quote:Ajax haalt jeugdkeeper van Sparta
dinsdag 15 april, door SP, Amsterdam, 13:39u, rijnmond.nl/AS
Volgens Rijnmond.nl heeft Ajax zich voor komend jaar versterkt met Warner Hahn van Sparta Rotterdam. De doelman van Sparta B1 zal komend jaar in de A1 of B1 van de Amsterdamse club gaan spelen.
Hahn stond ook in de belangstelling van meerdere (buitenlandse) topclubs, maar koos voor Ajax. De Rotterdammer is eerste keeper bij Oranje onder 16 jaar.
Drie talenten versterken de B1
Met het oog op komend seizoen heeft Ajax alvast drie spelers aangetrokken voor de nieuwe B1 (lichting '92). Het gaat om rechtsbuiten Jody Lukoki van Young Boys, linksbuiten Nout Barentsen van Always Forward en centrale verdediger Juanito Wassenaar, die nu nog speelt bij Zeeburgia.
Is de rol nu al op? Ik wilde Groningen - Ajax eerst nog in een café in Amsterdam kijken, was dat even gezellig geworden.quote:
Zat bij mij in t schoolvoetbal team, ik ben rechtsbacks en speelde wel eens tegen hem bij training het is een gigantisch mietje. Ik zie niks in hem maarja de scouts van ajax welquote:Op dinsdag 15 april 2008 14:35 schreef BonJovi het volgende:
Vertel over Nout dan Noshiba waar ken je hem van?
Niet zoveel hoor, ik heb hem een paar keer bezig gezien in de Copa Libertadores. Technisch vaardige spits, redelijk met het hoofd, aardige trap in beide benen. Deed me een beetje aan Samaras denken, al kwam dat vooral door z'n kapsel...quote:Op dinsdag 15 april 2008 09:11 schreef Nashje het volgende:
[..]
Volgens mij wist Radegast wel iets over hem.
Het is natuurlijk niet voor niets een buitenspeler.quote:
Aankopen. Yay.quote:Op dinsdag 15 april 2008 14:32 schreef Noshiba het volgende:
[..]
Ken die nout wel, vind hem absoluut niet bezijonder maar wie weet
(#) Nout Volgend jaar ajacied!
Als het echt niets is kunnen we hem altijd nog verkopen aan Sevillaquote:Op dinsdag 15 april 2008 14:40 schreef Noshiba het volgende:
[..]
Zat bij mij in t schoolvoetbal team, ik ben rechtsbacks en speelde wel eens tegen hem bij training het is een gigantisch mietje. Ik zie niks in hem maarja de scouts van ajax wel
quote:Op dinsdag 15 april 2008 14:45 schreef Prosac het volgende:
[..]
Het is natuurlijk niet voor niets een buitenspeler.Zie bv Robben of van der Meyde.
Als hij maar kan voetballen he.
quote:Op dinsdag 15 april 2008 14:40 schreef Noshiba het volgende:
[..]
Zat bij mij in t schoolvoetbal team, ik ben rechtsbacks en speelde wel eens tegen hem bij training het is een gigantisch mietje. Ik zie niks in hem maarja de scouts van ajax wel
quote:Terugkeer Gabri gaat ten koste van Kennedy
15 april 2008
De selectie waarmee Ajax woensdag naar Groningen reist, verschilt op één plaats van de groep die afgelopen zondag de tocht naar het hoge noorden maakte. Gabri is voldoende hersteld van een hamstringblessure en keert terug bij de selectie. Dat gaat ten koste van Kennedy Bakircioglu, die in Amsterdam moet blijven.
Gabri begint tegen Groningen nog niet in de basis, liet interim-coach Adrie Koster dinsdag weten. "Dat is te vroeg. Maar als we hem nodig hebben, is hij inzetbaar."
Ajax moet van FC Groningen winnen om in de race te blijven voor de landstitel. Als de Amsterdammers woensdag punten verspelen, is PSV kampioen.
Inderdaad. En de nabij gelegen winkels zullen ook wel blij zijn dat Kennedy niet komt, want meestal is onderstaande het beeld wat je ziet na een 'voorzet' van Kennedy vanaf de zijlijn.quote:
quote:Op dinsdag 15 april 2008 15:12 schreef Blight het volgende:
[..]
Inderdaad. En de nabij gelegen winkels zullen ook wel blij zijn dat Kennedy niet komt, want meestal is onderstaande het beeld wat je ziet na een 'voorzet' van Kennedy vanaf de zijlijn.
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 15 april 2008 15:12 schreef Blight het volgende:
[..]
Inderdaad. En de nabij gelegen winkels zullen ook wel blij zijn dat Kennedy niet komt, want meestal is onderstaande het beeld wat je ziet na een 'voorzet' van Kennedy vanaf de zijlijn.
[ afbeelding ]
Dit is dan enkel glas, want zo hard schiet onze grote vriend niet.quote:Op dinsdag 15 april 2008 15:12 schreef Blight het volgende:
[..]
Inderdaad. En de nabij gelegen winkels zullen ook wel blij zijn dat Kennedy niet komt, want meestal is onderstaande het beeld wat je ziet na een 'voorzet' van Kennedy vanaf de zijlijn.
[ afbeelding ]
Nog meer competitie vervalsingquote:Lovre kampt met keel- en maagklachten
15/04/2008 14:47
FC Groningen moet het woensdag tegen Ajax mogelijk stellen zonder Goran Lovre. Voor Marcus Berg biedt het uitstel 'een klein voordeel'.
Vanwege keelpijn en maagklachten liet Lovre de training van dinsdag aan zich voorbijgaan. Achter de naam van de middenvelder heeft trainer Ron Jans een vraagteken gezet voor de thuiswedstrijd tegen Ajax.
Jans heeft meer zorgenkindjes. 'Vooraf hadden we al besloten dat we pas woensdag zouden kijken hoe het ervoor staat met de lies van Fredrik Stenman. Voor Marcus Berg is het een klein voordeel dat we straks drie dagen verder zijn', refereerde de trainer op de website van FC Groningen aan de extra hersteltijd van de spits. Berg kampte met een rugblessure
quote:Op dinsdag 15 april 2008 15:29 schreef VoreG het volgende:
[..]
Dit is dan enkel glas, want zo hard schiet onze grote vriend niet.
Zo hoog komen zijn corners heul niet!quote:Op dinsdag 15 april 2008 15:12 schreef Blight het volgende:
[..]
Inderdaad. En de nabij gelegen winkels zullen ook wel blij zijn dat Kennedy niet komt, want meestal is onderstaande het beeld wat je ziet na een 'voorzet' van Kennedy vanaf de zijlijn.
[ afbeelding ]
Wanneer ze aan een gelijkspel niet genoeg hadden had ik de kansen veel groter ingeschat dan ze nu zijn ja. Maar het blijft voetbal, en als ze net als AZ vorig jaar een vroege rode kaart pakken dan kan alles. Alleen is het dan niet te hopen dat Aadje Afkoopsom weer gaat rommelen met zn wissels..quote:Op dinsdag 15 april 2008 16:13 schreef Dr.Daggla het volgende:
Meer dan een gelijkspel zit er voor Vitesse NIET in. Ik had ze liever tegen Excelsior uit zien spelen, die geef ik meer kans op een stunt. Maar helaas.
# 1981/82 Kampioenschap (Ajax)quote:Op dinsdag 15 april 2008 16:16 schreef Breach het volgende:
[..]
Wanneer ze aan een gelijkspel niet genoeg hadden had ik de kansen veel groter ingeschat dan ze nu zijn ja. Maar het blijft voetbal, en als ze net als AZ vorig jaar een vroege rode kaart pakken dan kan alles. Alleen is het dan niet te hopen dat Aadje Afkoopsom weer gaat rommelen met zn wissels..
Weet iemand trouwens of zijn sympathie meer bij Ajax of bij PSV ligt?
Daar kunnen we nu wel steeds over beginnen maar voor hetzelfde geld had PSV zondag gewoon gewonnen en speelden we nu 2x voor spek en bonen. Wees blij dat er nog een kleine kans is.quote:Op dinsdag 15 april 2008 16:13 schreef Dr.Daggla het volgende:
Meer dan een gelijkspel zit er voor Vitesse NIET in. Ik had ze liever tegen Excelsior uit zien spelen, die geef ik meer kans op een stunt. Maar helaas.
Het is in ieder geval tot de laatste speeldag spannend. Dat had ik vijf weken geleden ook niet meer gedacht.quote:Op dinsdag 15 april 2008 16:23 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Daar kunnen we nu wel steeds over beginnen maar voor hetzelfde geld had PSV zondag gewoon gewonnen en speelden we nu 2x voor spek en bonen. Wees blij dat er nog een kleine kans is.
quote:Op dinsdag 15 april 2008 15:12 schreef Blight het volgende:
[..]
Inderdaad. En de nabij gelegen winkels zullen ook wel blij zijn dat Kennedy niet komt, want meestal is onderstaande het beeld wat je ziet na een 'voorzet' van Kennedy vanaf de zijlijn.
[ afbeelding ]
Tegen de tijd dat Bassie er is zitten we rond de 1050quote:
quote:'Ook Ajax en Milan zo goed als rond over Gourcuff'
Ajax kan zo goed als zeker zich volgend seizoen verzekeren van de diensten van middenvelder Yoann Gourcuff, momenteel op de loonlijst bij AC Milan. Dit weet het Franse Football365.fr te melden. Ajax zou in een vergevorderd stadium zitten met de gesprekken. De club zou er zelfs al bijna uit zijn met AC Milan. Hiermee schut Ajax de concurrentie van zich af. Olympique Marseille, Monaco, Villareal, AS Roma en Arsenal zagen ook brood in het huren van de talentvolle jongeling.
De Fransman heeft in Milan nog een contract lopen tot 2011. Door de concurrentie van onder meer Seedorf en Kaká komt de jeugdinternational nauwelijks aan spelen toe. Ajax zou verder haar pijlen nog richten op Demy de Zeeuw, Gaí Assulin en Marcelo Moreno
En nu betaal je tussen de 15 en 20 miljoen euro (quote:'Ajax wil Renato Augusto'
De transfergeruchten rondom Ajax en de nieuwe trainer Marco van Basten laaien steeds meer op. Na Sulejmani, Pranjic en Gourcuff is er ook belangstelling voor Renato Augusto. De Braziliaanse jonge middenvelder van Flamengo word gezien als de nieuwe Kaka', en wordt gevolgd door vele clubs. Vorig jaar wilde Ajax Renato ook al hebben. Destijds was men echter niet bereid om de gevraagde transfersom op tafel te leggen
Ajax lijkt de Braziliaan te willen strikken vanwege zijn sterke dribbels en fantastische techniek. De aanvallend ingestelde middevelder staat echter niet alleen in belangstelling van Ajax. Clubs als AC Milan, Manchester United en Sevilla zouden ook in de wachtrij staan. Het bedrag van de transfer zou moeten liggen tussen de 15 en de 20 miljoen euro.
middevelderquote:Op dinsdag 15 april 2008 17:38 schreef w00h00 het volgende:
[..]
En nu betaal je tussen de 15 en 20 miljoen euro () voor deze speler. Ik vraag me af of Ajax dat voor dit talent wilt gaan neer tellen.
quote:Op dinsdag 15 april 2008 17:52 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ik noem een duim, een toetsenbord en een website!
En jij neemt dit soort berichten serieus?quote:Op dinsdag 15 april 2008 17:38 schreef w00h00 het volgende:
[..]
En nu betaal je tussen de 15 en 20 miljoen euro () voor deze speler. Ik vraag me af of Ajax dat voor dit talent wilt gaan neer tellen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |