Net niet het goede topic en je bent ook net niet anoniem genoegquote:Op donderdag 10 april 2008 13:13 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik bedoelde alleen maar dat het misschien niet zo slim was om me bloot te geven in dit topic, omdat het niet de eerste keer zou zijn dat het tegen me werd gebruikt.
Niks mis mee toch?quote:Op donderdag 10 april 2008 16:20 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Kan me goed voorstellen dat mensen die flat afwijzen, tenzij je echt haast hebt
De Grote en Kleine Appelstraat, dat zijn leuke straatjesquote:Op donderdag 10 april 2008 17:04 schreef Grulez het volgende:
M'n zus verhuurt momenteel haar huisje in de appelstraat. Hopen dat ze em over een half jaar nog steeds heeft, dan zit ik gebakken.
Ik hoop iig dat Jesse in een hele hoge flat woont. Voor als zn buren ooit de behoefte krijgen hem van het dak te flikkerenquote:Op donderdag 10 april 2008 17:18 schreef Grulez het volgende:
Ja die Jesse_ stelt hoge eisen aan zn leven joh, dat wil je niet weten.
Ha, jij hapt dus ook!quote:Op donderdag 10 april 2008 17:25 schreef ChipsZak. het volgende:
Wat hapt iedereen,!
Nouja.
Ik heb honger, hopelijk zo eten.
De flat an sich niet. De buurt en de buren echter...quote:
Jep, ik welquote:Op donderdag 10 april 2008 17:18 schreef Grulez het volgende:
Ja die Jesse_ stelt hoge eisen aan zn leven joh, dat wil je niet weten.
Nope,quote:
Heb je dat wijkkrantje ook gelezen?quote:Op donderdag 10 april 2008 17:27 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
De flat an sich niet. De buurt en de buren echter...
Neequote:Op donderdag 10 april 2008 17:32 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Heb je dat wijkkrantje ook gelezen?
Raspatat is altijd lekkar.quote:
daar noemen ze extra bruin gebakken normale patat ook raspatatquote:
Van Nijestee toch? Volgens mij worden ze rond juli afgeleverd. Zag er best goed uit, een 21m2 dacht ik en grotere ramen dan die containers die aan 't Damsterdiep staan. Enige nadeel van die containers is altijd dat je er enkel electrisch kan koken. Dat kun je toch geen koken noemen.quote:Op donderdag 10 april 2008 15:48 schreef Sebasser het volgende:
Ze plaatsen bij de Antillenstraat nieuwe containers.
Een heule hoop.
Iedereen daar moet gewoon doodquote:Op donderdag 10 april 2008 17:44 schreef maok het volgende:
[..]
daar noemen ze extra bruin gebakken normale patat ook raspatat
Dat is dan de tweede regio in Nederland waar dat het geval is.quote:
stjer een pynlike deaquote:Op donderdag 10 april 2008 17:53 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Dat is dan de tweede regio in Nederland waar dat het geval is.
voordeel van opgewarmde pasta is dat het niet koud is.quote:Op donderdag 10 april 2008 17:57 schreef Bob. het volgende:
Opgewarmde pasta is lekker. Elke soort pasta is sowieso lekker.
En ik heb honger.
Dat van de buurt is gebaseerd op eigen ervaring in dat deel van selwerd, niet op iets wat misschien in het buurtkrantje stond, die ik ook niet leesquote:
Wat is er aan de hand dan?quote:Op donderdag 10 april 2008 19:06 schreef Bob. het volgende:
Hm ja dat zal ik inderdaad voortaan maar weer gaan doen.
Nja in mijn oude huis betaalde ik het internet (waar ik nu al meer dan een jaar weg ben.) en dat kreeg ik dan elke maand terug gestort.quote:
Die uitspraak heb ik op mn werk opgehanegn een paar weken geledenquote:Op donderdag 10 april 2008 19:43 schreef Peterselieman het volgende:
Zou het trouwens kunnen dat die oude huisgenoot van jou aan het eind van zn geld nog een flink stuk maand over heeft en je nog even geld probeert af te troggelen?
Jij verveelt je daar af en toe echt he?quote:Op donderdag 10 april 2008 19:47 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Die uitspraak heb ik op mn werk opgehanegn een paar weken geledenTussen alle andere texten "in deze kist alleen oud papier", "goederen links", "magazijn tijdelijk gesloten"... Laatst zlefs een "SVP alle texten lezen" bordje op het plafond gehangen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |