in de bus? Oftewel, weten die dat jij er bent? Of heb je connecties?
Ik was overigens niet echt van plan om er iets aan te gaan doen. Misschien doe ik een oranje shirtje aan, maar toch niemand zal dat hier snappen.
Wat zijn biba's??quote:Op zondag 20 april 2008 22:14 schreef Delicieux het volgende:
Inderdaad, bij de borrel bij meneer de ambassadeur thuis.
Haringen, biba's en bier. Ieder jaar weer een leuk feestje!
bitterballen gok ikquote:
Probeer het eens.quote:Op woensdag 23 april 2008 02:47 schreef Bora-Bora het volgende:
Daar begrijpen ze het hele nut van de koningin niet eens....
Leg dàt maar eens uit....
Hoezo "machtsstructuur"? Ze heeft toch geen concrete wetgevende macht meer!quote:Op woensdag 23 april 2008 03:03 schreef Salvad0R het volgende:
Probeer het eens.
Wat is de logica achter een erfelijke machtsstructuur?
Excellent definition, Sir!quote:Op donderdag 24 april 2008 09:32 schreef Individual het volgende:
Het is een mooi sprookje uit vervlogen tijden toch?
De koningin is meer een boegbeeld voor NL die samen met haar Bilderberg vriendjes en vriendinnetjes een heleboel goeds voor NL doen. Met elk staatsbezoek gaat een vrachwagenlading aan zakenmensen mee om deals te sluiten. Die rare buitenlanders vinden het maar wat spannend dat ze een heuse koningin op bezoek krijgen en wij als Nederlanders doen mooi met dat spelletje mee! Client entertainment anyone?![]()
Ja precies; maar een vorstendomloze buitenlander vraagt dan toch gelijk: "Jamaar hoe garandeer je nou dat je niet verkozen koning(in) zijn/haar werk goed doet? Volgens welke normen, wetten, regels, vormen van controle?...."quote:Onze koningin is directrice van PR Nederland en dat doet ze prima! Rationeel en Calvinistisch gezien is het natuurlijk wel erg vreemd, maar zolang ze haar werk goed doet is ze voor mij wel een paar miljoen (van mijn belastingcenten - ja, ik betaal BTW als ik weer eens in NL ben) waard! Als we in een incompetente arrogante vorst zouden krijgen (een Prince Edward oid) wordt ook ik republikein.
quote:Daarnaast vind ik het ook leuk om tegen vooral Amerikanen te zeggen dat ik mijn koningin dien. "You Europeans are so sophisticated!"
Precies! Als er iemand trots is op Nederland dan is het onze eigen koningin wel en ze hoeft niet eens zo heel populistisch te doen omdat ze toch geen kiezers hoeft voor te liegen.quote:Op vrijdag 25 april 2008 01:00 schreef Bora-Bora het volgende:
(alsof de verkozen aasgieren in hun eigen land het dan zo goed en volledig blaamloos doen!)
Jammer alleen dat de NL monarchie Royal Dutch Shell & British Pertrol beheerst.quote:Op donderdag 24 april 2008 02:55 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Hoezo "machtsstructuur"? Ze heeft toch geen concrete wetgevende macht meer!
Zogauw je dat zegt, vragen ze helemààl waartoe zo'n koningin nou toch dient!
Geven soms leuke prijzen weg met Koninginnedagquote:Op zondag 27 april 2008 03:58 schreef anarchitect het volgende:
Vandaag is er in Melbourne ook Koninginnedag, gesponsord door KLM. Dat is 2 minuten lopen hier vandaan, maar daar lopen we dus met een hele grote boog omheen.
Nou dat lukt me zelf welquote:Op vrijdag 25 april 2008 15:07 schreef flipsen het volgende:
Ik kan je wel een paar zinnetjes leren die je tegen Maxima kan zeggen
Ik heb nog niets van de ambassade gehoord, normaal hebben ze een feestje op de zaterdag voor Koninginnedag.quote:
Hoezo? Heb je zoveel verplichtingen op de planning staan?quote:Op maandag 6 april 2009 01:50 schreef wonderer het volgende:
Ik ben in Nederland met Koninginnedag maar ik ben bang dat ik ga wensen dat ik hier zat
In FR is het Koninginnedag op 29 april, dit keer.quote:Op maandag 6 april 2009 01:49 schreef Libris het volgende:
[..]
Ik heb nog niets van de ambassade gehoord, normaal hebben ze een feestje op de zaterdag voor Koninginnedag.
Trouwens een beetje gerelateerd, doen ze in jullie land aan de 4 mei herdenking?
Ik sprak een tijdje geleden met de vrouw van de ambassadeur over de dodenherdenking. Er liggen in Singapore een aantal Nederlandse slachtoffers van WO II (Kranji War Memorial) en op 4 mei wordt er elk jaar een herdenking gehouden voor de Nederlandse slachtoffers. De Nederlandse school (lagere school) scholieren lezen gedichten voor. Ik heb me voorgenomen om dit jaar ook te gaan.quote:Op maandag 6 april 2009 02:38 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
In FR is het Koninginnedag op 29 april, dit keer.
Op 4 mei is er trouwens geen dodenherdenking, nee. En "Bevrijdingsdag" op 8 mei.![]()
(ze vieren eigenlijk de capitulatie van de Duitsers, op die datum)
Ik meen me te herinneren dat diverse regionale herdenkingsplechtigheden dan op 8 mei zelf vallen, maar er is niet zoals een nationale minuut stilte ofzo.
Ik ben die gekte in Nederland niet meer gewend. Vorig jaar waren we in Eindhoven. Ik dacht dat ik doodging :;)quote:Op maandag 6 april 2009 02:11 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Hoezo? Heb je zoveel verplichtingen op de planning staan?
quote:Op maandag 6 april 2009 05:30 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik ben die gekte in Nederland niet meer gewend. Vorig jaar waren we in Eindhoven. Ik dacht dat ik doodging :;)
Bellen hoeft niet perséquote:Op vrijdag 18 april 2008 05:54 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Meestal moet je de ambassade even bellen. Toen ik in Denemarken was, moest dat iig wel. Is trouwens wel gigantisch leuk!
De 1e keer zul je het niet echt missen, denk ik; dat krijg je meer na een paar jaar.quote:Op woensdag 8 april 2009 23:10 schreef RPG het volgende:
dit wordt eerste Koninginnedag die ik niet ga vieren in nederland. Toen ik nog in Ierland woonde ben ik er wel voor heen en weer gevlogen maar dit jaar is er het geld even niet voor om er voor terug te vliegen
Jij liever dan ik.quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:16 schreef FP128 het volgende:
Ik..WE vieren KD in Amsterdam.( the place to be natuurlijk)
Ah, 't is toch best leuk, die Hollandse gemoedigheid.quote:Op vrijdag 10 april 2009 13:48 schreef popolon het volgende:
[..]
Jij liever dan ik.Een keer geweest en wat een drama. Veel te veel mensen.
Help...quote:Op zaterdag 11 april 2009 03:00 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Ah, 't is toch best leuk, die Hollandse gemoedigheid.
Koninginnedag in Londen is inderdaad best gezellig en Trafelgar Square dit jaar niet de beroerdste plaats.quote:Op dinsdag 7 april 2009 14:42 schreef Individual het volgende:
Ik ga op 18 April Koninginnedag vieren op Trafalgar Square met een aantal Nederlanders. Het moest toch eens tijd worden na 8 jaar. (hoewel ik wel eens ben teruggevlogen voor kd in NL)
[ link | afbeelding ]
Als ik je een tip mag geven: Champagne galop, doen!quote:Op dinsdag 14 april 2009 22:41 schreef Knutknuttsson het volgende:
Op die dag vieren ze hier Valborg. Met het hoogtepunt van die viering in Uppsala, studentenstad. Dus heel veel dronken studenten die lallend over straat hobbelen. Net Amsterdam op konningedag.
Moet die dag werken...quote:Op dinsdag 14 april 2009 23:29 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Als ik je een tip mag geven: Champagne galop, doen!
Op Valborg? Meen je?! Bij een Nation mag ik dan toch hopen...quote:
Als je bent geregistreerd bij de ambassade in BKK krijg je volgens mij automatisch een mailtje waarin ze je vragen aan te geven of je wilt komen. Als je dat wilt, sturen ze je een officiele uitnodiging.quote:Op woensdag 15 april 2009 02:02 schreef breaky het volgende:
Als ik zou uitgenodigd worden door de Nederlandse Ambassade in Bangkok zou ik mischien wel gaan...heb al een tijdje geen biterballen meer gegeten![]()
![]()
Ben geen student meer, helaas! Maar ik werk precies die dag in Stockholm. En het is geen vrije dag in de rest van het land.quote:Op woensdag 15 april 2009 13:01 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Op Valborg? Meen je?! Bij een Nation mag ik dan toch hopen...
Ik heb me zeker vermaakt daar, zou waarschijnlijk mede door de Heineken komen..quote:Op dinsdag 7 april 2009 14:42 schreef Individual het volgende:
Ik ga op 18 April Koninginnedag vieren op Trafalgar Square met een aantal Nederlanders. Het moest toch eens tijd worden na 8 jaar. (hoewel ik wel eens ben teruggevlogen voor kd in NL)
[ link | afbeelding ]
Als je wilt heb ik hier een recept voor bitterballen/kroketten liggenquote:Op woensdag 15 april 2009 02:02 schreef breaky het volgende:
Ze hebben hier geen Nederlandse Ambassade en Laotiaans Nieuw Jaar (toevallig nu) is zeker net zo gek en leuk als Konginnedag!(Als je het leuk vind om nat te worden!)
Als ik zou uitgenodigd worden door de Nederlandse Ambassade in Bangkok zou ik mischien wel gaan...heb al een tijdje geen biterballen meer gegeten![]()
![]()
Thai snappen trouwens precies de gekte en aandacht voor het koningshuis!....de Lao hebben daar wat meer moeite mee.
op de consulaten geven ze normaal gesproken ook dat soort recepties, dus São Paulo zou een optie dichterbij kunnen zijnquote:Op maandag 20 april 2009 20:52 schreef ErwinRommel het volgende:
(...)Daarbij speelt ook mee dat Brasilia een takke end weg is. Dus om daar ff voor 1 dag heen te gaan om die volgevroten diknekken te zien? Nee dank u wel.
(..)
De receptie op de residentie is heel erg informeel, dress code feestelijk, dus in het Oranje.quote:Op dinsdag 21 april 2009 13:33 schreef FP128 het volgende:
Oj, kan een FOK! leek op gympen ook langskomen,of moet je bekakt praten en connecties hebben want 1 ding hebben ze wel op de ambassade: Goede drank en fijne hapjes.
Ja! Lekker!quote:Op maandag 20 april 2009 20:55 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Als je wilt heb ik hier een recept voor bitterballen/kroketten liggen
Vreemd, ik heb via e-mail een uitnodiging gehad, maar dan van het consulaat hier in Rio. Wel voor het eerst dat ik die uitnodiging ontvang trouwens. Waarom overal Heineken en geen Grolsch, Hertog Jan, of iets anders?quote:Op maandag 20 april 2009 20:52 schreef ErwinRommel het volgende:
Ach, ik doe er niets aan, al heb ik Hare Majesteit wel hoog zitten. Als oud-militair doe je dat gewoon.
Maar om nu naar de ambassade te gaan voor de borrel? Nee! Ik heb niet eens een uitnodiging gehad ondanks dat ze weten dat ik hier zit.
En verder is mij bekent dat er op de NL ambassade te Brasilia enkel gasten komen die nogal een grote dunk van zichzelf hebben en het maar over hun "succes" hebben alhier. Niet mijn volk dus, verre van dat.
Daarbij speelt ook mee dat Brasilia een takke end weg is. Dus om daar ff voor 1 dag heen te gaan om die volgevroten diknekken te zien? Nee dank u wel.
Bitterballen maak ik overigens zelf, en Heineken bier kan ik hier in de supermarkt ook wel krijgen. En aub, Heineken, als je daarvoor naar dat feestje gaat ben je echt een eerste rangs proleet!!
Haring is dan het enige wat ik mis
quote:Op donderdag 23 april 2009 04:33 schreef reem het volgende:
Vandaag ook de uitnodiging van de Ambassadeur te Caracas gehad. Het wordt overigens op 29 April gevierd hier, zodat we de volgende dag ook echt kunnen genieten van de vrije dag
Ja, graag!!quote:Op maandag 20 april 2009 20:55 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Als je wilt heb ik hier een recept voor bitterballen/kroketten liggen
Hier zat er dit jaar een papiertje bij de uitnodigingen om het kledingvoorschrift uit te leggen...quote:Op woensdag 22 april 2009 02:18 schreef Libris het volgende:
[..]
De receptie op de residentie is heel erg informeel, dress code feestelijk, dus in het Oranje.
* Libris watertand met de gedachte aan haring...
Hierop wordt een citaat gegeven uit een boek van Amy Groskamp-Ten Have:quote:Kledingvoorschrift Tenue de Ville; wat betekent dat eigenlijk?
Ik moest lachen.... (gepoetste) schoenen, bruin verboden (toch de kleur die het dichtst bij oranje ligtquote:'Tenue de ville: betekent letterlijk stadskleding, d.w.z. nette kleding voor overdag (geen avondkleding). Voor heren een net pak, al dan niet driedelig, donkerblauw of grijs (niet bruin), met overhemd en das, zwarte (gepoetste) schoenen en donkere sokken. Voor dames: een mantelpakje of een geklede jurk, met panties of kousen (geen blote benen), met of zonder hoed.'
Hoewel de Ambassade (...) u niet wil dwingen een driedelig pak of lange kousen aan te trekken als 29 april een zonnige dag mocht zijn, wordt het op prijs gesteld als u zich zou willen kleden in lijn met het feestelijk karakter van onze nationale feestdag.
Van harte gefeliciteerd, ElizabethR!quote:Op donderdag 30 april 2009 10:09 schreef ElizabethR het volgende:
Gefeliciteerd met mijn verjaardag!!!![]()
![]()
Jaja, alweer een jaartje erbij vandaag.
Ik zit voor de stream, die overigens van slechte kwaliteit is, dus weet niet of ik alles ga volgen.
Mijn verjaardag vandaag vieren we gewoon thuis, en zaterdag met wat vrienden. En ik heb nog nooit een uitnodiging van de ambassade gehad. Bovendien ga ik niet voor alleen wat bitterballen (want Hinniken lust ik niet) helemaal naar Dublin. Alleen als de kannegin op de ambassade komt, of WA en Max, wil ik wel eens overwegen om die kant in te gaan
Fijne dag iedereen!!!
http://www.nos.nl/journaal24/quote:Op donderdag 30 april 2009 13:44 schreef Bora-Bora het volgende:
Eh...ik geloof dat de feestelijkheden zijn afgelast hè... wat is dat voor een debiel in die auto joh!!!!![]()
![]()
![]()
Half 4 persconferentie?
Heeft iemand een streaming-adres?
Nog bedankt, Captain!quote:Op donderdag 30 april 2009 14:47 schreef captaintokyo het volgende:
[..]
http://www.nos.nl/journaal24/
hier idemquote:Op zaterdag 2 mei 2009 13:55 schreef Bora-Bora het volgende:Ja, het is breed uitgemeten in het nieuws, met vertaalde interviews van ooggetuigen enz; da's echt vrij zeldzaam!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |