Ja, snap ik! De normale partijen zijn te laf om problemen aan te durven pakken......quote:Op maandag 7 april 2008 20:50 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ongegronde angst? Misschien, maar niet iets dat uit de lucht komt vallen. Zonder een Wilders heeft een dergelijke Islamitische Partij geen bestaansrecht, moslims kunnen zich betreffende de andere standpunten namelijk gewoon goed vinden in de huidige gevestigde partijen.
Hmm, ik denk dat Rabbae het niet met je eens is.quote:Op maandag 7 april 2008 20:50 schreef Mutant01 het volgende:
Zonder een Wilders heeft een dergelijke Islamitische Partij geen bestaansrecht
quote:Op maandag 7 april 2008 20:33 schreef du_ke het volgende:
Mwah zoveel van hen zullen er geen Arabisch kunnen lezen.
Okay, je bent dus voorquote:Op maandag 7 april 2008 20:58 schreef DennisMoore het volgende:
Waar ben ik precies 'tegen'? Inclusief quote graag, gluiperige journalist.
Voor wat ben ik precies?quote:
Hij maakt het ons inderdaad nogal makkelijkquote:Het Rabbae-bashen is wel het allerdoorzichtigste dat je kunt doen![]()
Voor mensen zonder argumenten zoals jij wel inderdaad.quote:Op maandag 7 april 2008 21:11 schreef DennisMoore het volgende:
Hij maakt het ons inderdaad nogal makkelijk.
Weer op je vertrouwde niveauquote:Op maandag 7 april 2008 21:16 schreef SCH het volgende:
Voor mensen zonder argumenten zoals jij wel inderdaad.
Als er een boek verboden dient te worden, is het idd niet de Duivelsverzen. Rushdie schrijft beter dan Mohammed.quote:Op maandag 7 april 2008 21:11 schreef DennisMoore het volgende:
Hij maakt het ons inderdaad nogal makkelijk.
Niemand hoeft op een partij te stemmen maar het lijkt me dat ze veel overlap zullen hebben. Net als het CDA veel overlap heeft met PvdA, CU (die volgens jou ook geen bestaansrecht heeft?) en VVD.quote:Op maandag 7 april 2008 20:51 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Dus ze kunnen gewoon op 't CDA gaan stemmen bedoel je?
Prima. Die malle Rabbae toch.
Kom op, de man is niet goed snik.quote:Op maandag 7 april 2008 21:10 schreef SCH het volgende:
Het Rabbae-bashen is wel het allerdoorzichtigste dat je kunt doen![]()
En dat zullen meer PVV stemmers kunnen lezenquote:Op maandag 7 april 2008 21:08 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Dat hoeft ook niet, want het origineel was in het Aramees.
GL-stemmers wel dan?quote:Op maandag 7 april 2008 21:29 schreef du_ke het volgende:
En dat zullen meer PVV stemmers kunnen lezen?
Ik ken hem niet, ik zou het niet weten. Maar DennisMoore schijnt goed bevriend met hem te zijn, die weet precies hoe hij is en komt weer direct met zijn oordeel vol CDJA-achtige naastenliefdequote:
Als ik 't goed heb, zitten er zelfs moslims namens 't CDA in de Kamer, dus tja.quote:Op maandag 7 april 2008 21:27 schreef du_ke het volgende:
Niemand hoeft op een partij te stemmen maar het lijkt me dat ze veel overlap zullen hebben. Net als het CDA veel overlap heeft met PvdA, CU (die volgens jou ook geen bestaansrecht heeft?) en VVD.
Dat is geen feit.quote:Op maandag 7 april 2008 21:08 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Dat hoeft ook niet, want het origineel was in het Aramees.
En een beetje overlap zorgt er ook niet voor dat een mogelijke partij geen bestaansrecht heeft. Dat is veel meer afhankelijk van hoe en of ze zich weten te organiseren.quote:Op maandag 7 april 2008 21:32 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Als ik 't goed heb, zitten er zelfs moslims namens 't CDA in de Kamer, dus tja.
Dat de CU nog steeds achterlijke standpunten heeft, maakt niet dat ze geen bestaansrecht hebben.
Nee, zo verstandig zijn ze helaas niet.quote:
En dan kun je je afvragen hoe 'beetje' dat overlappende is. Dus vroeg ik naar de standpunten en belangen van zo'n partij. Volgens de Mutant ging dat niet verder dan anti-Wilders-zaken.quote:Op maandag 7 april 2008 21:38 schreef du_ke het volgende:
En een beetje overlap zorgt er ook niet voor dat een mogelijke partij geen bestaansrecht heeft. Dat is veel meer afhankelijk van hoe en of ze zich weten te organiseren.
Eens. Alleen lijkt me het enige doel van die club om PVV en TON te bestrijden. Da's vrij mager.quote:Op maandag 7 april 2008 21:41 schreef Monidique het volgende:
Maar hé, on-topic, hè... Als Rabbae een islamitische partij wil, nou ja, veel succes. Waarom doet hij het zelf niet? Hij heeft ervaring, hij weet hoe het moet. Ik geef ze weinig kans, want een toevoeging zal het volgens mij nauwelijks zijn, gezien het bestaan van andere religieuze partijen, maar misschien halen ze wel een zeteltje of wat. Och ja, dat recht heeft zo'n partij.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |