Volgens mij heeft ie al weer meegetraind. Koster gaat er in ieder geval vanuit dat ie speelt zondag.quote:Op vrijdag 11 april 2008 16:30 schreef Grunner het volgende:
Zal dat konijn het weer flikken?
Dit doet me denken aan die oefenwedstrijd tegen Hunsingo begin dit seizoen. Daar had ie zogenaamd ook een blessure...
Een echte vent zal het nooit worden.quote:Op vrijdag 11 april 2008 16:30 schreef Grunner het volgende:
Zal dat konijn het weer flikken?
Dit doet me denken aan die oefenwedstrijd tegen Hunsingo begin dit seizoen. Daar had ie zogenaamd ook een blessure...
Oke, mooi.quote:Op vrijdag 11 april 2008 16:34 schreef S-Two het volgende:
[..]
Volgens mij heeft ie al weer meegetraind. Koster gaat er in ieder geval vanuit dat ie speelt zondag.
bron: dvhnquote:FC Groningen heeft verregaande interesse in Marcel Meeuwis van Roda JC. Het heeft een bod van twee miljoen euro uitgebracht op de verdedigende middenvelder. De Limburgse bekerfinalist is er vooralsnog niet op ingegaan. Algemeen directeur Hans Nijland van FC Groningen zei de belangstelling van zijn club voor Meeuwis te willen bevestigen noch ontkennen, maar wilde niet inhoudelijk reageren.
Marcel Meeuwis is bezig aan zijn tweede seizoen bij Roda JC. Daarvoor kwam hij vier seizoenen uit voor VVV Venlo en twee seizoenen voor Willem II. Hij is op 31 oktober 27 jaar geworden en dit seizoen aanvoerder van Roda JC. Zijn contract liep af in 2009, maar in november van het vorige jaar heeft hij zijn verbintenis verlengd tot medio 2012.
2 uur bij de hoofdingang? Zal je eens wat tikken gevenquote:
Dat gaat voor deze prijs zeker niet lukken.quote:Op vrijdag 11 april 2008 20:00 schreef The_Verve het volgende:
Zo, dat is wel even leuk nieuws. Zou me ook verbazen als Groningen erin slaagt om Meeuwis bij Roda los te weken.
Ingang 2 of hoofdingang. mag jij me proberen te tikken, probeer ik een anti-ajax sticker op je te plakken.quote:Op vrijdag 11 april 2008 20:04 schreef denthemen het volgende:
[..]
2 uur bij de hoofdingang? Zal je eens wat tikken geven![]()
quote:Op vrijdag 11 april 2008 17:29 schreef jorienvdherik het volgende:
Berg wellicht inzetbaar tegen Ajax
Marcus Berg is wellicht zondag weer beschikbaar voor FC Groningen-coach Ron Jans. Na een lange periode waarin hij problemen had met zijn rug is hij weer voorzichtig begonnen met trainen.
"Hij heeft twee keer een halve training meegemaakt en een keer driekwart van de training, met tegenstand. De afgelopen twee weken is hij met zijn conditie bezig en hij zit er weer aan te komen", meldt trainer Ron Jans op de wekelijkse persconferentie.
Een dag voor het duel met Ajax zal de knoop door de technische staf van de Groningers worden doorgehakt. "Zaterdag zullen we in overleg met Marcus bekijken of hij er alweer aan toe is in de selectie te worden opgenomen."
quote:FC groningen zal het zondag tegen Ajax moeten doen zonder topscorer Marcus Berg. De aanvaller is herstellende van een blessure. Hij is inmiddels weer in training, maar Ron Jans wil niet teveel risico's nemen met het oog op de naderende playoffs. Hij liet dat zelf weten tegenover RTV Noord.
Fredrik Stenman wordt zondag waarschijnlijk gepasseerd ten gunste van Mathias Cahais. Arnold Kruiswijk verschuift dan naar de linksachterpositie.
Ik denk dat Nijland dat ook niet verwacht.quote:Op vrijdag 11 april 2008 20:09 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat gaat voor deze prijs zeker niet lukken.
Die heb ik al, ik ben in cognitoquote:Op vrijdag 11 april 2008 20:13 schreef Prosac het volgende:
[..]
Ingang 2 of hoofdingang. mag jij me proberen te tikken, probeer ik een anti-ajax sticker op je te plakken.
Skelper? Dat is toch bij feyenoord??quote:Op vrijdag 11 april 2008 20:58 schreef LennuxNL het volgende:
Hey weet iemand wat ik allemaal nodig heb om mijn skelper kaartje af te halen?
Nopequote:Op vrijdag 11 april 2008 21:02 schreef denthemen het volgende:
[..]
Skelper? Dat is toch bij feyenoord??
Dat zou echt wat zijn.. Maar hij heeft recent z'n contract verlengd dus die gaat echt niet weg voor een laag bedrag. Ik denk dat Roda meer als het dubbele wil en kan vragen voor hem.quote:Op vrijdag 11 april 2008 20:09 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat gaat voor deze prijs zeker niet lukken.
Ik denk dat als je hem voor minder dan 4 miljoen kunt losweken bij Roda, je sowieso blind dat koopcontract moet ondertekenen. Geweldige speler. Ik denk voorlopig nog gewoon een utopie dat Meeuwis komt.quote:Op vrijdag 11 april 2008 21:19 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Dat zou echt wat zijn.. Maar hij heeft recent z'n contract verlengd dus die gaat echt niet weg voor een laag bedrag. Ik denk dat Roda meer als het dubbele wil en kan vragen voor hem.
Wel mooi!!quote:Op vrijdag 11 april 2008 19:38 schreef Prosac het volgende:
wow.. ik wist dat we ver waren als club, maar zo ver..
[..]
bron: dvhn
Anti-shirtjes zijn zo ongeveer de meest trieste dingen die je kan hebben.quote:Op zaterdag 12 april 2008 00:00 schreef Prosac het volgende:
goeie reclame al die aandacht voor de anti-shirtjes. Vanavond in 3 kwartier weer 500 er door gejaagd, nog dermate veel aanvraag dat de verkoper er voor zondag nu maar 1000 bij heeft besteld.![]()
media
Ach, er zijn zoveel triestere dingen. Bovendien zijn die dingen bij elke club te koop. Die shirtjes maakt me echt geen zak uit. Zou er zelf geen kopen/dragen, maar iedereen beleefd het nou eenmaal op zijn eigen manier. Spandoeken verwijzend naar de oorlog of andere rampen zijn pas triest.quote:Op zaterdag 12 april 2008 00:01 schreef VoreG het volgende:
[..]
Anti-shirtjes zijn zo ongeveer de meest trieste dingen die je kan hebben.
quote:Groningen meldt zich voor Meeuwis
FC Groningen heeft een bod van twee miljoen euro uitgebracht op Roda-middenvelder Marcel Meeuwis. Algemeen directeur Huub Narinx bevestigt de interesse van Groningen, maar gaat niet in op de hoogte van het bod. Wel zegt Narinx dat het het bedrag dat de noorderlingen willen betalen onbespreekbaar is.
Voetbal
Meeuwis verlengde zijn contract in november tussentijds tot 2012. Hoewel geen gelimiteerde transfersom in de verbintenis is opgenomen, denkt zaakwaarnemer Louis Laros niet dat het verstandig zou zijn van Roda 'een absurde prijs te vragen'. Meeuwis staat volgens Laros namelijk open voor een transfer naar Groningen. ,,Ik weet niet of het bod van twee miljoen klopt, maar als dat zo is, dan geeft het aan hoe serieus de interesse is. Dat is namelijk een hoog bedrag voor een subtopper. Voor de rest is er geen concrete interesse voor Marcel."
De limburger
Al die zaakwaarnemers denken aan de centen, had je die van Suarez moeten zien.quote:Op zaterdag 12 april 2008 00:22 schreef Schimpie het volgende:
Die Laros roept wel eens vaker dingen en denkt vooral aan zijn eigen portemonnee.
quote:FC Groningen doet bod op Meeuwis van Roda JC
GRONINGEN - FC Groningen is serieus geïnteresseerd in Roda JC middenvelder Marcel Meeuwis.
Manager Technische Zaken Henk Veldmate heeft vrijdagavond bevestigd dat FC Groningen een bod heeft uitgebracht op de 27-jarige speler, die nog tot medio 2012 onder contract staat in Kerkrade. "We hebben een eerste bod uitgebracht. Roda JC wilde hier in eerste instantie niets van weten, maar is vervolgens toch met een vraagprijs gekomen. Er zit nog wel een groot verschil tussen beide bedragen. We zitten nu midden in deze zaak en noemen daarom zeker geen bedragen op dit moment."
Marcel Meeuwis is aanvoerder en bezig aan zijn tweede seizoen bij Roda JC en speelde eerder bij Willem II en VVV Venlo.
RTVNOORD
you cannot win anything with youngsters.quote:Op zaterdag 12 april 2008 00:34 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik snap het niet zo goed, waarom willen ze Meeuwis zo graag?
Hahahahaquote:Op zaterdag 12 april 2008 11:16 schreef Prosac het volgende:
Volgens Silva is het onze schuld dat hij vertrokken is.
quote:Jans te gast in Studio Voetbal
Zondagavond 13 maart vanaf kwart voor elf zal trainer Ron Jans van FC Groningen te gast zijn in het discussieprogramma NOS Studio Voetbal op Nederland 1.
Het programma wordt gepresenteerd door Tom Egbers. Vaste gasten zijn Hugo Borst en Youri Mulder. De uitzending begint zondagavond om 22.45 uur.
Bron: FC Groningen
Bruno Silva heeft spijt van werkweigeringquote:Op zaterdag 12 april 2008 11:16 schreef Prosac het volgende:
Volgens Silva is het onze schuld dat hij vertrokken is.
13 April neem ik aanquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |