Bedanktquote:Op woensdag 11 juni 2008 23:38 schreef portier het volgende:
[..]
Met Vodafone Blox heb je iig UMTS en volgens mij zelfs HSDPA internet, dus ja. Probleem is meer dat voorlopig nog niet duidelijk is of je een iPhone zonder (T-Mobile) abonnement kan kopen.
[..]
Als je een iPhone bij T-Mobile koopt en daar een bijpassend internet abonnement hebt dan kan je volgens mij bij de aankoop gewoon je nummer overnemen. Dat heb ik iig altijd kunnen doen.
uuhhh.... Iphone's worden op dit moment niet verkocht, dus de iphone 1.0 zul je niet makkelijk krijgen in NYCquote:Op donderdag 12 juni 2008 14:13 schreef Hik het volgende:
Ik twijfel ook heel erg wat nu te doen...
Ik ga van 19-24 juni naar New York en wat van plan om daar een iPhone te kopen. Maar wat nu te doen?
Ik hoef op zich niet altijd de laatste en de nieuwste dingen te hebben en zou de iPhone vooral gebruiken om te bellen (), muziek erop te luisteren en gebruik te maken van de WiFi. Mobiel internet gebruik ik nu wel, maar niet héél vaak en ik ben op zich tevreden met de "snelheid" van het huidige gebeuren. GPS zou ik niet gebruiken waarschijnlijk.
Nu kan ik dus:
- Voor 500 dollar (320 euro) een 16 Gb meenemen uit NY. Zonder spannende nieuwe features, wel met meer geheugen en waarschijnlijk goedkoper dan de 3G met abbo. Wel het gedoe van het meenemen vanaf daar, wellicht geen service hier (ben niet zo'n held) en het moeten unlocken.
- Voor een nog onbekende prijs (maar vast meer dan 320 euro) een 8Gb 3G nemen na 11 juli. Minder geheugen, wel service en niet unlocken. Ik heb al een Tmobile abbo, maar nét een sim only afgesloten en dus niet zeker hoe makkelijk dat te wijzigen in een iPhone abbo.
Wat is wijsheid?
Er worden oip dit moment geen iPhones verkocht in New York?quote:Op donderdag 12 juni 2008 15:32 schreef WallOfStars het volgende:
[..]
uuhhh.... Iphone's worden op dit moment niet verkocht, dus de iphone 1.0 zul je niet makkelijk krijgen in NYC
of een tweede handse mischien.
dus alleen optie 2 blijft over (uitgaande dat activering zelfs na bekend making niet ontdoken kan worden)
Neenquote:Op donderdag 12 juni 2008 15:52 schreef Hik het volgende:
[..]
Er worden op dit moment geen iPhones verkocht in New York?
Al wekenlang is er geen of zeer beperkte voorraad in de Apple shops wereldwijd (waar de iPhone verkocht werd dan). Vandaar dat men ook vrij zeker wist dat binnenkort de iPhone 3G op de markt zou komen. Je kan op de Apple site niet eens meer bestellen of de beschikbaarheid van de iPhone opzoeken in de Apple shops, dus ga er maar vanuit dat de oude niet meer te koop is. Denk dat Apple ook iedereen die nu een iPhone wil kopen aan de nieuwe iPhone wil hebben.quote:Op donderdag 12 juni 2008 15:52 schreef Hik het volgende:
[..]
Er worden oip dit moment geen iPhones verkocht in New York?
Hm.quote:Op donderdag 12 juni 2008 16:47 schreef portier het volgende:
[..]
Al wekenlang is er geen of zeer beperkte voorraad in de Apple shops wereldwijd (waar de iPhone verkocht werd dan). Vandaar dat men ook vrij zeker wist dat binnenkort de iPhone 3G op de markt zou komen. Je kan op de Apple site niet eens meer bestellen of de beschikbaarheid van de iPhone opzoeken in de Apple shops, dus ga er maar vanuit dat de oude niet meer te koop is. Denk dat Apple ook iedereen die nu een iPhone wil kopen aan de nieuwe iPhone wil hebben.
Maakt je keuze wel een stuk makkelijker.
Truequote:Op vrijdag 13 juni 2008 09:12 schreef super-muffin het volgende:
569,- en dat gaat dan om een pre-paid en de 16GB.
Ik zou nog even wachten tot het apparaat echt in de winkel ligt. Ik hoor al maanden lang nieuwsberichten dat de iPhone nu toch echt niet zonder abo de winkel uit zou kunnen gaan maar elke keer gebeurt het gewoon. Je kunt natuurlijk niet van Apple verwachten dat ze dat soort dingen nu in de openbaarheid brengenquote:Op vrijdag 13 juni 2008 09:18 schreef DaYwALKuR het volgende:
ik dacht haal ik me eentje voor 199$ uit de US, hier unlocken klaarmaar gaat dus niet?
Enig idee wat een N95 los koste toen hij net op de markt was? Of wat een HTC Diamond nu kost (hint: 525 euro). Een beetje flinke iPaq? 539.quote:Op vrijdag 13 juni 2008 08:48 schreef FJD het volgende:
Pfff nieuwe versie gaat 600,- kosten in Italie
True maar na de introductie en de bedragen die genoemd werden had ik de stille hoop dat het apparaatje voor een lage(re) prijs de markt op zou worden gegooid maar dat blijkt dus ijdele hoop.quote:Op vrijdag 13 juni 2008 09:24 schreef Jarno het volgende:
Die 600 euro is helemaal zo gek nog niet.
Kom op, dat die 200 dollar (ten eerste al een US only prijs!!!!!) inclusief één of ander abbo is had iedereen toch wel door? Of waren er echt mensen die dachten dat ze voor 200 euro een simlockvrij iPhone zonder abbo konden gaan halen?quote:Op vrijdag 13 juni 2008 09:25 schreef FJD het volgende:
[..]
True maar na de introductie en de bedragen die genoemd werden had ik de stille hoop dat het apparaatje voor een lage(re) prijs de markt op zou worden gegooid maar dat blijkt dus ijdele hoop.
Het is voor mij iig de eerste keer dat ik een launch van een nieuwe telefoon zie waarbij de prijs genoemd wordt die je minimaal moet betalen icm met een abo. Normaal gesproken worden (iig voor zover ik weet) telefoons gelanceerd tegen een adviesprijs en dan kunnen telcos er kortingen op geven bij een bepaald abo.quote:Op vrijdag 13 juni 2008 09:27 schreef Jarno het volgende:
Kom op, dat die 200 dollar (ten eerste al een US only prijs!!!!!) inclusief één of ander abbo is had iedereen toch wel door? Of waren er echt mensen die dachten dat ze voor 200 euro een simlockvrij iPhone zonder abbo konden gaan halen?.
Het ging met de introductie van de vorige iPhone precies hetzelfde. Alle prijzen die ooit zijn genoemd door Apple zijn altijd inclusief abonnement geweest.quote:Op vrijdag 13 juni 2008 09:33 schreef FJD het volgende:
[..]
Het is voor mij iig de eerste keer dat ik een launch van een nieuwe telefoon zie waarbij de prijs genoemd wordt die je minimaal moet betalen icm met een abo. Normaal gesproken worden (iig voor zover ik weet) telefoons gelanceerd tegen een adviesprijs en dan kunnen telcos er kortingen op geven bij een bepaald abo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |