Zeker! Ik had 'm nog niet gespot, dankjewel.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 15:14 schreef TearSong het volgende:
Ach jaDat is niet zo handig.
Weet iemand overigens iets over de 'lichtere' hoppediz? van ebay:
[..]
Dat lijkt me dan weer wel lekker voor de zomer
Je kunt natuurlijk ook een andere knoopmethode kiezenquote:Op dinsdag 6 mei 2008 15:29 schreef Troel het volgende:
Net wel de Hopp snel omgeslagen, maar heel veel blijft er niet over om te knopen, wellicht had ik toch beter voor de 5 meter doek kunnen gaan, maar we zullen eens zien
Mijn (badplaatsen)Duits is zo goed dat ik niet eens zocht naar een mogelijkheid om de site in het Engels te krijgenquote:Op dinsdag 6 mei 2008 15:55 schreef texelonia het volgende:
Je kan de Hoppediz site ook op Engels zetten heof zijn jullie beter in Duits, en/of bang dat er iets verkeerd vertaald wordt
In het Duits hebben ze 'm in zes kleurenquote:Alleen wel jammer dat ze die dan maar in 1 kleur hebben...
Oh ik had gewoon niet ver genoeg doorgekliktquote:Op dinsdag 6 mei 2008 16:30 schreef Macka66 het volgende:
In het Duits hebben ze 'm in zes kleuren![]()
kijk maar in de shop
oh ik ook hoor, en dat terwijl ik Tomas toch ook vrij lang gedragen heb, en nu Yara...maar ik kan eigenlijk alleen de fwcc knopen en dat dan alleen in een draagdoek.nlquote:Op woensdag 7 mei 2008 19:59 schreef Webkim het volgende:
De doek zit hier niet hoog genoeg in zijn nekkie (en wel te hoog in die van mij). Ik heb me toch een boel te leren op die doekenmeet.
![]()
quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:56 schreef Brighteyes het volgende:
Hey, dat is de LaRae! Van wie is die? Niet van jou toch?
Weet iemand dit?quote:Op dinsdag 6 mei 2008 19:52 schreef cattie het volgende:
Dat de "lichte" Hopp in kruiskeper is geweven, betekent dat dat hij niet het nadeel van de Ella Roo heeft dat je sneller drukplekken hebt?
Rebozo manier, wat owlet al schreef. Duidelijk filmpje over de rebozo knoop *klik*.quote:Op donderdag 8 mei 2008 10:17 schreef TearSong het volgende:
[..]
Iemand overigens een idee of er nog wat te doen valt met een doen van 2.10 bij 0.90? Ik bedacht me gisteren dat ik nog zo'n doek had van de wereldwinkel, ooit gekocht op vakantie toen ik m'n draagdoek vergeten was...maar vervolgens wist ik niet hoe ik hem zou kunnen knopen en heb ik er dus niks mee gedaan..en ligt hij nu al 3 jaar in de kast
* Macka66 had de afgelopen dagen geen tijd om te Fokkenquote:Op donderdag 8 mei 2008 19:39 schreef cattie het volgende:
Nog even in de herhaling:
[..]
Weet iemand dit?
Laten we hopen dat owlet komtquote:Op woensdag 7 mei 2008 19:59 schreef Webkim het volgende:
De doek zit hier niet hoog genoeg in zijn nekkie (en wel te hoog in die van mij). Ik heb me toch een boel te leren op die doekenmeet.
![]()
Dank je!quote:Op vrijdag 9 mei 2008 15:31 schreef Macka66 het volgende:
[..]
* Macka66 had de afgelopen dagen geen tijd om te Fokken
Weten niet, ik heb de Leichte nog niet gezien of uitgeprobeerd. Maar theoretisch zou je minder last van drukplekken moeten hebben, omdat de rek en strek bij kruiskeper evenwichtiger verdeeld is dan bij 'gewoon' geweven (linnenbinding).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |