tering...... hoe verzinnen ze hetquote:Op vrijdag 11 april 2008 22:52 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Kubatzen bedenken ook nog ff dat Aman een vriendin mee mag nemen met het jurken uitzoeken , Gaby of zo ...
Gaby was er volgens mij behoorlijk ziek van laatst, the day after. Ze gaan er maar vanuit dat iedereen maar wil maar ik geef ze weinig kans eigenlijk.quote:Op vrijdag 11 april 2008 22:54 schreef pullup het volgende:
Brian is 'on a roll ' en heeft het briljante plan om een vriendin van Amanda te laten helpen bij het helpen van Claire bij het uitzoeken van een jurk. Gaby lijkt hem wel een goede keus.
Ik denk idd niet dat ze zich daarvoor leent..........quote:Op vrijdag 11 april 2008 22:57 schreef noekje het volgende:
[..]
Gaby was er volgens mij behoorlijk ziek van laatst, the day after. Ze gaan er maar vanuit dat iedereen maar wil maar ik geef ze weinig kans eigenlijk.
Jaap the Puppetmasterquote:
Het irritante is dat ze op dit moment ook nog dolblij zijn met dit supervoordeeltje dat de febo ze heeft toegespeeld en menen dat ze het zelf bewerkstelligd hebbenquote:
Dat is inderdaad walgelijk, en het is al zolang als Huub in DGK is.quote:Op vrijdag 11 april 2008 22:59 schreef mazaru het volgende:
Wat is het toch walgelijk dat Huub en Claire niet alleen tegen de rest van het huis spelen, maar ook nog eens tegen de redactie
+1quote:Op vrijdag 11 april 2008 22:59 schreef mazaru het volgende:
Wat is het toch walgelijk dat Huub en Claire niet alleen tegen de rest van het huis spelen, maar ook nog eens tegen de redactie
En het wordt ook steeds gekker.quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:00 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Dat is inderdaad walgelijk, en het is al zolang als Huub in DGK is.
Hier gaat het al misquote:Op vrijdag 11 april 2008 23:08 schreef dieenebart het volgende:
http://www.leren.nl/cursu(...)mensen/arrogant.html
Dit past allemaal in het plan van Held Huub en Puppetmaster Jaap (febo) om Amanda los te weken van Bwian. (denk ik)quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:09 schreef mazaru het volgende:
[..]
En het wordt ook steeds gekker.
Dit gedoe dat die lellebel weer mee gaat winkelen voor de bruidsjurk van Claire stond op het rooster als een stemming.
De redactie wist gewoon dondersgoed dat die del daar nooit als winnares uit zou komen. Claire zou nog liever de opblaaspop van Jaap hebben meegenomen.
Dus veranderen ze gewoon even de inhoud van de brief, en wordt het een voldongen feit dat die slet mee MOET!!!
En dan gaat ze nota bene mee voor de trouwjurk van Claire!!
Daardoor krijgt ze informatie waar ze Huub en Claire weer mee zou kunnen pakken.
Kotsziek word ik van die stinkpartijdigehoerenredactie!!
quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:08 schreef dieenebart het volgende:
http://www.leren.nl/cursu(...)mensen/arrogant.html
Wanneer moet ik nu onderhand eens streams aanschaffen voor Bart, the sequal?quote:Spreek een hardnekkig arrogante persoon aan op zijn gedrag. Soms is zo iemand zich niet goed bewust van het effect dat zijn gedrag heeft op anderen.
Neem een assertieve houding aan. Zeg koel en gebiedend:
"Ik wil niet dat je mij zo aanspreekt. Je weet vast wel dat dit neerbuigend is. Ik hoop dat wij prettig kunnen samenwerken, maar je moet mij voortaan geen 'schat' noemen."
"Ik wil niet dat je mij op die manier aanraakt. Ik sta niet toe dat je dat nog een keer doet."
Dit heeft held redactielid bedachtquote:Op vrijdag 11 april 2008 23:13 schreef Borga het volgende:
[..]
Dit past allemaal in het plan van Held Huub en Puppetmaster Jaap (febo) om Amanda los te weken van Bwian. (denk ik)
Die heb ik, maar er zit wel een beetje kots op. Dat is hopelijk toch niet erg?quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:15 schreef Spaarne het volgende:
[ link | afbeelding ]
Mag ik van u uit de categorie LEUK 'Kenniet met Pruik van Richel".
Was die boos?quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:15 schreef Kinga het volgende:
huub moet weer naar achter, maar zegt dat ie naar de paarden gaat
Het is in ieder geval al een verbetering van het origineelquote:Op vrijdag 11 april 2008 23:16 schreef mazaru het volgende:
[..]
Die heb ik, maar er zit wel een beetje kots op. Dat is hopelijk toch niet erg?
Goedenavond...De eerste realityshowdode? hartritmestoornissen is een veel voorkomende ziekte bij dikke mensen gevolgd door een attack op den duur..Khoop het niet voor japie..quote:Op vrijdag 11 april 2008 21:33 schreef mazaru het volgende:
[ afbeelding ]
Het zou mij niets verbazen als dit echt is.
En Amanda erachter aan.Huub zei net al kom zo effe beneden kijken Amanda.quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:15 schreef Kinga het volgende:
huub moet weer naar achter, maar zegt dat ie naar de paarden gaat
Ik hoop 't wel voor Japie.quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:18 schreef cobain94 het volgende:
[..]
Goedenavond...De eerste realityshowdode? hartritmestoornissen is een veel voorkomende ziekte bij dikke mensen gevolgd door een attack op den duur..Khoop het niet voor japie..
zo zien wij onze Huub zichzelf beknellen, laten we snel Gaby dan bestellenquote:Op vrijdag 11 april 2008 22:28 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
daarom vieren wij dit feest en gaan we na afloop snuiven als een beest
Zolang het maar geen gonnoroevlekken zijn, vind ik het best.quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:16 schreef mazaru het volgende:
[..]
Die heb ik, maar er zit wel een beetje kots op. Dat is hopelijk toch niet erg?
Dat erg hard maar hij moet eens aan zijn gezondheid denken ipv die achterlijke clownsrol die hij neerzet voor tv.quote:
En ik gun het Jaap van HARTe. TV-momentje scoren.quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:18 schreef cobain94 het volgende:
[..]
Goedenavond...De eerste realityshowdode? hartritmestoornissen is een veel voorkomende ziekte bij dikke mensen gevolgd door een attack op den duur..Khoop het niet voor japie..
OMG.. ik vraag me af wat hij van zichzelf denkt dat mensen aan hem gaan vragenquote:Op vrijdag 11 april 2008 23:20 schreef Spaarne het volgende:
[..]
Zolang het maar geen gonnoroevlekken zijn, vind ik het best.
Brian: "Claire wordt alleen maar herinnerd vanwege Gaby. NIemand zal zeggen, hé ben jij dat meisje dat getrouwd is in DGK? Iedereen zal vragen: "Hé, ben jij dat meisje dat ging huilen om Gaby?"
Mooi, als die dan Amanda d'r pruik ff van d'r hoofd trekt hebben ze van Amanda geen last meerquote:Op vrijdag 11 april 2008 23:23 schreef Kinga het volgende:
awwwwwww claire's moeder is er voor een uur bij, bij het jurk uitzoeken![]()
Was een verrassing ofzo...
Amanda was net met Huub achter.Dit is echt zo nep als de pest.quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:26 schreef Kinga het volgende:
Amanda is natúúrlijk al op de hoogte van dit scriptje.
quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:26 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Je bent 20 en het is vrijdagavond.. Mag dat ?
quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:26 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Je bent 20 en het is vrijdagavond.. Mag dat ?
Kennie lijkt me een prima anticonceptiemiddelquote:Op vrijdag 11 april 2008 23:29 schreef chufi het volgende:
Kenniet : Jullie gaan niet lopen krikken vanavond He !
Die onbegrepen, want überintellligente weldoener. Mad respect, weetje.quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:23 schreef Leandra het volgende:
OMG.. ik vraag me af wat hij van zichzelf denkt dat mensen aan hem gaan vragen
Zitten neuken is meer hun dingquote:Op vrijdag 11 april 2008 23:29 schreef chufi het volgende:
Kenniet : Jullie gaan niet lopen krikken vanavond He !
quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:31 schreef pullup het volgende:
[..]
Kennie lijkt me een prima anticonceptiemiddel
Dan maken we toch zelf beelden?quote:
Jij gaat toch altijd slapen om 23:59?quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:35 schreef Smash-it het volgende:
J heeft een plan dat hij met A moet bespreken. Kan niet op stream. Volgens Kenny moeten ze dat dan maar na 12 uur doen, dan zijn streamers allemaal naar bed. HAHA.
Uiteraard, ik heb nog 21 minuten.quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:36 schreef Dementor het volgende:
Jij gaat toch altijd slapen om 23:59?
Huub en terror?!?!?!?!?!? HAHAHAHAHAHAHAHAHAquote:Op vrijdag 11 april 2008 23:37 schreef Spaarne het volgende:
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Sterke verhalen uit de oude en minder oude doos. Waar blijft de terror? Kom op Huub, verzin iets met Sebas.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |