Ja, Zwitserduits is een stuk zangeriger dan 'gewoon' Hoogduits, daarom lijkt het wel een beetje op Zweeds. Verder is het echter best redelijk te verstaan, maar dat komt ook omdat er (het is tenslotte een televisie-uitzending) helder gearticuleerd wordt.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 08:12 schreef Federer-fan het volgende:
Wel heel erg leuk om Federer zo uitgelaten te zien. Ik kan alleen amper verstaan welke taal hij spreekt en ook niet wat die commentator spreekt. Is dat Zwitsers-Duits ofzo?
Hele late reactie van mijquote:Op zondag 3 augustus 2008 10:53 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, zag je ook dat hij huilend wegliep bij McEnroe toen die hem in de catacomben van Wimbledon even interviewde vlak na de partij?
Geeft niks. Leuk dat je nog reageert.quote:
Oke, het staat nog wel ergens online vermoed ik.quote:Nee ik heb eigenlijk de tv uitgezet nadat de wedstrijd afgelopen was.
Ja, precies, vind ik ook. En ik gun het hem ook. Hij was behoorlijk ecstatisch na die halvefinalepartij.quote:In de race nog voor de dubbel hé, leuk. Goud=goud vind ik, ik gun het hem wel
quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 19:40 schreef TheGeneral het volgende:![]()
GOUD
![]()
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat vind ik een understatement. Hij had vast liever het goud in de single gewonnen maarhij is hier enorm blij mee denk ik. Het is altijd zijn droom geweest om olympisch goud te winnen.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 19:44 schreef TubewayDigital het volgende:
mooi gedaan, minder mooi dan goud enkel maar toch zeker de moeite waard om te hebben.
quote:
Ja, ik ook. Maar ik vind dit ook niet verkeerd.quote:Ik heb liever dat hij weer gewoon in z'n eentje gaat winnen.
Enquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 20:25 schreef Federer-fan het volgende:
Het is wel een gouden medaille hoor.
dan sla ik de dubbel dus iets hoger aanquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 20:29 schreef APK het volgende:
[..]
En
Ze geven ook gouden medailles voor paarddansen en softball.
Ik niet, maar wel leuk voor Wawa, wint hij ook eens ietsquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 20:39 schreef TubewayDigital het volgende:
dan sla ik de dubbel dus iets hoger aan
Een veeg van Martin?quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 20:48 schreef APK het volgende:
[..]
Ik niet, maar wel leuk voor Wawa, wint hij ook eens iets
Zeker weten dat Mirka vanavond een extra veeg krijgt omdat Hij extatisch is
Zou best wel een goede wake up call voor roger zijn.quote:
Ja, verpest het maar weer voor iedereen. Bedankt hoor.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 20:29 schreef APK het volgende:
[..]
En
Ze geven ook gouden medailles voor paarddansen en softball.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |